Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29851) Tálydi


Tálydi
senior tag

Hali mindenki! Lett valami a Massa-Bourdais esetből? :U

Eeeeh, what’s up, doc?

(#29852) Oliverda válasza Motion_Blur (#29848) üzenetére


Oliverda
félisten

Biztos az én angol tudásommal van baj de én a "A tavaly történtek után azt szeretném, ha a Ferrari győzne." mondat angol megfelelőjét továbbra sem találom.

Amúgy túl van ez (is) lihegve meg fantazmagorizálva. Alonso nyilván arra gondolt hogy szeretne a második helyen végezni úgy hogy mondjuk befúrodna Massa és Hamilton közé ezzel pontokat rabolva Hamilton-tól.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29853) Motion_Blur válasza Oliverda (#29852) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezzel a szarakodással már csak magadat égeted :))
mod: benézted, hogy kamu a hír, most meg szőrszálhasogatsz :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29854) Oliverda válasza Motion_Blur (#29853) üzenetére


Oliverda
félisten

Tessék? Inkább kapard elő a csíkos angol füzeted és olvasgass. Rádfér.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29855) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Civakodás helyett inkább várjuk együtt az Aranytollas, szakmai tudásában és objektivitásában megkérdőjelezhetetlen Dávid Sándor következő írását :R

hunnylander: lehet, hogy a kérdésben szerepelt az a feltétel, hogy az esetleges segítségért 2011-től szerződést kap Luca-tól? :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29856) hunnylander válasza Motion_Blur (#29853) üzenetére


hunnylander
őstag

Jol van, de megis egy AS idezet, ami egy spanyol ujsag, azok meg olyanok is. Kiszineznek mindent, ha kell, hogy host csinaljanak Alonsobol es a spanyol olvasokononseg szamara latvanyos dolgokat vizionaljanak artatlan nyilatkozatokba is. Hianyzik az ujsagiroi kerdes, hogy konkretan milyen kerdesre, milyen szovegkornyezetben valaszolt igy.

www.HunnyF1.com

(#29857) soulcube válasza Tálydi (#29851) üzenetére


soulcube
aktív tag

Bourdais kapott +25 mp-t. Én ennyiről tudok, de van más bünti is ???

(#29858) Incubus válasza hunnylander (#29830) üzenetére


Incubus
tag

"Lewis felzabalta volna az elotte levo nehany versenyzot es tovabb noveli a pontelonyet hetrol minimum kilencre."

Ezt miből gondolod?

RG

(#29859) hunnylander válasza Motion_Blur (#29855) üzenetére


hunnylander
őstag

Ki is vagyok ra ehezve, van egy olyan megerzesem, hogy tetszeni fog nekem, amit irni fog. :D

Sanyi ba', ne fogd vissza magad! Irjad meg az oszintetet, szigoruan csak Szubjektiven!

www.HunnyF1.com

(#29860) Oliverda válasza Motion_Blur (#29853) üzenetére


Oliverda
félisten

Az általad idézet mondat fele kamu. Pontosabban az autosport.com-on se híre se hamva.

Nem ezért "szőrszálhasogatok" hanem inkább a köpönyegforgatásért. 2 éve még te voltál itt leader anti-Alonso most meg már szinte vészesen közel kerültek az ízlelőbimbóid a tápcsatornája hátsó izmos kapujához. Jó persze biztos bizonyos rajongóknál a "mákos g**ikből" lesznek idővel a kedvencek.

Egyébként tényleg felesleges ezen "civakodni".

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29861) Tálydi válasza soulcube (#29857) üzenetére


Tálydi
senior tag

Ksözi szépen :R , nem tudom hogy van e más büntetés azért kérdeztem.Gyerünk Massa kaptál még 1 pontot, toljad neki! (Csak ne Hamilton-é legyen a vb cím)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#29862) hunnylander válasza Incubus (#29858) üzenetére


hunnylander
őstag

Ha mar elotte volt, akkor mar tobb pontja is volt. Lewis eli Fujit! Es a Meki is.

De neked aztan magyarazhatom, biztos Massat is azert elozte meg azon melgiben, mert Massa Lewisnal is jobban kedveli a palyat es gyorsabb is volt. :DDD Kimi birja meg a palyat, de Massa mar kevesbe.

www.HunnyF1.com

(#29863) Viktor77 válasza uszkart (#29846) üzenetére


Viktor77
titán

Főleg ugye nem a boxban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29864) Incubus válasza hunnylander (#29862) üzenetére


Incubus
tag

Én nem láttam, h kiírták volna, h sérült az autója Kiminek, valóban? Nincs felülről valami felvétel? Kimiről nem tudom elképzelni semmi sunyiságot akár a volt csapata elleni közelharcban, Massáról, Alonsoról - a latin vér miatt, viszont igen. Ezt támasztja alá az említett nyilatkozat is...nemdebár?

RG

(#29865) Motion_Blur válasza Oliverda (#29860) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köpönyegforgatás? Nem hiszem.
Ha változik egy pilóta, akkor a róla alkotott vélemény is. Szerintem ez a normális, és nem az, hogy egyesek pl. még mindig Schumachert szidják és hozzák fel negatív ellenpéldaként sok esetben, amikor már rég nem is versenyzik..

ON:

Post-race press conference - Japan

Q. (Livio Oricchio – O Estado de Sao Paulo) To all drivers: the stewards decided to give Lewis Hamilton a drive-through penalty for what happened at the start. Do you consider that was fair?

FA: I agree.

KR: I don’t know. I didn’t see the whole thing. I only saw him when he came up next to me. I’m not sure if he hit me or not but they make their decisions, so I have nothing against it.

RK: I don’t know what happened in the first corner, so it’s difficult to judge.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29866) Oliverda válasza Motion_Blur (#29865) üzenetére


Oliverda
félisten

Jóvan'. Akkor lesz itt még Hamilton-ból is istencsászár csak ki kell várni. ;]

Mondjuk Alonso is gyorsan elfelejtette a tavalyi nürburgringi esetet.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29867) Nowhereman válasza soulcube (#29857) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerinted ez nem elég a semmiért?! Bourdais remekül nyomta, és az agyonsztárolt csapattársa elött végzet, és miközben ő az életbenmaradásért küzd. Szerintem ez volt az F1 történetének legvisszataszítóbb bírói döntése.

Magam részéről pedig csak azt remélem, hogy végül Kubica lesz a világbajnok, mert a még esélyes három közül egyedül ő érdemli meg!

Utánam a kondenzcsik!

(#29868) AMD Power


AMD Power
titán

A McLaren támogatja Hamilton hozzáállását

Ezt el is várom. Kínában jön a Revans.

Alonso meg nem tudom mit szól bele VB. Massa-t fogja támogtani duma. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#29869) george11 válasza hunnylander (#29830) üzenetére


george11
senior tag

"Massanak jo huzas volt a belemenes, es az FIA meg tovabb fokozta a gyonyoret."

Igazad van. Szerintem is Massának meg kéne talulnia két kerékkel a kerékvetőn, két kerékkel a füvön pattogva fékezni, és kormányozni egy olyan helyzetben, amikor esélye sincs menekülőútra. Teljesen jogos :K

De a legjobb ez: "Ez a Massa gyerek mar ugy el van kapatva es kenyeztetve "
Khmmm. Erre inkább nem írok semmit :U (talán csak annyit, hogy Massa neve helyett egy másikat is lehetne odaírni) Nemtudom ki volt az, aki "kopaszként" tett magasól szinte mindenre, és mindenkire. Idén már azért visszafogottabb, de azon érdemes lenne elgondolkodnia Haminak, hogy miért kap szinte minden versenyen valami büntetést :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29870) kdave9 válasza hunnylander (#29833) üzenetére


kdave9
tag

Hamiltonnak a 2. körben volt kb 1 perc hátránya az élmezőnyhöz képest, de nehezebb is volt azoknál.Vesztett az áthajtással kb 23mp-et. Ha nem büntetnek, akkor is 1 mp-el ment lassabban, mint Massa. Ebből nem jön az, hogy pontszerző lesz.Előbbre kerül, de nem annyira. A 10. hely környékére sorolnám, ami reális a végső időeredmények ismeretében. Nem tudott gyorsabban menni a megtankolt autóval. A legjobb köre 1:19,5, a mezőny nagy részének is ennyi, míg Massa többször is ment 1:19 alatt.(1:18,4 a legjobb)

Ezek száraz tények, utánanézhetsz.

-H-U-N-T-E-R-

(#29871) dokar válasza AMD Power (#29868) üzenetére


dokar
addikt

"Hamilton higgadtan készült a hétvégi versenyre, folyamatosan azt hangoztatta, hogy óvatos lesz, és nem bocsátkozik kockázatos manőverekbe"

Ennek ellenére a brit pilóta már az első kanyarban hihetetlen agresszivitásáról tett tanúbizonyságot Fujiban, ahol kis híján mindkét Ferrarit kilökte

wow, milyen hiteles gyerek ez hami :DDD

extra - SEXRay

(#29872) PazsitZ válasza #70869248 (#29827) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nah azért Webbert ne bántsátok már :)

Massa szándékosságáról annyit, hogy szerintem begőzölt és gondolkodás nélkül mindenképp vissza akarta előzni. Gondolta valahogy bedugja mellé az orrát, de a fűvön/rázókövön nem fordul jól a kocsi.
Ennyi.

Ha valaki talál videót a Massa bourdais esetről más szögből is lineklhetné nekem. Köszi!

(#29866) Oliverda: A kis rajongóinak már most is az, a többieknek meg a VB címe után sem... :U

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#29873) Oliverda válasza Motion_Blur (#29865) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem amúgy nem sokat változott Alonso 2006 óta csak nyilván tapasztaltabb lett. Szvsz akkor sem volt vele komolyabb probléma csak hát ugye a szemüveg az sok mindent odarajzolt ami nincs is ott valójában. Teszem azt ha most a VB csata Alonso és Raikkonen között dúlna gyanítom hogy nem rakosgatnál ilyeneket a (fél-fake) nyilatkozatai után. :)

más:

Pl. a ma már valóban jóval tapasztaltabb Alonso is követett el néhány csúnya bakit az első éveiben: [L:http://www.youtube.com/watch?v=dRv9iOIvu5Y][link], [link][/L]

Ezt csak azoknak akik szerint Hamilton a pályán az éles szitukban, mikor hirtelen dönteni kell szinte minden rendre bestresszel és hibázik. Szvsz egyszerűen még csak hiányzik a kellő mennyiségű tapasztalat mellőle.

dokar: Hogy jön ez ahhoz hogy mennyire hiteles? :F

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29874) PazsitZ válasza Oliverda (#29873) üzenetére


PazsitZ
addikt

Szvsz egyszerűen még csak hiányzik a kellő mennyiségű tapasztalat mellőle.
Máskor pont azt hangoztatjátok, hogy a legendás tapasztalata és eredményei által mindent megérdemel rögtön.
Akkor most hogyisvanez? ;]

- http://pazsitz.hu -

(#29875) Motion_Blur válasza Oliverda (#29873) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Szvsz akkor sem volt vele komolyabb probléma csak hát ugye a szemüveg az sok mindent odarajzolt ami nincs is ott valójában."

Fékteszt és a Schumi előtti besatuzás a ringen (2006)? Vagy a folyamatos integetés? Ezek talán a matt fekete szemüvegeden keresztül is látszanak nem? Mi lenne, ha hagynánk már ezt a szemüveges faszságot... Én Ferrari/Kimi drukker vagyok, te meg Hamilton/McLaren. Csak te megpróbálod magad objektív szakértőként feltüntetni. Segítek: nem vagy az. Ezt a címet hunnylander már elnyerte :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29876) dokar válasza Motion_Blur (#29875) üzenetére


dokar
addikt

én meg Ferrari/Alonso drukker vagyok és mellette Hamilton antidrukker :DDD

extra - SEXRay

(#29877) Oliverda válasza PazsitZ (#29874) üzenetére


Oliverda
félisten

Mikor hangozatattam én ilyet? Ha valami legendás akkor az inkább a gyorsasága, de a tapasztalat az nem az emberrel születik, azt meg kell szerezni.

Plz ne vegyél már egy kalap alá ("hangoztatjátok") másokkal, én sem teszek veled hasonlót. ;)

Motion_Blur: Látom ezeken a koholmányokon még mindig nem tetted túl magadat. Az integetés az pedig továbbra sem bűn szerinem. Trulli is integetett az előző versenyen, mégsem hozta szóba senki. Ez is csak azt bizonyítja amit az imént írtam, mégpedig hogy ha most a VB csata Alonso és Raikkonen között dúlna akkor Alonso ázna.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29878) PazsitZ válasza Oliverda (#29877) üzenetére


PazsitZ
addikt

Rendben akkor biztos hunny írt csak ilyet, ő szokta havonta bekopizni az életrajzát. ;]

- http://pazsitz.hu -

(#29879) Motion_Blur válasza Oliverda (#29877) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Te most leírsz egy féltételezést. Nem fogom tudni megcáfolni, azt, hogy mi lenne ha..

Alo vs. Rai VB meccsre szerintem nem kell sokat várnod :P
Hamiltont meg kiejtjük a ringbű :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29880) Oliverda


Oliverda
félisten

Costa: A Ferrari le van maradva a KERS-sel

Remélem hogy jövőre a Ferrari a 4. legerősebb csapat lesz és egy Renault(Alonso) BMW(Kubica) - McLaren(Hamilton) kiélezett hármas csata fog folyni majd a VB címért. :))

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29881) hunnylander válasza Motion_Blur (#29875) üzenetére


hunnylander
őstag

megpróbálod magad objektív szakértőként feltüntetni. Ezt a címet hunnylander már elnyerte

:R

Koszonom a megtisztelo cimet. (Tudom, hogy poennak ment, nem veszem magamra a cimet, inkabb probald meg betolteni magad. Mission: Impossible. :D )

www.HunnyF1.com

(#29882) #70869248 válasza uszkart (#29846) üzenetére


#70869248
törölt tag

Fesztiválkodok? :)
Ha jól tudom egyszer belement Kimi-be hátulról, meg most leszorította a rajtnál ezzel a fékezéssel....ez lenne a 'mindig az kell nézni'?....hát igen bizony mások is vannak a pályán ez egy ilyen sport. Még az is benne van hogy valaki erőszakos és az is hogy valaki elrontja.
Kimi jó versenyző és ritkán ront, de még vele is előfordul.
Hamilton meg Bourdais is mondhatná hogy fütyi ki van miért kell belémjönni amikor a versenyemet szeretném futni.

(#29883) prmcsk válasza PazsitZ (#29872) üzenetére


prmcsk
addikt

Ha valaki talál videót a Massa bourdais esetről más szögből is lineklhetné nekem.

Nem fogsz találni, mert le van tiltva az egész, hiába vette vagy 50 kamera meg helikópáter a versenyt. Kiderülne, hogy massza volt a gyík, de az is, hogy mennyire etalon a fia... :))

Oliverda: Majd lop magának jó kers-et, csak papír ne legyen a lopás tényéről...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#29884) #70869248 válasza PazsitZ (#29872) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem bántom, mert sztem a pozícióját védte...bántani akkor bántanám, ha Massa áthúzódott volna a másik oldalára és ott is kiszorítja...hisz az már 'cikázás' lenne.
Jelen pillanatban Massa volt az aki el nem vette volna a lábát a gázról függetlenül hogy esetleg valki kijön a pit-ből vagy sem.....nem volt rá nagy esély 4 körrel a vége előtt, de azért ha valmiért mégis akkor szép nagy baleset lett volna belöle.
De ezzel sincs nagy bajom, én alapvetően széles sávban elfogadom a versenyhelyzeteket, csak azért hoztam fel mert ha ez történt volna, ha az történt volna akkor Hamilton tömegkarambolt okoz....a ha esélye máshol is fent áll...mint a példaként említett Webber-Massa esetnél is.
De több szót nem is ér a dolog :)

(#29885) venember83 válasza Oliverda (#29880) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyugi, lesz kit utálnod, ne félj. ;) Ha nem a Ferrari, akkor majd más élcsapat.

(#29886) soulcube válasza Oliverda (#29880) üzenetére


soulcube
aktív tag

Nyugalom, csak altatnak... ;)

(#29887) JJános válasza PazsitZ (#29878) üzenetére


JJános
addikt

F1-es tapasztalatról szó nem volt, csak a régebbi autók, és go-kart. Szerintem.

2007-05-06 óta itt!

(#29888) PazsitZ válasza JJános (#29887) üzenetére


PazsitZ
addikt

Valóban nem, de az fő érv, a miért ült kapásból ilyen autóba ellen az isteni mivolta volt/lesz részetekről. :U
De mindegy is úgysem fogjátok/akarjátok megérteni. Meg nem is lényeges, csak úgy eszembe jutott.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#29889) hunnylander válasza PazsitZ (#29888) üzenetére


hunnylander
őstag

Meg 5 ponttal vezet a bajnoksagban, akarmennyire uldozik es toljak rivalisa szekeret es ajandekozzak neki a pontokat.

Erdekes, ha a stewardok nem kotnek bele (Massa s[z]aranak eltakaritasa celjabol) egy szokvanyos elsokanyaros tortenes miatt, egy szimpla elozesi probalkozas miatt, akkor most csak lesajnalva lenne, hogy Massa tonkretette a versenyet.

De koszonheroen a stewardok gyalazatos Ferraritolasanak, lehet Lewist is osztani, pedig csak tette a dolgat, versenyezni probalt, ugy ahogy en azt a leginkabb kedvelem tole.

Massa megtorlast erdemel, es torkig vagyok mar azzal is, ahogyan tonkreteszik ezt az idenyt papiron, aljas erdekekbol. Mar vilagosak a jatekszabalyok! Lewisnak is leeshetne vegre, es nem kellene johiszemuseget varnia az FIA-tol. Orulnek neki, ha azt a megoldast valasztana, ami melto revans es eredmenyre vezet.

Meg mielott publikalva lett volna, ez volt es marad is a velemenyem a hetvegerol, es Lewis bunteteserol. (Lewis, at the first corner, was racing – that's what you are meant to do and he was penalised for that... He braked very late, locked up a bit, they ran wide, others got through. It was a fairly normal racing incident but unfortunately he was penalised.)

Remelem bajnok lesz minden uldozes ellenere, es annak is nagyon orulnek, ha egy sennas huzassal mutatna fityiszt es zsebelne be a cimet. Egyszeruen az ellenfelei (Massa, az FIA es egyebek...) ezt erdemlik! Mar kiderultek, mik a jatekszabalyok es mire megy ki a piszkos jatek. Vedd fel a fegyvereiket Lewis, es forditsd ellenuk!

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#29890) D@ni88 válasza #70869248 (#29882) üzenetére


D@ni88
addikt

és Kimi elmondása szerint mind a 2 mclaren belement :D utánna fura volt vezetni a kocsit...
és a ő ezt mondja akkor az úgy is van, megszokta mondani hogy ha valami rajta múlik :)

(#29891) Oliverda válasza venember83 (#29885) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ha ilyeneket írsz akkot biztos. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29892) Motion_Blur válasza hunnylander (#29889) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"es annak is nagyon orulnek, ha egy sennas huzassal mutatna fityiszt es zsebelne be a cimet."

Én is! Black flag + eltiltás 2008/2009-re :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29893) #70869248 válasza D@ni88 (#29890) üzenetére


#70869248
törölt tag

De egyébként nem...lehet látni hogy Hamilton nem ért hozzá Kimi-hez. Szal nem tudom mit érzett Kimi...de max az egyik McLaren kétszer, de mindkét McLaren biztos hogy nem.
Újranéztem most Wild' által linkelt rajtot...és nem ért hozzá.

(#29894) hunnylander válasza Motion_Blur (#29892) üzenetére


hunnylander
őstag

Akkor vedd massas fuji huzasnak!

Latom, mar te is meg vagy gyozodve rola, hogy nincs egyenlo elbiralas. Massanak drive-through a rivalis kiuteseert es az ezaltali lenullazasaert, ha Lewis csinalna ezt mar black flaget + kizarast akarsz, raadasul ket evre. Jo tudni, hogy te is Massaert vagy mar oda es annyira szereted az igazsagos partatlan elbiralast, mint o.

www.HunnyF1.com

(#29895) george11 válasza hunnylander (#29889) üzenetére


george11
senior tag

Hát igen ezek a stewardok már csak olyanok, hogy kiszemelnek egy csapatot, és mindenképp keresztbe tesznek neki a maradék X csapatnak meg nem. Hihető ;)
Lewist meg szerintem azért büntették meg(szerény véleményem szerint jogosan), mert kisakkozott két ferrarit + a fél mezőnyt a pályáról, ugyanis emiatt állt be a sor eleje, emiatt szívott coulthard stbstb. Ráadásul olyan helyen, és olyan helyzetben próbálkozott(elrontott rajt, hideg gumik, közel sem ideális ív, tumultus a kanyar bejáratánál), ahol esélye sem volt arra, hogy beforduljon, nemhogy előzzön.
Ez persze csak magánvélemény :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29896) --Nozbert-- válasza george11 (#29895) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Én is így gondolom! :R

/\/0zb3/27

(#29897) Oliverda válasza Motion_Blur (#29892) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezzel a sz@rakodással már csak magadat égeted. :))

mod: bár lehet tényleg el kellene tiltani, akkor talán lenne egy kicsit nagyobb esélye a kis kedvenceidnek is a címre ;]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29898) #70869248 válasza george11 (#29895) üzenetére


#70869248
törölt tag

Mint magánvéleményt tiszteletben is tartom. Ettől függetlenül a dolog nem így történt.
Annyira meredek dolgokat lehet olvasni...Azzal hogy Hamilton elfékezte magát nem állt ám meg a pályán...akkor lehetne miatta kialakult tumultusról beszélni...de nem.
Ő azáltal hogy elfékezte magát, elhagyta az ideális ívet, lement a pálya szélére, sajnos Kimi-t is lekisérve.
De nem volt a pályán, tehát nem tarthatott fel senkit...egyébként annyira nem hogy harmadiknak jött el a kanyarból Kubica és Alonso mellett, csak a két kommentátorunk látta Hamiltonnak Kovalainen-t. Hamilton pedig Kova' előtt már visszajött a pályára.
Semmiképpen sem tartott be Massa-nak, aki rámutat hogy hol nem tud elfordulni Massa Hamilton miatt, annak jövök valami ütős piával.

(#29899) hunnylander válasza george11 (#29895) üzenetére


hunnylander
őstag

Kova vezette ki Kimit, Lewis csak elozni probalt, mint barki mas az egesz mezonyben. Coulthard benazasahoz koze sincs Lewisnak, kozeleben/utjaban sem volt.

Utolag mar magatokeva teszitek a stewardok szokatlan szorszalhasogato iteletet, csak hogy szeppe es megerdemeltte tegyetek a piszkos sikereiteket es az ajandekpontokat. Massa iden mar nem erdemel vb cimet, csak azt, hogy valaki megtegye vele 100%-ig pontosan azt amit o tett Lewisszal.

Emlekezzetek Szingapurra! Massatol pont annyit vett el az elet, amennyit a FIA adott neki Spaban. Lesz meg iden Szingapur2!

www.HunnyF1.com

(#29900) adman válasza prmcsk (#29731) üzenetére


adman
tag

Nem az volt a lényeg, hogy maszatot megbüntették, hiszen ez masszán kívül mindenkinek evidens, hanem az, hogy hamit miért ? Olyanért, ami több százszor előfordult már az F1.-ben és soha nem járt érte büntetés, mert nem is kell büntetni.

én a büntetéssel nem értek egyet, viszont amit csinált az büntetendő (úgy előzni hogy közeben lemegyünk a pályáról), ezt ő is tudta, ezért engedte vissza mind2 ferkát.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.