Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2676) Csepy válasza LOTR (#2673) üzenetére


Csepy
őstag

Azt jól értetted, hogy 185cm és most 67kg vagyok (na, most átlagoljunk.) Azért szeretnék most tömegezni, mert bár tényleg 3 hónap alatt teljesen lefogytam, és átállítottam az életvitelemet is, sokkal egészségesebben, sportosabban élek (és ez elvileg jó, sőt, az energiaszintem is eléggé megurott, a sport miatt este 10-ig ágyban vagyok, reggel 5-6 között kelek, megyek is futni, ha olyan napom van, hogy 10 körül kezdek csak az egyetemen. Nyilván, ha 8-kor van órám, akkor nem.), lefutottam azóta 2 marathont és egy szupermarathont, és jó volt :B
A gond csak az, hogy tényleg kezdek úgy kinézni, mint egy pálcika. Alapból annak nagyon örültem (és örülök), hogy míg korábban főleg hasi és fartői (de szép szó :DDD) problémákkal küzködtem, mostanra altestre szép izmos, szálkás lettem, minden izom kőkemény a lábaimon, és kezd kockásodni a hasam is. DE a mellkas-, felkar- (de akár az alkar is) és a hátizmaim szinte nem is léteznek. Szóval míg korábban egy dagadt ember voltam, most sincs igazán meg az a férfias kiállásom. Tehát nem akarok izompacsirta lenni, mert tudom, hogy ezt hosszú idő és rengeteg energia lenne elérni. Egysterűen csak egy egészséges, sportos felsőtestet szeretnék, és mivel egyetem mellett sajnos nemigen van időm edzőterembe járni (csak futni, és/vagy itthon súlyzózni, hasazni, fekvőtámaszozni...) ezért a 3 hónap. Csak ilyenkor van időm eljárni heti 5 alkalommal edzőterembe, hogy érjen is valamit az egész. Szóval ezt kell elkezdenem tervezgetni, mert hamarosan itt a vizsgaidőszak és utána nyomom ezerrel. :C

Regads: Csepy

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.