Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Markgx10 válasza Manitou (#2050) üzenetére


Markgx10
őstag

:Y 182cm-hez 76 kiló ideális lehet egy motorversenyzőnek, ahol előny ha valaki ultravékony ;] Ha egy kis izom van rajta (vagy szeretne) akkor a 85 az a minimum :U :D

(#2052) HXY válasza Manitou (#2050) üzenetére


HXY
addikt

most mióta nem eszek szinte semmit és norbizok, három nap alatt lefogytam 83-ról 80-ra, de még így is nagy hasam van... 70-re szeretnék lefogyni. vagy az már kevés?

honnan tudnék letölteni ilyen könyveket? pl.: norbi sorozat

(#2053) Markgx10 válasza HXY (#2052) üzenetére


Markgx10
őstag

Ne töltsél le semmit, ha szinte nem eszel semmit hanem olvasd el ezt a topicot elejétől végéig, hidd el jobban jársz. Ha ezt megtetted rá fogsz jönni, hogy hülyeséget csinálsz most és az a 3 kiló nagyrészt víz + izomból ment le, mert nem így kell fogyókúrázni. hidd el zsírból szinte alig vesztettél, ellentétben az izmokkal :U

(#2054) Manitou válasza Markgx10 (#2051) üzenetére


Manitou
addikt

Természetesen a 76 kilót 6-7 %-os testzsír mellett értettem :D

De menjél fel a bb.hura, ott van ideális testsúly kalkulátor, nekem 183 cmhez 76-ot dobott ki, de ettől lehet kevesebb is meg több is. Ide nem csak gyúrósok járnak, ezt elfelejtetted? ;]

[Szerkesztve]

(#2055) Markgx10 válasza Manitou (#2054) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Jó hogy nem gyúrós, de azért ha zsírból akar fogyni, akkor ne az izmait vesztegesse már el erre, csak azért hogy a mérleg kevesebbet mutasson. Nem igaz? :U Szerintem ő zsír szeretne leadni, de ha csak a mérleg számít akkor javítsatok ki. ha így csinálja 70kg-osan is kb annyi zsírral fog rendelkezni mint most, csak kevesebb izommal. Az meg nem fasza :D

(#2056) Manitou válasza Markgx10 (#2055) üzenetére


Manitou
addikt

Figyelj én csak a kérdésre válaszoltam :D Mi az ideális testsúly. Kalkulátor szerint 76 körül. Arra már nem tértem ki hogy ez most 20%-os tzs mellet-e ennyi :DDD

(#2057) HXY válasza Markgx10 (#2055) üzenetére


HXY
addikt

én fogyni ÉS izmosodni szeretnék:

napi 10km-t tekerek, 1/2 órát kickbox-ozok, 1/4 órát súlyzózok... + felülések, fekvőtámasz, stb., szóval ami egy órába belefér....

(#2058) fLeSs válasza Manitou (#2056) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az ideális testsúly (meg a BMI) egy ÓRIÁSI fasság.
Én amikor tavalyelőtt elmentem a dietetikushoz 30 volt a BMI-m, és célnak a 24-et tűzte ki a csaj (előtte már lekoplaltam magamról 20 kilót). Lefogytam kb. 20 kilót, meglett a 24-es BMI, de qrvára nem teccett a végeredmény. Mondtam a csajnak, hogy még fogynom kell legalább 5 kilót, erre ő ''á dehogy, már ideális a testsúlyom'', mondtam neki, hogy nézze meg, milyen kövér vagyok még mindig, zsíros a derekam, seggem, combom, erre ő ''azzal ne foglalkozzak'', egyszerűen neveccséges, azóta nem is voltam nála, akkor kezdtem el a bb.hu-t meg a teszto.hu-t olvasgatni.
Amúgy az elején glikogén meg víz megy ki, utána jön az izom.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2059) Manitou válasza HXY (#2057) üzenetére


Manitou
addikt

Mérjél egy testzsírt.[link]
Szerintem 70 nagyon kevés lenne neked. 80-83 mondjuk ilyen 9% tzsvel már egész jó lenne. De ahogy érzed, neked kell tudni hogy érzed jól magad.

(#2060) Manitou válasza fLeSs (#2058) üzenetére


Manitou
addikt

Én se sokat adok erre a kalkulátorra. Nekem 76-ot dob ki, most több vagyok, de még így is elég vékony vagyok, szóval nem izgat mit mond ideálisnak. Majd én megmondom magamnak mi az ideális. :)

(#2061) Markgx10 válasza fLeSs (#2058) üzenetére


Markgx10
őstag

''Amúgy az elején glikogén meg víz megy ki, utána jön az izom''

Köszi az infót :R

(#2062) HXY válasza fLeSs (#2058) üzenetére


HXY
addikt

LOL, ez meg milyen oldal :F :DDD http://www.bb.hu/

ez se jön be... : www.teszto.hu

[Szerkesztve]

(#2063) Moddingfan válasza fLeSs (#2058) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Egyetértek. A teremben van egy ilyen táblázat, ezek szerint nekem 83!!! kilónak kéne lennem :Y 192cm-hez! Jól néznék ki :D Mindenkinek az az ideális súly, amivel jól néz ki és jól is érzi magát.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2064) Manitou válasza HXY (#2062) üzenetére


Manitou
addikt

A bb ez lenne :DDD [link]

A teszto meg ez:[link]

(#2065) HXY válasza Manitou (#2064) üzenetére


HXY
addikt

thx :R

(#2066) deniro2 válasza Markgx10 (#2051) üzenetére


deniro2
senior tag

Márk, picit kezdesz elszakadni a realitás talajától. Számtalan példa mutatja, hogy 8-9 %-os testzsírral kb. testmagasság-100 kg súllyal már rohadtúl jól lehet kinézni. Csak egy példa: Janesz nyári formája 173 cm-73-4 kg. Mondok még példát, ha kell, de maradjunk egyenlőre nála. Szal, szerinted ő nyáron úgy nézett ki, mint egy átlagember? Szerintem sem. :)
Ha viszont egy 182 cm-es ember 82 kg-mal elvileg akár úgy is nézhet ki, mint ő, akkor mi ez a 85 kg a minimum dolog? :F És, ha Janesz az átlagnál sokkal jobban nézett ki, akkor a 182/76 miért etióp arány egy átlagembernél? :F

(#2067) tildy


tildy
nagyúr

[link]
[link]
[link]
[link]

Elnézést a minőségükért, siettem:U
Hááát, lenne még honnét...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2068) Zenty


Zenty
őstag

Nah erőt vettem a lustaságomon és rendes ananászt hámoztam meg!
Elöször problémás ,de megoldható.
Az adagokat kellene még belöni mert egy egész ananász szerintem sok! Most reggel megettem a felét és jo darabig nem voltam éhes szal lehet még csökkentem a napi reggeli bevitelt :D!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2069) Boxer001


Boxer001
veterán

Na ezt kikérem magamnak. :D Lehet, hogy én a 72 kilómmal ultravékonynak számítok, akkor annak...de sztem sok puhány pöcs szeretne így kinézni 72 kilósan. :P Azé álljon má meg a menet, nem kell mindenkit Ronnie C.-hez, vagy Janeszhoz hasonlítani. :D Márk te meg tápos koxos vagy na. :D Nekem inkább ez az ideális testsúly, mint ha lennék 80-85 kg úgy, hogy ott már igencsak zsírok figyelnek. (ne ezt azé én se gondoltam teljesen komolyan :D de ha már fogyis topicban vagyunk... :D )



[Szerkesztve]

(#2070) HXY


HXY
addikt


van itt vki, aki a Norbi-módszert alkalmazza?

időközben megtaláltam a keresett könyveket: [link] (itt vegyes kategória)

(#2071) lol válasza HXY (#2070) üzenetére


lol
senior tag

norbi a jobb utat mutatja, de nem a jót! olvas vissza topikban, jobban jársz...

[Szerkesztve]

(#2072) HXY válasza lol (#2071) üzenetére


HXY
addikt

2000 hsz-t nincs kedvem végigolvasni...
2-3 mondatban kifejtenéd?

(#2073) deniro2 válasza HXY (#2070) üzenetére


deniro2
senior tag

Beleolvastam Norbi csodálatos diétájába...
Felejts el szerintem.
Röviden: már ott bukott az egész, hogy napi 3 étkezés, nameg virsli és társai.

[Szerkesztve]

(#2074) DigitXT válasza deniro2 (#2073) üzenetére


DigitXT
félisten

Ahhoz képest, hogy ''bukott az egész'' elég sokan - közük én is;] - lefogytak az alkalmazásával, szóval szerintem az ilyen ''én nem tudom, mert csak beleolvastam, de szerintem sz*r'' típusú vélemények helyett inkább olvasgassa csak HXY a topikot, meg az elődjét ([link]): mindjárt kezdheti a nyitó HSZ-szel.:U Ja és nem diéta, hanem életmódrendszer: nem tökéletes, de az átlagember szemét kajálását legalább helyrerakhatja! Aztán ha vki többre vágyik, akkor elkezdhet finomítani rajta, meg persze gyúrni is.:DDD

(#2075) DigitXT válasza HXY (#2070) üzenetére


DigitXT
félisten

időközben megtaláltam a keresett könyveket
Amennyire láttam, rohadtul nem ez a könyv.:U (Ezek jobbára csak receptek és kódok, önmagukban.) Ha tényleg érdekel - vmiért megkérdezted;) -, szerintem ne azon a 3K-n múljon, hogy az egészet elolvasd, megismerd: utána már magad is dönthetsz, de kérdezhetsz is, öszefoglalva: a dolog alapjaiban jó, hogy mit változtatsz/hagysz el (pl. virslit a gyúrós kollega felemlegetése ellenére már vagy fél éve nem ettem), ilyesmi.:R

(#2076) PuFFoK válasza deniro2 (#2073) üzenetére


PuFFoK
tag

Pedig állítólag jó, még csalni is lehet benne :). Én mondjuk a négynapos-t nyomtam, kétszer 1 hónapot. Most kb ott tartok, ahol elkezdtem. Sőt 1-2 kiló plusszal. Mindegy, a Norbit én sem fogom kipróbálni, igazán nem is nagyon akarok lefogyni :p


[Szerkesztve]

A zöld üveges Köbányait szeretem

(#2077) deniro2 válasza DigitXT (#2074) üzenetére


deniro2
senior tag

Írtam már párszor, hogy fogyni sokféleképpen lehet, de nem mindegy, hogy mi lesz a végeredmény... Napi 3 étkezéssel és ilyen virsli-mustár féle kajákkal lelehet fogyni, de koránsem optimálisan.
A ''beleolvastam'' dolog arra vonatkozott, hogy részemről bőven elég volt rápillantani a beosztásra és konstatálni, hogy reggeli-edéd-vacsora, illetve virsli-mustár, hogy lássam, hogy um. alapelvek sérűlnek már az elején.
Őszintén kiváncsi vagyok, hogy Fless, attilam vagy bárki, aki rendszeresen ír ide, mi mellett teszi le a voksát. Lenne egy nagyösszegű fogadásom, hogy nem a Norbi féle csodadiéta a befutó, de lehet tévedek... :U

(#2078) HXY válasza DigitXT (#2075) üzenetére


HXY
addikt

Te használod a módszert?

Én adok a Norbinak egy esélyt, és eszem a kajáját, csinálom a tornáját.
Eddig bevált (pár nap alatt -3 kg)

Egyszerűen nem vagyok éhes. Napi egy toastkenyeres szenviccsel elllennék, igaz eszek még mellé, mivel ez nagyon kevés lenne.

Régebben vacsorára ilyen kis toast kenyerekből 10 szeletet is megettem.
Ma már nem is eszek kenyeret, max. reggelire, meg az iskolában.

De pl. Norbi szerint a virsli az 1-es katagóriába esik, vagyis egész nap lehet enni, mivel nem tartalmaz sok szénhidrátot

(#2079) HXY


HXY
addikt

Kovács István is ezzel fogyott le :C

(#2080) deniro2 válasza HXY (#2078) üzenetére


deniro2
senior tag

Tényleg olvasd végig a topicot...
pár nap alatt -3 kg... :Y
Szó se róla, lehetséges, de minek? :F

Szerk: jah, Kovi is lefogyott... Milyen jól is néz ki most... Mint egy aszaltszilva...

[Szerkesztve]

(#2081) HXY


HXY
addikt

Akkor szerintetek mi a jó módszer?

Norbit mkit csak fikázza itt...
Pedig az eladási adatok alapján ő a legjobb, a nyáron még étterme is nyílik


[Szerkesztve]

(#2082) DigitXT válasza deniro2 (#2077) üzenetére


DigitXT
félisten

Ecsém, te nem vagy százas...;] Ha nem tudsz vmit, legalább ne oszd a népet: a dolog qra nem ''napi három étkezés és virsli mustár kaják''-ról szól.:DDD LOL, de: :O

részemről bőven elég volt rápillantani
Azt gondoltam, ha ilyeneket írsz: neked nem javaslom, hogy olvasd el, mert tudom, hogy te ennél helyesebb úton jársz (inkább a gyúrós topikban látlak, ott meg azért kenik-vágják a kaja témát:R), csak annyit kérek, hogy látatlanba ne fikázd.:)

Fless, attilam vagy bárki, aki rendszeresen ír ide, mi mellett teszi le a voksát
A gyúrósok a gyúrós kaja mellett, logikusan.:)) Tudod én sem kizárólag az Update szerint kajálok (sőt:DDD), de azért általában figyelembe veszem az ott leírtakat.:)

de lehet tévedek
Ameddig szerinted ez egy ''csodadiéta'', addig tuti...:))

(#2083) Markgx10 válasza HXY (#2081) üzenetére


Markgx10
őstag

''Norbit mkit csak fikázza it'' Mi van? :F

Hányszor kell még leírni, hogy olvass vissza? :U


Deniro2: Nekem van egy álláspontom, ami természetesen nem az abszolút igazság, de én ehhez tartom magam, meglátjuk mire megyek majd vele. Az meg a nevetségesnél kicsit rosszabb, hogy Janesszal kezdünk példálózni. Akkor rögtön elővehetnéd Tóth Danit kb ugyanaz a kategória.

(#2084) HXY válasza Markgx10 (#2083) üzenetére


HXY
addikt

Tisztelet a kivételnek! :D

Annyira nincs kedvem elolvasni kb 10e hsz-t... :(

(#2085) DigitXT válasza HXY (#2081) üzenetére


DigitXT
félisten

mi a jó módszer?
Semmiképp ne akarj túl gyorsan fogyni, kajálj normálisan, és rendszeresen! Az alapelvekkel még a gyúrós kollegák is egyetértettek anno, aztán mint írtam, lehet finomítani. (Pl. a virsli akármennyire 1-es, azért nem egy hűdejó kaja: ha jót akarsz vacsizni, nyomjál pl. csirkemellet zöldséggel!:R)

az eladási adatok
Ne ezt nézd, tudhatod, hogy mint minden, sajnos az egészség is üzlet. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint pl. az Update 1-es ásványvíz piacra dobása: sírvaröhögős lol, hiszen bármelyik ásványvizet ihatod (jó, max. az ásványianyag tartalma mértékének függvényében kell rájuk jobban odafigyelni), és nem fox tőlük hízni, tehát mind 1-es, no para, mégis kihoztak egyet megkülönböztetve... Érted.

Ja és mégvalami: azért csak olvasgasd a topikot (linkeltem az elejét), megéri.:C

(#2086) R3ĐßuŁŁ válasza tütüke (#2005) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kösz az infót! :R

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2087) deniro2 válasza DigitXT (#2082) üzenetére


deniro2
senior tag

Kedd
Reggeli: 2 doboz 0%-os joghurt, 2 púpozott evőkanál zabpehely
Ebéd: 6 db pácolt, vagy főtt hal, édespaprika
Vacsora: 2-3 pár főtt virsli, mustár


Csütörtök
Reggeli: 2 doboz 0%-osjoghurt, 2 púpozott evőkanál zabpehely
Ebéd: 4 szelet grillezett pulykamell fokhagymával, uborka
Vacsora: 35dkg baromfi párizsi, grillezett padlizsán


HÉTFŐ
Reggeli: 0%-os vitalinea zabpehellyel
Ebéd: erőleves tojással, sült csirkemell friss zöldséggel
Vacsora: 3 pár baromfi virsli mustárral


Bocs, hogy nem másoltam be az egészet, de egyéb napok is hasonlóan néznek ki, bár tény, hogy nem minden nap virsli és párizsi a menü.
Részemről itt befejezem, de: csak ebben a topicban 1000x leírták már, hogy nem elég napi 3x étkezni, a virsli és társai a legnagyobb szemét kaják.
Dicséretes a pulykamell, hal, egyebek, de ettől ez még nem lesz egy jó diéta.

A gyúrósok a gyúrós kaja mellett, logikusan
Erre azt tudom mondani, hogy szerencsétlen testépítők 15-20 kg-okat adnak le verseny elött és még az izomzatuk is megmarad... Biztos hülyék egytől egyig...


(#2088) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Tegnap vettem valami Nestle fitness teljes kiőrlésű gabona pelyhet! Nekem nagyon bejött! Az ára se sok! 599Ft! Legalábbis itt nálunk annyi! Ajánlom mindenkinek!

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2089) Janesz válasza R3ĐßuŁŁ (#2088) üzenetére


Janesz
őstag

lehet,hogy nagyon jó meg finom csak diétához nem jó...főleg gondolom tejjel öntöd nyakon...ne csodálkozz ha egy grammot nem fogysz majd.. :U

(#2090) DigitXT válasza HXY (#2078) üzenetére


DigitXT
félisten

nem tartalmaz sok szénhidrátot
Pedig arra is szükség van (nagyon is), csak nagyon nem mindegy, hogy mivel párosítod, és mikor viszed be, stb. Amúgy az előző topik 5K HSZ, ez 2K, az összesen 7: szerencsére még kevesebb, mint 10.:DDD A szénhidrátra ch-ként hivatkoznak sűrűn: érdemes rákeresgetni, meg beleolvasgatni, ilyesmi.:R

Te használod a módszert?
Egy ideig keményen betartottam: vissza is állt a normál súlyom, újra belefértem a kihízott gatyámba, ilyesmi!:) Aztán még lejjebb mentem, amivel persze egy ideig boldog voltam, végül, mint a topikból sokan én is csak elkezdtem gyúrni.:)) Eddig csak itthon, kézisúlyzózgattam - újabban már 10 kg fölött is -, de csütin életemben először voltam ''lent a teremben'', ott mégtöbb a lehetőség: nagyon tuti volt (épp hát-váll nap volt barátomnak), hát jó kis izomlázam lett!:D Ráadásul szerintem nagyon profi a hely, szóval mostantól terv szerint rendszeresen járni fogok a srácokkal: pl. most még csak 31,5 a bicepszem, ideje fejleszteni.:D

(#2091) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Amit ajánlottatok az a sun morning is jó! Azt is szoktam enni!

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2092) tildy


tildy
nagyúr

Éna héten csak egyszer voltam lenn a teremben, jó meg midnen, csak elmászni odáig, főleg úgy, hogy volt, hogy 5 kor keltem, fél hétre beértem munkaheélyre, majd este fél 12re értem haza...
Pedig ma is invitáltak:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2093) HXY válasza DigitXT (#2090) üzenetére


HXY
addikt

Igérem, egyszer rászánom magam, és elolvasaom az egész topicot!

Szerinted a Norbi ettől fogyott le?
Mert régen ő is kövér volt, de nagyon...
Most meg tiszta izompacsirta...

OFF: mézet lehet enni este? nagyon fáj a torkom, így kénytelen vagyok...

(#2094) R3ĐßuŁŁ válasza tildy (#2067) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Jók a képek! :R

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2095) tildy válasza HXY (#2093) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát, khm, azért az izompacsirtától igencsak messze van:U ;]
R3ĐßuŁŁ: thx. Azt hiszem ha rendesen csinálom az edzést, nagyon szép hasikám lesz majd. Hála égnek az esti szénhidrátról leszoktam, általában 8-9 óra felé van az utolsó ''étkezésem'', már ha a whey prot annak lehet mondani.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2096) DigitXT válasza deniro2 (#2087) üzenetére


DigitXT
félisten

Légyszi írd már be, hogy honnan pontosan honnan való ez az idézet...:U

nem elég napi 3x étkezni, a virsli és társai a legnagyobb szemét kaják
Ezt aláírom, de ha te azt hiszed, hogy Norbi szerint ez a helyes út, akkor nagyot tévedsz. Süvölt a HSZ-edből, hogy fogalmad sincs az Update-ről.:( Vedd észre, hogy nem veled vitatkozom, meg nem a testépítő életmóddal, hiszen szó sincs erről, hanem az van, hogy momentán van egy téves elképzelésed, egy sz*r diétáról, amit azonosítasz az Update módszerrel, ezért fikázod azt: jelentem, tévedsz.:)

Biztos hülyék egytől egyig...
Lásd a fentiek, a testépítőknek meg respect, itt nem erről van szó.:R

(#2097) HXY válasza deniro2 (#2087) üzenetére


HXY
addikt

Update:

Ha egy számítógép valamelyik programja már nem működik megfelelően, nem kell feltétlenül letörölni és újrainstallálni az egészet.
Elég, ha - általában az interneten - elérünk egy úgynevezett kódfrissítő programot, ami nem alapjaiban változtatja meg a működést, hanem csupán a téves elemeket módosítja benne.
Ezzel ellentétben az ember agyát és lelkét nem lehet átmosni, nem lehet újraformázni, mint egy merevlemezt.
Viszont a számítógépes hibahasonlat rímel arra, ami a testünkben történik.
Többször olvashatod ebben a könyvben, hogy az elhízás kis részben a genetikai kód, nagyobb részt pedig az egészségtelen életmód okozata.
Egyszerű következménye annak, hogy az életmód-programunkba valahol hiba csúszott.
A társadalom ezért elítéli a kövéreket.
Én azt mondom: a kövér emberek ártatlanok.
Annak a súlynak az áldozatai, amely szervezetük helytelen kódolása miatt halmozódott föl.
Ha meg akarják oldani ezt a problémát, csak dönteniük kell.
Az Norbi Update elsősorban nem azt mondja meg, hogy mit egyél, hanem hogy mikor.
Ilyenformán senkinek nem kell lemondania kedvenc ételeiről, csak arra kell figyelnie, hogy mikor eszi azt meg.
E tekintetben viszont nincs helye engedménynek!
A legszebb az egészben az, hogy alkalmazása a napi szénhidrát- és fehérjeegyensúly tekintetében mégis teljesen lemásolja azt az étrendbeosztást, amely kétmillió éves vadászó és gyűjtögető életmódunk biológiai óráján alapul.
Ez a reggeli gyűjtögetéstől a napközbeni vadászaton át az éjszakai tábortüzes húszabálásig terjed.
Semmi sem új a nap alatt.
A Norbi Update módszer másik jellegzetessége, hogy az időhatárok betartására szóló döntés nem csak az ételekre vonatkozik.
Bevitt kalóriák tekintetében bármelyik tömény, cukros ital kenterbe veri a legszaftosabb vörösboros marhalábszár-pörköltet.
Ezért a táblázatokban italokra vonatkozó javaslatokat is találsz.

by Norbi

(#2098) DigitXT válasza HXY (#2093) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerinted a Norbi ettől fogyott le?
Nem, hanem a NASA féle eszement full-szénhidrátmegvonós diétától. Persze az is működött anno (gimnazista volt), csak éppen baromira nem volt egészséges. Maga az Update elég hosszú idő alatt ért össze rendszerré, és Norbi sem így született.:)) (Pl. egyik kazettáján mondja, hogy milyen hülyeség, hogy egyél 5x naponta, merthogy akkor egész nap a kaján járna az eszed, de természetesen azóta ezt már másképp gondolja. Olyan ez, mint hogy saját bevallása szerint szívesen bevonná az Aerobik 1-es kazettáját, amin ''buziruhában'' ugrabugrál: az emberek okosodnak/változnak.:D)

(#2099) God Vazzeg válasza deniro2 (#2087) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem konkrétan neked megy de:

A sóbertnorbi féle diétázás nem is annyira hülyeség, bár én se értek egyet vele.

Viszont: ha csak az emberek annyira képesek lennének hogy azt betartják, már máshogy nézne ki minden. Az embereknek nem nagy célok kellenek,hanem kicsik. Nem mindenki szeret ám odafigyelni a kajára és grammra pontosan kiszámolni mikor mit egyen. Az egyszeri embereknek még a norbidiéta is sok. Pont ezért is népszerű egyébként: valami könnyen elérhető, könnyű dolgot ad, közepes eredménnyel. Ez kell a népnek! Próbálj meg egy átlagos gondolkodású embernek ilyeneket magyarázni hogy fehérje meg szénhidrát! Elküld a francba. De mondd azt neki: egyél ezt meg ezt, ekkor és ekkor, és akkor fogyni fox.

Tesépítésben is vannak tanácsadók a kajához, az edzéshez, a koxhoz, stb, mert nem mindenki éri ám fel ésszel mit és hogy kell csinálni.

Lényeg: szerintem fasza amit a norbi csinál, egyszeri embernek pont ez kell. Részemről ennyi, jöhetnek a kövek :D

(#2100) God Vazzeg válasza HXY (#2093) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Izompacsirta :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.