Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39451) Male válasza JColee (#39450) üzenetére


Male
nagyúr

Szerintem is elég jól csinálta...

(#39452) sekli válasza Gabesz1019 (#39449) üzenetére


sekli
addikt

Ez ígéretes azért: "Annyit például már most elárulhatok, hogy a sportág televíziós felvezetése a McLaren 2012-es versenyautójának február eleji bemutatójával kezdődik majd."

(#39453) PazsitZ válasza Gabesz1019 (#39449) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ha a nem túl szigorúan mefogalmazott kritériumaim alapján nem jött volna át, én nem. :N

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#39454) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#39447) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Arra én is kíváncsi leszek. Ha HD-ban jönne, megenném a kalapom. Venni kék conaxmodult, és durr bele m1HD :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39455) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#39454) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A MindigTV-be HD az m1+m2, és a F1-et felár nélkül küldik HD-ba, szóval csak ki kell küldeni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39456) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#39455) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De nekem T-Home van, ezt a mindig tévét meg minél többet olvasom, annál kevésbé értem :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39457) JColee válasza hoffman_ (#39456) üzenetére


JColee
őstag

(#39458) hoffman_ válasza JColee (#39457) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hülyének ne nézz pls :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39459) Motion_Blur válasza hoffman_ (#39454) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem falusi parasztkábelen jön a DTV, M1/M2 megszólal annyira durva :) retek, csiga meg no komment...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39460) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#39456) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudom mit nem értesz... Ez hivatott leváltani az ingyenes analóg adást.

Ha van egy vételre alkalmas beltérid/vevőd megfelelő antennával, akkor 7 TV-adó (m1HD, m2HD, Duna, Duna2HD, TV2, RTL Klub, EuroNews) ingyenesen fogható. Ennyi.

Nálunk is T-Home van, kábeles, tré minőséggel, és a jövőben is T-Home lesz, de nam vagyunk hajlandóak +10-20k-t leszurkolni egy HD beltériért és egy olyan HD-pakkért, aminek a fele ingyenesen fogható...

Nekem kifejezetten jó, mert nincs TV-m, nincs rá igény. Csak a F1 miatt jártam át eddig is TV-zni muttiékhoz...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39461) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#39460) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem volt egyértelmű, valóban - mármint hogy mit nem értek. Alapvetően az nem tetszett, hogy nem találtam az oldalon az extra csomag árát. Meg úgy cakkumpakk szar az oldala, nem tetszik.

A 7 ingyen adó is tiszta - bár nem értem, hogy HD-ban ez miért éri meg nekik, amikor egy Tré még milliókért se képes -.- Ez a nem tiszta:

Ha van egy vételre alkalmas beltérid/vevőd megfelelő antennával

Ehhez akkor mi kell a lapostévén kívűl? Egy antenna, meg egy vevő? Logikusan igen, de akkor nem vagyok beljebb, az megint egy rakat píz.

mod:

Ha az én tévémben van DVB-T dekókder, akkor az má nem kell gondolom. Annyi a sztori, hogy antenna bedug tévé seggébe, és happy van?

Motion:

Na igen, enyhén ironikus a sztori.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39462) Chosen válasza hoffman_ (#39461) üzenetére


Chosen
addikt

4-5k ból megvagy egy antennával, ha van MPEG 4 tuneres TV-d akkor meg is van örök életre az M1 HD minden további fizetés nélkül. Azt hiszem ez kevesebb, mint egy havi T-Home díj ;)

(#39463) hoffman_ válasza Chosen (#39462) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Éttem. Ki kéne találni, hogy hova rakom az antennát, ez lesz akkor a legnagyobb bajom. Monduk ezzel lesz is probléma :DDD Dánke.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39464) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#39461) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A 7 ingyen adó is tiszta - bár nem értem, hogy HD-ban ez miért éri meg nekik, amikor egy Tré még milliókért se képes -.- Ez a nem tiszta:

Állami támogatással. Állambácsi hozott egy rendeletet, miszerint 201x-re le kell állítani az analóg sugárzást (hogy a frekvenciát ki lehessen porciózni mobil kommunikációnak). Ennek tetemes részét az állam állja, az emberekre csak a ~10k értékű HW beszerzésének költsége marad.

Ehhez akkor mi kell a lapostévén kívűl? Egy antenna, meg egy vevő? Logikusan igen, de akkor nem vagyok beljebb, az megint egy rakat píz.

Ehhez egy MPEG4-es DVB-T vevő kell, meg egy megfelelő antenna.

Ha az én tévémben van DVB-T dekókder, akkor az má nem kell gondolom. Annyi a sztori, hogy antenna bedug tévé seggébe, és happy van?

Ha képes MPEG4-et dekódolni (HD) akkor igen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39465) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#39464) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Közben megemésztettem, de persze köszönöm :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39466) quby válasza Gabesz1019 (#39449) üzenetére


quby
őstag

Szerintem a Palik-Wéber párossal az lenne a gáz hogy Palik megmagyarázná Wébernek hogy menyire nem ért hozzá. Wéber nem elég vehemens, nem elég agressziv Palikhoz.
Wéberre viszont szükség lenne mert ő az egyetlen aki képben van. Igy Palik nélkül ellenék (bár biztos lehetne röhögni rajta). Gyulának meg fel kellene ajánlani egy 25-éves szerződést egy Újzélandi kisvárosi TV süketeknek készülő műsorvezetői állásást. Hátha elfogadja. :DDD

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39467) proof88 válasza quby (#39466) üzenetére


proof88
addikt

sztem Palik csak azért alázta Gyulát meg magyarázta meg neki hogy nem ért hozzá, mert valóban nem értett hozzá, cserébe visítozott is

(#39468) JColee válasza proof88 (#39467) üzenetére


JColee
őstag

Így utólag visszatekintve lehet, de akkor inkább csak az állandó oltogatás jött át, ami zavaró volt.

Alonso sok lehetőséget lát a Ferrarinál a javulásra
Ez ugye azt jelenti, hogy nagyon szar most a helyzet. :))

(#39469) TESCO-Zsömle válasza JColee (#39468) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Valahogy úgy.

Nyilván igaza van, hiszen ha vannak előtted, akkor sokkal többet tudsz fejlődni mint ők.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39470) McCartman válasza TESCO-Zsömle (#39464) üzenetére


McCartman
senior tag

Ehhez egy MPEG4-es DVB-T vevő kell, meg egy megfelelő antenna.

vagy még az se. :DDD
mezei antennakábel végét pár centire megskapolva és irányba állítva tudom fogni a digitális jelet Szegeden. Ráadásul a jelerősség is kifogástalan.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#39471) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

(#39472) TESCO-Zsömle válasza McCartman (#39470) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ott a kábel az antenna, és a jelek szerint megfelelő.

De próbáld meg ezt úgy, hogy a kábelt kitekered a TV-ből...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39473) Pompi válasza TESCO-Zsömle (#39472) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem pontosan tudja McCartman is, hogy a kábel az antenna, a válasza arra irányult, hogy ideális esetben még megfelelő antenna sem kell - elég a kábel mint antenna. De végülis még rugózhattok rajta, megpróbálhatjátok 220-as kábel nélkül is pl.

Feel Good Inc.

(#39474) hoffman_ válasza McCartman (#39470) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez monnyuk kedvező opciónak tűnik számomra, majd kipróbálom :D Egy mezei koax kábelről beszélünk, semmi csili-vili nem kell?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39475) KaraDani válasza quby (#39466) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem félteném Wébert a helyedben :D

(#39476) quby válasza KaraDani (#39475) üzenetére


quby
őstag

Lehet igazad van! Mindenesetre én 2 dologért szurkolok jövőre. 1. Wéber maradjon mindenképp, 2. Ha már M1 legyen HD. Hogy ki hogy nézi a HD-t mindenki oldja meg maga (2012-ben ez már nem lehet akkor probléma)
Jaaaa.... Meg Kiminek Drukkolok!!!!:DDD

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39477) JJános válasza KaraDani (#39475) üzenetére


JJános
addikt

Én sem. Valamennyire megismertem a fészbúk-on. Bírnám, ha ő lenne az egyik kommentátor. :D

2007-05-06 óta itt!

(#39478) feka007


feka007
nagyúr

Na hallom jövőre az MTV-n lesz a közvetítés, fasza. :C Nem kell többé azt a 2 gyökeret hallgatni, komolyan az miatt lettem rosszul néha vasárnap

(#39479) TESCO-Zsömle válasza feka007 (#39478) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kell többé azt a 2 gyökeret hallgatni

Sajnos az még koránt sem biztos...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39480) feka007 válasza TESCO-Zsömle (#39479) üzenetére


feka007
nagyúr

Na ne. Csak nem veszi át őket az MTV.. :U Legyen a Gundel vagy mittomén

(#39481) ToBeY válasza feka007 (#39478) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Simán lehet,hogy a kommentátorokat is átveszik.Így hallgathatjuk Czolner "jujuj" Gyulát és Gyulai "alkalmasínt' Balázst ismét :((( És a többi remek "kommentátort"

[ Szerkesztve ]

(#39482) Male válasza feka007 (#39480) üzenetére


Male
nagyúr

Gyulay Zsolt írta alá a szerződést az MTV-vel... aki ki is? Tudtommal "alkalmasint" Balázs tesója...

(#39483) JColee válasza Male (#39482) üzenetére


JColee
őstag

Rosszul tudod. Máshogy írja a nevét is.

(#39484) Chosen válasza Male (#39482) üzenetére


Chosen
addikt

Az egyik Gyulay, a másik Gyulai. Előbbi Hungaroring elnök-vezérigazgató, utóbbi alkalmasint.

(#39485) Male válasza Chosen (#39484) üzenetére


Male
nagyúr

Oh... pedig valahol itt olvastam, de akkor téves infó volt. (még hasonlítanak is kicsit, ezért elhittem)

...akkor van remény :)

(#39486) KaraDani


KaraDani
addikt

(#39487) vikvuk válasza KaraDani (#39486) üzenetére


vikvuk
aktív tag

kíváncsi lennék más sportágak adataira is

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#39488) KaraDani válasza vikvuk (#39487) üzenetére


KaraDani
addikt

Mire gondolsz, Sakk, Darts, Szertorna? ;]

(#39489) vikvuk válasza KaraDani (#39488) üzenetére


vikvuk
aktív tag

autó-motor berkekben maradva

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#39490) TESCO-Zsömle válasza KaraDani (#39488) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vajon hány előzés van egy sakk-világbajnokságon, ha a büfé előtti tolakodás is beleszámít? :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39491) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

(#39492) Motion_Blur válasza Gabesz1019 (#39491) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ő is válthatna, alkalmasint Balázs helyére :))

MotoGP-ben is nagyon PRO volt ;]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39493) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#39492) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csisztu?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39494) JJános


JJános
addikt

[link] MTV1

Amikor HD a minőség akkor élvezhető.

2007-05-06 óta itt!

(#39495) TESCO-Zsömle válasza JJános (#39494) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Király! :Y :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39496) feka007 válasza JJános (#39494) üzenetére


feka007
nagyúr

Ilyen is van? Zsír, lehet nézni a híradót

[ Szerkesztve ]

(#39497) #70869248 válasza Motion_Blur (#39492) üzenetére


#70869248
törölt tag

Egyébként szerintem tényleg jó volt a MotoGp-re...amikor megláttam dobáltam a kereszteket bőven, de semmi okom nem volt rá, korrektül levezényelte a közvetítéseket.
Simán jobb mint sok 'hozzáértő' pasi.

(#39498) Motion_Blur válasza #70869248 (#39497) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem is egyébként, csak nem mertem smiley nélkül beírni mert megköveznek :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39499) Gabesz1019 válasza Motion_Blur (#39492) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Ha konyít valamit a témához akkor jöhet.
"Mellesleg" tényleg nem rossz. ;]

(#39500) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Baumgartner Zsolt is szerepelhet az F1-közvetítésben

Noha ezt hivatalosan nem erősítették meg, már eldőlt, hogy a vezető kommentátor Mezei Dániel lesz. A szakkommentátort még keresik mellé, tudomásunk szerint tárgyalnak többek között az eddig az RTL Klub F1-es műsorában dolgozó Czollner Gyulával és Wéber Gáborral, valamint a Száguldó Cirkusz könyvek szerzőjével, Simon Istvánnal is.

Nem szabadulunk meg a balf...októl,sőt még ezt megfejelik Baumgartner-el is.Hát ez zseniális lesz :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.