Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) cidalain válasza sysrq (#25299) üzenetére


cidalain
veterán

Nyomkovetes?
Akarsz naponta ketszer weboldalakon statuszinformaciokat nezegetni vagy sem?
Egyebkent az idegrendszerre karos a nyomkovetes, mert ha 2 napja ne valtozik a statusz akkor kell joni ide panaszkodni. Akkor megplane ha netalan 1 honapja semmi valtozas.
En nagyon ritan kerek. Nincs idom ezeket csekkolgatni, az aru meg anelkul is megerkezik. Illetve van olyan eset amikor a nyomkovetett csomag is "elveszik".

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25302) spiky03 válasza ZsoltG60 (#25297) üzenetére


spiky03
veterán

Ezeket néztem ki:
Aksik
Dokkoló/töltő állvány

Meg az Alin ezt:
[link]

Nem tudom melyik lenne a jobb. :U

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#25303) ga_-bor


ga_-bor
tag

Most rendeltem robot porszívót (xiaomi) és simán 2 usd volt az eu express.

(#25304) FingR86 válasza capafog23 (#25292) üzenetére


FingR86
őstag

ez érdekes, mert Furibee F36-ra magában is lehet kérni EU Express-t és nem hogy 2 kiló, de még 200 gramm sincs. Tudom, mert vmelyik nap rendeltem egyet és néztem, hogy mi a fene, erre meg van EU-Exp?? :F :U
És még most is lehet azzal kérni

[ Szerkesztve ]

(#25305) ZsoltG60 válasza spiky03 (#25302) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Én még csak Xbox 360-nál tartok :B
De az értékelések közt van egy ahol 1200mAh ír az egyik vevő... bár ezt csak tesztelővel lehet kimérni :)
Így valószínű kamu az a 2400mAh..szóval lehet többet lesz töltőn a kontroller mint amennyit használod :)
Bár ugyan ilyen van az Emagon is 1db 4.557 pénzért Származási hely: Kína . Szóval még azt is érdemel lenne tesztelni.. mennyi is az annyi

[link]

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#25306) sysrq válasza cidalain (#25301) üzenetére


sysrq
őstag

Szépen megfordítottad a szavaimat.
Én azt tudakoltam hogy a biztosítás akkor él csak ha nyomkövetős a szállítás, vagy lehet nélküle is?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#25307) vandor01 válasza FingR86 (#25304) üzenetére


vandor01
őstag

es meg az is elofordulhat hogy hamarabb megkapod mint amit Nov10-en rendeltem EU expressel :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25308) 206 cc válasza ZsoltG60 (#25305) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Nekem is 360 van még ,esetleg ahhoz ilyen akkuszettet nem tudnál linkelni?....már ami bevállt olyanra gondolok.....csak ,ha van esetleg bevállt verzió...Ali,GB,BG,FT...bármi,na jó azért ne eMag 5000-ért... :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#25309) viktorhu válasza sysrq (#25299) üzenetére


viktorhu
veterán

ÁSZF-ben is le van írva, meg a rendeléskor is írja, hogy köss biztosítást, ha full refundot. vagy ingyenes cserét akarsz.

(#25310) ZsoltG60 válasza 206 cc (#25308) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Én ezt a Palo AA 2500mAh akkut használom. Igaz ez is csak 1750-1800mAh Lii 500-as töltővel mérve. ment is miatta a ticket , partial refund lett a vége :B
Igazából mindenhol a IKEA - LADDA,Eneloop akkut javasolták.. de nekem eddig bevált kérdés az hogy mennyire lesz tartós 1-2 év múlva mert azért én abban az 1800 töltési ciklusba nem bízok. :U

Lumia 950XL

(#25311) rushty válasza vandor01 (#25278) üzenetére


rushty
senior tag

60 napig varatnak, nem?
15 business days csak egy elavult becsles.

Revolut meghívó pü-ben

(#25312) vandor01 válasza rushty (#25311) üzenetére


vandor01
őstag

megvarom a 60 napot csak mar puhitani kell oket hatha rahatnak a DPD-re!...
mar kevesebb mint 2 het.... a csodakban nem hiszek... meg jopar embernek lesz
kis dolga a ticket nyitogatassal Januar kozepen :D :D
gyanitom sokunk sok szaz (ezer) euroja figyel vmi kontenerben "feldolgozasra"
ismeros mar ez a story Sep-Okt ben mar 1x eljatszottak ezt a banditak :D :D

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25313) spiky03 válasza ZsoltG60 (#25305) üzenetére


spiky03
veterán

Igen azt láttam, hogy valaki kevesebbet írt valós értéknek. De még talán így is több mint az ilyenekben, mert erre meg 700 mA van irva a magyar üzletekben.
[link]

Remélem most sikerült rendesen a link. :D

Nem tudom melyik lenne a jobb?

Ikeas aksit is néztem de ugye ahhoz meg kellene még plusz töltő, meg azokat mindig ki kell szedni ha tölteni akarom. Ezeket meg csak rateszem este és masnapra újra tele is lesznek. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#25314) bul07 válasza vandor01 (#25312) üzenetére


bul07
nagyúr

Tudod mi a röhej
Mikkor kezdtem ebayezni akkor a 35napon írni kellet az eladónak hogy nem jött meg és refund , mert a paypal csak 45napig védet(régen most 180nap)
De nem is volt gond bármit is rendeltem max a 30napon megjött, azóta meg nem hogy fejlődne a dolog hanem kitolódott 60napra

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25315) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, tudtok ilyen vizi pénztárcát valahol olcsón? Ali,Ebay,Wish bárhol ? :)

.:. bl4ze .:.

(#25316) sysrq válasza viktorhu (#25309) üzenetére


sysrq
őstag

Hát ez nagyon super! Esetleg ahol ezt olvastad ott a kérdésemre nem volt válasz?
Elég ha egy linket dobsz.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#25317) cidalain válasza sysrq (#25306) üzenetére


cidalain
veterán

Lehet kulon is. En sosem kerek TN-t. Volt hogy a bizti melle olyat adtak, de volt hogy sima unregisteredel jott de volt ra bizti.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25318) olleru


olleru
csendes tag

hali! valaki tudna segiteni a rendelesemmel kapcsolatban, akar pm-ben is? arrol lenne szo, hogy dec.19-en rendeltem egy karorat es meg semmi reakcio nem jott ra. meg mindig csak a shipment arranged van kiirva. annak orulnek a legjobban ha legalabb a penzemet visszakapnam :/

Üdv, Dávid

(#25319) ZsoltG60 válasza olleru (#25318) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Elsőnek egy linket dobj be melyik órát rendelted, illetve az is fontos melyik raktárból... :)

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#25320) olleru válasza ZsoltG60 (#25319) üzenetére


olleru
csendes tag

https://m.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_1383512.html?wid=21

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#25321) ZsoltG60 válasza olleru (#25320) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

A termék oldalán a Dispatch: Ships between Jan 4 - Jan 6 jelzi a várható feladási időt, igaz ez jelenleg arra vonatkozik ha most rendelnéd meg.
Kérdés ,hogy mikor leadtad a rendelést milyen dátum volt ott.
Ha nagyon sürgős a dolog nyiss egy Ticketet és kérdezz rá mikor fogják feladni.

Csak nálam lassú az oldal ? nehezen küldi el a hsz-t :U

Lumia 950XL

(#25322) 206 cc válasza ZsoltG60 (#25310) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Óóó...bocs nem írtam meg hogy en olyanra gondoltam ami úgynevezett akkupack....szóval liion aksi van benne!+ egy szabályzó elektronika. Az a baj ezekkel a NiMh aksikkal,hogy ugye normál feszültségük az 1.2v még full töltésnél is max 1.4v, na most a kontroller meg 2.4v alatt már nem igazán szeret működni. Szóval nem igazán jó id3 a NiMh akku.....gondolkoztam hogy érdemes lenne csak liion akkut venni és betenni az üres el3mtartóba kis munkával ugye megoldható + egy szabalyzó és a 3V-ot leadja egy hétig folyamatosan hasznalva is :C :DD még ha csak kb 1000mA kapacitású is csupan.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#25323) olleru válasza ZsoltG60 (#25321) üzenetére


olleru
csendes tag

nyitottam mar 3x ticketet (dec. 19. 20. 21.) es arra sem jottek valaszok.
mert valojaban a refundra lenne szuksegem es megsem kene a rendeles, torolni szeretnem
december 19. 19:17

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#25324) ZsoltG60 válasza olleru (#25323) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Igazából sok lehetőséged nincs. Melyik lehetőséget választottad ticketnél ?
Cancel an order/ I have alreadi wainted too long
Kiválasztod a rendelési számot, leírod hogy kéred a rendelés törlését mert nem tudsz ennyit várni..

Lumia 950XL

(#25325) olleru válasza ZsoltG60 (#25324) üzenetére


olleru
csendes tag

rendben, koszi a segitseget :)

Üdv, Dávid

(#25326) ZsoltG60 válasza 206 cc (#25322) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Akkupackban nem is gondolkodtam mert az eredeti viszonylag drága, nekem meg megfelel az AA is amennyit használom :)
azért most megmértem kb 2hete volt töltve, 1,27V van bent és az
Xbox menüben simán 3-as szintet jelez a kontrollerre (a négyből) napi 1-2 órás használat mellet Fifa18.

Lumia 950XL

(#25327) KamuMazsola válasza vandor01 (#25312) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem való neked ez a külföldről vásárlósdi. Szerintem szokj le róla! Nem tudnád megvárni az idejét és rendezni a bottal, ha nem érkezik meg addig? Miért sírod tele ezt a topikot, meg járatod le magad azzal hogy embertársaidat mindenféle szar-szemétnek elhordod? Senki nem kíváncsi erre és a cuccodat sem kapod meg előbb.

olleru: te meg egy hete rendelted a cuccot, ha még nem adták fel, van esélyed töröltetni, ha feladaták 60 nap környékén reklamálhatsz, ha nem jön meg addig. Igazából előbb kellett volna gondolkozni és meg se rendelni!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#25328) azbest válasza vito555 (#25275) üzenetére


azbest
félisten

ha nagyobb méretű levélpostai küldemény, akkor érdemes lehet esetleg név alapján megkérdezni a postán, ahová az értesítővel is menned kéne, hogy nincs-e ott véletlenül. A nagyobbakat már nem viszik ki házhoz, ha nem igazi nyomkövetős és néha elkallódhat az értesítő.

Persze az is benne van a pakliban, hogy valahol még a rendszerben kering és nem ért a postára.

(#25330) slezakimi válasza vandor01 (#25329) üzenetére


slezakimi
senior tag

Te egy ritka idegesítő ember vagy ám, azt tudod?

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#25331) amadeus11


amadeus11
senior tag

Na, megjött tegnap a november 13-án rendelt 80 dolcsis teló. Egyenlőre nem cserélem le a ROM-ot, Kaspersky nem talált bogarat, minden flottul megy. Antutun 96000-t gurít és elég jó képeket csinál. Meg vagyok elégedve (Igaz, ez már a sokadik Leeco telefon amit használok). Azért fura volt, hogy alá se kellett írni a DPD-s futárnál. Előtte felhívott, aztán megkérdezte én vagyok-e X Y és a kezembe nyomta. Még jó, hogy nem volt kinn a szomszéd C, lehet neki is odaadta volna? :F

There is a star

(#25332) szmyky


szmyky
aktív tag

Azért azt szeretném megosztani mindenkivel, hogy hiába írkál a GB ilyeneket, hogy ahogy feladják a csomagot onnantól a vevő dolga intézkedni, meg érdeklődni a szállító cégnél a csomagja felől, mert az már az ő tulajdona és a GB mossa kezeit!
Ez nem így van!!!

1.A vevő fizet azért (plusz költséget), hogy minőségibb szállítási módot kapjon!

2. Nem neked kell biztosítani a saját csomagodat, hanem GB-nek, hiszen az ő felelőssége, hogy a csomag a címzetthez eljusson! Építse bele a szállítási költségbe, ne pedig kis eldugott rublikába tegyünk pici pipát!
Az ő felelőssége az is, hogy megfelelően be legyen csomagolva!

3. A csomagküldésnek van bizonyos nemzetközileg elfogadott szabályrendszere, miszerint a csomag addig a feladó tulajdona, amíg a címzett át nem veszi azt! Te, mint címzett hiába fordulsz kártérítésért az elveszett csomagodért a szállítóhoz, hiszen nem veled állnak szerződésbe, így csak a feladónak áll jogában kártérítést illetve a csomag keresését indítványozni!

...és itt bukik is a GB "általános szerződési feltétele", miszerint őt nem érdekli a csomagod sorsa!
Persze csak szeretnék... néhány palimadarat biztos át tudnak verni, de ki kell várni kb. 3 hónapot - hogy ne tűnj túl türelmetlennek - és utána értelmes angol tőmondatokkal vitát kell nyitni a Paypal-en.

Nincs az az isten, hogy ne neked ítéljenek, ha fizettél egy termékért és nem kaptad meg!
Nekem hamarosan kell is, mert november 10. óta angolba van egy telefonom!
Tuti valaki használja már és biztosítást sem voltam hajlandó kötni rá, hiszen fizettem +11$ a szállításért!
Februárban nyitom is a vitát, addig GB felületén egyezkedek szép udvariasan!
;)

[ Szerkesztve ]

(#25333) sysrq válasza szmyky (#25332) üzenetére


sysrq
őstag

Nagyon szépen írogatsz, de ha paypal nem áll melléd ugyan mi is történik? Perre mész bármelyik kínai cég ellen? Hm?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#25334) szmyky válasza sysrq (#25333) üzenetére


szmyky
aktív tag

De miért ne állna mellém, ha 4hónapja nem kapom meg a terméket?
Fel tud mutatni a GB valamit, hogy én átvettem?
Mert én fel tudom mutatni, hogy nem vettem át!
...mert meg sem érkezett a hazámba!

[ Szerkesztve ]

(#25335) UberMutant válasza sysrq (#25333) üzenetére


UberMutant
őstag

hagyd : "Nekem hamarosan kell is, mert november 10. óta angolba van egy telefonom!" , és minden mondat végén !444!!négynégy ;]

(#25336) szmyky válasza UberMutant (#25335) üzenetére


szmyky
aktív tag

Ezt mire mondod?

Ráadásul egy ismerősömnek rendeltem, karácsonyra szerette volna az édesapjának.

[ Szerkesztve ]

(#25337) sysrq válasza szmyky (#25334) üzenetére


sysrq
őstag

És ha a pay pal nemet mond mond ó mit teszel?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#25338) vandor01


vandor01
őstag

látom már ha nem vátozik a helyzet Januárban sok ticket kell majd nyitogatni csak nehogy belafagyjon a rendszer a tulterhelésbe :DDD :DDD a bábák is panszkodnak hogy szeptemberben sok gyerek születik :DDD :DDD szerintem akinek csomija van valahol vagy sehol :F már most nyisson ticketet :W

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25339) szmyky válasza sysrq (#25337) üzenetére


szmyky
aktív tag

Az szopás, de miért tenné?
Nem hiszem, hogy sokan használnák a paypalt, ha ez lenne a divat.

Te használod?
Volt vitád?

[ Szerkesztve ]

(#25340) andrisbandi válasza szmyky (#25336) üzenetére


andrisbandi
őstag

Fölösleges a lázítás a Gerabest ellen.
A vásárlással elfogadtad a GB szabályzatát. Miszerint külön biztosíthatod a csomagodat, ha szeretnéd.
Amennyiben vitád lesz a GB-vel, és elégedetlen vagy a GB-s megoldással; a Paypal fog kártalanítani, ha jogosnak ítélik.
- Tehát pénzt nem tudsz bukni, csak időt.

Plusz a GB kitilt, ha az szolgálja az érdekeit.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#25341) szmyky válasza andrisbandi (#25340) üzenetére


szmyky
aktív tag

Csak az a szabályzat nem egyezik a nemzetközi csomagforgalmi szokásokkal.
Azt meg a GB-nek kell elfogadnia, ha ad fel csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#25342) sysrq válasza szmyky (#25341) üzenetére


sysrq
őstag

Ha nagy iparvállatok (autógyárak) nem tudnak jogilag hatni kinára akkor te is elengedhetnéd ezt a nemzetközi csom bla bla bla. Te sem a nav-hoz fogsz fordulni, a GB majd ellenkezik a pay meg várhatóan melletted dönt. Azért van külön a biztosítás hogy olcsóbb tudjon lenni, választhatod ha érdekel. De pont nemrég érdeklődtem itt is hogy mit takar a biztosítás de senki nem tud érdemben nyilatkozni.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#25343) 13rainiaC válasza sysrq (#25342) üzenetére


13rainiaC
csendes tag

Amennyire tudom, a biztosítás annyit segít, hogy ha pl elveszik a csomag, akkor 100% refund jár, vagy kiküldik újra.
Biztosítás nélkül 50% refundot ajánlanak, vagy 50% befizetése után küldik újra.

(#25344) sysrq válasza 13rainiaC (#25343) üzenetére


sysrq
őstag

Szóval van egy biztosítás ami állítólag... meg az attól függ...
Most viccelsz ugye. Link?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#25345) andrisbandi válasza szmyky (#25341) üzenetére


andrisbandi
őstag

Szíves figyelmedbe;

Erre nem vonatkoznak a fogyasztóvédelmi jogszabályok, itt te vagy az importőr, és a nemzetközi kereskedelem szabályai vonatkoznak a tranzakcióra, ahol mindig megállapodás kérdése, hogy meddig terjed az eladó, és meddig a vevő felelőssége (incoterms) - szóval jogosan hivatkoznak a saját szabályzatukra.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#25346) szmyky válasza sysrq (#25344) üzenetére


szmyky
aktív tag

Hát pont ezt akarom mondani, hogy vicc ez, hogy biztosítás kell, hogy megkapd a csomagod?
GB érdeke lenne, hogy megérkezzen a csomag, mert akkor jut a pénzhez.
A GB pedig higgyétek el, hogy rendezi ezeket az eltűnt csomagokat a szállítóval, hülye lenne veszni hagyni!

andrisbandi -
én nem fogyasztóvédelmi dolgokról beszéltem, mert meg sem kaptuk a terméket, hanem postaforgalmi szabályokról.
A csomag a feladó tulajdona, csakis ő jogosult bármiféle kártérítésre, de még nyomoztatásra is.

[ Szerkesztve ]

(#25347) azbest válasza sysrq (#25344) üzenetére


azbest
félisten

Az az úgynevezett biztosítás kb arra jó, hogy gördülékenyebbé tegyen egyes vitás helyzeteket a saját szabályzatuk alapján.

Egyéb, rendes nyomkövetős esetben azért a paypalra általában lehet számítani, ha valamiért a gearbesttel zátonyra futna az egyezkedés. Csak ott is fontos az, hogy érthető, rövid és lényegretörő, emellett udvarias hangnemben írjon az ember. Ez mindig sokat segít.
Ha túlbonyolítjuk, akkor félreértik, mert mondjuk a kínai ügyintéző a gearbestnél nem beszél angolul, hanem fordítót használ. A paypalnál is megeshet, hogy egy indiai ügyintéző bírálja el a kérdést. A gorombaságot pedig elutasítják mindenütt.

Azért láthatóan többen bepróbálkoznak az ár visszatérítésével (ingyen szerezni a cuccot), akár tudatlanságból, akár szándékos ügyeskedés céljából, ezért is próbálnak ők is mindenféle kibúvókat meg sablon válaszokat küldeni alapból. Csak persze ez pont a valóban elveszett küldemények panaszosainak dolgát nehezíti meg.

Ráadásul a kínaiaknál az ott élők szerint ez kultúrális kérdés is, ott illendő alkudozni, eladóként és vevőként is. Szóval nem kell csodálkozni, hogy mindig alkudoznak. Ahogy példul indiainak nem érdemes eldöntendő kérdést feltenni, mert illetlenség nemet mondania. Simán igent mond, ha azt kérded a 8as vágányról indul-e a vonatod, hiába tudja, hogy 9esről :D
És persze az is igaz, hogy bizonyos mértékig az is a kínai kultúra része, hogy ha egy kisebb stiklivel pénzt lehet keresni, akkor teljesen normális, hogy ügyeskednek ezért. Ahogy itthon is így megy ez. Talán történelmi okok miatt van hasonlóság.

Érdemes megnézni néhány ott élő, tapasztalatokkal rendelkedő nyugati ember videoblogját, hogy ne nézzünk bután, amikor furcsa dolgokat tapasztalunk :)

[ Szerkesztve ]

(#25348) 13rainiaC válasza sysrq (#25344) üzenetére


13rainiaC
csendes tag

Amiért ilyen kedvesen reagáltál:
Nem, nem viccelek. Olvasom a topicot, próbáld meg te is, azért van. Innen vannak az infók, mások tapasztalatai alapján.
Ha nem hiszed, nem érdekel, olvass itt vissza, vagy keresd meg a linkedet, de nálam ne követelőzz, mikor a kérdésedre válaszolok.

(#25349) bul07 válasza sysrq (#25342) üzenetére


bul07
nagyúr

Mintha olvastam volna olyan Uniós részlegről(lesz/vagy van) hogy csaló webshopokat lehet bejelenteni és ha tömegével teszik meg akár blokkolhatják a honlapjukat
Kerestem a netten a cikket de nem találom

Esetleg ha tényleg van ilyen oda írhat a panaszával

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25350) andrisbandi válasza szmyky (#25346) üzenetére


andrisbandi
őstag

"nemzetközi kereskedelem szabályai"
vs
"postaforgalmi szabályok"

Semmi értelme a hozzászólásaidnak. Félre vezeted a Gearbest-es vásárlókat.
- Nem vagy köteles vásárolni a GB-n.
Ha mégis megteszed, kizárólag a GB szabályzata szerint lehetséges. Nincs egyéb verzió.

Okos ember Paypal-lal fizet, így van egy plusz biztosítéka, ha valami értelmetlen GB-s ügyintézőt fogna ki probléma esetén.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.