Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29551) borsi


borsi
tag

Az összes büntetés megint hülyeség volt. Ki fog így próbálkozni? Tiszta helyzet nem nagyon van, hacsak nem hatalmas a különbség az autók között. És én nem tennék különbséget Hami és Massa esete között, mert Hami úgyanúgy öklelt volna, ha nem kap teret. Ezt Kimi szépen védte. Massa pedig bepróbálkozott, Hami is adhatott volna egy kis helyet, akkor is jobb poziból gyorsít ki, következő kanyarban tisztán elmegy. Ilyenért büntetni... :( De ha már büntettek, nem tehettek különbséget. Nem volt szép ezt elismerem, de Senna és Sumi sem azért lettek nagy bajnokok, mert mindig sportszerűek voltak. Vagy pont most élünk meg egy szemlélet változást a forma1-ben? Ez annyira nem tenne jót a versenynek, de legalább akkor legyünk kíméletlenül következetesek, legyenek lefektetve a szabályok mm pontosan, emberi tényezőt a döntéseknél próbáljuk minimalizálni. Mert ha az emberi tényező jelen van... Láthatjuk itt a fórumon, ugyanazokat az eseteket mennyire másképp ítéli meg a két oldal.

Nah de a lényeg! ALONSO :R
Kubica valóban ki tudta fékezni a rajtnál, de azért azt vegyétek figyelembe, hogy meg kellett várni amíg Kova kiszáguld a bukótérbe, addig nem tudott elfordulni. Természetesen ezt leszámítva, szerencsésen alakult a verseny, de azért megint oda kellett tennie magát. És az elfogultság beszél belőlem, de tavaly az érkezésével eléggé feljött az előző szezonban kissé harmatos Meki, és most azért a Rönó is úgy tűnik fejlődik. Érdekes összefüggést vélek felfedezni Alonso tehetsége, és a csapata teljesítménye között. Remélem marad, és megismétli Sumi teljesítményét, aki a Ferrariból csinált élcsapatot. Azért annyira unalmas versenyek ne legyenek :DDD
Az idei évben tetszik nagyon, hogy van verseny, jó lenne minden évben 6-8 futamgyőztes!

És még egy gondolat, mi lesz jövőre? Egy biztos, a Honda egy akkora csekkel várja Alonsót, hogy az iskolai 12 számjegyes számológépeink lefagynának, ha próbálnánk átváltani Forintra. Ha az előbbi gondolatmenetemhez hasonlóan gondolkodik Ross B., akkor Alonso nagy lehetőség a Hondának, sokat megér. De Alonso el akarja-e hagyni a Rönót?

És szerintem még szintén nem egyszerű, de eleve ez az egész pénzügyi válság még be sem gyűrűzött az F1-be, pedig jó eséllyel be fog. Sorra mennek tönkre a bankok, a biztosítók sincsenek könnyű helyzetben. Ki tudja mi lesz az ING sorsa, Allianz, Santander..... Lehet biztosabb lenne, ha maga a gyár a szponzor. De az autóipar is elég gyenge, csődközelben a GM, a Ford, leáll 1-2 hétre több német autógyár. Közhely, de a fejlesztéshez sok pénz kell majd, és úgy tűnik az nem sok lesz. Vissza a dohány és italgyártókat!!

Lehet a kanadai nagydíj kivétele a versenynaptárból, csak a kezdet?

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#29552) laci666 válasza biker (#29536) üzenetére


laci666
senior tag

Hami is bevallotta,hogy hibázott magyarán elb.szt. nem kell ezen mit szépíteni megérdemelte a büntit.
Majd megtanulja már lassan figyelni kell a verseny társaira is mert nem csak az öve a pálya.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#29553) Oliverda


Oliverda
félisten

[link]

"A rajtnál megelőztem Alonsót és Kovalainent. Hamilton elfékezte magát én pedig szendvicsbe kerültem. Nem tehettem mást, fékeznem kellett. Úgy gondolom, hogy az ezt követő Hamilton csata kemény volt, de fair. Az áthajtásos büntetés tönkretette a versenyemet."

Még nem csak hogy most sem képes beismerni hogy elb@szta, azt állítja hogy fair volt. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29554) 7Heads Drago válasza Motion_Blur (#29499) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ugy nézett ki mintha miután Hami kiszoritotta, átadta Kovanak hogy tovább üse a vasat, amíg meleg. Az érdekes az volt, hogy Kova ugyanugy elrontotta a kanyart, mint Hami.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#29555) ronaldo válasza Oliverda (#29553) üzenetére


ronaldo
őstag

"Ron Dennis: ez verseny, nem teadélután!" :U

(#29556) !Overdose! válasza Oliverda (#29553) üzenetére


!Overdose!
őstag

Savanyú a szőlő? (Már csak 5 pont a hátrány!) :C

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#29557) Oliverda válasza ronaldo (#29555) üzenetére


Oliverda
félisten

Ő ült a kettes rajtszámú autóban?

!Overdose!: Akár lehetne az az 5 most nulla is tehát nincs itt semmi probléma. :)

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29558) ronaldo válasza Oliverda (#29557) üzenetére


ronaldo
őstag

Ő az aki mindenbe belepofázik.

(#29559) Oliverda válasza ronaldo (#29558) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor kezet foghatsz vele. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29560) adman


adman
tag

az elején hogy került Hami Massa mögé, mikor Kova előtt vette be az első kanyart? valahogy kimaradt a közvetítésből..

(#29561) bajuszati válasza Motion_Blur (#29531) üzenetére


bajuszati
tag

2x húzta rá a kocsit, megérdemelte a büntetést,
Massa-é lehet hogy csekélynek tűnik, de valahogy hát szeretem a Ferrarit, ehogy már elene beszéljek :B

(#29562) Motion_Blur válasza adman (#29560) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem láttuk, mert DC pont akkor bizonyította tehetségét és az fontosabb volt :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29563) prmcsk válasza laci666 (#29552) üzenetére


prmcsk
addikt

Igen, hami bevallotta, de mi lesz maszattal, aki saját maga szerint "fair-ül" forgatta ki hambit. Maszat tovább hajtott, hambinak meg elment az összes autó. Maszat miért nem adta vissza a kétszeres előnyszerzését, amiből az egyiket tudatosan okozta. Ebben semmivel sem rosszabb suninál: önkritika no, szemétség yes, ha a VB múlik rajta. Hiába na, nagy a ferka elvárása.
Egyébként megnyugodhattok. Ha a ferka nem lesz lúzer, mint malájban és a pályán marad, a ferrari a fiával együttesen megcsinálja a VB.-t. A mai események után meggyőződésem. Ja és alfonz drukker vagyok

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#29564) ronaldo válasza Oliverda (#29559) üzenetére


ronaldo
őstag

Megint személyeskedés.

Pedig azthittem, hogy többet ér neked az, hogy megvédd. Na mindegy.

prmcsk: meg Ferrari ellendrukker. :) Nem elhanyagolható. De hogy mindenbe belevekerni a FIA-t... Az előző versenyen gondolom nem volt ilyen gond...

[ Szerkesztve ]

(#29565) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Lewis Hamilton: (12)

"Nyilvánvalóan nem vagyok elégedett egy ilyen eredmény után, mint a mai, de már túl vagyok rajta, és holnap megint új nap jön. Sajnos nem sikerült túl jól a rajtom, de bebújtam Kimi mellé, és a belső ívre kerültem. Egy kicsit későn fékeztem, de mindenki más is így tett. Rengeteg autó sodródott ki az egyes kanyarban, én csak egy kicsit vettem szélesebben, mint akárki más. Most már azonban nem lehet visszacsinálni a büntetést, vagy megváltoztatni a mai eredményt. A második körben Felipe (Massa) kisodródott, én pedig bementem belső ívre, miközben helyet hagytam neki, de egész keményen meglökött, ami miatt kipördültem. Vannak azonban pozitívumai is a mai napnak: csak két pontot vesztettem Felipéhez képest az egyéni bajnokságban, így még semmiképpen sem úszott el minden. Most el kell felejtenünk a ma történteket, és előrelépni. Még két verseny van hátra, és célom, hogy mindkettőt megnyerjem."

Persze Lewis, csak egy kicsit. :Y
Igen mindenki más is így tett, illetve majdnem mindenki, mert elindítottad a lavinát! :W
Helyet, hol? :D

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#29566) bajuszati válasza prmcsk (#29563) üzenetére


bajuszati
tag

Köszi emese

(#29567) Motion_Blur válasza prmcsk (#29563) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Ja és alfonz drukker vagyok"

Meg egy paranoiás bohóc..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29568) bajuszati válasza Motion_Blur (#29567) üzenetére


bajuszati
tag

Az ilyen csináljon egy összeesküvés fórumot és irogasson oda....

(#29569) proof88 válasza Motion_Blur (#29562) üzenetére


proof88
addikt

Igen egyébként, miért nem arról beszélünk, hogy DC ismét villantott?! De ez hihetetlen egyébként... valaki így széttöri az autót, csukott szemmel is fogadtam volna, hogy DC az... amit az utóbbi évben művel, ehh... és nem érdekel, hogy hátulról nekimentek vagy ilyesmi, nem! Viselkedjen úgy, hogy jó legyen! :DDD

(#29570) Abu85 válasza venember83 (#29514) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem értem mi a probléma a versenybírók döntéseivel ... az idei évben a szituációkat teljesen jól ítélik meg. Ők a szabálykönyvben leírtakat követik és értelmezik a jelenetekre. Ahogy Hami gyerek megtanulhatta volna Spa-ban, hogy mindent a pályához mérnek és nem a pályát övező bukótérhez. Ugye Spa-ban, ha betonfal lett volna akkor nem előzte volna meg Kimit ... most ha betonfal áll a pálya azon szakaszán, ahol a rajt után Hamilton meglehetősen felelőtlen elfékezésé, akkor pár autó felkente volna magát a falra. Teljesen egyértelmű az esett ... ez a Forma-1!!! aki ide bekerül az már fel tudja mérni, hogy melyik az az utolsó pillanat amikor rá kell taposni a fékre, ha nem teszed meg akkor figyelmetlen voltál és hibáztál. A figyelmetlenségért is büntetnek manapság, mert a múlt futamon a Massa féle kígyós jelenet ( ami megjegyzem baromi jó volt :D ) is figyelmetlenségből elkövetett hiba volt, ment is a bünti érte. A Hami-Massa tök egyértelmű nagy a teher a bajnoki címért, keménykedni kell nyilván a vele járó büntit el kell viselni. A Massa-Bourdais eset büntetése is teljesen jogos ... nem a belső íven van a vita, hanem azon, hogy van-e értelme vagánykodni ha egy kocsi jobb kigyorsítási szakaszon van rajta ráadásul az autó háromnegyede már előtte van az előzött járgánynak. Szintén itt jön elő, hogy ez a Forma-1!!! aki ide bekerül az már fel tudja mérni, hogy mely szituációba érdemes belemenni hideg gumival és melyik a veszett ügy. Persze próbálkozni lehet, de abból hiba lesz és, ha hibázik valaki akkor megy a bünti, jelen esetben is a hibázó félnek.

Nem kell rögtön összeesküvésre gondolni, azok a versenybírók folyamatosan cserélve vannak, tehát elfogultság ebben az évben teljesen ki lett zárva ... Olyan emberek ülnek a sportfelügyelői székben akik értelmezik a szabálykönyvet vörös, szürke és kék szemüveg nélkül.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#29571) ronaldo válasza proof88 (#29569) üzenetére


ronaldo
őstag

Lehet, hogy ő a száguldó cirkusznak csak a hangulatát meg a vele járó luxusdolgokat szereti. Már kiöregedett a versenyzésből, de a paddockban mosolyogni még szeret. Szar lehet, amikor egy hülye verseny miatt meg kell szakítania a japán városnézést. :D

gonoszság off.

(#29572) Abu85 válasza prmcsk (#29563) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Minden pilóta másképp éli meg az eseményeket. Massa is tudja, hogy hibázott, csak nem vallja be ... szerencsére egy független testület osztja a büntetéseket, tehát minden sportszerűtlen húzás megtorlásra kerül.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#29573) Salak


Salak
tag

Hamilton rajt utáni hibája büntetést ért, megkapta, elismerte. Massa forgatása a 2. körben büntetést ért (talán nem is sorolható a kettő ugyanabba (áthajtás)), megkapta, NEM ismerte el, sőt:

"Hamilton nagyon későn fékezett, csakúgy, mint én, és nem tudtam megfelelő ívben ráfordulni a kanyarra, ő meglökött egy kicsit, így lesodródtam a füves részre, és ezt követően már nem tudtam megállni, ezért ütköztünk össze, ez egyszerű versenybaleset volt”

Azért ez már kissé pofátlan szerintem. Mutasson valaki egy felvételt, ahol Hamilton löki ki a rázókőre/fűre. Legalább legyen benne is annyi, hogy elismeri, hogy hibázott.

"Winners never quit and quitters never win."

(#29574) Ijk válasza Abu85 (#29570) üzenetére


Ijk
nagyúr

Teljesen egyetértek. Lehet tökösködni, viszont ha balul üt ki akkor el kell fogadni a büntetést. Amúgy akinek meg nem tetszik az mehet roncsderbizni.
Hamiltont meg nyilvánvalóan nem a bőre színe, csapatszíne stb. miatt büntetik meg. Voltak elég meredek húzásai, lehet magyarázkodni, ez a szabály, ilyen a sport és kész.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29575) syC válasza Salak (#29573) üzenetére


syC
addikt

Egyetértek. Teljesen jogos volt a bűntetés. Egy szabályos előzést egy szabálytalan és sportszerűtlen visszaelőzés követett. :(

(#29576) venember83 válasza Abu85 (#29570) üzenetére


venember83
nagyúr

Ritka vendég vagy te itt, nem érezted a két ferraris közti iróniát. No mindegy. ;) Különben én egyetértek veled, de ez is biztos azért van, mert az FIA mindig az én kedvenc csapatomnak segít.

[ Szerkesztve ]

(#29577) Peat;) válasza Salak (#29573) üzenetére


Peat;)
veterán

Hamilton elismerte tény, aki Kimit kritizálta Spa-ban hogy leszorította, majd a következő futamon 2 pilótát (ami szerintem még belefért) szorított le ő maga (de nem mintha előtte nem csinálta volna, csak ő hozta fel Kiminél hogy ez nem szép dolog ám) most meg kámikáze előzést akart bemutatni, nemtörődöm módon azzal hogy kik mennek el füvet nyírni. Ezek után ha azt nyilatkozza hogy ő megint tökösen és jól nyomja akkor szerintem a közvéleményben borult volna a bili. :) De jó hogy végre érzi hogy elérte a határt, jövőre remélem Ferrari és Mclaren is fizet valami pszichodokinak hogy rakja rendbe odafent a pilótákat, mert ilyen kaotikus évből elég egy és jó lenne ha nem a szerencse, a versenyzők ingerült megmozdulásainak következményei, hanem a teljesítmény döntene sok sok tiszta előzéssel, most hogy az könnyebb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#29578) Salak válasza Peat;) (#29577) üzenetére


Salak
tag

Egy szóval nem mondtam, h Hamiltonnak nem voltak meredek megmozdulásai. Ennek ellenére az elég merész dolog Massa részéről, ha ezek után még ő vádaskodik, és azt hazudja, hogy Hamilton lökte ki.

A pszichológusos részével egyetértek, mert ez az F1 már sajnos nem az, aminek lennie kellene.

[ Szerkesztve ]

"Winners never quit and quitters never win."

(#29579) syC


syC
addikt

Nincs TV-m, valaki tud mondani egy gyors helyzetjelentést? :U

(#29580) AMD Power


AMD Power
titán

Hányok ettől a mai futamtól. Massa meg bújón el! :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29581) syC


syC
addikt

Valaki írjon egy sorrendet :U PLíz

(#29582) Motion_Blur válasza AMD Power (#29580) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Hányok ettől a mai futamtól."

Sok lett tegnap a szesz? :D

syC: mármint végeredményt akarsz?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29583) AMD Power válasza Motion_Blur (#29582) üzenetére


AMD Power
titán

Annyira azért nem. :B

De Massától már hányingerem van. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29584) PazsitZ válasza Motion_Blur (#29520) üzenetére


PazsitZ
addikt

Konstruktőri? Na az az amit a Ferrari nem érdemel meg.
Tippelgetni számolgatni lusta is vagyok, meg felesleges is, de a csapat balf@szságai nélkül már simán meglenne a konstruktőri. Továbbá az egyéniben is igen jól állnának szvsz.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#29585) syC válasza Motion_Blur (#29582) üzenetére


syC
addikt

:R

Inkább nem írok semmit , mert 1000% hogy kibannolnának phról.. ;]

(#29586) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Wow. GRAT ALONSONAK! :R

(#29587) AMD Power


AMD Power
titán

Alonso és a Renault sikerének örülök. :K

Bourdais-t sajnálom. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29588) syC válasza AMD Power (#29587) üzenetére


syC
addikt

Mi történt vele? :(

(#29589) Sundesz válasza Abu85 (#29570) üzenetére


Sundesz
őstag

Mivel belső kamerás felvétel nem volt Bourdais és Massa incidenséről, így csak a TV közvetítésre hagyatkozva mondom:
Szerintem Bourdais semmi rosszat nem követett el az ég világon. Massa ha a pálya maradék 10 méterét is kihasználta volna, akkor olyan simán elment volna a francia mellett, de nem, ő szűken tartotta keményen. Tehát legrosszabb esetben is versenybalesetnek lehet mondani, nemhogy még Bourdais-t büntetni.
Egyébként ugyanez történt Kimi és Webber (ha jól emlékszem) esetében is, (sőt szerintem Kimi jobban odatette magát a boxból kimenet), amikor Kimi kihajtott, csak ott Webbernek volt annyi intelligenciája, hogy nem húz Kimi-re.

Remélem a végén Massa nyer. :)

Hajrá Alonso, szép volt!

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#29590) AMD Power válasza syC (#29588) üzenetére


AMD Power
titán

25mp bünti. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29591) PazsitZ válasza syC (#29588) üzenetére


PazsitZ
addikt

25 másodperces büntit kapott így Massa a 7. Webber a 8. [link]

AMD: Én ezt nem állítottam. Webber is csak a szerencsének köszönheti az 1 pontot. Bár nyomja ő neki, csak nem megy az RB :( .

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#29592) AMD Power válasza PazsitZ (#29591) üzenetére


AMD Power
titán

Mert Massa aztán ma nagyon megérdemelte azt a 7-ik helyet! :W

Kínába ezt még visszakapja! :((

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29593) syC válasza AMD Power (#29592) üzenetére


syC
addikt

Jönnek a sárgák :DDD

De miért is büntették meg? Micsinát' ?

(#29594) bajuszati válasza AMD Power (#29592) üzenetére


bajuszati
tag

Massa nemm érdemelte meg a 7diket...egyetértek..
Első helyre vártam :U

(#29595) m3tr0 válasza !Overdose! (#29565) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nah..eddig egész évben nem írtam ide..de ez a verseny most kihozta belőlem.
Amit a te írásaidból kivettem az az,hogy Hamilton csak magával foglalkozik a pályán és senkire nincs tekintettel. Azért mert ezen a versenyen valóban nagyon-nagyon későn fékezett a rajtnál és igen valóban veszélybe sodort másokat.

Azt nem értem,hogy ti( igen..mert mások is magyarázzák ugyanezt) miért csak Hamiltonnal foglalkoztok??
Felipe Massa nem volt sportszerű amikor Hamiltont előzte!
Sőt amikor Bourdeus-t előzte ..előzte...volna akkor sem ő volt az ideális íven.
Persze ezt már ki is találták,hogy Bourdais volt a hibás..persze...egy ferrarissal szemben ki más lehetett volna..mint az aki szabályosan kijön a boxból az ideális íven fordulva..nem is tudom hol kellett volna mennie..??? Jaaa ha jön Massa akkor el kell vennie a gázt mert Massa szeretne világbajnok lenni?!!?!?
Hát ez vicc!! Gusztustalan amit művelnek már a Forma-1-ben!!

Vegyétek már észre,hogy Massa vezet sokszor úgy ,mintha csak ő lenne a pályán.

[ Szerkesztve ]

(#29596) Peat;) válasza PazsitZ (#29591) üzenetére


Peat;)
veterán

Hihetetlen hogy Vettelnek minden összejön, neki meg semmi sem, remélhetőleg még maradhat az f1-ben. A teljesítménye egyáltalán nem gáz. Csak a körülmények bekavarnak.

(#29597) Salak válasza Sundesz (#29589) üzenetére


Salak
tag

A Boudais-Massa dologban egyetértek, szerintem a francia nem követett el sehol hibát, nem értem a büntetését.

"Winners never quit and quitters never win."

(#29598) Chili7


Chili7
őstag

Most olvasom, hogy Massa kap plussz egy pontot. Gusztustlan ez az egész amit itt csinálnak! Egyértelmű: Idén sem nyerhet a McLaren!

(#29599) syC válasza Salak (#29597) üzenetére


syC
addikt

Nem mindíg az győz, aki 'skillesebb' , vannak 'magasabb' erők is :R

(#29600) m3tr0 válasza bajuszati (#29594) üzenetére


m3tr0
senior tag

Várjad csak az első helyre...remélem nem lesz világbajnok!
Sőt...bízom abban,hogy ő is úgy jár majd mint Schumacher 1997-ben.
Ő is akkora fair versenyző volt mint amilyen Massa...Pfffff...egy vicc amit csinál.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.