- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: 04.15. Ki mit csinál ma?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Sol4r: DDR2-es processzorok összehasonlítása "azonos" órajelen
-
LOGOUT
Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.
Új hozzászólás Aktív témák
-
screwdriver
tag
válasz
mhorvat #7676 üzenetére
Nem akarom off-ba vinni itt a topikot, ezt még leírom aztán csak nézelődök
Ilyenről még nem hallottam. Szerintem egy 30.000-es fülest nem úgy vesz az ember…….elvégre nem vagyunk heves kisiskolások.
- Igazad van, nem vagyok kisiskolás, sajna már nem…
- Elhiheted, hogy már jó ideje, a Head-Fi, Earphonesolutions, Hifi headphones site-okon, illetve máshol megjelent review-k alapján próbálom szűkíteni a kört IEM ügyben.
- AKG-ból K501-ig, Sennheiserből HD-600-ig hallottam cuccot, illetve itthon HD 565 Ovationom, HD 595-öm van. Egyébként Koss PortaPro, CX300, AKG K319 hánykolódnak nálam. A CX300-at „kevés”-nek érzem. Ezért Q Jays, Westone UM1 vagy 1, UE SuperFi 5 Pro, Shure SE420 irányba nézelődök.
A két utolsót már nem biztos, hogy bevállalom az ár és a kicsit ellentmondásos review-k miatt. Mivel a Sennin túl, szívesen kipróbálnék másik fülest, az IE6 inkább borítékolt megoldás. A sok fake IE sorozat miatt, ha mellette döntenék, itthon venném meg.
Az itthon nem kapható típusok esetében, amint megbízható kereskedőnél (nem ebay) látok egy akciózott terméket, fizetek és lezárult a történet, és igen várok 3-5 napot.
De azért Sennheisert mindig úgy vettem itthon, hogy bementem, elhoztam.Azért köszönöm a tanácsokat.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● olvasd el a topic összefoglalót!
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Bestbuy játékok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Star Wars rajongók
- Forrmell.enn
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- EAFC 25
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- További aktív témák...
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 (5K vagy 2 x 4K felbontás) (DisplayLink)
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- Samsung S23 128/8GB / normál állapotban / 12 hónap jótállás
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- ASUS 18W USB ADAPTER
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest