Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29101) soulcube válasza proof88 (#29085) üzenetére


soulcube
aktív tag

2009-ben Suzuka, aztán megint Fuji de már csak 1 évig. Nem tudom miért van 2 év kihagyás.
Nürburgringen meg pénzügyi gondok vannak.

(#29102) soulcube


soulcube
aktív tag

Mod-ba nem fért bele, de jövőre Nürburgring lesz.

(#29103) DigitXT válasza attisx (#29100) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért írtam, hogy így már érdekes... De a te HSZ-ed nem áll össze nekem.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#29104) PazsitZ


PazsitZ
addikt

[link] Inkább hagynák a fejlesztéseket és kész. :(((
A Red Bull örülne a csapat-vb 6. helyének is
Ahhoz képest, hogy a 4. hely volt a cél :(( . Remélem ha már így elszarják az idei évet, akkor már a jővő évi kocsit nyomatják.

- http://pazsitz.hu -

(#29105) AMD Power


AMD Power
titán

Sajnálom nagyon a Kanadai futamot. Egyik kedvencem pedig... :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29106) #70869248 válasza AMD Power (#29105) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem véglegesen került ki, a 2009-s idényben nem lesz. Valszeg újrahúzzák az aszfaltot, meg kicsit pofozzák majd. :)

(#29107) AMD Power válasza #70869248 (#29106) üzenetére


AMD Power
titán

Tudom de nekem akkor is hiányozni fog jövőre.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29108) prmcsk válasza #70869248 (#29106) üzenetére


prmcsk
addikt

Valszeg újrahúzzák az aszfaltot, meg kicsit pofozzák majd.

Na ettől félek én...Beleraknak még vagy tíz kanyart, mert eddig olyan "kevés" volt, csak azért,hogy az újfajta "F1 szabványnak megfeleljen"... :D :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#29109) #70869248 válasza AMD Power (#29107) üzenetére


#70869248
törölt tag

Jó pálya valóban,..de az aszfalt elég halál volt, azért az nem normális egy F1-s futamon ami idén volt.

prmcsk: én inkább arra gondolok, hogy az ütközési pontokat modernizálják, bukótereket ezt azt amazt

[ Szerkesztve ]

(#29110) nemcso


nemcso
senior tag

Zöld gumik a japán nagydíjra : [link]

[ Szerkesztve ]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#29111) aesir válasza #70869248 (#29109) üzenetére


aesir
veterán

Remélhetőleg átépítik a boxutcát és akkor nem lesznek ilyen piroslámpás botrányok mint amiket Raikkonen, Massa és Montoya (a teljesség igénye nélkül) elszenvedett.

Van saját életem...

(#29112) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Teljesen száraz hétvége várható Fujiban a mai előrejelzések szerint :R 24-25 fokos edzések és 18 fokos futam.

Persze a már említett mikroklíma boríthat mindet.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29113) hunnylander válasza Motion_Blur (#29112) üzenetére


hunnylander
őstag

Kiegyenlitett kuzdelem varhato, bar nem tudom, hogy a Ferrari utolso javitocsomagja mekkora fejlodes lehet, vagy di Resta mit lendit az auton a tesztekkel. Lewis is leginkabb szaraz versenyt akar, az eso es foleg a valtozo aszfalt csak bekavarhat. Monzaban is tonkretette a versenytaktikat, hiaba volt az esomenes.

www.HunnyF1.com

(#29114) c.zsolti válasza nemcso (#29110) üzenetére


c.zsolti
őstag

A környezetbarát F-1... :C Keverhetnének valami virágillatú adalékot az üzemanyagokba, hogy még jobban illeszkedjen a célkitűzéshez.

...

(#29115) hunnylander válasza c.zsolti (#29114) üzenetére


hunnylander
őstag

Szep, szep ez a zold csikos gumi. Habar, amikor a festeszetrol, a tradicionalis festekek alapanyagairol tanultam, ugy tanultam, hogy a zold festekek az egyik legmergezobbek (pl. schweinfurti zold; rez es arzen), persze a szintetikus festekek megjelenesevel sokat javult a helyzet.

www.HunnyF1.com

(#29116) AMD Power


AMD Power
titán

Coulthardot bántják az igazságtalan kritikák

Megértem DC-t is meg azokat akik kritizálják. Ez nem az ő éve az biztos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29117) Oliverda


Oliverda
félisten

Szegény Vettel... :( :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29118) Motion_Blur válasza Oliverda (#29117) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Salma!!! :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29119) Oliverda válasza Motion_Blur (#29118) üzenetére


Oliverda
félisten

Én szívesen keresztbe raknám a Salma szálakat... pontosabban inkább szét. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29120) helkis válasza Oliverda (#29119) üzenetére


helkis
addikt

:sirvaröhögörcsötkaptamsmile: :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29121) AMD Power válasza Motion_Blur (#29118) üzenetére


AMD Power
titán

Salma nem tüdő beteg egy kicsit? :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29122) soulcube válasza AMD Power (#29116) üzenetére


soulcube
aktív tag

Remélem azért idén még összejön neki egy jó futam !

Képek : :C

[ Szerkesztve ]

(#29123) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

A BMW és a Honda még több zöld technológiát akar az F-1-be Remélem ezeket a fejlesztéseket véghez tudják majd vinni!És ha igen akkor ésszerűen.

(#29124) wildrain válasza aesir (#29111) üzenetére


wildrain
addikt

Én meg remélem, hogy nem teszik meg, mert ahhoz az kellene, hogy vagy az első kanyarkombinációt építik át, vagy a boxutca végénél vezetik bele a célegyenesbe a boxkijáratot, amiről viszont tudjuk, hogy balesetveszélyes (Schumacher <-> Frentzen), hiszen régen is úgy volt.

(#29125) Integra válasza Oliverda (#29117) üzenetére


Integra
titán

remélem megcselekedte az öltözőben, amit minden normális ép eszű pali megtenne a helyében salma nénivel:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29126) Motion_Blur válasza Integra (#29125) üzenetére


Motion_Blur
félisten

biztos;) a red bullos cicák már rég betörték a kisgyereket ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29127) attisx válasza DigitXT (#29103) üzenetére


attisx
addikt

Korán volt még. Mondhati korai szövegértelmezési problémáim vannak... :DDD :R

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#29128) Rick4 válasza Motion_Blur (#29126) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet, ezért nem volt eddig túl sok eredménye a pályán? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29129) Motion_Blur válasza Integra (#29125) üzenetére


Motion_Blur
félisten

ezek ilyen féloff képek:

001
002
003

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29130) Integra válasza Motion_Blur (#29129) üzenetére


Integra
titán

ahogy idősödik, úgy lesz egyre gyönyörűbb ez a nő...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29131) Incubus válasza Motion_Blur (#29129) üzenetére


Incubus
tag

ajjaj a mellbimbója már félig kint van....hogy lehet ennyire push up-olni???

RG

(#29132) AMD Power válasza Motion_Blur (#29129) üzenetére


AMD Power
titán

Ez így most reggel kicsit sokk volt. :Y :R

Mosley szerint hamarosan becsődölhet az F-1

Ez a Mosley beteg??

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29133) hunnylander


hunnylander
őstag

Ez a szin nem passzol a McLaren designhoz, szvsz. :O

www.HunnyF1.com

(#29134) AMD Power válasza hunnylander (#29133) üzenetére


AMD Power
titán

Elég csúnya. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29135) proof88


proof88
addikt

Fuji előzetes
A Ferrari (...) milyen felállásban képzelik ezt el: Massa elsőségével és Kimi Räikkönen második helyével, a finn feladata ugyanis az idén már csak az, hogy pontokat raboljon Hamiltontól. Zárójelben jegyezzük meg, hogy ha a finn megtörné április óta tartó nyeretlenségét, Hamilton pedig - urambocsá' - nem szerezne pontot, Räikkönen hátránya 17 pontra olvadna. Ugyanannyira, amennyi tavaly volt Fuji után...

lol :D
Bár ha így is lenne, nem hiszem, hogy Kínában tudnák folytatni olyan könnyen a harcot. Én Massára csak Brazíliában számítok.

mod: ne feledjétek, szombat este ismét megjósolom, hogy milyen lesz a vasárnapi futam. Egyelőre nem érzek semmit ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29136) Motion_Blur válasza hunnylander (#29133) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hondákon biztos jól fog kinézni :))

proof88: szvsz nincs olyan technikai előnyben a Ferrari, hogy hozza a kettős győzelme(ke)t.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29137) Oliverda válasza proof88 (#29135) üzenetére


Oliverda
félisten

Valaki nagyon álmodozós kedvében volt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29138) proof88


proof88
addikt

:)

(#29139) hunnylander


hunnylander
őstag

Japan legmagasabb hegye: Fuji, 3776 meter, aktiv tuzhanyo, pontosan 300 evvel ezelott tort ki utoljara. :)

A Toro is megkapta az upgradet.

Gyulaeknak lesz szemuk hozza? Option! :D

www.HunnyF1.com

(#29140) Rick4 válasza Oliverda (#29137) üzenetére


Rick4
félisten

tavaly sem úgy nézett ki, hogy ferraris lesz a világbajnok.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29141) proof88 válasza Rick4 (#29140) üzenetére


proof88
addikt

De most Hamilton is erősebb, meg az autója is, a Ferrari autója meg nem elég megbízható. Továbbá, milyen vicces lenne, ha megint eljátszanák a szokásos boxos jelenetüket, csak most nyalókával (kíváncsi vagyok, lesz-e kockázatos helyzet, és kiengedi-e valaki elé a nyalókás az autót, meg hogy már akkor felemeli-e, amikor még csak azt hiszi, hogy lejön a tankolócső, stb...).

(#29142) Oliverda válasza Rick4 (#29140) üzenetére


Oliverda
félisten

Most elsősorban Raikkonen-ről volt szó. Hogy ő idén már nem lesz VB arra bármiben mernék fogadni. Massa még természetesen simán lehet. Persze remélem nem lesz.

proof88: A Ferrari gyorsabb de a technikai bakik és a csapat egység sem olyan jó mint a McLaren-nél. Tavaly a McLaren-nél volt nagy a feszültség most a Ferrari-nál van némi ideg.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29143) venember83 válasza AMD Power (#29132) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hinném, de tesz érte rendesen, hogy igaza legyen. :K

(#29144) proof88 válasza Oliverda (#29142) üzenetére


proof88
addikt

Igen, én is ezt mondom.
Most ha leesik nagy eső, akkor Hamiltonnak az nagyon jó.
Massa meg Kimi nem tudnak olyan jól menni benne, az most nem érdekes, hogy miért.
Ha nem esik le, akkor is az lesz, hogy nem lesz elég jó a tapadásuk, meg megint nem sikerül megtalálni a beállítást, blabla.
Na jó, igazából most jobban bízok Kimiben, mint eddig, elvégre nincs minek nekicsapnia az autót, meg nem szűk utcai pálya. Mondjuk az utolsó esetét nem értem. Azt mondta, azért igyekezett minél közelebb lenni Szingapúrban a végén az előtte lévőhöz, mert ha csak kicsit is hibázik, akkor meg tudja előzni. Nem értem, miért nem ment a biztos pontszerzésre, a csapat számára. Olyan szépen tudott volna szerezni a Ferrarinak x pontot, de megint túlrángatta az autót, legalább annál a rázóköves sikánnál lett volna több tekintettel a pontszerző helyére. Ehh. Én örülök Kiminek, de egyszerűen az nemtetszik benne, hogy mindig azt látom belső kamerából, hogy idegesen rángatja a kormányt, és ilyenkor már tudom, hogy na, megint oda fogja csapni. A Kubica is így rángatja, de ő legalább nem csapja oda. Ez mondjuk elégláma dumának hangzik, de én ezt így látom. Mindenki szokta rángatni kicsit a kormányt, korrigál, ahogy érzi, de Kiminél ez mindig bajjal végződik. :(

[ Szerkesztve ]

(#29145) JJános válasza proof88 (#29144) üzenetére


JJános
addikt

Eső, úgy gondolom nem lesz, bár nagy meleg sem, ami nem kedvez a Ferrarinak.

Sajna a Ferrari csapatból nagyon hiányoznak emberek, akik miatt most nincs igazán egység, akik miatt most több a hiba a szokottnál, a megszokott profizmus sajna hibádzik.

Volt ott egy egérarcú úriember is, és mások is hiányoznak, mint RB.

Most a McLarennek áll a zászló!

2007-05-06 óta itt!

(#29146) DigitXT válasza JJános (#29145) üzenetére


DigitXT
félisten

MS mestert kihagytad a sorból.:D

(#29147) hunnylander válasza DigitXT (#29146) üzenetére


hunnylander
őstag

Mi koze a Ferrari sikerehez egy kozepkori festomuvesznek? :D

www.HunnyF1.com

(#29148) c.zsolti válasza proof88 (#29144) üzenetére


c.zsolti
őstag

Mesélj már egy kicsit, hogy hányszor láttad falhoz csapni? (főleg száraz pályán)

...

(#29149) soulcube válasza hunnylander (#29139) üzenetére


soulcube
aktív tag

Biztosan látványos lesz, ahogy a célegyenes "végében" ott magasodik majd a Fuji.
Kár, hogy tavaly a rossz idő miatt nem lehetett semmit se látni.

(#29150) hunnylander válasza soulcube (#29149) üzenetére


hunnylander
őstag

Szeret felhobe burkolozni, de iden talan meglathatjuk a futam alatt is. :)

www.HunnyF1.com

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.