Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) fLeSs válasza tildy (#2650) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha keveset moogsz, akkor csökkentsél a rizsen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2652) tildy válasza fLeSs (#2651) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nem tudom. Amikor nem így ettem, hanem kevesebbet, akkor eddig mindig fogytam.
Párom is azóta kezdett el odakinn fogyni, mióta kevesebbet eszik, nem pedig azóta, mióta zöldségeket, meg csirkét nyom. (most is ilyet eszik, csak nem akkora adagot, mint korábban...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2653) Woodslave válasza tildy (#2652) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vmivel kevesebbet kell enni, mint amennyit felhasznál a szervezet, ez teljesen világos. Ez a rizscsirke is csak akkor működik ugye. :DDD Na ez nagyon okos volt. Szóval a lényege hogy attól hogy rizscsirkét eszel qrvára nem fogsz lefogyni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2654) tildy válasza Woodslave (#2653) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát de én is ezt mondtam régebben, de itt szörnyűlködtek,hogy többet kéne ennem, csak ''normális'' kaját. Hát ettem többett (nem sokat, csak többet , mint amikor fogytam), és hát nem jött be.
Vissza elhet pörgetni a topicban, hánszor lettem leb.szva, hogy ez így nem vezet eredményre, ha kevesebbet eszek, hanem csak az , ha minőségi kajákból eszek ''rendesen''. Hát nem. Abból is kevesebbet jkell ennem. (mint írtam, én érzem , hogy mitől fogyok, és normál mennyiségű kajától tudom , hogy nem...)
-------------------------------------------------------
arról nem is beszélve, hogy régebben napi kétszer ettem(amikor fogytam) . Most napi 4-5ször eszem, mégsem megy le semmi.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2655) mobal válasza tildy (#2654) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát ha nincs idöd mozogni sztem akkor gyalog melo szobabicó tévézés alatt meg kis sulyzó lenne az ideális. szerintem. én futok szobabicó és felülés. most már 1 hete nemvolt d ma lesz és eléggé látványos az eredmény. nem nagy cucc de én tudom ,hogy honnan kezdtem és hol vagyok!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2656) nyávogi válasza tildy (#2654) üzenetére


nyávogi
tag

Tildy, nem akarak elkeseríteni, de én akkor tudtam tartani a súlyomat(se le, se fel, egy deka sem), amikor a napi menüm 10 szem korpovit, három fej paradicsom volt :( Persze, nem szándékosan, de akkoriban így alakult a melóm. Hat hétig csak ennyi/nap. Állítólag, ha vkinek lassú az anyagcseréje, akkor rendszeres mozgás nélkül, nem nagyon tud fogyni.. Én is ilyen vok.. :(

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#2657) tildy válasza mobal (#2655) üzenetére


tildy
nagyúr

Meló gyalog nehéz lenne (kőbánya- > kelenföld), de a busztól sétálni szoktam. Tévém az nincs, se szobabicóm.
Marad a felülés, amit csinálgatok néhanapján.

Félreértés ne essék, nem kibújni akaroka dolog alól, cska sokszor örülök, ha munka+suli után hazaesek... (Reggel 9-10kor kelek, mosdás, fürdés, irány melóba, este 9re érek haza, aztán éjfélihg otthon teszek veszek, de van mikromár hamarabb is alvás. Reggel így is midnig álmos vagyok..:())

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2658) fLeSs válasza tildy (#2657) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Tildy, szted azok, akiknek céljuk a lefogyás, és emellett melóznak, iskolába járnak, bevásárolnak, takarítanak ezek bárminemű kifogást jelentenek?
Én ha aerobozok, akkor hajnal 4:55-kor felkelek, előkészítem a napi kajámat, meg az első étkezésemet, 1 óra lépcsőzés következik, kajacsinálás, melóbamenés, én is melózok 8 órát, aztán hazaesek este 7kor, és mégsem siránkozok. Edzésnapon a reggeli kajacsinálás után van az edzés, heti 4x kb. 1 óra, sztem ennyit mindenkinek tudni kell szakítania magára, el kell döntened, hogy mi a fontosabb.
Ugyanez nálad is működne, csak ugye akkor kevesebb idő jut a TV-re, számítógépre, netán a párodra, dehát vmit vmiért, ő is megérti ha fogyni akarsz, és akkor támogat a dologban.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2659) tildy válasza fLeSs (#2658) üzenetére


tildy
nagyúr

Tv-re? qrvára nincs tévém már jó fél - egy éve:(
Mi a fontosabb? Az a fontos, hogy minnél kevésbé megerőltetően, minnél kevésbé napátrendezve fogyjak le. Ha ehhez az kell, hogy keveset egyek (márpedig az kell, ahogy a tények mutatják, ugyanis amíg a saját módszereim csináltam , mentek le a kilók, amióta a tieteket(legalábbis kaja terén!!!) , azóta vissza is jött 2 + stagnál is...), akkor úgy.
Amellett nálam minimum 8-9 óra alvás befigyel, ennél kevesebbtől élőhalott vagyok egész nap.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2660) Zenty válasza tildy (#2659) üzenetére


Zenty
őstag

Este le fekvés elött is szerintem mehet egy bicaj edzés mondjuk ,ha reggel nincs idő!
Sajna rendes mozgás nélkül elég lassan lesz eredmény,még ha keveset is eszel a zsír nehezen adja fel :(

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2661) mobal válasza tildy (#2659) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát abban igaza van flessnek ,hogy csak akarni kell. énis nemakartam futni de elmentem 1 - 2 - 3 halás volt de azóta szeretem...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2662) tildy válasza mobal (#2661) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak a súlyzós edzést bírja a szervezetem, már egy sima hegyre gyaloglástól is 180-190 körül volt a pulzusom. (norvégiában rendszeresen jártam hegyre-fel le, merthgoy ott volt a kolesz.. Ráadásul a féléves leadandónk polar óra és gps-mérések megjelenítése kiértékelése volt, hát innét az adat... Pedig mikro a mérések készültek, már viszonylag ''edzésben voltam'', hiszen az utolsó hónapban klészítettk el a progit, ileltve a méréseket...)
------------------------------------------------------------
Zenty: ha jól csinálja az ember, akkor 3 hónap alatt le tud menni 6 kiló, minimális mozgás mellett is.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2663) tildy válasza Zenty (#2660) üzenetére


tildy
nagyúr

Bicajt beszerzek...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2664) tütüke


tütüke
tag

Most, hogy jó az idő bicajjal járok mindenfelé. Egyrészt gyorsabban tudok haladni a reggeli csucsforgalomban, mint busszal - nagyon praktikus, nincs több táskából ellopnak ezt-azt, zsúfolt busz, stb... Másrészt amióta bicajjal járok sokkal látványosabban kezdett el megindulni lefelé a zsirpárnám. Szóval nagyon hatásos fogyókúra. Télen is elég sokat szobabicajoztam, de egy órás szobabicaj nem hozott annyi eredményt, mint most 20 perc. Bár valószinűleg az intenzitás sem mindegy. A lényeg, hogy szépek az eredményeim.
Szóval aki csak megteheti pattanjon bringára, és járjon azzal dolgozni-suliba-bevásárolni....stb.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#2665) Zenty válasza tildy (#2663) üzenetére


Zenty
őstag

Nem muszály szoba bic az csak egy tipp volt :)
Én pl le fekvés elött felülés ,fekvő, tesi gyakorlatokat végzek stb.!
Hetente mindig növelem a gyakrolatok számát egy 10 sel mindenből.
Igy egész jóh fogyásnál ,meg jobban is alszok álltal :D
Szal persze a reggeli keményeb edzés az igazi,de szerintem ez is jobb mint a semmi.


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2666) mobal válasza tildy (#2662) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát az magas annyi pulzus.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2667) fLeSs válasza tildy (#2662) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A nagyon magas pulzusod az edzetlenséged miatt van/volt.

Zenty: ha jól csinálja az ember, akkor 3 hónap alatt le tud menni 6 kiló, minimális mozgás mellett is

Van rá esély nagyon alacsony szénhidrátos étkezés mellett.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2668) Nyina válasza tütüke (#2642) üzenetére


Nyina
csendes tag

Tényleg igazad van! Most mesélte valaki, aki beteg és nem ehet lisztet, hogy kukoricakeméníóyítőt old fel vízben, ezt használja liszt helyett. És nem érez nagy különbséget. A töltött káposztát is ezzel csinálja. Palacsintát is, pedig ugye, annak az alapja elég nagy%-ban liszt. A 10.-nél tartok és egyre lelkesebb vagyok. Remélem hamarosan megint lesz pedál a biciklimen :))

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2669) Nyina


Nyina
csendes tag

Annyira jó olvasni, hogy ennyire ügyes vagy. Nekem is eddig csak kifogásaim voltak. Van úgy sokszor, hogy 5.30-kor kezdődik a meló és ráfogtam, hogy én utána már semmit nem tudok csinálni. Sokszor csak alszom és még az este 18 órai kezdetű angolórát is lekésem. Na mostmár erőtt vettem magamon, és óra meg munka közé beiktatom az edzést. Heti 3 kevés? :C

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2670) Nyina


Nyina
csendes tag

Ó basszus, ezt fLeSsnek írtam!

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2671) Csepy


Csepy
őstag

Hi all!

Múlt Május 1-jén kezdtem el fogyózni (nőügy), akkor 185cm mellé, 90-95kg között voltam. Augusztus közepére lejjebb vettem az intenzitást (addig napi 2*15km futás, heti 3*4 óra edzőterem, aerob) és tulképp elértem a mostani súlyomat (65kg), tehát olyan 25-30kg között fogytam.
Most elég nyurga lettem (ugye a tetemes zsír ledolgozásának érdekében egy kevés izomtól is meg kellett szabadulni.)
Azóta van, hogy naponta 10-szer is eszek, de emellett mozgok is (heti 2-3*10km futás, plusz egyetemről hazafelé is séta, hasazás ezerrel), mégsem híztam egyetlen kilót sem, hála a jó égnek.

Most a vizsgáim után szeretnék 3 hónapot nagyonj intenzíven tömegnövelni, majd egy hónap szálkásítás lesz, hogy a végén valami izom is legyen végre rajtam, csak félek, hogy nem kezdek-e el rossz irányba hízni (megint). Vélemény?

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#2672) Nyina válasza Csepy (#2671) üzenetére


Nyina
csendes tag

Sajna a kérdésedre nem tudom a választ mert nem vagyok egy gyúrós fajta, de az érdekelne, hogy ennyi fogyás után milyen állapotban van a bőröd? Nagyon aggaszt a kérdés... :B

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2673) LOTR válasza Csepy (#2671) üzenetére


LOTR
addikt

ha jól értettem 185cm/65kg vagy és egy 3 hónapos tömegelés után akarsz diétázni
na most -nem fogom pátyolgató stílusba írni, de nagyon durván sem... remélem :D- hát már bocs, de egy csont és bőr vagy kb
3 hónap tömegelés nálad majdhogynem semit nem fog jelenteni, mert vagy zsírt szedsz fel, vagy semmit, menj fel addig amíg akarsz súlyban, aztán meglátod, hogy kell e diétázni, de az tuti nem 3 hónap múlva lesz, 3 hónap alatt max 5kg-ot(ezt csak úgy írtam, lehet hogy ennyi sem lesz, lehet hogy több lesz, ha kevesebb, akkor nyílván kevesebb zsír lesz) tudsz szerintem felszedni, de az nem csak izom lesz, sőt....

na de majd az okosabbak írnak valami jót ;)


[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#2674) mobal


mobal
MODERÁTOR

höhö már bocs de 90 kg os lány napi 2 * 15km futás ejjha. az szép. én nekem a heti 2 - 3 3km böven elég :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2675) mobal válasza Csepy (#2671) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát szép a szakűllad! szépen lefogytál. szerintem lassan de biztosan csináld. ahogy lentebb olvasod lassan.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2676) Csepy válasza LOTR (#2673) üzenetére


Csepy
őstag

Azt jól értetted, hogy 185cm és most 67kg vagyok (na, most átlagoljunk.) Azért szeretnék most tömegezni, mert bár tényleg 3 hónap alatt teljesen lefogytam, és átállítottam az életvitelemet is, sokkal egészségesebben, sportosabban élek (és ez elvileg jó, sőt, az energiaszintem is eléggé megurott, a sport miatt este 10-ig ágyban vagyok, reggel 5-6 között kelek, megyek is futni, ha olyan napom van, hogy 10 körül kezdek csak az egyetemen. Nyilván, ha 8-kor van órám, akkor nem.), lefutottam azóta 2 marathont és egy szupermarathont, és jó volt :B
A gond csak az, hogy tényleg kezdek úgy kinézni, mint egy pálcika. Alapból annak nagyon örültem (és örülök), hogy míg korábban főleg hasi és fartői (de szép szó :DDD) problémákkal küzködtem, mostanra altestre szép izmos, szálkás lettem, minden izom kőkemény a lábaimon, és kezd kockásodni a hasam is. DE a mellkas-, felkar- (de akár az alkar is) és a hátizmaim szinte nem is léteznek. Szóval míg korábban egy dagadt ember voltam, most sincs igazán meg az a férfias kiállásom. Tehát nem akarok izompacsirta lenni, mert tudom, hogy ezt hosszú idő és rengeteg energia lenne elérni. Egysterűen csak egy egészséges, sportos felsőtestet szeretnék, és mivel egyetem mellett sajnos nemigen van időm edzőterembe járni (csak futni, és/vagy itthon súlyzózni, hasazni, fekvőtámaszozni...) ezért a 3 hónap. Csak ilyenkor van időm eljárni heti 5 alkalommal edzőterembe, hogy érjen is valamit az egész. Szóval ezt kell elkezdenem tervezgetni, mert hamarosan itt a vizsgaidőszak és utána nyomom ezerrel. :C

Regads: Csepy

Regards: Csepy

(#2677) Csepy válasza Nyina (#2672) üzenetére


Csepy
őstag

Érdekes, de ahol a legtöbbet fogytam (fenék, comb), ott teljesen feszesre ''fogyott'' velem a bőröm is Korábban 38/33-as gatyák kellettek, a mostani gatyáim 31/33-asok, de ezek is bőek derékban (mivel uyge sok az izom a combomon, ezért nem jön rám a derékban passzoló 28/33-as), így kicsit lógnak, de ez most úgyis divat.
Más kérdés a hastájék, itt is sokat fogytam, egy nem kicsi úszógumi tűnt el, és ha egyenesen állok/ülök/fekszem, akkor minden tök ok, szép feszes, izomos a hasdam, de ha begörnyedek, akkor visszaköszön egy kevés bőr abból az időből, amikor még volt miért ott lennie. Ez am úgy az egy év alatt drasztikusan csökkent, de én még tudom, hogy miért olyan, amilyen. Mondjuk, szőrös annyira a hasam, amolyan férfiasan tökéletes :DDD, hogy ne zavarjon nagyon.

Regards: Csepy

[Szerkesztve]

Regards: Csepy

(#2678) Moddingfan válasza Csepy (#2671) üzenetére


Moddingfan
senior tag

3 hónap alatt nem lehet annyi izmot felszedni, hogy érdemes legyen leszálkázni, sajnos ez van. Gyere át a gyúrós topicba, ott majd segítenek Neked a témában. Ne aggódj, lehet úgy is izmot növelni, hogy ne hízzon be az ember, csak lassan és nehezen (de ezt ne említsd a gyúrós topicban, mert akkor véged :DDD )

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2679) Manitou válasza Csepy (#2671) üzenetére


Manitou
addikt

Én 5 hónap alatt 66-ról 78kg-ra mentem fel, de természetesen ennek a gyarapodásnak csak töredéke a szárazizom.

(#2680) gorlin válasza T. Almeida (#2629) üzenetére


gorlin
őstag

Elnézést hogy most váloszolok.
Az a lényeg hogy ne üres gyomorral csináld az edzést és minimum egy óra teljen el a felkelés és az edzés között.
de úgyis érezni fogod.
A bemelegítésről pedig a következőt mondom:
1:Elkezdek nyújtani: Fej jobbra balra ,
hátratolt két kéz
előre tolt két kéz,
rugozás hajlított térdel.
majd az egyik láb elől a másik behajlítva hátul.A kinyujtott lábat megérintem a kezemmel(a belső comb feszül).Majd jöhet a vádli.Most a nyujtott láb van hátul leteszem a sarkam a földre és a hajlított első lábamra támaszkodok.
Ezt csinálom kb 6 mp-ig gyakorlatonként.Utána 5 percig szobabiciklizek ugy hogy a pulzusom ne menjen 90en fölé.Majd megint nyújtás.Utána 4 perc 130-as pulzuson.Utána 20 fellés 10 fekvőtámasz gugolás és kész a bemelegítés.
Ezt nekem is egy remek edző mondta én hiszek neki,és azóta sokkal jobban érzem magam edzés közben illetve után.
edzés után pedig ugyan ezek csak 30 másodpercig kell kitartani!!


[Szerkesztve]

(#2681) mobal válasza Csepy (#2676) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát gratula hozzá!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2682) Nyina válasza Csepy (#2677) üzenetére


Nyina
csendes tag

Jól van, akkor növesztek szőrt a hasamra! :DD :DD :DD

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2683) roPHka


roPHka
senior tag

bár nem vagyok túlsúlyos -szerencsére- /177cm, 76kg/, de nem vagyok megelégedve magammal, szóval amint lesz rá módom, 2-3 héten belül, el kell kezdenem átállni vmi normális diétás étrendre, meg némi mozgásra, és mindössze annyi a kérdésem, hogy melyiket érdemesebb: csak kardiotréningezni, vagy kardio mellett kondizzak is?
lényegében csak a felsőtestemről akarok pár kilót leakasztani.

(#2684) LOTR válasza Moddingfan (#2678) üzenetére


LOTR
addikt

jaja, azt említse, hogy Moddingvalami nevű egyéntől hallotta :D;]

One Ring to rule them all

(#2685) LOTR válasza roPHka (#2683) üzenetére


LOTR
addikt

az csak előny ha kardió mellett súlyzózol is, így talán kevesebb lenne az izomvesztés, bár szerintem neked (habár nem ismerlek) elég lenne csak szimplán a súlyzó is

One Ring to rule them all

(#2686) Kaoru


Kaoru
aktív tag

uh régen jártam itt, még kitartok, bár enyhítettem a diétán, mert elkedztem kendozni, illetve a hasamon sajnos láthatóan elkezdett lötyögni a bőr.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#2687) tildy válasza fLeSs (#2667) üzenetére


tildy
nagyúr

2 hónapig előtte naponta kétszer tettem meg 1-2 km gyaloglást hegyre fle és le.. Ez edzetlenség?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2688) mobal válasza tildy (#2687) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

fuss fel és le! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2689) tildy válasza mobal (#2688) üzenetére


tildy
nagyúr

Futáskor lazán 200 votl a pulzusom...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2690) deniro2 válasza tildy (#2689) üzenetére


deniro2
senior tag

Ha nincs szervi problémád, akkor ez ami edzetlenségre utal.

(#2691) Moddingfan válasza gorlin (#2680) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Az a lényeg hogy ne üres gyomorral csináld az edzést és minimum egy óra teljen el a felkelés és az edzés között. - na ezt nem vágom, miért jó? Ha nem éhgyomorra, vagy legalább az étkezést követő 2 óra elteltével edzel, akkor addig a vér táplálkozás következtében megemelkedett inzulin szintje megakadájozza a zsírégető folyamatokat (ezt nem én találtam ki). A másik, hogy miért kell várni egy órát ébredés után? Pont ébredés után közvetlenül (kivéve, ha szed valamit, pl.: Alpha Burn, L-Karnitin, stb.) jó edzeni, mert akkor aztán padlón van a szervezet az egész éjszakai koplalás után, az inzulin szint alacsony (ekkor a legalacsonyabb tudtommal), így minden feltétel adott a zsírégetéshez. Nem kötekedni akarok, csak én ezt így tudom, de nyugodtan javítsatok ki, ha valamit rosszul mondtam :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2692) tildy válasza deniro2 (#2690) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom van-e. Fater cukorbeteg (+a testvére is...én még egyelőre nem), és volt egy infarktusa. Gyerekkoromban szervi elváltozás miatt szájon át vettem a levegőt, sőt még azóta is rendszeresen, nem tudom ennek köze van-e hozzá. Emellett rendszeresen ''hőgutáim'' vannak, nem viselem el a meleget, kész vagyok tőle, többször volt hogy melegben (23-30 fok) el is ájultam.A vérnyomásom alacsonynak (110/70) mondható.
Hát nem tudom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2693) Moddingfan válasza tildy (#2692) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Akkor csak óvatosan. Én a helyedben végeztetnék egy általános kivizsgálást, hogy kiszűrjem az ilyen jellegű dolgokat, amiket írtál. Jobb az elővigyázatosság, tudod, az egészség mindennél többet ér, szóval vigyázz magadra. Vérnyomásod pedig nem olyan alacsony, meg azzal amúgy sem lehet mit tenni, ha az én életemet élnéd tuti nem lenne ilyen alacsony :D. A meleg nehezen viselése sok lánynak okoz gondot, sztem ez gyári beállítás sokatoknál, nem hiszem, hogy ez baj lenne :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2694) Ariadne válasza Moddingfan (#2691) üzenetére


Ariadne
őstag

Az mennyire gáz, hogy esténként szoktam edzeni? Akár aerob (heit 2x), akár súlyzós (heti 1x :B ), úgy jön ki jobban, mert gyűlölök korán kelni, viszont sokáig dolgozom, ezért pl. tegnap este fél 11 után léptem ki a konditerem ajtaján... Lehet ettől valami bajom, vagy annyira nem számít az időpont?

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2695) fLeSs válasza tildy (#2687) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az. majd szóljál, ha évekig sportolsz és akkor is ennyi a pulzusod.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2696) fLeSs válasza Moddingfan (#2691) üzenetére


fLeSs
nagyúr

jól tudod.
amúgy én felkelés után megizok egy fehérjeturmixot (+zsirégetők), és ez általában fél liter vizben van.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2697) Nyina


Nyina
csendes tag

Na, 7.-e óta lement 10 kiló, de ez nem normális módon. Mostmár rendesen csinálom, nem eszeveszetül, de még így is fél lábbal a zsírban vagyok :DD Szóval van tennivaló bőven. Séta naponta min. egy óra. Heti 3 edzőterem és remélem hamarosan biciklivel járok dolgozni. Most még olyan sok minden van amitől inkább szabadulni akarok, de később szeretnék izmokat is, csak olyan kellemes nőieseket. Elég elkezdeni az izomformáló gyakorlatokat, ha lement minden, vagy kezdhetem most is? Hízni egy grammot sem akarok. Akkor inkább egyenlőre nem kell izom. :F

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2698) Moddingfan válasza fLeSs (#2696) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Köszönöm :D

A fehérje nem árt, legalább megelőzöd a izomvesztést, ezt egyébként már többketől is hallottam.

Nyina: nyugodtan kezdheted most is az izomformáló gyakorlatokat, attól tuti nem fogsz hízni, sőt. Minél több rajtad az izom, annál könnyebben fog menni a fogyás :)

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2699) Ariadne válasza Ariadne (#2694) üzenetére


Ariadne
őstag

Erre tudna valaki válaszolni, plz? :B :R

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2700) LOTR válasza Ariadne (#2699) üzenetére


LOTR
addikt

edzés előtt utoljára kb 2-3 órával egyél, és utána(mivel már késő van az esetedben) már inkább csak fehérjedúsabban (hús+zöldség)
teljesen mindegy mikor edzel ha van erőd este, akkor edzél este
kardiózni felkelés után evés nélkül a legjobb, de alacsony inzulinszint mellett mindegy mikor csinálod

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.