Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

RECEPTEK GYŰJTEMÉNYE A TOPIKBÓL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10188) totron válasza kr:sz (#10148) üzenetére


totron
addikt

Alapvetően az öntöttvas monstrumoktól a lábadat, a járólapot, konyhában láb alatt lévő állatokat kell inkább félteni. Gyatrább gyártástechnológiából/minőségbiztosításból fakadó törések léteznek*, de nem gyakoriak. Lidlis szériánál jobban el tudom képzelni, mint egy 10x-es árú Staubnál nyilván. A másik sarokköve a műfajnak a zománc: mennyire könnyű leütni. Ha már 1x öntöttvas, adjuk meg a módját és ne egy multi csatolt tömegtermékeként szerezzük be, én ezt mondom, elegánsabb.
*azokhoz is legtöbbször felhevült állapotra ráengedett hirtelen hidegzuhany kell, mégritkábban repednek maguktól is

Szabadtüzekre ajánlott a zománcmentes verzió, főzni nem tudom miért lenne nehéz benne, lehet, csak nem ajánlott, mert sok vas oldódik be a végeredménybe. Patinás aljjal sütni, pirítani való leginkább. A kettő közötti, párolással is szép pluszzamatokat lehet bele tenni az ételbe, amellett, hogy a komponensek sajátjai is jobban kijönnek, s nehezebben is megy át fővésbe a folyamat.

(#10136) creed33, alu nincs már, káros is volt az egészségre, te sem erre gondoltál nyilván, hanem a ma használatos rozsdamentesekre.

(#10158) body007, van érett állapotában zöld színű zöldbab is.

(#10166) btraven, nincs köze a fogyasztási hőmérséklethez az elnevezésének.

(#10169) Essejó, anyám is bejelentette, hogy vett retket, holott nem is szereti. Ő tudja.

(#10176) body007, engedd el ezeket, még ha olcsón is találsz. Házi tejet kell venni: azon túl, hogy körberöhögi a 2.8-as zsírtartalmat, több irányba is indulhatsz: túró, aludttej, sajt, önmaga.

(#10178) solfilo, EU-ban vagyunk, nem lehet nem korrelálni a környezetünkkel. Akad pár hátulütője... :/

(#10180) Essejó, szezámpaszta <3 <3 <3 Kenterbe veri a slágeres humuszt.

(#10186) prozodus, miért vannak ezek kizárva nálad?

(#10187) Essejó, miben jobb a kínai?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.