Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Nyina válasza Moddingfan (#2800) üzenetére


Nyina
csendes tag

Teljesen igazat adok neked! Én most már a 14.-nél tartok. Annyira jól érzem, magam, hogy ez már gyanús. :DD Tele vagyok életkedvvel és tetterővel. Nagyon jó, ha így mennek le tovább a kilók. Soha nem próbáltam még ilyen brutál módszert, de pár mást igen. Csak ez jött be. Így aztán sajna ettől engem nem fog senki eltéríteni. :C

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2802) roPHka válasza Nyina (#2801) üzenetére


roPHka
senior tag

Miért, Te mit is csinálsz pontosan ? :)
És a 14. elvesztett kilódnál vagy a 14. napodnál tartasz? :D

(#2803) roPHka válasza Moddingfan (#2800) üzenetére


roPHka
senior tag

És a 25kilóból valójában mennyi volt a tiszta zsírveszteség? :)
Milyen diéta volt? Heti hányszor edzettél, mit és mennyit?

(#2804) Moddingfan válasza roPHka (#2803) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Sajnálom, de anno már megmondtam, ez annyira eszetlen módszer, hogy nem szeretném elmondani, nehogy valakinek baja essen. Remélem megértesz :)
Annyit elárulhatok, hogy naponta nemritkán 2x is edzettem, reggel kardió, este súlyzós edzés, utóbbit minden nap, szombaton is. De gondolom sejted, hogy ez azért eléggé megterhelő volt, szóval aki nem egészséges, annak a napi 2 edzést nagyon nem kéne erőltetni, sőt, talán még egészségeseknek se, ha nincs megfelelő sportmúltjuk (én évekig fociztam azért előtte).

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2805) Nyina válasza roPHka (#2802) üzenetére


Nyina
csendes tag

Jaajj! Én tegnap már olyan hoszút írtam neked erre megdölött itt a rendszer. Kezdem előlről. 14, sőt a mai reggellel a 15. elvesztett kilómnál vagyok. Ápr. 7.-e óta csinálom. Nem szándékosnak indult, egyszerűen jó pár napig nem tudtam lenyelni semmi szilárd táplálékot. Ekkor lement napi 1, -1, 5 kg. Ez annyira fellelkesített, hogy folytatom, teljes erőbedobással. Egy percre sem inogtam meg. Tudom, hogy sikerülni fog, pedig van még mit csinálni. Májustól tornászom is. Ez eddig torna nélkül ment le. Napi kaja max.2szer. Zöldség, gyümölcs, kefír. Főzök is. Zöldségleves, lecsó, főzelék. De semmi zsír és liszt! A lisztet kukorica keményítővel helyettesítem. Nagyon keveset eszem, mert valamiért nem kívánom a kaját. Eszembe sem jut kenyeret venni egy hónapja. A mániám, a csoki- az meg egyenesen undort kelt. Néha eszem sovány sonka felvágottat, de csak 1-2 szeletet. Nem tudom már máshogy elképzelin, mert eddig csak ez jött be, és jelen pillanatban ez nem kerül erőfeszítésembe, mert egyébként sem vagyok éhes... Az eddig elértek nem az erős akaratomnak köszönhetőek, hanem a helyzet adta egyetlen pozitívumnak. Ezt nem fejteném ki bővebben... Viszont a folytatásért már kézbe kell vennem az ügyet, és ezerrel rajta leszek. Neked is sok sikert, ha ilyesmibe vágsz. :))

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2806) Nyina válasza Moddingfan (#2804) üzenetére


Nyina
csendes tag

Eszetlen módszer csak eszetleneknek :DD ! De bejött!!!!!!!!!

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2807) Moddingfan válasza Nyina (#2806) üzenetére


Moddingfan
senior tag

:DDD

A módszer titkát azonban Te sem tudod sztem ;) A mostani topicból sztem csak Fless tudja, de Ő is egyetértett abban, hogy ez nagyon kamikaze módszer volt.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2808) Nyina válasza Moddingfan (#2807) üzenetére


Nyina
csendes tag

Naaaa! Én akarom tudni! Lécci ;)

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2809) Nyina válasza Moddingfan (#2807) üzenetére


Nyina
csendes tag

Ok, lehet h durva, de a tudás hatalom :DD . A felelősség meg nem a tiéd! Őrültségekre az ember magától is képes. :DD

[Szerkesztve]

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2810) rii


rii
nagyúr

sziasztok ....

nem tduok annyit mozogni, mint szeretnék, nincs rá időm, csak hétvégén

tudnátok ajánlani étrendet?
kb 10-15 kilot szeretnék leadni ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2811) mobal válasza rii (#2810) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szia! sok zöldség + gyümi ,kevés kenyér és csoki 7 után ezeket egyátalán ne edd! és csirke + risz. ha megoldható a szobabicó akkor mindenképpen csináld!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2812) fLeSs válasza rii (#2810) üzenetére


fLeSs
nagyúr

minél kevesebbet mozogsz, annál kevesebb szénhidrátot egyél, és a cukros illetve lisztes ételeket teljesen iktasd ki.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2813) rii


rii
nagyúr

értem ....

köszönöm!!!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2814) roPHka válasza Moddingfan (#2804) üzenetére


roPHka
senior tag

Akkorhát maradjon ez a Te titkos fegyvered :D
Én már eldöntöttem mi lesz, már csak az étrendet kell összeállítani és hétfőtől hozzá is lehet kezdeni :)
Amúgy a PSMF mellett döntöttem, ami egy rohamdiéta, és ''Protein Kímélő Módosított Koplalás''-t jelent.
A tesztoszteron oldalán lehet róla olvasni. Az, hogy mennyire egészséges, és hogy mennyire fogom bírni az pedig majd idővel elválik, de úgy gondolom ez kell most nekem.

(#2815) Moddingfan válasza roPHka (#2814) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Na ennek utána olvasok, érdekes elnevezése van :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2816) tildy válasza Nyina (#2805) üzenetére


tildy
nagyúr

Gratua, remélem nálam is beválik a dolog:) Nálam eddig kb. 1.5 hét alatt 2-3 kg mínusz:)
Na jó, inkább csak 2:)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2817) Moddingfan válasza tildy (#2816) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ez nem is olyan brutálisan gyors fogyás, ami ne lenne megengedhető, sőt, sztem pont jó. Neked ezek szerint tényleg ez kell, ne hallgass másra, csináld ezt a diétát és reméljük, ha abbahagyod, akkor sem fog visszajönni egyetlen kiló sem. Vagy Neked ez most nem megterhelő és tudod tartani egész életedben? Ha igen, akkor az remek és nincs miért aggódni ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2818) Nyina


Nyina
csendes tag

Keddtől hetin 4-5 tornát terveztem be. Most is tornászom, de csak itthon. Heti 4-5 mire elég? Nincs több időm. Ennyi fér bele. Az időtartama kb két óra. Futópad, bicikli, lépcső, meg kicsit minen terület. Oda-vissza is gyalog megyek. Nincs közel. :)

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2819) Moddingfan válasza Nyina (#2818) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Heti 4-5 arra elég, hogy csak úgy peregjenek Rólad a kilók :D Ha még a teremig is sétálsz, akkor meg pláne jó. Mega Carni X+Alpha Burn javasolt, mi is azt toltuk anno attilammal (akit ezer éve nem láttam erre) és nagyon meg voltunk vele elégedve.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2820) Nyina válasza Moddingfan (#2819) üzenetére


Nyina
csendes tag

Az mire jó? Én félek mindentől, mert a migrainre szedett gyógyszertől is híztam. Mesélj! :)) Ha semmit nem akadályoz a fogyásban akkor jó. De mire is? :DD

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2821) Nyina válasza tildy (#2816) üzenetére


Nyina
csendes tag

Az is nagyon jó. Megkérdezhetem, hogy hány centi vagy? Mert nekem egy-
általán nem tűnsz súlyproblémákkal küszködő típusnak a képen. :))

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2822) tildy válasza Nyina (#2821) üzenetére


tildy
nagyúr

180cm . És perpill 80.5 kg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2823) Nyina válasza tildy (#2822) üzenetére


Nyina
csendes tag

Nahhát, szeretném én ezeket az arányokat jelen pillanatban! És mit szeretnél elérni? Mindenkinek van a fejében egy szám, amitől nem tud szabadulni.

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2824) Moddingfan válasza Nyina (#2820) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nem hogy akadájoz, segíti a fogyást. Az egyik legjibb kombó szálkásításhoz, sok gyúrós használja. Nincs semmi mellékhatásuk, csak al Alpha Burnnel kell vigyázni, mert ha többet szedsz az ajánlottnál, akkor nagyon megpörgeti a szívet, de nem kell többet szedni és akkor nem lesz baj. Én is mindketőtt szedtem hetekig, semmi mellékhatást nem tapasztaltam, a kezdeti remegés és hidegérzet a ch megvonás elkerülhetetlen ''mellékhatása'', ez sajna benne van a pakliban. Hogy mire jó, az itt elolvashatod, pontosabb, mint az én elmondásom: [link] és [link]. Mindezek mellett a koffein is fogyaszt, ha reggel éhgyomorra fogyasztod, de ebben az esetben is jobb a tabli, mert az nem bántja a gyomrodat, és ráadásul olcsóbb és egyszerűbb is. Ha viszont szeretsz kávézni, akkor már is összekötötted a kellemest a hasznossal.

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2825) fLeSs válasza Moddingfan (#2824) üzenetére


fLeSs
nagyúr

alpha burn alkalmazása esetén számolni kell a megemelkedett pulzussal és nálam nagy-wc-ztető hatása is van 2 szemtől. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2826) tildy válasza Nyina (#2823) üzenetére


tildy
nagyúr

A legjobb lenne természetesen a 60at, de igazándiból én már 65-70el is nagyon nagyon elégedett lennék.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2827) mobal válasza fLeSs (#2825) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

bazki koksz :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2828) Moddingfan válasza mobal (#2827) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ez mit jelent? :F

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2829) mobal válasza Moddingfan (#2828) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

semmi cska én nemtom nemfogynék tápokkal gyogyszerral.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2830) Nyina válasza Moddingfan (#2824) üzenetére


Nyina
csendes tag

Asszem maradok a koffeinnél. Minden reggel éhgyomorra kávézom, és még naponta legalább kétszer. Jók ezek a dolgok, amiről írtál, de nem akarok bogyókat szedni. A vitamint se vagyok képes minden nap... Már meg se veszem. Ismerem magam. :B

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2831) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

ma ittam valami energiaitalt biciklizés előtt, amiben állítólag 20mg l-carnitin volt. jót tettem magammal, vagy semmi értelme nem volt?

(nem magamnak vettem az italt, csak megmaradt és gondoltam bedobom.)

(#2832) LOTR válasza _Volkovy_ (#2831) üzenetére


LOTR
addikt

gondolom azon kívül azért volt benne cukor (meg egyéb szénhidrát) meg hasonlók is
mondjuk bajod 1 doboz ilyen cukros sz@rtól nem lesz (aztán lehet, hogy cukormentes volt spec, de mindegy :D)

One Ring to rule them all

(#2833) fLeSs válasza _Volkovy_ (#2831) üzenetére


fLeSs
nagyúr

20 mg rengeteget számít, főleg ha figyelembe vesszük, hogy 2-3 gramm körül kezd vmi hatása lenni. :D 2-3 gr = 2-3000 mg.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2834) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Nem kell félni a gyószertől (nem elírás, direkt ''gyószer''), pláne ezektől. Attól még nem vagyok koxos, full naturál vagyok és erre böszke vagyok. A L-Karnitin teljesen természetes, a szervezetünkben is megtalálható, csak kevés. Al Alpha Burn hatóanyaga (yohimbe) pedig szintén természetes, asszem valami dél-amerikai növényből nyerik, de ebbe inkább ne menjünk bele, mert nem tudom biztosan :B.A koffein ugye nem ártalmas, csak brutál mennyiségben (egy kávéban átlag 60-70mg van, egy tabliban ált. 100), de nem kell sokat szedni és akkor nem lehet gond. Szóval attól, hogy szemes, még nem biztos, hogy árt, vagy kokx. A multivitamin is szemes, az sem full természetes, mégis millióan szedik, de azt senki sem koxozza le, bezzeg ha azt mondom, hogy zsírégeő, akkor már rám is nyomták a skarlát betűt :D Azért mellesleg megjegyzem, hogy 30 kilót mindeféle szemes cucc nélkül dobtam le, szóval nem csak azokkal lehet, de könnyeb és gyorsabb is velük, arról nem is beszélve, hogy segítségükkel megelőzhető az izomvesztés is, én pl anno ezért kezdem el fehérje port venni, nem a tömegelés miatt. Szóval nem kell ezektől félni, én is csak azt ajánlom, amit már kipróbáltam és amiről tudom, hogy nem árthat.
Mobal, Nyina ,ez hsz legfőképp Nektek szól, ne féljetek ezektől a dolgoktól. Tudom, anno én is fostam tőlük rendesem, még a fehérjét sem szedtem volna semmi pénzért (4 éve edzek és fél éve szedek fehérjét, addig semmit sem szedtem), mert már az is mesterséges, meg mittomén. De kipróbáltam és rájöttem, hogy ezek nagyon jó dolgok, segítenek, tremészetesek és ha jó minőséget veszel, akkor garantáltan nem károsak semmilyen téren. Szóval csak bátran, szemesre, porosra fel! :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2835) Nyina válasza Moddingfan (#2834) üzenetére


Nyina
csendes tag

Jajajajajjj, na hát, mondom, hogy nem félek! A vitaminokat írtam példának, de nem értesz. Akkor azt írom, hogy egy algopirint sem szedek be szivesen. Nem érdekel, hogy mi van benne, csak ilyen ''bogyófób'' vagyok. Tudom, hogy vannak jó és rossz készítmények, és ezek a jók közé tartoznak. Ez csak az én hülyeségem. Viszont a mostani nemes cél érdekében majdnem bármire hajlandó vagyok. :DD Tehát no para, engem tuti, hogy félreértettél ;)

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2836) _Volkovy_ válasza fLeSs (#2833) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

fasza. valahogy sejtettem.:D

(#2838) fLeSs válasza Kalandor (#2837) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mi itt többen is a scitec mega carni-x-et szedjük.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2840) Moddingfan válasza Kalandor (#2837) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ennél olcsóbban? Hát azt nem tudom, ha pesti vagy, akkor sok helyen találsz ilyesmit sztem, én pécsi vagyok és az itteni árak kb. megegyeznek a bb.shop áraival, amig egyébként nagyon korrektek. Mi számít elefánt adagnak? Napi 1000mg pl. tök normális adag, a 2000 már keményebb, de szvsz még mindig belefér. De az L-Karnitin magában sztem ne sokat ér, valami kell mellé, különben csak a kitartást növeli, bár azt nagyon.

Nyina: ''bogyófób'', ez nagyon tetszik :DD Ha mégis rászánod magad valami bogyóra, akkor szívesen segítek a választásban ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2842) Moddingfan válasza Kalandor (#2841) üzenetére


Moddingfan
senior tag

250mg nagyon kevés, kb. mint halottnak a beöntés, csak kidobott pénz, hidd el, az 1000mg is a minimum, higgy nekem, én messze ne vagyok fanatikus. Egy tanulmány szerint a napi 3000mg sem okoz bajt, max. halszagú leszel :D, az e fölötti adag pedig egyszerűen kiürül a szervezetből. Az L-Karnitinnak egy ''mellékhatása'' lehet: annyira nem érzed a fáradságot, hogy hajlamso vagy túlhajtani magad és ahogy hazaérsz bezuhansz az ágyba, más mellékhatása tuti nincs.

Mod: mégis van még egy mellékhatása. Ha sokat hasazol, akkor ugye az L-Karnitin miatt jóval több gyakorlat fog menni, mint alapban. A hasazás pedig bizonyítottan növeli a szexuális vágyat, de gondolom ez nem probléma :D (Nálam nem volt az ;) )

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2844) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

ez az 1000mg naponta értendő?
ha megveszek egy ilyen bödönt 4000valahányért, 60gb kapszulával, az mennyi ideig elég?

(#2845) deniro2 válasza Moddingfan (#2834) üzenetére


deniro2
senior tag

A L-Karnitin teljesen természetes, a szervezetünkben is megtalálható, csak kevés.

A tesztoszteron is teljesen természetes, a szervezetben is megtalálható, csak kevés. :DDD :)

(#2846) fLeSs válasza Kalandor (#2839) üzenetére


fLeSs
nagyúr

amit én ajánlottam abban 4szer ennyi a hatóanyag, viszont csak 2,5-szer drágább.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2847) LOTR válasza Moddingfan (#2840) üzenetére


LOTR
addikt

vagyis inkább Nyina-nak válasz
''bogyófób''
pedig ha nem szemes vagy szuris semmit sem ér :DDD;]

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#2848) Moddingfan válasza LOTR (#2847) üzenetére


Moddingfan
senior tag

''pedig ha nem szemes vagy szuris semmit sem ér'' - :DDD ''Más gyószerre rá se néz, csak a szemes, azt szereti'' :DDD

Kalandor: ez független a gyúrástól, bármilyen sportra egyaránt vonatkozik. Ha meg az ember nem mozog semmit, akkor felesleges az L-Karnitin. Ha tartasz Tőle, akkor nem erősködöm, hisz a Te döntésed, csak leírtam, hogy nem kell tartani tőle. De mint már mondtam, 250mg/nap puszta pénzkidobás.

_Volkovy_:1000mg/nap, 60 kapszula, egyenként 1000mg-al ->60 napra elég, de ennyi idő alatt csodád lehet tenni, csak kell hozzá még valami, mert magában ez sajnos kevéske.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2849) tildy


tildy
nagyúr

80:C:C:C
És egyik farmerem kezd bő lenni:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2850) Moddingfan válasza tildy (#2849) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Gratula! ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.