Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29901) Motion_Blur válasza hunnylander (#29894) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Benézted barátom csúnyán... amire reagáltam, az a senna-s történet volt, ki beszélt itt Massa-ról? Van különbség a két eset között.. teljesen mindegy, hogy Massa, vagy Hamilton lesz-e VB. Már csak az a kérdés tisztázatlan, hogy melyik a sportszerűtlenebb a kettejük között. Massa jön fel a tegnapi húzással, de még mindig magabiztosan vezet Hami, e tekintetben is ;)

mod: wild!, vagy akinek megvan a futam! két jelenetet feltenne valaki? amikor kiírták hibásan Haminak a "flag"-et, illetve a Massa / Webber előzést. előbbire kíváncsi vagyok, hogy jól láttam-e :D, utóbbiról viszont sajnos lemaradtam

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29902) #70869248 válasza adman (#29900) üzenetére


#70869248
törölt tag

Kimi-ben nem vagyok biztos,..sztem Kimi-t szerette volna elengedni, de Massa lett belöle...valszeg csak annyit látott hogy jön egy Ferrari és azt elengedte, de Kovalainen-t is elengedte.
Kimi-t azért gondolom hogy nem, mert mikor Massa-t megelőzte, és Massa kiforgatta akkor Kimi Massa mögött volt...azt az egy pozíciót bukta el az esettel Massa.
Szal vagy elengedte Kimi-t de visszaelőzte, vagy Kimi-t szerette volna elengedni, de Massa lett belöle.
Legalábbis ahogy én okoskodom...de igazából kép nincs a dologról. :(

(#29903) hunnylander válasza adman (#29900) üzenetére


hunnylander
őstag

A sikertelen elozeseket, elszabott fektavokat soha sem buntettek!!!

Nezzetek mar igazi versenyjelenetek, emlekezzetek mar!! Gyalazatos mar, hogy mive akarjatok igenyelni az F1-et! :(

www.HunnyF1.com

(#29904) hunnylander válasza Motion_Blur (#29901) üzenetére


hunnylander
őstag

Lewis meg egyetlen egyszer sem csinalt olyat Massaval, mint az vele. Massa vezet 1:0-ra. Ha Lewis kiegyenlit, akkor lesz dontetlen.

Lewis mondvacsinalt meltanytalan bunteteseit ne rodd fel Massa elleni elonyszerzesul, mert azokkal csak hatranyt szerzett ellene. Massa viszont elonyt szerzett es kozvetlenul Lewis ellen szabalytalankodott.

www.HunnyF1.com

(#29905) !Overdose! válasza hunnylander (#29904) üzenetére


!Overdose!
őstag

Kiegyenlít? Remélem úgy végzi Kínában és Brazíliában, mint 2007-ben! ;]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#29906) venember83 válasza Oliverda (#29891) üzenetére


venember83
nagyúr

Engem? Nyugodtan.

(#29907) Jarod1


Jarod1
addikt

Na most ki lesz a befutó? Xerintem MASSA

(#29908) george11 válasza #70869248 (#29898) üzenetére


george11
senior tag

Egy futamot néztünk? :F

"Azzal hogy Hamilton elfékezte magát nem állt ám meg a pályán...akkor lehetne miatta kialakult tumultusról beszélni...de nem."

Tényleg, ez eszembe sem jutott :DDD inkább befejezem, mert szájtépés az egész. Nézd meg újra videón a rajtot.

"Semmiképpen sem tartott be Massa-nak, aki rámutat hogy hol nem tud elfordulni Massa Hamilton miatt, annak jövök valami ütős piával." [link]
postán tudod küldeni a piát? :D Vagy az, hogy hamilton leszorít valakit, aki miatt nem tud massa sem elfordulni az nem ér?

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29909) laci666


laci666
senior tag

Alonso segíteni fogja Massát
„Igen, kétségtelen, hogy ha segíthetek, akkor segíteni fogok Massának" - nyilatkozta a kétszeres világbajnok a spanyol AS lapnak.

Gondolom ez a segítség abban merül ki,hogy ha Hami van mögötte akkor semmi áron nem engedi el persze csak a sportszerűség határán belül.Ha meg Massa menne utána akkor talán könnyeben elengedné.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#29910) adman válasza hunnylander (#29903) üzenetére


adman
tag

A sikertelen elozeseket, elszabott fektavokat soha sem buntettek!!!
sztem sikerült Kimi elött elfordulnia, és közben meg lement a pályáról, és ezt a mai szabályok nem engedik meg. sztem ezzel nem lehet vitatkozni, a büntivel viszont igen.

(#29911) Motion_Blur válasza george11 (#29908) üzenetére


Motion_Blur
félisten

b-type!
Remélem láttad ezt a videot! Szó se volt arról, hogy Hamilton visszaengedett volna valakit, a 3. helyről kicsúszott, kiengedte a bukótérbe, és onnan jött vissza.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29912) Peat;) válasza hunnylander (#29904) üzenetére


Peat;)
veterán

"Lewis mondvacsinalt meltanytalan bunteteseit " a többes szám arra utal, hogy idén minden büntetése csak FIA pofátlan műve volt? :) pontosabban fogalmazz, mert ezt is bele lehetne gondolni az írtak alapján :)
A fórumban kb azon megy a vita hogy melyik leendő vb a looserebb kategória idén, Neked is köszönhetően. Én ennek csak örülök, hogy mindkét pilóta ilyen vitákba keveredik, így a kedvencem talán hamarabb bekerülhet a Ferrariba, vagy nagyobb esélye lehet egy gyengébb autóval a vb-ért küzdeni jövőre ha ennyire szétszórt pilóták ellen kell küzdenie.
Ja, a megítélés:[link] az angol címeket ajánlom, azért ez nem megszokott, max csak Mo-on. Ezért "tenni" is kellett. Feltéve ha nem fordították totál félre.

Ha van igazság akkor Kubica bemákolja a vb-t :R

Motion: hát ez tényleg új, kétszer is elrontotta a dolgokat Hamilton, viszont a Ferrarik kirakásában Kovalainent én felelősebbnek érzem mint Hamit.

[ Szerkesztve ]

(#29913) adman válasza Motion_Blur (#29911) üzenetére


adman
tag

ha tényleg nem engedte viszza Hami Kimit, akkor jogos a bünti

(#29914) hunnylander válasza Peat;) (#29912) üzenetére


hunnylander
őstag

1-3. es 5. bekezdes ramutat, hogy Lewis mennyire loser (a luzert egyebkent angolul egy o-val irjak, to lose - elvesziteni).

Alonso is luzerkedett minden eveben valamennyit (o sem kivetel), es buntettek ot is meltanytalanul, szerintem nagyon is jol tudod ezeket az eseteit, ha nem iden lettel Alonso-drukker. ;)

www.HunnyF1.com

(#29915) Motion_Blur válasza adman (#29913) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ott van a video, tisztán látszik. A második kanyar féktávját is elmérte és kiment a pályáról.

Peat;): "viszont a Ferrarik kirakásában Kovalainent én felelősebbnek érzem mint Hamit."

Kimi egyértelmű, hogy Hamilton miatt nem tudott elfordulni, és ment vele egyenesen. Az már csak hab a tortán, hogy Kova is rácsúszott és meglökte.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29916) george11 válasza adman (#29913) üzenetére


george11
senior tag

Nemhogy nem engedte vissza, de Kova mégjobban kitette a pályáról a Raikkönent. :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29917) AMD Power válasza dokar (#29871) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ez egy érdekes dolog. Ő tudja mit csinál , de büntetést nem érdemelt miatta.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29918) hunnylander válasza Motion_Blur (#29915) üzenetére


hunnylander
őstag

Spaban Lewis meg Kimi miatt nem tudott elforduni. Es meg ezernyi mas eset is van, ami azt mutatja, hogy az elszabott fektavert, kisodrodasert nem szoktak drive-through-t adni, foleg nem rajt utani elsokanyaros szituaciokert, ami mindig is problemas, es most megproblemasabb volt a huvos ido es hideg gumik miatt, ezt Alonso is kihangsulyozta.

De csak tegyetek magatokeva a birok szemetkedeseit es szinezzetek rozsaszinre a mogottes celjat.

Vagy pl. Kovat elfelejtettek buntetni? Nem, o Massa mogott van a bajnoksagban...

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#29919) venember83 válasza hunnylander (#29918) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért van az, hogy mindegy mi és mikor történik az F1-ben, mindig a Ferrari és a szurkolótábora a gerinctelen görény disznó? Költői kérdés, tudom, azért, mert elnyomja szegény kis csapatokat.

(#29920) Motion_Blur válasza hunnylander (#29918) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Kovat elfelejtettek buntetni?"

Őt megbüntette a Mercedes motor :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29921) george11 válasza venember83 (#29919) üzenetére


george11
senior tag

Mert, ha valami nem sikerül a Mclarennek, arról a Ferrari tehet, mert csal, és lefizetnek mindenkit, sőt tuti még ölnek is miatta. Lehet a Ferrari emberei okozták a cunamit is, csak nem tudunk róla.
Hamilton elcseszte a rajtot, és a bírák úgy látták, ezért a manőverért büntetés jár.
Itt hangsúlyoznám ki hunnylander kollégának, hogy a büntetés erre a konkrét esetre/kanyarra vonatkozott, és nem az összes eddigi hasonló esetre. Minden szituáció más, és most ezt dobta a gép. Ha totál jogtalan lenne, akkor szerintem fellebbeztek volna, de nem tették ... sőt Hamilton is elismerte, hogy ezt most benézte.

Bár lehet tényleg felesleges szájtépés, mert amikor tavaly ment a nemíromle milyen botrány, akkor is sokan kiálltak mellettük, és szőtték a jobbnál jobb elméleteket. Amikből még olyanok is kikerekedtek, hogy a Ferrari szemét, mert meglopták :W
Én a FIA helyében már akkor kitettem volna legalább egy évre az egész Mclaren pereputtyot a formula1-ből. Ehelyett mi történt? A pilóták megtarthatták a pontjaikat, csak a csapat nem. Hmm..... ha ennyire Hamilton ellenesek a döntéshozók, akkor tavaly miért nem csapták le a magas labdát, és vették el a pontokat a pilótáktól is? :B
Csak én nem vagyok döntéshozó ebben az ügyben(sem), ahogy szerintem más sem az ezen a fórumon. :) / szerencsére /

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29922) Chip válasza Motion_Blur (#29901) üzenetére


Chip
aktív tag

Szerintem a zászlós kiírás csak tévés baki volt. [link]

Ha kell elküldöm a filmrészletet is.

(#29923) proof88 válasza Chip (#29922) üzenetére


proof88
addikt

Ezt én is láttam, viszont én SEM láttam kiírva Hamilton nevét, amúgy meg fehér alapon írják ki a fekete zászlót?
Hirtelen azt hittem, hogy végsebességet akarnak írni, mivel ez itt a célegyenes, de az mondjuk amúgyis más színű.

(#29924) hunnylander válasza venember83 (#29919) üzenetére


hunnylander
őstag

Egyaltalan nem mindegy, hogy mi mikor es hogyan tortenik, es nem a szurkolotaborotok egesze "gerinctelen goreny diszno".

Nem azert, de en nagyon sok olyan Ferrari szurkolo velemenyevel talalkoztam aki meltanytalannak minositette Lewis es Bourdais bunteteset.

Nem csak a mclarenesek haborodtak fel, hanem a neutralis kozvelemeny es a ferrarisok egyresze is, ami azert jelezne szamodra valamit. Ha eszreveszed, kiemeled magadat az altalad leirt kategoriabol.

Es meg mindig nem ertelek, te pont a kemeny osi F1-et szereted, ami nem volt szetbarmolva ilyen mondvacsinalt buntetesekkel. Akkor legy hu onmagadhoz es ne simogasd a sz@rt megelegedettseggel, meg ha az FIA nektek is adta.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#29925) hunnylander válasza proof88 (#29923) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez nem egeszen Black Flag kiiras. Ez egy felbehagyott, kitoltetlen 'flages' kiiras (meg be kellett volna irni a nevet es beallitani a zaszlo szinet). Lehetett egy tervezett kek zaszlos kiiras is, csak a technikus nem volt a helyzet magaslatan es nem tudta, hogy merre hany lepes es igy sikerult kinyomni adasba. Ezen idoszakban kapott Lewis kek zaszlot, ha jol emlekszem.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#29926) Motion_Blur válasza Chip (#29922) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, pont most jött le a futam :R Ez csak főpróba volt Kínára :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29927) hunnylander válasza hunnylander (#29925) üzenetére


hunnylander
őstag

Vagy Kova lerobbant autoja miatti sarga zaszlot akartak vele kiirni.

www.HunnyF1.com

(#29928) mefistofeles válasza Integra (#29724) üzenetére

Sok igazság van abban amit mondasz, csak azt nem értem, hogy mi módon kapcsolódik ez az én hozzászólásomhoz......... :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#29929) Chip válasza hunnylander (#29927) üzenetére


Chip
aktív tag

Azt biztos nem, mert kb 30 kör van a két eset között.

[ Szerkesztve ]

(#29930) hunnylander válasza Motion_Blur (#29926) üzenetére


hunnylander
őstag

Ne fessed a Black Flaget a kozvetites kepere, me' aze' ma' na nehogy ma' igazad legyen. :DDD

Legyen egy tiszta futamunk! :R Lewis gyozelmevel, es akkor mindenki lenyugszik... :K

...egy csoppet...

www.HunnyF1.com

(#29931) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Azért van, amiben a két bajnokaspiráns hasonlít egymásra:



;]

Ha jól tévedek, egyiküknek se az első már az évben :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29932) Chip válasza Chip (#29929) üzenetére


Chip
aktív tag

Ezt jól elszámoltam. 7 kör volt a Kova kiálása utáni sárga zászlózás és a tévés-téves McLaren flag felirat között.

(#29933) proof88


proof88
addikt

Mindenesetre én addig nyughatatlan maradok, amíg nem kerülnek fel a szükséges belső kamerás videók valahova a netre.
Megint megnéztem ismétlésről a Bourdais-s esetet, és egyszerűen hihetetlen.
Amikor Bourdais kanyarodik, olyan szinten szűken kanyarodik, hogy a rázókőre is rámegy!!!
Massa enyhén szólva - hogy a saját szavaival fogalmazzak - optimistán vette be azt a kanyart. Szerintem ő is tudta ezt, különben mutogatott volna utána, nem? Iszonyatosan felháborító, hogy 25 mp-es büntetést róttak ki a Toro Rosso pilótájára!!! Tökéletesen megértem Bourdais és mindenki más felháborodását. Ez ellen a Toro Rosso nem tud fellebbezni egyébként??

Továbbá, megnéztem egy videót (nem találom, de mindegy is), amin felülnézetből is lehet látni, mit csinál Hamilton a rajtnál.
Szerintem egyáltalán nem csinált semmi rosszat, alig fékezett később, mint a többiek. Szerintem a késése kb. 2-3 tized mp lehetett... erősen harcolt a pozícióért, nem látok benne semmi kivetnivalót. Gondolom őt is meglepte a szokatlanul nagy csúszkálás a hideg gumik miatt. Azt is hozzá kell tennem, hogy emlékeim szerint a futam hidegebb időben kezdődött, mint az időmérő. Lehet, hogy russzol emlékszem egyébként.
Továbbá, a nehéz megállást bizonyítja az is, hogy a sikánban másfél körrel később Massa sem tudott rendesen megállni, ezzel engedte be magam mögé Hamiltont, aki ezt ügyesen kihasználta. Massa olyan erősen harcolt itt, mint Hamilton az 1. kanyarban.

Viszont: Hami valóban úgy szerzett előnyt, hogy kiment a pályáról. Tehát vissza kellett volna adnia a Kimitől így szerzett pozíciót, de nem adta vissza. Ezért jogos, hogy megbüntették. Ez ugyanaz az eset, amit már nem is tudom, melyik pályán csinált (francia vagy spanyol talán), amikor megelőzött valakit úgy, hogy utána nem tudta rendesen bevenni, talán a sikánt (?).

Aztán a Massás kifordításos eset: Massának vigyáznia kellett volna, hibázott és emiatt Hamilton jobban tudott elfordulni. Ehhez nagyon kéne belső kamera, hogy mit is csinált Massa??? Azért a szándékosságot nem hoznám fel, egyszerűen csak "ellámulta". Azt hitte, beférhet, de nem. Fékeznie kellett volna, ha tudta volna, hogy nem fér be. Tehát vagy láma volt, vagy direkt. De én az előbbire voksolok egyelőre.

(#29934) Kraptor


Kraptor
őstag

Honnan tudom leszedni a futamot? Nem láttam és kíváncsi vagyok.

(#29935) hunnylander válasza proof88 (#29933) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez ellen a Toro Rosso nem tud fellebbezni egyébként??

Te merre voltal Spa utan, Monza elott? Epp nyaraltal egy lakatlan szigeten, ahol se radio, se teve, se internet?

A McLaren miert fizetett 1 millios (euro vagy dollar?) perkoltseget?

Jelszo: megfellebbezhetetlen, ha epp ugy akarjak.

Ha mar igy fel vagy haborodva legalabb tudtad, hogy mi fog tortenni es miert, amikor a futam alatt kiirtak, hogy vizsgalni fogjak az ugyet? Mert a mclarenesek tudtak, es fel is kerekitettek Massa ajandekpontjait kettore, mar a buntetes kozlese elott.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#29936) george11 válasza Kraptor (#29934) üzenetére


george11
senior tag

Ment egy privát ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29937) Peat;) válasza hunnylander (#29914) üzenetére


Peat;)
veterán

Ne legyen harag, de ilyen hozzászólásokat amit linkeltél nem vagyok hajlandó végig olvasni már, az első soroknak mindig megadom a bizalmat, de ha látom hogy lement a roló akkor abbahagyom. :) Lehet írtál érdekes dolgokat, más biztosan értékelte akit nem zavart az (szubjektív rész következik) elfogultság és álomvilág túlzott mértéke.

Alonsot egyszer büntették meg véleményem szerint méltánytalanul. Írom ezt Alonso drukkerként. Ami 2005 év végétől alakult ki bennem fokozatosan, de ha idén hirtelen Hami rajongó lennék :DDD attól még az ő eseteit is tudnám. :F Alonsora elég sokszor írtam már idén is negatív jelzőket. Az elfogultágnak több szintje van.
A hibák mennyiségét tekintve Alonso igen veszélyes pilóta ha jó az autó és háttér. A vb címeit kifejezetten ennek köszönheti(stabilitás), egyik esetben sem lehet mondani hogy a legjobb autóban ült. A címeit a legelső két vb esélyes évében érte el ráadásul. Tavaly már hibázott rendesen (bár szerintem nem annyit mint idén Massa vagy Hami), csak én elfogult vagyok és azt betudom annak, hogy az adott légkör negatívan hatott a teljesítményére. Az idei évet meg unfair lenne felhozni, ahogy M. Schumi gumikáoszos évét is, ahol Barika nem egyszer "elverte" mégsem tartjuk jobbnak. Az idei évben csak azt mutatta meg, hogy öt futamos széria erejéig egy 3. vagy 4. legerősebb autóval hogyan kell a legtöbb pontot begyűjteni a mezőnyben. Nekem ez is mosolyt csalt az arcomra. Azért erre a mostani f1-ben senki nem lenne képes ha nem bénáznának az ellenfelek, de megtették. Köszönöm szépen, de a vb címet meg sajnálom hogy ő közülük kapja valaki :)

[ Szerkesztve ]

(#29938) hunnylander válasza Peat;) (#29937) üzenetére


hunnylander
őstag

Akkor en is kozlom, hogy ezen hszednek amire most valaszolok, csak az elso sorait olvastam el.

Igy aztan tenyleg jol meg lehet ismerni egymas erveit. Akkor mi a fenenek valaszolgatsz nekem??? Az erveim nem az elso sorokban voltak.

www.HunnyF1.com

(#29939) proof88 válasza hunnylander (#29935) üzenetére


proof88
addikt

Oké, értelek én. De attól még próbálkozni próbálkozhat a Toro Rosso, legalábbis a McLaren próbálkozott. Vagy a megfellebbezhetetlen azt jelenti, hogy meg se próbálhatják?
Egyébként az egy dolog, hogy végigkövetem az eseményeket, de nem emlékszem én már, mi volt akkor. Most, hogy így mondod, egyből rémlik.
A múltkori Spa-s vitába nem akarok megint belefolyni, hogy Hamilton mennyire adta vissza a pozíciót, mennyit nyert a sikán levágásával, mert arra lehet azt mondani, hogy félreérthető, valaki így látja, valaki úgy, de erre az esetre senki nem mondhatja, hogy Massa nem hibás!
Amikor láttam, hogy vizsgálják az ügyet, azért akkor sem gondoltam volna, hogy Bourdais-t ennyire megszívatják.

Múltkor feltettem egy kérdést: mi a *********-ért nem csinál Bernie saját F1-et, a jelenlegi csapatokkal, ahol a szabályrendszert a csapatok közösen dolgoznák ki és sokkal egzaktabb lenne és igazságosabb??? És a FIA-nak köze nem lenne hozzá. De most komolyan, miért kell az összes csapatnak a FIA-nak behódolni? Miért nem fognak össze Ecclestone-nal? Nagy pénz lenne ott is.

(#29940) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Felraktam a Massa-Webber előzést, annak aki nem látta.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29941) Chili7


Chili7
őstag

Nem kaptam erre választ, így bemásolom újra:

"Nem tudom, hogy boncolgattátok-e már: Mikor itélnek a verseny vége után, és nem közben?
Nem arról volt szó Spa után, hogy 5 körrel a vége előtt nem osztanak boxutcaáthajtásost, csak utána a +25mp-t?
Most miért nem adták meg Bourdaisnak az áthajtásos büntit a futam közben? Mert akkor Massa elé visszatudott volna jönni szerintem."

(#29942) IreN!CuS válasza Chili7 (#29941) üzenetére


IreN!CuS
őstag

nem kaptál rá választ mivel nem lehet értelmes választ adni rá:)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#29943) Peat;) válasza hunnylander (#29938) üzenetére


Peat;)
veterán

Amire reagáltam az olyan rövid volt hogy végigolvastam. Ha rövideket írsz én mindig elolvasom, ha hosszabbat meg csak akkor ha olvasható számomra. Ebből nehogymár sértődés legyen, gondolom te sem olvasol el minden hozzászólást ha számodra teljesen elrugaszkodik az a valóságtól...semmi gond ha csak az első sorait olvastad el.

Nah végigolvastam, aki megtorlásról beszél az talán túl komolyan veszi a (az ellen)drukkolást. Ettől függetlenül remélem jó csatákat látunk még idén.

[ Szerkesztve ]

(#29944) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton & Massa onboard

Pont rosszkor vált a kamera :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29945) proof88 válasza Chili7 (#29941) üzenetére


proof88
addikt

Mert így lett jobb Massa-nak.
Mást nem tudok mondani, meg azt sem értem, hogy a Gyulám miért erősködik, hogy Bourdais kapja a büntetést. Ja, hogy ő is tudja, hogy a Ferrari előnye érdekében döntenek??? :DD

mod:
Motion: thx! Ez legalább már haladás... már csak az a plusz pár mp kéne Massától. Egyébként nagyon durván nem tapadtak a gumik még másfél kör után sem...

[ Szerkesztve ]

(#29946) proof88 válasza Motion_Blur (#29944) üzenetére


proof88
addikt

(törölve)

[ Szerkesztve ]

(#29947) Chili7 válasza proof88 (#29945) üzenetére


Chili7
őstag

Furcsa, hogy Wéber pont az ellenkezőjét mondta. Meg az is, hogy a rajtnál történtek senkit sem zaklattak fel, amíg ki nem írták a vizsgálatot. Mint Spa-ban.

(#29948) Peat;) válasza proof88 (#29945) üzenetére


Peat;)
veterán

Lehet összekeverték Daviddel Bourdais-t, aki komoly visszaeső. :) Idén még Sutilt sajnáltam ennyire, ott legalább Kimi elnézést kért.

Chili7: Wéber Spa után azonnal kijelentette ahogy kérdezték hogy ez bünti és később is kiállt ez a véleménye mellett. A "szak"kommentátorok közül szerintem egyedül ő az aki értékelhetőt nyújt a pályán is, ezért mindig meghallgatom, csak ő meg nem az a kommentátor fajta... :)

[ Szerkesztve ]

(#29949) proof88


proof88
addikt

Chili7: igen, bár én alapból csak többszöri visszanézés után látom tisztán a helyzeteket, alapból nem azon járt az eszem, hogy Hami úgy előzte Kimit, hogy kiugrott a fehér vonalon túlra.

VISZONT! Most nem Hamit akarom védeni, de amikor 2. alkalommal is elront egy kanyart, azt vajon direkt csinálta? Ezt is csak azon a felső kamerás videón láttam... olyan fura, mert kanyarodik aztán egyszerre kiengedi az autót a bukótérre... nem lehet, hogy rájött h jajj, Kimi gyere vissza, és azért ment ki h visszaengedje? :D

Peat;): na igen, Kimi más tészta volt ott. Sutilt én is sajnáltam.

(#29950) Motion_Blur válasza proof88 (#29949) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Ezt is csak azon a felső kamerás videón láttam... olyan fura, mert kanyarodik aztán egyszerre kiengedi az autót a bukótérre... nem lehet, hogy rájött h jajj, Kimi gyere vissza, és azért ment ki h visszaengedje?"

Kicsúszás volt, és még így is Kimi elé jött vissza. Elengedéshez nem szoktak bukóterezni :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.