Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) tildy válasza fLeSs (#3897) üzenetére


tildy
nagyúr

Súlyzós edzés nem időre van csinálva, hanem megvan , melyik gépen hány szériát kell lenyomnom. Csak időben kb egy óra.
Általában 6*10et csinálok, tegnap épp váll hát volt. Ilyenkor 6*10* 5 kg megy a vállgépen, 2*30 * 1.5 kg (oldlanként) oldalt karemelés, 6*10*15 kg evezés, és 6*10 *20kg szintén hátra, ilyen kapaszkodós, hátam mögé lehúzom gép.
Régebben ehhez jött még ferde törzsemelés 6*10, illetve lábra külső comb, belső comb, satöbbi, szintén 6*10 es széria, általában 20 kg-val, vagy 5 féle gépen. Hipoxy miatt ez msot nem lehet.

Zöldségek: utálom az ízűket.De nem szimplán utálom, hanem még hányinger is kerülget, ha pl. répát sikerül ennem. Pfúj.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3902) fLeSs válasza roPHka (#3899) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én eleve kéket veszek, és azt nem kell darálgatni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3903) Akheron válasza tildy (#3901) üzenetére


Akheron
senior tag

Zöldségek: utálom az ízűket.De nem szimplán utálom, hanem még hányinger is kerülget, ha pl. répát sikerül ennem. Pfúj.

Jaa, hogy agybaj...? Rá se ránts, megértőek vagyunk. :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#3904) tildy válasza Akheron (#3903) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem agybaj.Sz@r ízük van, én meg olyan kaját nem eszem meg, aminek már az íze se jó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3905) Akheron válasza tildy (#3904) üzenetére


Akheron
senior tag

Évezredek óta eszik és termesztik az emberek ezeket a zöldségeket, többségük ízét ráadásul kifejezetten erőteljesnek vagy karakteresnek sem lehet minősíteni. Lehet, hogy az eldobható műanyagtányérok és hajbeültetés jelen világában sokan elhiszik neked, hogy egyszerűen nem ízlik, és nincs azzal semmi gond - de én (sok más személlyel egyetemben) egyértelműen látom ennek a dolognak az igazi természetét. Nagyjából annyira értelmes és egészséges, mintha elkapna a hígfosás a szivárvány látványától. De ne offoljuk szét a témát. :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#3906) LOTR válasza L|zsidoboz (#3900) üzenetére


LOTR
addikt

mennyire sűrűre csináljátok a zabbal és a rizzsel?

One Ring to rule them all

(#3907) L|zsidoboz válasza LOTR (#3906) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én a vaníliás rizst elég sűrűre szoktam. Majdnem az egész lét magába szívja a rizs.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3908) tildy válasza Akheron (#3905) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát a szívárvány látványa legalább boldogságot okoz. Ahogyan egy jóízű kaja is (talán ezért is híznak el sokan) .
Mindenesetre inkább 100 gyümölcs(alma, körte, narancs, szilva, őszibarack, cseresznye ), mint egy répa vagy brokkoli, vagy karfiol , vagy fehérrépa .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3909) LOTR válasza L|zsidoboz (#3907) üzenetére


LOTR
addikt

na várj, most akkor annyi az egész, hogy a főtt rizsre rászórod a fehérjeport?

One Ring to rule them all

(#3910) Akheron válasza tildy (#3908) üzenetére


Akheron
senior tag

Én mindet megeszem. :) Gyermekkoromban utáltam a sóskát és a karfiolt, sőt mi több, az olivabogyót is utáltam volna, ha ismerem. De az ilyesmit többnyire kinövi az ember. Persze evés és evés között is lehet gyökeres eltérés: jobb az úgy talán, ha az íz nem bennünk van, hanem az ételben. Az meg még jobb, ha egyúttal megtanuljuk mélyen tisztelni és szeretni az ételt, hisz bármit is együnk, az éltét adja éltünkért. A zöldségeket és gabonaféléket önkéntelen sikerült megtanulnom tisztelni és szeretni; gyakran egészen ébresztőleg hat rám egy-egy növény illata vagy íze. :) Tudom persze, hogy ez még mindig távol áll a pártatlan élménytől, de érzem, hogy sokkal természetesebb így, mint korábban, mikor fölösleges céljaim elérésének puszta eszközeként tekintettem rájuk, számosítva az általunk ismert tulajdonságaikat.

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#3911) L|zsidoboz válasza LOTR (#3909) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem egészen.

Fogom a fehértjét, sűrűbb turmixot csinálok belőle (1,5 kanál whey + 2dl víz). utána ezt keverem el úgy a főtt rizzsel, mint ahogy a tejbe rizsnél kell a tejet.
És már kész is.

Tetejére mehet mondjuk fahéj, úgy még finomabb.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3912) fLeSs válasza L|zsidoboz (#3911) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a tejberizst kb. fél óráig kell főzni és kevergetni különben leég a tej, ezért nem szoktam csinálni. ezzel is annyit sz@rakodsz?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3913) LOTR válasza L|zsidoboz (#3911) üzenetére


LOTR
addikt

nem igazán értem
ahogy Fless is írta tejberizs úgy készül, hogy tejben főzöd meg a rizst
na most a főttrizst már csak nem főzöd tovább a vaniliás fehérjeturmix-szal
vagy most hogy van ez?

One Ring to rule them all

(#3914) L|zsidoboz válasza LOTR (#3913) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Akkor mi nem ugyanúgy csináljuk a tejberizst.
Én a tejberizst is úgy csinálom, hogy megfőzöm a rizst vízben, és utána keverem el a tejjel.

Akkor a fehérjés rizs mégegyszer.
Rizst megfőzöm forró vízben majdnem teljesen. amikor megdagad a rizs, akkor öntöm hozzá a turmixot. ezután fedő után főzöm még egy kicsit, majd elzárom és hagyom puhulni.
Gyorsan kész van...

Good to be good, but better to be lucky.

(#3915) LOTR válasza L|zsidoboz (#3914) üzenetére


LOTR
addikt

köszi, így oké

One Ring to rule them all

(#3916) fLeSs válasza L|zsidoboz (#3914) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akkor amit te tejberizsnek nevezel az inkább tejes főtt rizs. :D kicsit más, ugyanis a tejberizs lényege, hogy a rizs a tejet szívja magába.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3917) L|zsidoboz válasza fLeSs (#3916) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

miért,így szerinted nem szívja magába a tejet? :U pedig igen. ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#3918) fLeSs válasza L|zsidoboz (#3917) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha először megfőzöd vízben, akkor a vizet szívja magába, utána már max csak tejes lesz a rizs.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3919) L|zsidoboz válasza fLeSs (#3918) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Gondolom a rizs nem csak annyi nedvességet képes magába szívni, mint amennyiben először megfőzöm. Másrészt gondoltam az is teljesen logikus, hogy nem főzöm meg teljesen a vízben, mivel a tejben akkor csak kevergetném. ;)

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3920) roPHka válasza fLeSs (#3902) üzenetére


roPHka
senior tag

én még csak zöld színű csomaggal találkoztam, kéket nem találtam. az is morning sun ?

(#3921) fLeSs válasza roPHka (#3920) üzenetére


fLeSs
nagyúr

igen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3922) tildy válasza fLeSs (#3897) üzenetére


tildy
nagyúr

Valami nagyon nem klaffol, szerintme en meg a fehérjétől is hizom.
Bár a fenekem végre feszes, valószínűleg a hipoxy hatása ez már.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3923) deniro2 válasza tildy (#3922) üzenetére


deniro2
senior tag

Kérdezd meg Flesst, hogy mennyi fehérje mellett fogyott 25 kilót, szerintem te a negyedét sem eszed annak a mennyiségnek.

(#3924) tildy válasza deniro2 (#3923) üzenetére


tildy
nagyúr

Naponta egy teljes csirkemell azért befigyel:U Meg 1-2 kaukazusi kefir, meg 3-4 tojas. PErsze ettől független még bármi lehet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3925) fLeSs válasza deniro2 (#3923) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nekem 320 volt a max, de huzamosabban 300-on voltam.

ez napi:
8-10 tojásfehérje
70-80 dkg csirkemell
3-4 adag fehérje

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3926) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Tildy: ezt nézd meg [link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3927) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sziasztok!

190 centi vagyok, 92 és fél kiló.
Ime a pockomról egy fotó:[link]

Na, szóval szeretnék nyár közepére lefogyni normális méretűre.
Ebben kérném a segitségeteket, hogy mit ajánlotok, mennyit és mit mozogjak, mit egyek és mennyit?

Ha lehetne, akkor ne egy külsős oldalt linkeljetek, egy kicsit közvetlenebb segitségre várok! :R

Előre is köszi!

(#3928) fLeSs válasza (Kolombusz) (#3927) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hasonlóképpen néztem ki én is. nekem ez kb. 10 hónap diéta volt: [link] (az alsógatya a két képen ugyanakkora). igaz lehetett volna gyorsabban is több tapasztalattal, blabla. sztem nem fogsz lefogyni a nyár közepére, persze mások az elvárások, és ugye nem látszik a képeden, hogy alul mennyire vagy zsíros (nekem ott is nagyon sok volt).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3929) joey7 válasza fLeSs (#3928) üzenetére


joey7
őstag

azért a diéta mellett még edzettél is sztem,mert igencsak izmosnak látszol a túlsúlyos korszakodhoz képest.
nekem kb. 20 kilót kéne leadni.immáron harmadszor indulok neki a fogyásnak; kétszer sikerült leadnom a fölöst,de vissza is jött.most nem szeretném,ezért változtatni akarok az életmódomon,táplálkozásomon.

(#3930) (Kolombusz) válasza fLeSs (#3928) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jó lenne megedzeni a testemet, mint ahogy Te csináltad.
Persze nyárig csak úgy gondoltam, hogy leadni a hasam egy részét.

Olvastam még régebben a naplódat, valami hasonlót szeretnék én is véghezvinni, bár a gimibe érdekesen fogom a kajákat bevinni, de megoldom majd.

Viszont konditerembe nem igazán van időm járni, a gyakorlatokat itthon végezném.
Te mit ajánlasz?

A combom kicsit vastag, de nem kövér, amúgy rendbe van a lábam, bringázok, szóval azzal nem lesz gond. :)

[Szerkesztve]

(#3931) tildy válasza fLeSs (#3926) üzenetére


tildy
nagyúr

El kell ismerjem lehet , hogy nőknél nem működik ez az edzünk és fogyunk egyszerre téma :O :( :( Pedig párom istenbiza igy adott le 10 kilót( és szedett fel izmo tis).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3932) fLeSs válasza joey7 (#3929) üzenetére


fLeSs
nagyúr

viccelsz? a diéta alatt még izom is ment le, a karom kb. 4-5 cm-rel kisebb lett. a combomról nem is szólva :D szóval az az ''izom'' már megvolt előtte is, csak a zsír eltakarta. amúgy igen, edzés nélkül még trágyábbúl néznék ki.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3933) fLeSs válasza (Kolombusz) (#3930) üzenetére


fLeSs
nagyúr

azt ajánlom, hogy a szgépelőtt ülés helyett menj el heti 3-szor 1 órára a konditerembe. rengeteget számít. (persze nem az számít, hogy 1 órát ott eltöltsél és dumáljál vagy ilyesmi, hanem hogy 1 órán keresztül megdolgoztasd az izmokat)
és a kaját miért ne tudnád elvinni az iskolába? mit szóljon az aki melózik?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3934) fLeSs válasza tildy (#3931) üzenetére


fLeSs
nagyúr

rossz oldalt linkeltem volna be? beleolvastál pár ilyen ''transzformációs'' blogba? épp arról szólnak, hogy bárki képes lefogyni csak a kajálást és az edzést rendesen be kell tartani. vannak ott egészen elképesztő átalakulások, meg olyan lightosak is mint az enyém.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3935) fLeSs


fLeSs
nagyúr

amúgy ezt a képet jobban szeretem, mert itt látszik 1-2 ér is a hasamon :DDD igaz a versenyző testépítőktől ez igencsak messzi van, de azért nekem itt virult a fejem azután, hogy milyen zsíros hassal kezdtem diétázni: [link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3936) Fermat


Fermat
tag

Sziasztok,

en ma kezdtem el fogyozni(elso nap megvolt ohje).
Szoval en minden nap reggel 4kor kelek lemegyek futni (2x1,2km) ugrokotel, nyujtas ezerrel, gimnasztika(fekvo bicska sötöbö).
Reggeli ami idaig nem volt, most asvanyvíz(Jana), 1db Actimell epres, 2db valamilyen gyumi(alma,korte,banan-amit talalok-).
Ebed olyan 14.00korul(ami eddig inkabb negykor volt es marha sok): nem nagyon valogatok, egyedul a kenyeret zarom ki es figyelek a feherje-szenhidrat parositasra vagyis hogy ez ne legyen( zoldsges teszta, parolt zoldseg sult csirkevel).
Vacsora:(ami eddig 21-22orakor volt es ilyenkor ettem a legtobbet! NAGY HIBA!)
17-17.30kor altalaban az ami volt az ebed csak fele adag ill. gyumi.
es egesz nap sok asvanyviz !

Kérdés. fogyonal mennyinek kell lennie az atlagos kaloriabevitelnek ? (en ezt nem saccolom sokra, direkt figyelek, olyan 1500kaloria korul mozoghat)

ja es heti ketszer kempo !

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3937) Fermat válasza fLeSs (#3928) üzenetére


Fermat
tag

Gratula, ez fantasztikus jo eredmeny. Meg sem lehet ismerni a ket ''felsotestet''(gondolom kondi volt rendesen) :D

En drasztikus, negy honapos dietara allok at.(egyszer harom evvel ezelott sikerult csak mozgassal kivaltanom hatalmas merteku fogyast), csak most a kajara is figyelek.
Kola cukros szarok helyett jana víz, csoki suti helyett gyumi.
es a tiltott kombo elkerulese.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3938) SLYM válasza Fermat (#3936) üzenetére


SLYM
veterán

a futást cseréld le 1 óra dinamikus sétára, és az ugrókötelet is felejtsd el. számold ki eddig mennyi CH-t ettél és kézdésnek vidd le 100g-al aztán ha kell 50-esével vegyél vissza. a fehérjebevitelt emeldmeg. sok vizet igyál, meg vegyél valami vitamin pakot is. este csak hús mennyen

(#3939) SLYM válasza fLeSs (#3928) üzenetére


SLYM
veterán

10 hónap :Y. az nem semmi :D. használtál valami zsírégetőt? lehet nekem se ártana mostmár diétázni egyet. csak félek, hogy a nemsok felszedett izomból is elveszik egy csomó. most gondolkozok erősen, hogy diétázzak-e... ittvan pár kép [link] [link] a mellem kicsit csöcsös, meg van egy kis hasam is, ezért gondolkozok a diétán. szerinted ha most mondjuk 1 hónapig diétáznék és mondjuk azalatt lejönne 3-5 kilo zsír azzal mennyi izom menne el?

[Szerkesztve]

(#3940) Fermat válasza SLYM (#3938) üzenetére


Fermat
tag

értettem, Actival energiat vettem pont ma vagyis tegnap [link]. De sajnos az ugrabugrat nem tudom abbahagyni, ha nem mozgok megorulok. komolyan mint aki ritalinnal lovi magat, mozognom kell(es erdekes a labam nem mondja be az unalmast, pedig regota edzek es voltam orvosnal megnezetni o is azt mondta hogy erdekes(OB) -ezen a teren szerencses vagyok-.

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3941) SLYM válasza Fermat (#3940) üzenetére


SLYM
veterán

végülis ha nagyon edzett vagy akkor a lassú kocogástól is tudsz zsírt égetni. de a pulzusszámra figyelj. 120 fölé ne menjen, mert az már kardio tartomány és nem aerob. ja és arra is hogy heti 1 kilonál ne fogyj többet!, mert az már izomból megy.

szerk: ja és ezt ha van időd olvasd el. ha ezt megérted és betartod tuti lemegy rólad az összes zsír. bár nem ír valami sokat a zsírégetőkről (mármint a készítményekről) csak magáról a diétáról [link]

[Szerkesztve]

(#3942) Fermat válasza SLYM (#3941) üzenetére


Fermat
tag

alacsony a pulzusom, ezert mondtam hogy a 2,4km ket turnusban futom. Regen sokat sportoltam csak az utobbi idoben punnyadas sok plussz de van alatta izom es minimalis kondi szoval figyelek. Nyujtas meg csak hasznal.
Es kosz a linket, olvasgatom.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3943) L|zsidoboz válasza Fermat (#3936) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

-Jól értem, hogy ez egész nap 3 étkezés? :U
6-7 kellene minimum.

-Reggelire egy joghurt és gyümi. :F
Reggelire inkább egyél 5 tojásból rántottát (5 fehérje, 1 sárgája) vagy kevés zabpelyhet tegyél a joghurtba. A lényeg, hogy valami tápláló étkezés legyen.

-''figyelek a feherje-szenhidrat parositasra vagyis hogy ez ne legyen( zoldsges teszta, parolt zoldseg sult csirkevel).''
Zöldséges tésztában hol a fehérje? párolt zöldség sült csirkével az meg a legjobb kaja.

- Futásnál azért jobb a séta, mert azt könnyebb egyenletes tempóban végezni. 2,4 km futás meg azért nem kevés, mert az max 15 perc, annyi idő alatt pedig nem tudsz zsírt égetni.

- Actival helyett legközelebb sztem vegyél vmi ''komolyabb'' vitamint. Vannak olcsón normális multivitaminok gyúrós boltokban.
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3944) SLYM válasza L|zsidoboz (#3943) üzenetére


SLYM
veterán

párolt zöldség sült csirkével az meg a legjobb kaja. azért emellé se ártana egy kis CH. a zöldség nem tudja betölteni a glikogén raktárakat. Janesz a diétája elején rengeteg izmot vesztett, mert csak zöldséget kajált rizs helyett. jaja igazad van. a futást is 1 óráig kell végezni, mert csak 20 perc után indul be a zsírégetés

(#3945) L|zsidoboz válasza SLYM (#3944) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Akkor legyen párolt zöldség sült csirkével, pufirizzsel. :) diéta elején tényleg lehet rizst enni, mértékkel.

Én is a diétám befejeztével értem meg a fogyás elméleti részét. :W nem baj, később jól jöhet még.


[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3946) Fermat válasza L|zsidoboz (#3943) üzenetére


Fermat
tag

ilyen melegben nem tudok sokat enni, probalok de nem megy. Max az ebedet es vacsorat tudom elfelezni es akkor lesz 5 etkezes. Inkabb sok vizet iszok.
Ez a 30db tabletta lemegy, utana nezek valamit.
Futas terv atdolgozva.
Zoldseges tesztara ugy ertettem hogy nem eszek hozza csirkehust es a csirkehushoz meg nem eszek tesztat :D ( amugy a rizs alap).
koszonom a segitseget, bar az elozo cikk kicsit kiokositott.

De sajnos reggelire nagyon nem tudok enni, egyedul ilyen ivojoghurt szeresegu actimell meg gyumi csuszik le.
Reggel tejet lehet inni ?

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3947) L|zsidoboz válasza Fermat (#3946) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Tej az zsíros, jobb hanyagolni.

Diéta alatt a tészta nem a legcélravezetőbb.

Az meg hogy nem eszel CHval fehérjét az honnan jött? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#3948) tildy válasza fLeSs (#3934) üzenetére


tildy
nagyúr

Jajj jajj, dehogyis. Valószínűleg félreérthető voltam, neked akartam írni, de nem arra a hozzászólásodra konkrétan, hanem azzal kapcoslatban, amit múltkor mondtál.

L|zsidoboz : A tej mióta zsiros? Mármint amit a városi ember vesz? 1.5% zsírtartalom, ennél mgé a kaukazusi kefirben is tobb van:U
Actival helyett legközelebb sztem vegyél vmi ''komolyabb'' vitamint. Vannak olcsón normális multivitaminok gyúrós boltokban. Konkret nevet tudsz mondani multivitaminra?

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3949) L|zsidoboz válasza tildy (#3948) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez nem az én agyszüleményem, hogy diéta alatt ne igyunk tejet.
Tejtermék az jó, tej nem. Okát azt nem tudom, de ha gondolod, utána nézek.

Vitamin:
[link] ez a legolcsóbb
[link]
[link]

Ezek mellé célszerű pluszban C-vitamint szedni.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3950) Vandit. válasza tildy (#3948) üzenetére


Vandit.
addikt

Multi-x. E mellé nem kell semmit sem szedni. ;)

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.