Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29201) #70869248 válasza wildrain (#29200) üzenetére


#70869248
törölt tag

a kocsiját...de csak ötlet volt, mert Hamilton után Massa is lehúzodott a pit kijáratnál...arra gondoltam, hogy mindkét vb harcost kihívják mérlegelni.
De aztán egyszerűen csak elindultak...valszeg ment közben a rádiózás.

(#29202) #70869248


#70869248
törölt tag

Bakker Kubica-t nem igazán értem néha:
A5, Kubica: Az ember vagy keményen hajt, de közben sportszerű marad, vagy túl agresszívvá és magabiztossá válik. Amit például (Hamilton) Monzában művelt, azt túlment minden határon.
:F
nahát-nahát nem pont egy éve ütötték verték egymást Massa-val itt Fuji-ban, keresztbe hosszába beautózva a pályát és a bukóteret az esőben.
youtube...keményen hajtva, de példamutatóan sportszerűen,...ha jól nézem Kubicat-t 3 alkalommal rakta ki Massa a pályáról (kerék a keréken, nem csak terelgetve..nemnem.
Meg Robert is a célrafordulóra, ...csak hogy tuti legyen a 6. hely...vb esélyről inkább ne is beszéljünk.

(#29203) Oliverda válasza #70869248 (#29202) üzenetére


Oliverda
félisten

...és már megint savanyú a szőlő. :) Nehezen dolgozza fel azt hogy a csapat megosztotta az erőforrásait a két pilóta között és ezzel ő gyakorlatilag búcsúzott a VB esélyesek közül.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29204) laci666 válasza #70869248 (#29202) üzenetére


laci666
senior tag

Hát igen még egy versenyző aki rühelli Hamiltont.
Vannak egy páran :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#29205) #70869248 válasza Oliverda (#29203) üzenetére


#70869248
törölt tag

Több magyarázatot is lehet a dologra találni, nekem az is kézenfekvőnek tünik, hogy ha Hamilton esetleg megnyeri a VB-t, akkor ő pozícióban erösebb lesz mint ha Massa nyeri meg.
Mert hiszen Kimi tavaly megnyerte a VB-t, most ezévben mégis Massa nyeri. Viszont ha Hamilton nyeri meg a McLaren-nek akik már tök régóta nem nyertek VB-t, akkor Hamilton pozíciója nagyon erős lesz a McLaren-nél...gyakorlatilag kirobbanthatatlan.

Kevés az előrejutási lehetőség. Nem tartom kizártnak hogy Kubica kacsintgatna a McLaren felé....Kovalainen nagy gyengeséget mutat, így aki VB élloval autóban szeretne ülni az biztos hogy bepróbálkozik a McLaren-nél...viszont sokkal könnyebb dolga van ha nem egy világbajnok a csapattársa...ráadásul nem egy sima világbajnok, hanem egy világbajnok Hamilton.
...és ezt azért emelem ki mert Kubica jól ismeri Hamilton-t. Talán csak az eredménytelenség/sikertelenség tudja megtörni.

laci666: Ez répaság...ha 'rühellné' akkor nem vigyorogva fogna vele kezet, ill. ha mégis akkor elég kövér képmutatás.
rühellni max te rühelled.

[ Szerkesztve ]

(#29206) !Overdose! válasza #70869248 (#29202) üzenetére


!Overdose!
őstag

"Beszéltünk erről, a többség hasonlóan vélekedett, de erről csak mesélni lehet. Nem befolyásolhatunk olyasvalakit, aki meg van győződve arról, hogy megteheti azt, amit. Büntetést kellene kiszabni rá."

:R :R :R

Robert for President!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#29207) hunnylander válasza #70869248 (#29202) üzenetére


hunnylander
őstag

Bild-es (a nemet 'Blikk', bizonyitottan Hamilton-ragalmazo 'ujsagirokkal') 'nyilatkozat', akarcsak az 'olyan jo vagyok, mint Senna' kamuhir. ;)

Ez a velemenyem.

www.HunnyF1.com

(#29208) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Red Bull still puzzled by Singapore failure
Nah ez egy korrekt cikknek tűnik. bár gondolom mást már nem nagyon érdekel.
szóval biztosan nem tudja az RB még mindig, hogy mi/miért történt.

A metróra való gyanakvás azért vetődött fel, mert az egyik torro is pont itt úgyanúgy bedöglött...

Kanadai nagydíj petíció: [link]

- http://pazsitz.hu -

(#29209) soulcube


soulcube
aktív tag

Nick Fry - " „Fernando döntésére várunk, és tesszük ezt mindaddig, amíg szükséges"
Cikk
Honda - Alonso párost azt megnézném, szvsz illene a Hondába. :K

(#29210) !Overdose! válasza soulcube (#29209) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nagyon örülnék Alonsonak, de Senna sem lenne rossz!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#29211) #70869248 válasza !Overdose! (#29210) üzenetére


#70869248
törölt tag

Senna-t én nem tenném sehova egyenlőre, a jelenlegi GP2-ben egyedül Grosjean az aki szvsz kiemelkedik.
Senna
A Gp2-ben úgy lett második hogy 4. is lehetett volna (2pont)
2008: GP2 Asia Series - 5th
2007: GP2 Series - 8th
2006: British Formula 3 - 3rd
Masters of Formula 3 - 7th
2005: British Formula 3 - 10th
2004: British Formula BMW - 21st

Akkora neve van mint ház és 25 éves....már itt lenne ha akkora tehetség lenne.

(#29212) venember83 válasza #70869248 (#29211) üzenetére


venember83
nagyúr

A neve miatt kerülne oda, nyilvánvaló. De egy jelenlegi Barrichellonál nem nyújtana rosszabb teljesítményt a futamokon. Plusz ugye hozhat pár pénzes brazil szponzort.

(#29213) Integra válasza !Overdose! (#29210) üzenetére


Integra
titán

kettő közül pajesz kell :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29214) #70869248 válasza venember83 (#29212) üzenetére


#70869248
törölt tag

áá...Én nem lennék biztos ebben, Barrichello nem egy rossz vezető, és jelenleg Button-nál 8 ponttal van többje.
Rubinho-nak van óriási tapasztalata, Button-nak szintén ill. mindkettőnek futamgyőzelmeik.
B. Senna max vérfrissülést hozhatna...de a jövő évi autó mellé mindenképpen kell tapasztalt versenyző, aki az új technológiákat segít hangolni...oda inkább kolonc lenne Bruno.
A Honda-nak meg van pénze.

(#29215) hunnylander válasza #70869248 (#29211) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem meg Lucas di Grassi is kiemelkedik. Ugyanis az elso harom futamon nem is indult, de megis 3. lett 13 ponttal lemaradva az elsotol.

Akinek meg van eselye pl. egy Force Indiaban landolni, vagy egy McLaren tesztpilotai allast szerezni, az Paul di Resta (22 eves skot, korabbi junior gokartbajnok es Forma 3 bajnok Vettel elleneben, DTM-ben jelenleg 2. helyen all, de meg meg is nyerheti). Ha letrejon a McLaren-Force India szovetseg, a Mercedes beprotezsalhatja az F1-be. Sokan a Hamilton-Vettel-Kubica generacio hasonloan tehetseges tagjakent emlegetik, csak oneki nehezebb es kevesbe szerencses a palyaja, ami a gyors F1-be kerulest illeti. Sok az eszkimo, keves a foka...

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#29216) wildrain válasza #70869248 (#29211) üzenetére


wildrain
addikt

Talán más eredményei lennének, ha nem kellett volna Ayrton halála után a család miatt abbahagynia az autóversenyzést. Így kimaradt gyerekkorában egy fontos időszak, és szinte már felnőttként kezdte újra. Ezért van az, hogy 25 éves, és még nincs az F1-ben.
De azért az jól látszik, hogy nem egy tipikus szupertehetség.

(#29217) hunnylander


hunnylander
őstag

Egy kis zapor befigyelhet, foleg az idomeron (vagy a szabadedzesen), holnap.

Erdekes ez a mai kep, ez a Fuji hegy nagyon ugyesen 'generalja/vonzza' a felhozetet. De ennek ellenere is leginkabb szaraz futam varhato.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#29218) hunnylander válasza wildrain (#29216) üzenetére


hunnylander
őstag

De annak indult. Ayrton: "If you think I'm good, just wait until you see my nephew Bruno"

Ha nem hagyott volna ki, mar reg az F1-ben lehetne es nem is egy sereghajto csapatban.

www.HunnyF1.com

(#29219) #70869248 válasza wildrain (#29216) üzenetére


#70869248
törölt tag

Talán...de én amugy sem hiszek ezekben a dolgokban annyira, hiszem hogy egy apa át tudja adni a tapasztalatát, meg tudja választani kik azok akik építik a fia tudását, milyen szakemberek mondják azt hogy ezt csináld, vagy azt hogy azt viszont ne.
Amikor helyes mederben van a gyerek, akkor pedigmivel ismeri az utat, tud segíteni neki az érvényesülésben.
Ez óriási előny.
De azt nem gondolnám, hogy Senna nővérének a fiában, Bruno-ban bármi is lenne Senna tehetségéből, sztem amennyi van neki az a sajátja...és persze a motiváció a nagybáty, de az akár gát is lehet.

hunnylander:...az csak egy mondat...persze hogy mondja, uazt a hivatást választotta Bruno is, hát persze hogy mondja...azt ziher nem mondaná, hogy ekkora kutyaütőt még a világ nem látott (nem mintha annak tartanám, csak sarkítok).

[ Szerkesztve ]

(#29220) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szerintem szép képek:R

001
002
003
004

F2008 upgrade

mod: már előre hallom, ahogy elkezd sikítani Gyuszkó, hogy Massa a fűről jött vissza :W

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29221) Motion_Blur válasza #70869248 (#29202) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ugyanez onboard@Massa
Így még nem láttam, hát le a kalappal :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29222) #70869248 válasza Motion_Blur (#29221) üzenetére


#70869248
törölt tag

persze, sirály is volt...nekem is tetszett, igazi ereszd el a hajam volt. Nincs ezzel baj.
Na de akkor hol van itt a sportszerűség mutassunk már rá egyszerre, mert sehol nincs az ziher.
Massa lepüfölte Kubica-t, Kubica meg a végén kiszorította Massa-t, m indezt a 6. helyért... Ezzel nincs baj, én se hujjogtam a futam után...na de nem kell összehúzni a szemöldököt, ha valki hasonlót müvel egy kiélezett helyzetben.

(#29223) littlelion21 válasza Motion_Blur (#29220) üzenetére


littlelion21
addikt

A francba...már reménykedtem hogy megint Salma-s képek...

(#29224) hunnylander válasza Motion_Blur (#29220) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem ertem miert szokas ezt a palyat leszolni? Van ennek feelingje rendesen, es ennel festoibb hatterrel keves palya buszkelkedhet. :) Jo lesz ez Szuzukaval rotacioban. Olyan Spa2.

www.HunnyF1.com

(#29225) !Overdose! válasza hunnylander (#29224) üzenetére


!Overdose!
őstag

A háttér tényleg szép, de nagyon rossz a ritmusa a pálya második felének.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#29226) Motion_Blur válasza !Overdose! (#29225) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pont a Massa-Kubica párharcban látható kanyarok nagyon durvák :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29227) hunnylander válasza !Overdose! (#29225) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem nem, en olvastam rola dicsereteket is pilotaktol.

Heidfeld: "Ez egy szórakoztató pálya, tele van lejtőkkel, emelkedőkkel és beláthatatlan kanyarokkal"

Wurz: "A Fuji Speedway nagy kihívás a versenyzőknek"

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#29228) gV válasza !Overdose! (#29225) üzenetére


gV
őstag

ez igaz, -hozáteszem tilkétől nem lehet mást várni azonkivül, hogy ami addig jó volt az ő elqrja nem kicsit..- nem is értem miért kellett átépiteni a régi vonalvezetést

(#29229) -Mike- válasza hunnylander (#29224) üzenetére


-Mike-
addikt

Spa után suzuka a pilóták többségének kedvence joggal, ezekhez képest Fujinak szép a háttérképe. Könnyen tanulható, van benne a mi mansell kanyarunkhoz hasonló beláthatatlan csúcsponttal rendelkező kanyar, ettől még nem lesz egy pálya jó, átlagos, könnyen tanulható, rövid.

(#29230) wildrain válasza #70869248 (#29222) üzenetére


wildrain
addikt

Hát igen, alig lehet megszámolni, hogy hányszor tolták ki egymást a fűre. Egyébként én pont emiatt nem vagyok oda ezért a jelenetért. Sokkal szebbnek találok egy olyan csatát, ahol úgy próbálnak elmenni a másik mellett, hogy nem kényszerítik le a pályáról. Persze nyilván nem kellene udvariaskodva jó nagy lyukat hagyni, és meginvitálni, hogy "gyere nyugodtan be mellém, és vegyük be egymás mellett ezt a kanyart, mert az olyan jó", de azért ez így nem teljesen van rendben.

És ha mondjuk nem a hatodik helyért menne ez, hanem egy ilyen harccal döntenék el a vb-t az utolsó versenyen az élversenyzők, akkor azt hiszem, a versenybíróság sem hagyná annyiban a dolgot, minimum vizsgálnák az eseteket, még ha nem is lenne belőle büntetés.

(#29231) hunnylander válasza -Mike- (#29229) üzenetére


hunnylander
őstag

Jaj szegeny Fuji Speedway, legalabb hadd bizonyitson mar egy kicsit. A tavalyi futam egeszen kulonleges volt, lehet ezen a palyan nagy futamokat rendezni, meg ha atlagos is. Mar az atmoszferaja es a mikroklimaja miatt is meguti a szinvonalat szvsz, a pilotaknak meg nem kell, hogy a kevencuk legyen ahhoz, hogy egy jot versenyezzenek rajta.

www.HunnyF1.com

(#29232) soulcube


soulcube
aktív tag

Kubica nyerte az esős! 3. edzést. Mindjárt jön a quali.

(#29233) Ricardo


Ricardo
félisten

Szép reggelt mindenkinek. Remélem izgalmas hétvége előtt állunk.

(#29234) AMD Power


AMD Power
titán

DC! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29235) Ricardo válasza AMD Power (#29234) üzenetére


Ricardo
félisten

Glock odatette magát :K

(#29236) soulcube


soulcube
aktív tag

Glock. :R

q1 kiesők : Honda, Force-India, Heidfeld

(#29237) AMD Power válasza Ricardo (#29235) üzenetére


AMD Power
titán

Jó volt. DC is jót ment. :K

Nem fogom tudni végig nézni. Mennem kell dolgozni.. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29238) soulcube


soulcube
aktív tag

Alonsonak ebből bünti lesz !

(#29239) AMD Power válasza soulcube (#29238) üzenetére


AMD Power
titán

Sanszos a dolog.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29240) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Mindenkinek jó F1-et!
A hétvégén ki fog kapni a Mclaren. De ez csak magán vélemény.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#29241) Ricardo válasza AMD Power (#29239) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem véletlenül húzták oda azt a vonalat. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

(#29242) Ricardo


Ricardo
félisten

Kimi mit csinál? Ha így folytatja Massa árnyékába kerül.

(#29243) soulcube válasza Ricardo (#29242) üzenetére


soulcube
aktív tag

Idén már ott van. :(

(#29244) AMD Power válasza Ricardo (#29242) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem már nem fog. Én viszont most látom Kovában azt a lehetőséget és erőt ,hogy pontot lopjon Massától a futamon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29245) Ricardo válasza soulcube (#29243) üzenetére


Ricardo
félisten

Én végleg gondoltam
Ha egyszer leírják akkor onnan nagyon nehéz visszajönni. Kár lenne érte, mert jó pilóta.

(#29246) Jadro


Jadro
veterán

A francba, erről lemaradtam. Nembaj a végjátékot megcsíptem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#29247) AMD Power


AMD Power
titán

Kimi lesz poleban!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29248) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Jónak néz ki.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#29249) Ricardo válasza Jadro (#29246) üzenetére


Ricardo
félisten

Ki korán kel.... :U

Szerk: Lehet hogy csak szídni kell Kimit :U

[ Szerkesztve ]

(#29250) AMD Power


AMD Power
titán

Lewis!!!! :C :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.