Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19501) B€zs€ válasza diablo1984 (#19500) üzenetére


B€zs€
tag

hosszupuskasub

itt fent van!

Fűrész 6 (2009)
Saw VI (brrip-imbt, 720p-metis, 720p-wiki)

[ Szerkesztve ]

„ Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát! ” Blöff

(#19502) Face8814


Face8814
őstag

Sherlock Holmes
Nekem tetszett.
Jó kis könnyed kikapcsolódás 2 órára.
Az elején nehezen szoktam meg Robert Downey Jr.-t mint Holmest, de a végére már egyáltalán nem zavart.

Spoiler
Az események alakulását, és Morriarti doktor feltűnését figyelembe véve borítékolható a folytatás.
7,5/10

Tibi
Már pont javasolni is akartam, ha nincs mit nézned ( vagy ha van akkor is ), tessék belekezdeni a sorozatba.
Bízz bennem! :K

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#19503) Pitterix válasza Face8814 (#19502) üzenetére


Pitterix
őstag

Ennél talán borítékolható lesz az össznépi siker itt a topikban. Ha jól emlékszem még senki sem húzta le...... :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#19504) Face8814 válasza BITBOYS (#19462) üzenetére


Face8814
őstag

Jelentem láttam.
Sőt, korábban írtam is ide róla, de most meg nem találom sehol! :(
Elég beteg egy alkotás mit ne mondjak.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#19505) lorcsi válasza Face8814 (#19502) üzenetére


lorcsi
veterán

én is most néztem meg, szerintem nagyon jó...kissé soknak tűnt az a 2 óra, de az otthon kényelmében élvezetes volt :)

én személy szerint nem bírom a Robert Downey Jr-t, de így elvoltam vele...Watsont jobban csípem. szép volt a képi hatás, az ilye színeket szeretem

(#19506) Face8814 válasza lorcsi (#19505) üzenetére


Face8814
őstag

Itthon a meleg szobában az ágyban fekve tényleg tökéletes volt. :K
Ez az igazi kikapcsolódós, nem agyalós, szórakoztató pop-corn múvi.
Egy hideg téli estére nem is kell több! :N ( mármint film terén.... :DDD )

Pitterix
Ja ja.
De hát nagyon nem is lehet mibe belekötni a film kapcsán.
Legalább is szerintem pont úgy néz ki, ahogy szerették volna hogy kinézzen.
Nem akar több lenni a film mint ami.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#19507) WonderCSabo válasza diablo1984 (#19497) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyébként is Subtitle Workshoppal szinte minden megoldható.

(#19508) vergilx


vergilx
őstag

gyerekek,most néztem meg az Avatar-t,hatalmas nagy film!!
de ahogy a végéből sikerült megítélnem lesz 2. rész is.

(#19509) Rusher válasza Integra (#19492) üzenetére


Rusher
őstag

Nem tűnik rossz gépnek persze a képét látni kéne....jómagam a DLP híve vagyok jobban tetszik az a kép, de persze ez szubjektív.. :K

(#19510) Tibiajax válasza Rusher (#19509) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milyen déelpé?... nem is értesz hozzá..
;]

(#19511) ChromeX


ChromeX
addikt

Rec

Egész jo volt tényleg lassan indult, de aztán voltak parás részek öszeségében nem féltem, sajnos de talán 2x ijedtem meg, a végén amikor a csapoajto leesik akkor igen :DDD amikor felnyomja a kamerát akkor az nagyon várhato volt. amugy nekem 8/10

meg néztem a remakenek, Quarantine trailerjét és egy az egybe ugyanaz mint a Rec. :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19512) Gorneck válasza vergilx (#19508) üzenetére


Gorneck
titán

Sajna...remélem most a szilaj vad völgy paripáját fogja feldolgozni Cameron... :D Már látom is lelki szemeim előtt... :D

Gorneck#1239

(#19513) Pitterix


Pitterix
őstag

The Haunting in Connecticut

Többször is megfordult a fejemben, hogy belepörgetek, vagy kikapcsolom a búsba. De kibírtam.

SPoiler veszély!!!
Tetszett, hogy az összes halott a falak mögött volt, de, hogy nem bomlottak szét és nem volt szaguk..... :U

5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#19514) diablo1984 válasza B€zs€ (#19501) üzenetére


diablo1984
veterán

thx és jó! :R

(#19515) WonderCSabo válasza Gorneck (#19512) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Még rímel is a nevére: Spirit: Stallion of the Cimarron ;)

(#19516) Gorneck válasza WonderCSabo (#19515) üzenetére


Gorneck
titán

Én már le is forgattam a filmet...zseniális lett... :D

Gorneck#1239

(#19517) WonderCSabo válasza Gorneck (#19516) üzenetére


WonderCSabo
félisten

3D-ben? Akkor már értem miért lettek öngyilkosok a lovak a Körben! :Y

Na OFF over. :D

(#19518) BITBOYS válasza Tibiajax (#19510) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hát...ennyire én is értek hozzá :D

LCD-s projim nekem is volt, meg crt, dlp.:) a crt eléggé meredek volt ;] 70kg nyomott/húzott a plafonon és pont a fejem felett ahol alszom :D izgalmas álmaim voltak néha, meg annak is aki esetleg mellettem aludt a franciaágyon.

Vetítéssel, megjelenítéssel kapcsolatban az egyik csúcs gyártó ezen a piacon: Barco...illetve egy szívesen elfogadnám típusú projektor: [Galaxy NW-12]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19519) WonderCSabo válasza BITBOYS (#19518) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez brutál cucc. Látom azért a HDMI bemenetet lespórolták, hadd kelljen HDMI->DVI átalakítót venni.

(#19520) Rusher válasza Tibiajax (#19510) üzenetére


Rusher
őstag

:N

BITBOYS Na ja 70kg az nem egyszerű......a Barco tényleg profi na meg az ára is... :K

(#19521) BITBOYS válasza WonderCSabo (#19519) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez már lehet sok lenne otthonra: [link] :D

Rusher: A mai napig nehezen felejtem a projektoros időszakomat :) Mindegyik csajnak bejött :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19522) Integra válasza WonderCSabo (#19519) üzenetére


Integra
titán

mondom, hogy a pana kell.. :)
szétverik vele a projektor piacot, a többi gyártó most csak pislogni tud.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19523) Integra válasza BITBOYS (#19521) üzenetére


Integra
titán

itt már komoly gyógyszer elgurulás van, szerintem szerelj be egy imax-ot a lakásodba:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19524) BITBOYS válasza Integra (#19523) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha milliomos lennék és lenne egy akkora házam, amibe belefér egy ilyen minőségű cuccokkal szerelt házimozi szoba.... :D megvenném :D

mod: jah, közben frissítettem az asus-t, már viszi a Moon-t. :R

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19525) Olcsi


Olcsi
senior tag

Egy karácsonyi, családi beszámolótól kedvet kapva megnéztük a Légy (The Fly) c. filmet. Szerintem a film technikája rettenetesen jó, a látványvilága elképesztő, a megoldások baromi jók főleg, hogy huszon x éves filmről van szó. A második fele rohadt gusztustalan, na de mégiscsak egy horror-ról van szó. Így nekem az undorító részeket leszámítva 10/6.

(#19526) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Joe Dirt
720p.angol
:DDD jó rég volt már, amikor a trailerét rongyosra néztem a sky movies csatikon.. hát, most végre a teljeset is megnézhettem..
8/10
ps. azért ez a két face nem volt gyenge..
ps2. bennfeneseknek: feldobtam bits-re hozzá az srt-t

[ Szerkesztve ]

(#19527) WonderCSabo válasza Tibiajax (#19526) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Bárcsak én is bennfentes lennék. :(

BITBOYS: Vacak, nincs rajta HDMI. :)

(#19528) Rusher válasza BITBOYS (#19521) üzenetére


Rusher
őstag

Hát azt elhiszem, de ha igazán csajozósat akarsz akkor tessék:


:DDD

Na ez az abszolút proesszionális gyártó.. :K

[ Szerkesztve ]

(#19529) WonderCSabo válasza Rusher (#19528) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért ennyire ne aprózzuk el.

[link]

:D

[ Szerkesztve ]

(#19530) Tibiajax válasza Rusher (#19528) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..én maradok a kis kedvencemnél...
:)

(#19531) WonderCSabo válasza Tibiajax (#19530) üzenetére


WonderCSabo
félisten

"Those useless black bars are gone!" - És vissza is jönnek, ha 16:9-es ne adj isten 4:3-as filmet nézel...

(#19532) Dr. Romano válasza Pitterix (#19513) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Talán abban a sok üvegben -amit a "titkos" szobában nem egyszer mutattak- nem málnaszörp volt hanem tartósító szer vagy mifene... és valami olyan cuccal is öntötte le őket a végén.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#19533) pspfan11 válasza Olcsi (#19525) üzenetére


pspfan11
csendes tag

"Egy karácsonyi, családi beszámolótól kedvet kapva megnéztük a Légy (The Fly) c. filmet."

De betegek vagytok! :DD :B

(#19534) Integra válasza WonderCSabo (#19529) üzenetére


Integra
titán

asszem mindjárt belinkelem a hubble-t azt mind mehettek sírni.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19535) WonderCSabo válasza Integra (#19534) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hubble ehhez képest kismiska. :K

(#19536) pspfan11


pspfan11
csendes tag

Tibiajax: Köszi a Menace II Society-t! ncore-on is nyomok majd egy hatalmas köszit! :R
Nagyon király film. Jöhetne a Fekete Vidék is, ha megvan (esetleg a Lé meg a Lola :B :D ).

[ Szerkesztve ]

(#19537) Tibiajax válasza pspfan11 (#19536) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:B

(#19538) proci985 válasza Integra (#19482) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

van ennél rosszabb is: egyes embereknek a két szeme nem egyformán reagál a fényviszonyok váltakozására (tehát az egyik szem gyorsabban emeli a brightnesst konyvanyelven fogalmazva), ez már gáz lehet. gyengébb színtévesztéssel (a fűzöldet meg az almavöröst remekül látja, paszteleknél baj lehet) párosítva viszont garantáltan borul a a 3d, a delikvens plusszcsíkot fog látni és 15 percen belül szét fog durranni a feje, mert a szemei által küldött info finoman szólva is rosszul lesz kódolva. nem 3d, hanem egyik kép vörösben, másik kékesben, viszont túlzottan elcsúszva egymástól, az agy meg totál leterhelve, hogy a két képből valami egy darab értelmes ábrát tudjon visszaállítani, 23.976/30fpssel. erre meg még rájön, hogy a szem baromi érzékeny, pl a fáradtság és a megivott kávé függvényében is kis mértékben változik az agyba közvetített információ (ld nappali és éjszakai beállítások), tehát a színek ablakozása bizonyos egyéneknél katasztrofális eredményekkel jár.

szemüveg természetesen az említett problémára nem létezik.

ettől függetlenül az illető elvárhatja a jó minőségű filmeket, de a 3dből max annyit tapasztal, hogy:
1.: nem működik, két ábra totál szétcsúszva
2.: valami ábra van, ugyanakkor felrobban a feje

Gorneck23: nem, Szilaj nem lesz, Battle Angel Alita igen:) eredeti megnézhető pl itt. Cameron egyébként is a női főszereplőket szereti, szal az a Pocahontassal ellentétben nem illik a képbe;]

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19539) proci985 válasza proci985 (#19538) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerk kifutottam, BAA link gyakorlatilag broken, de az alaphangulat illusztrálására jó.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19540) janos666 válasza brownus (#19440) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az Event Horizon szerintem is nagyon jó film volt, min. 8/10
A Sunshine-t alig tudtam végignézni (és nem azért mert fekás lett a pelus), bk. 4/10
A Pandorumot épp ma néztem, és szerintem inkább hajaz a Horizon-ra. 7.5/10
A történet ha nem is eredeti, de nem teljesen copy-paste, és nem túl gyermeteg (bár tény, hogy azt éreztem a végén, hogy többet is ki lehetett volna hozni az alapötletből -> na, ezért születnek remake-ek, mert én se tudnék magamtól újat, csak átírni jobbra :DDD). A díszlet pedig izmos. Nagyon szép, részletes, és a stílushoz mérten változatos az a hajó. (olyan "beköltöznék, ha nem baszták volna szét a fertelmek" feeling :DDD) Ez az új csaj is egész jól mutatott szarral a pofáján (erre most inkább nem hozok mondókát, pedig beugrott valami egy fáradtolajos hordóról, és.... :)) )
Azt meg már ne vitassuk meg, hogy minek mennyi realitása van, ez esetleg olyan kérdés lehetne, hogy sciens-fiction, vagy csak simán fiction. Illetve talán a horror szót ki kéne kapni a stílusok közül. Ennyi "riogatás" szerintem belefér a thrillerbe, bár az elején még ígéretesnek tűnt riogatás terén, csak aztán inkább mással foglalkoztak.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#19541) Kidus


Kidus
őstag

Gamer

Lehet, hogy a gamer spirit teszi, de nagyon bejott.
Egyszer nezos, viszont egyszer nagyon ajanlom :)

Olyan, mint egy jo jatek.
7/10

Assuming Control

(#19542) Gorneck


Gorneck
titán

Kelly hősei - 10/10.
Közönséges bűnözők - 10/10

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19543) WonderCSabo válasza Kidus (#19541) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem nagyon nem tetszett, egyszer sem.

1/10

Azt az egyet csak Michael C. Hall jó játéka miatt kapta...

(#19544) Eagle16 válasza Face8814 (#19506) üzenetére


Eagle16
addikt

Ezt láttad? 9th Company

Nem modern háborús, de igazi különlegesség, a szovjet-afgán háborúról szól. ('79-'89)
Szerintem nagyon jó, csak múltkor nem jutott eszembe, mert már rég láttam.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#19545) lenox válasza proci985 (#19538) üzenetére


lenox
veterán

Ezt nem a anaglyph 3d-re irod? Mert szerintem az ujabb technikaknak nincs ilyen, se a polarszurosnel, se a dolby fele szinszurosnel.
Az osszes sikra vetitett stereo 3d-nel igaz viszont, hogy a ket szemed altal bezart szog meg a fokusztavolsag, amire allitani kell oket nem ugyanaz, mint az igazi 3d kornyezetben lenne, raadasul mozgas kozben csak a kep valtozik, az osszes tobbi erzekszerved viszont nem mutatja a mozgast, ez jol bezavarja egyesek agyat.

(#19546) Integra válasza proci985 (#19538) üzenetére


Integra
titán

na ez is jó kérdés.
apum színtévesztő, megkérdezném, hogy vajon mit látna az avatar imax-ből..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19547) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Moon 2009 8.5/10

Erre számítottam, remek film.

"Három évtizede volt legutóbb olyan kényelmes dolog a science fiction zsáner rajongójának lenni, mint manapság. Akkor az Alien és az űrkorszakban játszódó, lézerkardok fényébe és komplexusos robotok árnyékába bújtatott fantasy-költemény, a Star Wars sorozat első felvonása hozta elő mindenkiből a más világok meghódítását életcélul kitűző kisgyereket, vagy az ismeretlentől való félelem évezredes velejáróját, a libabőrt. Mostanában ezen feladatokat olyan remekművek látják el, mint a District 9, az új Star Trek, vagy éppen a Tarantino által is imádott Napfény. A Moon személyében pedig az előbbi felsorolás egy újabb taggal bővült."

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19548) Integra válasza BITBOYS (#19547) üzenetére


Integra
titán

jujujujjj, várom én is, 1080p.dts, ide vele:K
sunshine van már 1080p-ben?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19549) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Egy kis érdekesség hang/vetítéstechnika kapcsán:

Rivaldafényben a Dolby 3D és a Barco vetítőrendszerei
Van mit fejleszteni itthon :U

Integra Ha jól emlékszem nekem is 1080p-s :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19550) brownus válasza Integra (#19548) üzenetére


brownus
veterán

egy ilyen kering a neten: Sunshine 2007 1080p Blu-Ray DTS x264-CtrlHD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.