Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) roPHka válasza attilam (#2949) üzenetére


roPHka
senior tag

Hát ja, majdnem. A Scitec ~ 4600 Ft, a Cytogen ~ 3800 Ft körül van.
Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy amíg az előbbi 920 grammos kiszerelésben van, addig az utóbbi 1000 grammosban :)

(#2952) L|zsidoboz válasza Ariadne (#2879) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Krómot szedsz hozzá? :U

Moddingfan: L-Carnitine és L-carnitine között is van különbség? :F

Good to be good, but better to be lucky.

(#2953) attilam válasza roPHka (#2951) üzenetére


attilam
őstag

De a Scitecből csak 25 gramm körül van egy adag: 20 vagy 19 gramm fehérjével, a Cytogennel 20 gramm fehérje 30 grammos adagot jelent.

L|zsidoboz: Persze. Az egyiknél kisbetűvel írták, a másiknál naggyal. :D

(#2954) roPHka válasza attilam (#2953) üzenetére


roPHka
senior tag

Igazad van :)
Úgy látszik kissé fáradt vagyok ahhoz, hogy mindent észrevegyek első elolvasásra.
Akkor tényleg megéri azt bő 1000 Ft pluszt.
Amúgy, az Örs Vezér téren, hol van az a Fitness Pont Body Shop? Csak mert én ma sehol sem találtam :D

(#2955) tildy válasza roPHka (#2954) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem a régi bkv-s épületben, ahol a bluefish is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2956) roPHka válasza tildy (#2955) üzenetére


roPHka
senior tag

A címéről csak ennyit találtam: Sugár Pavilonsor, de ott a Sugár körül, illetve bent a Sugárban sem találtam ilyen boltot.
A cím alapján akkor még lehet ott a régi BKV-s épületben?

(#2957) tildy válasza roPHka (#2956) üzenetére


tildy
nagyúr

pff , holnap megnézem... a pavilonsor az pedig ott oldalt van végig a sugár mellett... van ott lángosos, meg kocsmaszerűség meg iylenek, hát nem tudom...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2958) roPHka válasza tildy (#2957) üzenetére


roPHka
senior tag

Hát ha jársz arra és részedről egyáltalán nem igényel kitérőt akkor megköszönöm, ha megnézed :)
Amúgy igen, nézegettem ott is. Volt ott kocsma, gsm bolt, meg gyrosos meg étterem meg minden szar, de ezt nem találtam. Mondjuk ha Te megtalálnád akkor nem lepődnék meg rajta, mivel ma már nem ez volt az első, hogy ilyen vaksi voltam.

(#2959) Moddingfan válasza DigitXT (#2931) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Az arcom hatalmas? Ha ismernél, nem mondanád ezt. Figyelj, én nem oktatok ki senkit, nem nézek hülyének senkit, csak segíteni szeretnék másoknak, hogy elérjék a céljaikat, hogy boldogabbak legyenek és ha úgy látom, hogy a Norbi féle módszer számukra nem igazán célravezető, uram bocsá van jobb módszer is, akkor azt engedd már meg nekem, hogy megosszam másokkal, ne kelljen mindenkinek végigjárni a szamárlétrát, aki végigjárta segítsen, hogy a többieknek ne egyesével kelljen venni a fokokat. A jó reggelt kekszről meg annyit, hogy én sosem mondtam, hogy az etalon, én azt ettem, kinéztem ahogy kinéztem ennyi, amúgy poén volt, ha nem vágtad volna, sok kellemes percet hülyültünk rajta, de ez más téma.

Azt meg a Norbi mondta, hogy az Update 1-es kaja korlátlan mennyiségben fogyasztható, bocsánat, ez tény -> ha korlátlanul fogyasztható, akkor non-stop ehetem, nem? Erről ennyit. Szánalmasnak pedig ne nevezz, ha megkérhetlek, kíváncsi vagyok, hogy ezt a szemembe mernéd-e mondani. Erősen kétlem. Akkor ki is a a szánalmas?

Amúgy képet azért linkelek, hogy akik abban a cipőben járnak, mint én jártam anno lássák, hogy igenis van kiút, még ha a helyzet lehetetlennek is tűnik. Legaláb tisztelhetnél, amiért ennyit letettem az asztalra, ha másért nem, legalább ezért. Jössz itt a 12 kilóddal állandóan, figyelj barátom, én 45 kilót adtam le, egy 130 kilós dagi srácból egy 85 kilós viszonylag sportos testalkatú férfi lettem és ezért qrvára megszenvedtem, és igen, büszke vagyok rá, büszke vagyok arra, hogy sikerült elérnem az álmomat, hogy megváltoztam, hogy tükörbe tudok nézni. Ettől már nagyképű vagyok? Nem hiszem, csak boldog, ez bűn? Egy dolog miatt haragszom magamra jelenleg, hogy képes vagyok Veled vitázni az éjszaka közepén, mikor tanulnom kellene, mert nem hogy azt nem érdemled meg a hsz-ed alapján, hogy magyarázkodjak, hanem azt sem, hogy egyáltalán szóba álljak Veled. Mondom, a szánalmas jelzőt pedig nem szeretném újra látni. ezzel q vitát lezártam, a továbbiakban nem szeretnék a Norb téma kapcsán vitát, én nem mondok semmit, de ha valaki flas infót mond valakinek és tuskó módon beszél egy lányal, akkor ha tetszik, ha nem, itt leszek és szót emelek az érdekében és ha ez Neked nem tetszik, akkor az a Te bajod. Téma lezárva, bocsánat mindenkitől, hogy ezzel romboltuk a topic színvonalát. További jó fórumozást mindenkinek, léptem tanulni.

u.i.: Ha valakinek nem tetszik, hogy be-be írogatok ide,az nyugodtan jelezze és megígérem, a lábam sem teszem be ide többet, de remélem, hogy ezzel csak DigitXT kolléga van így, mert én tényleg csak segíteni akarok, nem okoskodni és sztem ezt mindenki látja, aki ismer és tudja, milyen ember is vagyok.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2960) Moddingfan válasza L|zsidoboz (#2952) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Szerintem nincs, ha ugyan annyi mg van mindkét tabliban, akkor azt vedd meg, amelyik olcsóbb, nem hinném, hogy nagy minőségi különbség lehet a kettő között. Ár/érték arányban tudtommal a Mega Carni-X az egyik legjobb, legalább is én ezt hoztam ki anno :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2961) chicken válasza Moddingfan (#2959) üzenetére


chicken
senior tag

Azt hiszem, nem voltam elég figyelmes, de HOGY A JÓ ÚRISTENBE adtál le 45 kilót?? Nem árulod el a titkod? Rengetegnek hangzik, gyakorlatilag az alapsúlyom.

mens sana in campari soda

(#2962) Moddingfan válasza chicken (#2961) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Kíváncsi vagy mi? :D Viccet félre téve, (majdnem)minden hsz-ben ezt a ''titkot'' probálom átadni ;)Amúgy így leírva tényleg elég brurálisan hangzik a 45 kiló, mikor nemrég realizálódott bennem, hogy mennyit is adtam le összesen,hát, én is meglepődtem.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2963) DigitXT válasza Moddingfan (#2959) üzenetére


DigitXT
félisten

ha korlátlanul fogyasztható, akkor non-stop ehetem, nem?
Jesszus.:DDD Eléggé félremagyarázod a dolgot, remélem idővel belátod.;) (Csak hogy visszakérdezzek, ha mondjuk a fehérjeturmix jó - mert ugye az -, akkor azt non-stop ihatod? De nem is kell fehérje, elég ha rácuppansz reggel a vízcsapra: érted...)

Szánalmasnak pedig ne nevezz
Ha tudnál olvasni, észrevetted volna, hogy szánalmasnak az alaptalan fikázást neveztem, nem téged. Azt írod, hogy ''amcsi csodaszer nélkül nem megy'', amikor meg megkérdezem, hogy mégis honnan az infó, azt mondod, hogy ''vmikor hallottad a TV-ben'': na hát az ilyen alapon elkövetett vádaskodás mi, ha nem szánalmas? Hidd el, a szemedbe merném mondani, mivel momentán nem konkrét emberekről van szó, sokkal inkább arról, amit ''elkövettél'' (és amivel érdekes módon épp engem vádolsz lejjebb, gyk. ld. a fals infós rész).:U

sok kellemes percet hülyültünk rajta
Olvastam olyat, amikor már kifejezetten rosszul érezted magad miatta, mindegy.;]


Jössz itt a 12 kilóddal állandóan
Kérdezted, hogy működött-e a módszer, válaszoltam: igen. Állandóan, mi?:F

45 kilót adtam le
Grat, csak mint írtad, ebből 25-öt úgy, hogy senkinek sem kívánnád, sőt, fLeSs anno egy bant is kilátásba helyezett, ha másnak is ajánlani akarnád a ''módszered''.

de ha valaki flas infót mond valakinek
Tudod, ezt épp te követted el, a Norbi ''módszer'' kiforgatásával, meg a titkos adalékról szóló baromi hiteles infóddal (ami nélkül ráadásul szerinted a ''módszer'' szart sem ér).:U

itt leszek és szót emelek az érdekében
Van egy mondás a fogadatlan prókátorról.;)

bocsánat mindenkitől, hogy ezzel romboltuk a topic színvonalát
Érdekes, itt csak te vagy az, akivel nem tudtam normálisan szót váltani.:( Szvsz a topik színvonalát eddig inkább csak ez a két HSZ-ünk ''rombolta''. De azért ajánlom figyelmedbe a korábbi HSZ-emben linkelt megjegyzést Kalandortól, ami a topik irányultságát illeti.:(((

(#2964) roPHka válasza Moddingfan (#2962) üzenetére


roPHka
senior tag

És ezt a 45 kilót mennyi idő alatt sikerült leadnod?

[Szerkesztve]

(#2965) DigitXT válasza Ariadne (#2916) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez a HSZ közben teljesen kimaradt, bocsi.:)) (Moddingfan túlpörgeti magát itt velem szemben, aztán nem győzők neki válaszolni.:D)

őrült diétázási módszert láttam már magam körül, ezért nehezen bízom meg ezekben
Ez a Norbi ''módszer'' szerencséje, hogy nem őrült és nem diétázás.:)

Norbi tabletta
Nem lenne hülyeség, csak azt mondják a kollegák itt (én még nemigen láttam közelről a cuccot, de elhiszem nekik:R), hogy az összetétele szánalmas (nem kell ugrani rá, Modding;]), mivel nagyon kevés bene a ''hatóanyag''. Mondjuk dobozát már láttam, csak nem olvasgattam: lényeg, hogy már a doboz méretén lehidaltam picit.:DDD (A Mega Carni-X pl. önmagában sokkal nagyobb, aztán abban csak kapuszlánként 1g L-karnitin van: ebbe meg hova fér a többi ''hatóanyag''?:D)

ráadásul pink a doboza
Ezt már a többiek megírták, hogy nem kóser.:R Én pl. Protein Delite-ot iszok, de csak ha edzek, azaz mostanában baromi ritkán.:( Mindenesetre az nagyon fini.:D

(#2966) attilam válasza DigitXT (#2965) üzenetére


attilam
őstag

''abban csak kapuszlánként 1g L-karnitin van''
Azért nem olyan rossz az az 1 gramm. :) De az az igazság, hogy erős a gyanúm, hogy nincs benne 1 gramm.

(#2967) DigitXT válasza attilam (#2966) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért nem olyan rossz az az 1 gramm.
Szerintem sem, idézőjelbe kellett volna tennem a ''csak''-ot.:R (Arra céloztam, hogy a Norbifit-ben egy csomó minden van elvileg, aztán mégis icipici a doboza: valszeg mindenből nagyon kevés van benne, vagy feltalálták a ''tömörítőgépet''...:DDD)

az az igazság, hogy erős a gyanúm, hogy nincs benne 1 gramm
Most, hogy mondod, mintha egyszer én is elgondolkodtam volna azon, hogy nettó tömeg 48 gramm, mindez 60 kapszulára: mindenesetre furi.:B És akkor ebben már magának a kapszuláknak a súlya is benne van, ami gondolom szintén levonandó.:)

(#2968) Tiby77


Tiby77
csendes tag

Szerintem Ha valakinek a céljai ''pl munka'' eléréséhez kell durván fogyokuráznia az megéri egész addig amig az egészség nem károsodik!
Más különben az embereknek van egy testujúk amiben jól érzik magukat és teljes életett tudnak élni , és lehet hogy az pont 10-15kg tőbb mint a papir forma
''sajnos nekem már kicsit soknak tünik a én feleslegem , kiprobáltam már minden féle diétát ,de nem vagyok kitartó benne mert 2 helyen melozok és a éhes vagyok akkor nem tudom megálni hogy ne azt egyem amit szeretek.De lehet hogy nekem csak a'' Norbi ''segithet?? :Y ;)

Aki nem COD-ozik Ne is egyék!!!!

(#2969) Moddingfan válasza DigitXT (#2963) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nézd, én nem akarok Veled veszekedni, hagyjuk abba, kössünk békét, jó? :U Egy dologra reagálnék mindössze:
Grat, csak mint írtad, ebből 25-öt úgy, hogy senkinek sem kívánnád, sőt, fLeSs anno egy bant is kilátásba helyezett, ha másnak is ajánlani akarnád a ''módszered''. - nem mondtam, hogy senkinek sem kívánnám, csak kicsit erős volt és nem akarom, hogy bárkinek is baja essen, ez sztem érthető, amúgy a 25-ből durván 20 volt, amit így adtam le, szóval még mindig normálisan adtam le összesen 25 kilót, ami még mindig nem rossz. Sajnálom, hogy fogadatlan prókátor-nak tartasz, de irántam érzett kétejeid kapcsán már nem kell aggódni, mivel engem többet erre nem látsz, az biztos. Most sokaknak lehet örülni, hogy egy ''hülye gyúróssal'' kevesebb és tisztul a topic, már csak attilam és deniro2 maradt (hirtelen ők jutnak eszembe, de vannak néha mások is), akik azért fel-fel bukkannak erre felé, de ha ők is eltűnnek, akkor már csak a normális diéták hívei maradnak és akkor teljes lehe a boldogságod, és ezt nem cinizmusnak szántam, komolyan.

Mindenkinek sok sikert a diétához, na és persze kitartást. Aki úgy érzni, hogy továbbra is a segítségére tudnék lenni, az nyudogtan keressen meg priviben vagy MSN-en (e-maileket ritkán nézem), ha tudok, segítek, akár egy jó tipp kell, akár csak egy kis bíztatás. Minden jót, üdv: Modi

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2970) Ariadne válasza L|zsidoboz (#2952) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem, bár hallottam, az is jó hatású. A hamarosan leváltott shakemben 300mcg van/adag, ami elég jó, úgy tudom, az ajánlott napi adag 120mcg. Meg az Activalban is van még 24mcg.
Tényleg, L-carnitine-ből a folyékonyak közül van olyan, amivel 1000mg-ot be lehet szedni? Úgy láttam, ált. csak pár száz mg van bennük adagonként. Csak mert a liquid gyorsabban hat...
mod: Moddingfan, maradj velünk! :U Illetve inkább tanulj, az fontosabb... ;)

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2971) DigitXT válasza Moddingfan (#2969) üzenetére


DigitXT
félisten

hagyjuk abba, kössünk békét, jó?
Persze, én sem ''veszekedni'' járok ide.:) Btw. úgy érzem, hogy lehetett volna a témáról normálisan is beszélgetni és akkor már valóban vitatkozni is, csak túlérzékeny vagy, és minden rossz(nak tartott) szavamat magadra vetted: ezt sajnálom.:(

nem mondtam, hogy senkinek sem kívánnám
Nekem valahogy ez jött le, pláne ebből:
nem akarom, hogy bárkinek is baja essen

hülye gyúrós
Nem tartom a gyúrósokat hülyének, egyedül a ''degec'' stílust baromságnak.;) Érdekes, attilam és Woodslave tudott normálisan írni ide sértődés nélkül, meg pl. Agyzuzo is tök normális az életben (csak a topikban akar mindenkit ''szopatni'':DDD). Gambit meg pl. halál jó fej IRL, nem véletlenül gyúrunk együtt, ha épp ''ráérek''.:))

teljes lehe a boldogságod
Akkor lett volna az, ha értelmetlen fikázás helyett alátámasztott érveket olvasok, és ahelyett, hogy ''jajj, most én ide többet nem jövök'' azt, hogy ''bocs a tv-s megjegyzésért, talán mégis hülyeség''.:U (Sokmindent mondanak uis a TV-ben, és annak ellenkezőjét is, azt gondolom 24 év után már csak tudod te is, vagy nem?:O)

normális diéták
Mondtam, hogy nincs bajom a gyúrósokkal, én is eszem a rizscsirkét, iszom a Protein Delite-ot, beveszem a Mega-Carni-X-et, és túráztatom magam néha szűk, néha bővebb, jó társaságban egy ''wellness teremben''. Azzal van bajom, most is, hogy érdemben nem válaszoltál, inkább besértődtél. De tudod, lelked rajta.:))

Végszóként még azt kérdezném meg (ha a fogadalmad valóban komolyan gondoltad - bár szerintem hülyeség, de gondolom ez nem érdekel -, akkor akár priviben is válaszolhatsz): miért tartod sz*r eredménynek, hogy én ''csak'' 12kg-t fogytam anno.:F Tudod a 178 centim mellett a 82 kg már erősen zavarni kezdett, ezért inkább nem mentem el 100 fölé: szerinted jobb ember lennék, ha lesz*rtam volna még akkor is, aztán 100 fölött rádöbbenve, hogy bazz, most már tényleg kéne csinálni vmit 30-at fogyok?:F Szerintem nem: kíváncsi vagyok, hogy látod ezt.:R

(#2972) roPHka válasza Ariadne (#2970) üzenetére


roPHka
senior tag

Van a Carni-FX, ami alapból ugyan nem folyékony. Ez pezsgőtabletta formájában van a piacon, és mondhatni jó árban.
20 adag van egy csomagban, és ez közel 4000 Ft-ba kerül. 1 adag tartalmaz 1500mg L-Karnitint és 500mg Acetil L-Karnitint, úgyhogy a napi 2000mg L-Karnitin adagod már meg is van.

Mondjuk van folyékony formában is, én a Nutrend-től találtam az L-Carnitine 1000 névre keresztelt gyártmányt, ami 3700 Ft-os áron van.

(#2973) Ariadne válasza roPHka (#2972) üzenetére


Ariadne
őstag

Azt hiszem, ez itt off... Bár fogyási célzattal kérdezgetek. :U
A Carni-FX-et már ajánlották, tetszik. Találtam egy ilyet [link] is, nem tudom, gáz-e négyszeres adagban nyomni (elvileg 10 ml/adag/250mg)...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2974) deniro2 válasza DigitXT (#2926) üzenetére


deniro2
senior tag

Höh, erről a lejáratás dologról nekem cseppet eltér a véleményem a tiédtől, de semmi gond.
Azért nem folytattam veled a vitát legutóbb, mert kezdett baromi unalmas lenni, hogy minden a tiéddel ellentétes véleményt lesöpörsz az asztalról azzal a felkiáltással, hogy dehát csomó ember lefogyott Norbi alapokon. Az általad hiányolt konkrétum pedig az lett volna, hogy pontosan megnevezem az idézett diéta-részlet forrását. Hát kérlek, ezt a kérdésedet azóta sem értem, ugyanis (ha gondolod visszakeresheted, nincs kedvem linkelni) az egész Norbi-vita azzal kezdődött, hogy egy kedves fórumtársunk belinkelte az update mittoménmelyiket, és erre reagáltam én, hogy nem tünik túl jónak. Nyílván szelektíven olvasol és a Norbit nem fikázó hozzászólásokon átsiklasz.
Egyébként nem tudom, hogy észrevetted-e, de itt a legtöbben nem azért nem vitatkoznak veled, mert annyira lehengerlő az érvelésed, hanem mert értelmetlen veled 48 oldalon keresztűl szenvedni, a te dolgod, hogy mit gondolsz, hogyan diétázol. A stílusod az egyetlen dolog, amivel speciel engem rátudsz venni az írásra, mert kissé nehezen emésztem meg néha. Mindegy, ne legyen ebből most újabb kioktatás folyam, elég, ha csak annyira nem foglalkozol az én véleményemmel, mint én a tiéddel a továbbiakban és minden frankó lesz.

Szerk: jah, érveket most sem írtam, mert egyrészt nem akarlak meggyőzni semmiről, másrészt tegnap este attilam teljesen értelmesen kifejtette, mi a gond Norbival, nincs mit hozzátennem.

[Szerkesztve]

(#2975) DigitXT válasza deniro2 (#2974) üzenetére


DigitXT
félisten

lesöpörsz az asztalról
Mi van? Szerintem az kezdett baromi unalmas lenni, hogy nem tudod megnevezni a forrást, hogy Moddingfan szavaival éljek ''fals információkat terjesztettél'', pont.:R

az update mittoménmelyiket
Amit te írtál itt ([link]), arról vitatkoztunk, miszerint ez nem az Update, semmi köze hozzá, és kizárt, hogy valamelyik Update-es könyvben találtad volna ezt az étrendet.:) Arra tudok gondolni, hogy egy korábbi szórólapon (?) talán - kazikhoz voltak vmi ilyesmik anno -, de hogy nagy szavakat durrogtatni a Norbi, és az ő legújabb Update módszere ellen ezalapján, elég LOL, de legalábbis furcsa, nem?:U

értelmetlen veled 48 oldalon keresztűl szenvedni
Ha képes vagy berírni ilyeneket: ''nem elég napi 3x étkezni, a virsli és társai a legnagyobb szemét kaják'', akkor legyél már képes hozzátenni, hogy vki mondott neked ilyet, és ez nem jó: ebben egyetértünk, tadamm. Szerinted vitáznék ezen? De ezt ráhúzni a Norbi Update-re mégegyszer mondom: LOL. (negatív értelemben)

attilam teljesen értelmesen kifejtette, mi a gond Norbival, nincs mit hozzátennem
Attilam legalább tudja mi az Update, milyen érdekes, hogy ő nem fikáz, hanem értelmesen ír. Ennyit vártam volna csupán tőletek is, ezexerint nem megy, bocs.

[Szerkesztve]

(#2976) deniro2 válasza DigitXT (#2975) üzenetére


deniro2
senior tag

Figyelj, tényleg nem olvastam 1 db Norbi könyvet sem, ez tény.
Most figyelj:Az általad hiányolt konkrétum pedig az lett volna, hogy pontosan megnevezem az idézett diéta-részlet forrását. Hát kérlek, ezt a kérdésedet azóta sem értem, ugyanis (ha gondolod visszakeresheted, nincs kedvem linkelni) az egész Norbi-vita azzal kezdődött, hogy egy kedves fórumtársunk belinkelte az update mittoménmelyiket, és erre reagáltam én, hogy nem tünik túl jónak.

És íme a forrás:[link]
Én erről mondtam véleményt.
Amennyiben ez nem valódi update, akkor elnézést, de én honnan a tökömből tudjam leellenőrizni a hitelességét? :F

(#2977) L|zsidoboz válasza Ariadne (#2970) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez az említett shake egész pontosan mire jó?

Tudnál róla esetleg adni egy linket? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#2978) roPHka


roPHka
senior tag

Biztos hülye kérdés, de létezik olyan zsírégető, vagy valami hasonló ami a testnek egy adott területén fejti ki a hatását?

illetve van rá mód, hogy kiszámoljam a napi elégetett kalóriákat?
Gondolok itt bármire, pl ha sétálok, ha itthon tevékenykedek a kertben vagy bármi más.
Vagy úgy kérdezem, hogy napi 50 perc séta, 30 perc kocogás, meg 1 órányi kerti tevékenység mégis mennyi kalóriának felel meg?

[Szerkesztve]

(#2979) fLeSs válasza deniro2 (#2976) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én nem értem az egész vitát, Moddingfan bevágta a durcát mint vmi kislány, te meg sipákolsz, DigitXT meg kapálózik meg magyarázkodik, pihi van már fiúkák. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2980) fLeSs válasza roPHka (#2978) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nincs.
nincs.
nemtod kiszámolni, mert egy csomó mindentől függ.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2981) DigitXT válasza deniro2 (#2976) üzenetére


DigitXT
félisten

íme a forrás:
Köszi: a néhány 404 mellett itt volt az érdemi infó is, így kiderült a félreértés alapja. HXY nem tudom mit olvasott, mint könyv, lehet, hogy épp azok a 404-ek, mindenesetre ami most fent van, az mindössze néhány recept, meg néhány kód, valamint egy ezektől tök független étrend.:( Természetesen csak a kódos rész Update-es, az egész ugye ezen alapszik: mindazonáltal ''életmódváltás'' is lenne.:)


Amennyiben ez nem valódi update, akkor elnézést
Oké, így már értem, és ez így korrekt.:R Sajnálom, hogy ezzel megtévesztettek, mivel annak az étrendnek legjobb tudomásom szerint semmi köze az Update-hez.:) (Ettől függetlenül lehet vmi korai ''gagyi fogyi diéta'' Norbitól - mondott ő is sok marhaságot is korábban, és ezt el is ismeri -, a neve legalábbis ''Norbi Diet'.doc''.:B)

a tökömből tudjam leellenőrizni a hitelességét?
Ezért kardoskodtam, hogy írj oldalszámot, mert nem értettem, honnan jött: sry.:DDD

(#2982) Nyina válasza Moddingfan (#2962) üzenetére


Nyina
csendes tag

u.i.: Ha valakinek nem tetszik, hogy be-be írogatok ide,az nyugodtan jelezze és megígérem, a lábam sem teszem be ide többet, de remélem, hogy ezzel csak DigitXT kolléga van így, mert én tényleg csak segíteni akarok, nem okoskodni és sztem ezt mindenki látja, aki ismer és tudja, milyen ember is vagyok

Nyah, ugye ez csak vicc volt? Meg ne próbáljál kiszállni innen, mert eddig is te segítettél, és ezután is a feladatod vagyok! Sokat köszönhetek neked! :R

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2983) tütüke


tütüke
tag

Nagyon rossz irányba ment el a topik... :( Ilyeneket lehetne privibe is akár...

és hogy on is legyek:
reggeli súlyom 76,5. Ezzel teljesen elégedett vagyok, nincs több fogyókúra, nem is szándékozom többet fogyni. ''Szemét kajákat'' már nem eszem jó ideje, és ezen nem is fogok változtatni. Az édességet egyátalán nem kívánom... Remélem mindenkinek sikerül elérnie a kitűzött célját. A lényeg, hogy soha nem szabad feladni. :)

Modi: remélem nem gondoltad komolyan, hogy nem fogsz ide járni többet. Nagyon sok erőt merítettem a tanácsaidból, és ez másoknak is bizonyára jól jöhet még...

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#2984) Nyina válasza tütüke (#2983) üzenetére


Nyina
csendes tag

Na de szuper vagy! Tök jó! Elérted, amit kitűztél magad elé! Grartulálok! Én még messze vagyok ettől, de remélem én is leírhatom egyszer, amit te :
Ezzel teljesen elégedett vagyok, nincs több fogyókúra, nem is szándékozom többet fogyni. Mesélj egy kicsit az ezzel járó pozitívumokról, meg hogy hogy érzed magad. Azt olyan jó hallgatni :)) Na mégegyszer Grat :R :R :R

''...Mert a boldogság nem olyan, mint amilyennek azt elképzeled, és várod. Az út határozza meg, ahogyan elérted azt, és mindaz a rossz, amit közben megtapasztaltál...''

(#2985) roPHka


roPHka
senior tag

Fő a kitartás!
Ma lenyomtam bő 1 órás edzést, azt követően pedig közvetlenül 60 percet az elliptikus trainergépemen.
Úgy látszik tényleg hatásos az L-Karnitin és a Lipo-6 együtt energiaadás szempontjából, mivel ez az egész 17:00 órától 19:20-ig zajlott, és előtte 13:00 órakor kajáltam /nem hiszem, hogy ez adta volna a sok energiát/ 10 dkg rizst, vmilyen finom -kevéske- mártással és kb 10 dkg-nyi csirkemell darabkákkal, szóval mondhatni, hogy nem vittem túlzásba, mivel az egész kb 450 kCal-nak felelt meg és hozzáteszem, hogy egy 15g-nyi fél müzli szeleten és 1 adag proteinturmixon kívül mást nem is ettem, ettől függetlenül nem vagyok éhes, és nem csak az edzéshez volt meg a kellő energiám, hanem azt követően még 1 órányi kerti tevékenységhez is :)

[Szerkesztve]

(#2986) Ariadne válasza tütüke (#2983) üzenetére


Ariadne
őstag

Grat! Nagyon jó érzés lehet, hogy sikerült elérni a célodat! Ritkán hall ilyet az ember, de azt bizonyitja, hogy tényleg működik és hatásos a módszer. :)
Tényleg kérem a többieket, hogy ne vitázzanak ezen, véletlenül belenyúltam a témába, de nem szeretném, hogy emiatt szétmenjen ez a jó kis topic... :(

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2987) Ariadne válasza L|zsidoboz (#2977) üzenetére


Ariadne
őstag

#2919-ben belinkeltem, Biotech-es Meta Diet Shake, de ki is derült róla rögvest, hogy nem is olyan jó, sok benne a szénhidrát és kevés a fehérje, a Whey Pro sokkal jobb. Kicsi vagyok még ezekben a dolgokban, de úgy tudom, a fehérjekészitmények arra jók fogyásnál, hogy ne épitse le az ember az izmait, sőt, táposabbak legyenek. :) De javitsatok ki, ha tévedek...
Meg jól esik edzés után egy kis itóka :D. Az enyémben van egy izé, amitől nem éhes az ember (és tényleg), a Whey pro-val nem tudom, mi a helyzet - de attól tartok, ez a téma itt off. Lehet odapofátlankodok majd a gyúrósokhoz megkérdezni egy-két dolgot. :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2988) fLeSs válasza Ariadne (#2986) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én most tartok 90 kg-nál, félúton járok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2989) Moddingfan válasza fLeSs (#2988) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Félúton? Meddig akarsz még fogyni kolléga? :D El ne fogyjál nekem ;)

Köszönöm mindenkinek, aki hiányol, igazatok volt, talán túlreagáltam a dolgot, talán mert mostanában tiszta egy merő stresszben voltam a suli miatt (tudom, kifogás, de hát valamit mondanom kell :D). Sajnálom, de mostantól jófiú leszek :D
Amúgy gratulálok mindenkinek, nagyon szépen haladtok, tütükének pedig külön is gratulálok: Nagyon ügyes vagy! :) (Remélem jól vagytok ;))


u.i.: Ariadne: várunk a gyúrós topicban szeretettel, ha kérdésed van tedd fel bátran :) (Én a WP-vel diétáztam, bár igaz, hogy elsősorban ''izommegőrző'' jelleggel ittam, de ''csak'' diéta alatt is remek szövetséges lehet.

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2990) fLeSs válasza Moddingfan (#2989) üzenetére


fLeSs
nagyúr

pont ma kezdtem el azon gondolkodni, hogy hogyan tovább, ez azért érdekes, mert először a 90 kg-t tűztem ki célnak amikor elkezdtem a diétát, és akkor azt mondtam magamban, hogy a 90 kg vízválasztó lesz, és tényleg, az lett. :D most ki kell találnom, hogy mit csináljak a későbbiekben több okból is. hogy miért, az már más kérdés.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2991) fLeSs válasza fLeSs (#2990) üzenetére


fLeSs
nagyúr

1ébként az eredeti terveimhez képest ha a kilókat nézem, akkor kb. 2-3 héttel le vagyok maradva önmagamtól, ha a centiket, akkor jóval többel... :(

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2992) Moddingfan válasza fLeSs (#2990) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nagyon érdekelne, hogymost akkor hogyan tovább. Mik a lehetőségek a kilátások, a célok? Gondolkoztál már ezeken?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2993) fLeSs válasza Moddingfan (#2992) üzenetére


fLeSs
nagyúr

írtam a blogba.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2994) Moddingfan válasza fLeSs (#2993) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Na, akkor megyek megolvasom.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2995) tütüke válasza Nyina (#2984) üzenetére


tütüke
tag

Köszönöm szépen, igazán kedvesek vagytok :R
Hogy milyen pozitivumok vannak? fel sem tudom sorolni az összeset, olyan sok van :D
amit a legfontosabbnak tartok, hogy sokkal egészségesebbnek érzem magam: nincs nap végére fájó láb, könnyedén feljutok a harmadikra, nem jár extra lihegéssel, ha a busz után kell futni, könnyedén megy az esti 1-1.5 órás séta....
És persze a pozitiv visszajelzések is nagyon jól esnek, meg az elismerő tekintetek. ;) :D
Ami a legfontosabb, hogy boldog és kiegyensúlyozott vagyok.
De egy dolgot nem szabad elfelejteni: a mozgás, és az egészséges táplálkozás most is ugyanolyan fontos, mint az elmúlt 8 hónapban, hiszen, ha visszaállnék a kényelmes, lusta, mindent felzabáló életvitelre, akkor a régi formám kb 2 hónap alatt visszatérne. Akkor hiába szenvedtem le magamról a zsirpárnákat, ugyanugy visszajönnének rám.
De ettől egyátalán nem tartok :D

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#2996) roPHka


roPHka
senior tag

Ma megettem egy fél sütit és egy 35g-os müzlinek az 1/8-ad részét :F :DDD
Remélem ez nem akkora gond. Azért ettem normális kaját is, bár lehet egy 5 éves kisgyerek többet eszik egy nap alatt, mint amennyit ma én ettem. De hogy ne csak a kajálásról legyen szó, aeroboztam ma 90percet, és edzettem is bő 3/4-ed órát. :)

Apropó...sovány sajtot lehet enni? illetve, Tesco-ban vagy Auchan-ben nem tudja valaki, hogy lehet e kapni sovány túrót? Csak mert idehaza már voltam 5 boltban de a soványt nem ismerik, csak zsírszegényt találtam, viszont hiába az, ha egyszer még így is sok a zsírtartalma.

(#2997) Moddingfan válasza roPHka (#2996) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Egy fél sütit? :( Most csak egy felet, holnap egy egészet, nem lesz ez így jó :( Ekkora kilengéseket nem szabad csinálni, egy negyed még rendben van, na de egy fél!!! :( Végleg elrontottad a diétát, ez minimum 2 kiló pluszt fog eredményezeni, de ha ez nem is, a 35g!!!!-os műzli (leírni is vétek) 1/8-ad!! (1/10-ed még necces, de 1/8-ad!!!) része biztos megteszi majd a hatásást :( Mivel edzettél egy ''keveset'', így talán megúszud 1 kiló plusszal :U

u.i.: ;] :DDD ;)

u.u.i.: Én csak a pluszban láttam sovány túrót, ALPA álnéven fut, olcsó, 0,1%-os és rettentő rossz íze van :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#2998) fLeSs válasza Moddingfan (#2997) üzenetére


fLeSs
nagyúr

diétás szörppel jól le kell önteni, úgy jó.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2999) mobal válasza Moddingfan (#2997) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

attol mert szar az ize :)) olyan mint az extrémsport. kiprobálod veszélyes rászoksz :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3000) mobal válasza roPHka (#2996) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát én eccere általában 2 müzliszeletet zabálok meg :) mégis miota nem futok csak 1 kilo gyütt vissza! ;]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.