Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20851) brownus válasza szumoo (#20833) üzenetére


brownus
veterán

én a közepe felé bealudtam, hatalmas egy fos film, sf8 lett a jutalma...

kíváncsi vagyok tibinek mennyire fog tetszeni:) neked ez a film nem lesz parázós

[ Szerkesztve ]

(#20852) <NewL> válasza Dr. Romano (#20849) üzenetére


<NewL>
addikt

kaja,pia,symphonia:D
4-5 óra alatt néztem meg,az autós üldözést már csak fél szemmel mertem nézni. amikor a Bentleyt a trabant stílusú kocsival utólérik azthittem kieesek a fotelból:D annál már csak az lett volna jobb ha a lovasok üldözik:DDD

Az árva
9/10
ennyi jó filmet láttam hétvégén

és még egy mumus
Zombiland
0.1/10

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#20853) szumoo válasza brownus (#20851) üzenetére


szumoo
senior tag

Akkor csak a feléig láttad, vagy utána végig is nézted? Mert szerintem a félidő után kezdődik el igazán!
Nem akarom én lebeszélni Tibit, nézze meg nyugodtan. :)

A nyúlon túl?

(#20854) #54715584


#54715584
törölt tag

Surrogates
Szórakoztató volt, nem is vágytam többre, BW is Cage sorsát követi? Hülye hajak a filmeiben? :DDD

2012
Te jó ég ez mekkora sz@r volt...Persze, szép látvány meg minden, de nagyon nehezen tudtam megállni, hogy ne tekerjem át a rossz részeket...szar film hülye amerikaiaknak...

Paranormal activity
Nem tudom miért, de engem borzasztóan idegesitenek ezek a kéziamerás, rángatózó nem tiszta felvételek...
Libabőrözős rész volt benne, de nem sok, a végén volt sokk, de ez a film is sf8-al végezte...

(#20855) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a Pacific sorozat nem lesz rossz. Látom Executive Producer-nél befigyel Spielberg bácsi neve is, meg a Tom Hanks-é is. :D

(#20856) szumoo válasza hemaka (#20855) üzenetére


szumoo
senior tag

Kíváncsi vagyok milyen lesz, ma este nézem is az első részt! :C

A nyúlon túl?

(#20857) littlelion21 válasza Dr. Romano (#20849) üzenetére


littlelion21
addikt

Mielőtt nagyon elmerültök a hülyeségben, a Doomsday és 2012 Doomsday két különböző alkotás. :)
Az előbbi egy baromi jó trash, míg az utóbbira akkor is sajnálnám az időt, ha én lennék a hegylakó.

(#20858) brownus válasza szumoo (#20853) üzenetére


brownus
veterán

hát, utána már sokat pusingoltam a fw gombot, számomra zavaróak voltak az archív felvételek, nem volt kerek, egységes a film, emiatt sem.

ha ajánlhatok egy filmet hasonló témában, ilyen pszichos témában, nézd meg a triangle-t.

(#20859) Tibiajax válasza brownus (#20851) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem mertem megnézni bszki végul az este....
:DDD
na majd talán ma.

(#20860) szumoo válasza brownus (#20858) üzenetére


szumoo
senior tag

Nálam a felvételek dobták meg igazán a súlyát a filmnek, de lehet, hogy csak én vettem komolyabban, mint kellene :B

Köszi a tippet :R, de első körben még erre próbálom rávenni magam. Tudom, hogy parázni fogok, de erősebb a kíváncsiság! :D

Tibiajax: hajrá! :D

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#20861) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Mostani jó "betojatós" horror film címeket ha tudnátok mondani megköszönném:) Akarok nézni párat a hétvégén, de nem vagyok annyira jártas a témában. Olyanok nem nagyon izgatnak, hogy Átok nagyon nem jött be.De a Paranormal Activity az tetszett.Nem ragaszkodom az ilyen filmekhez csak ne legyen nagyon régi és lehessen rajta félni. Köszönöm :R

(#20862) bagyulajuve válasza szumoo (#20860) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Azt a filmet nagyon nézd meg! Egyik kedvenc horrorom, már vagy 5-6x biztos láttam, de még mindig tartogat újdonságokat.

Viszont ez a Fourth kind/4. típusú találkozások nem jött be. Spiler is lehet: Tele van hülyeséggel és végig éreztem, hogy ez egy "fake" film, szemben a Blair Witch-csel, ami sokkal "hihetőbb" volt számomra, igaz akkor még fiatal voltam, amikor láttam. Egyszeri nézésre oké, de nem több, 1x ijedtem meg rajta összesen. Az imdb átlaga hűen tükrözi véleményem: 6/10.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#20863) meroly


meroly
veterán

Szállítmány
6/10

Semmi extra, sima akciófilm.

Impossible is nothing

(#20864) Dr. Romano válasza littlelion21 (#20857) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi, de ezt már jó ideje tudom ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20865) Jhonny06 válasza Bencus88 (#20861) üzenetére


Jhonny06
veterán

Texasi láncfűrészes mészárlás - A kezdet. Na ez fosatós! :DDD

(#20866) <NewL> válasza littlelion21 (#20857) üzenetére


<NewL>
addikt

hopp,bocs. az első verzsönt láttam a Doomsdayt,Romano bekavart:D
lehet ,hogy a 2012 Doomsday még ennyire se tetszene

délután megnéztem kb ötödjére a Fegyvernepper -ert
10/10

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#20867) diablo1984 válasza Jhonny06 (#20865) üzenetére


diablo1984
veterán

a tv-ben adták a napokban, tipikus hülyegyerek-áldozatok voltak benne, tucatfilm, tucathülyeségekkel.....

(#20868) Bencus88 válasza Jhonny06 (#20865) üzenetére


Bencus88
nagyúr

kössz a tippet! Jöhet még pár film:) :R

(#20869) Ifju válasza Bencus88 (#20868) üzenetére


Ifju
aktív tag

Cola111 kolléga ajánlott pár jót

plusz:
Magasfeszültség
Blair Witch
Cloverfield
egyébként a horror szóra rákeresve a topikban csodákat látsz :K

[ Szerkesztve ]

(#20870) Cola111 válasza Ifju (#20869) üzenetére


Cola111
aktív tag

ebola szindróma, nagyon beteg egy film!!! :)
Martyrs, vagy amit most láttam a comming soon se rossz.

[ Szerkesztve ]

(#20871) BITBOYS válasza Bencus88 (#20868) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem egy igazi horror, mindenesetre a Ghost Ship egy érdekes film. Már csak az eleje miatt is :)
Halálhajó már volt...hirtelen ennyi. :)

Jah... még pár film így amit megnéztem:

Ananász expressz: Nem rossz, egynek elmegy.

Félelem és reszketés Las Vegasban: Szerintem ez a film túl van értékelve...bár végig se tudtam nézni.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20872) BITBOYS válasza BITBOYS (#20871) üzenetére


BITBOYS
addikt

És a ráadás:

27 idegen igen : Tetszett, bár rókabőrös a sztori. Csajjal/Feleséggel/Barátnővel kell megnézni :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20873) Pitterix


Pitterix
őstag

Into the Blue 2: The Reef

A történet egy nagy 0, a csajok 2, a táj 3.

5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#20874) Integra válasza BITBOYS (#20871) üzenetére


Integra
titán

na igen, ennek az eleje elég frankóra sikerült:) a film többi része szerintem felejtős.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20875) BITBOYS válasza Integra (#20874) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valahogy úgy :)

Lecserélték Butlert!? :DD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20876) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm!
:R :R

(#20877) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Légió

Nem tudom mi a fene akart ez lenni, de nagyon nem jött be. Angyalok csapják egymást shotgunnal motoros buzogánnyal stb-vel... pfff... mintha a Tekken moziváltozatába csöppentem volna, már csak Kuma és Yosimitchu hiányzott onnan. A történet megint egy hülyeség és a karakterek reagálása az eseményekre eléggé abszurd...
Nem tudtam mi ez, de ismerősök elmondása alapján jóval többet vártam.

4/10

Egyébként idén várható valami normális jó horrorfilm?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20878) Leeza válasza BITBOYS (#20872) üzenetére


Leeza
tag

Jééé... Az pedig tényleg igen csajos film, nem gondoltam, hogy egy férfinak is tetszene...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20879) Tibiajax válasza BITBOYS (#20871) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Félelem és reszketés Las Vegasban: Szerintem ez a film túl van értékelve...bár végig se tudtam nézni.
végre valaki... én a hétvégén töröltem épp le a kollekciómból, mivel elgondolkodtam azon, h életemben nem néztem még végig soha, mivel, egyrészt valami hihetetlen semmitérő film, vagy..nem voltam soha eléggé beszívva hozzá

(#20880) szumoo válasza Tibiajax (#20879) üzenetére


szumoo
senior tag

Megnézted a 4th king-et?

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#20881) Leeza válasza Tibiajax (#20879) üzenetére


Leeza
tag

Valószínű tényleg ez az utóbbi az oka, hogy soha nem élvezted, ahogy én sem, pedig annyian istenítették nekem... Én is képtelen voltam végignézni.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20882) brownus válasza Leeza (#20881) üzenetére


brownus
veterán

jaja, ahhoz a filmhez kell egy bizonyos előélet

(#20883) Buresz


Buresz
csendes tag

megint lehet kapni Avatar IMAX 3D-s jegyet az Arénában... aki még nem látta volna esetleg. :))

-Mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele, érted?!!

(#20884) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

AJánlanék pár filmet:

9

és ha vkinek tetszett anno a SWAT c film akkor a tropa de elite is tetszeni fog neki. sőt még jobban mert hiányzik belőle holivúd. ;)

természetesen portugál nyelven felirattal ajánlom a fogyasztását :R

Uff!

(#20885) hejesírásó válasza Dr. Romano (#20877) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Egyetértek sztem is irtó gyenge a Legion!

Jó film is lehetett volna. Amit a Legionra költöttek azt akár át is utalhatták volna nekem és mindenki jobban járt volna :))

(#20886) BITBOYS válasza Leeza (#20878) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezen én is meglepődtem, biztos jó hangulatomba voltam :)

Tibiajax

Gondolom kultuszfilm bizonyos embereknek. Úgy látszik nekünk nem jött át a lényegi mondandója. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20887) mephi666


mephi666
nagyúr

most olvastam vissza a topikban, mi kb. 2hete néztük meg az event horizon-t :) régen láttam kb 2-szer, barátnőm pedig még nem látta... jó film volt... kicsit klisés tényleg itt-ott, de nekem nagyon tetszett maga a megvalósítás és a hangulat is... a flash-elések is komolyak voltak :K (habár halucinációkban mondjuk a tükrök túltesz rajta... ezt is újra kell néznünk a 2. rész előtt) összesítve nálam 10/8-at kap...

miket néztünk még?

narnia krónikái (tv-ben): kellemes kis "estimese" sok sok klisével, viszont hangulatosan/látványosan tálalva... az imdb-s 7.0 tükrözi a véleményem: 10/7 :)

mad max: úgy néz ki, hogy a 2. részét láttam nagyon régen, mert teljesen másra emlékeztem... itt max még annyira nem is "mad"... jó kis film, ahhoz képest, hogy már bő 30éve készült, szerintem megállja a helyét... fura volt mel gibson-t fiatalon/véznán látni, de ennek ellenére jó színész... a film 10/7.5-öt kap tőlem... be van tervezve a 2. rész is a napokban... anno azt láthattam és nagyon tetszett, szerintem most is tetszeni fog...

a golyó: szeretem king könyveit és jó adaptációkat is lehet tőle látni, de ez szvsz. nem az :( éreztem, hogy mit hangsúlyozhatott ki king a könyv változatban és az jó lehet nagyon, de ez a film szerintem elég pocsék... 10/4

christine: egy régi king adaptáció abból az évből, amikor születtem :B carpenter azért szvsz. nagyon jó rendező... nem tudta teljesen visszaadni a könyvet (lehetetlen is általában ez a feladat), de jól sikerült ez a mozi... 10/7-et megérdemel...

a dolog szintén king adaptáció, szintén carpenter kezei közül :) ezt sem olvastam könyvben, de nagyon jó lett ez a feldolgozás is... pár bugyuta jelenet volt még benne azért, de klasszikus ez a film is... 10/8

majdnem kifelejtettem: tegnap néztük a bermuda háromszög-ről szóló minisorozat első részét... láttam már részletekben, amikor időnként adták a tv-ben, de most meg lesz nézve újra... eddig 10/7-re értékelem... majd kiderül, mit változik... (pár logikátlanságot azért felfedeztem már benne, de nem baj... hátha lesz rájuk magyarázat)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20888) brownus válasza mephi666 (#20887) üzenetére


brownus
veterán

.... kb. 2hete néztük meg az event horizon-t :)..... ezt is újra kell néznünk a 2. rész előtt) összesítve nálam 10/8-at kap... - ??? infót, linket!!! plz:)

(#20889) Odin_James válasza BITBOYS (#20886) üzenetére


Odin_James
tag

"Gondolom kultuszfilm bizonyos embereknek. Úgy látszik nekünk nem jött át a lényegi mondandója."

Mivel végig sem nézted...
Egyébként van mondanivalója, nem is kevés.
"Aki vadállatot csinál magából az megszabadul az emberi lét fájdalmától."

Még régebben én is próbálkoztam vele néhányszor, de én sem tudtam végignézni, majd pár évvel ezelőtt érettebb fejjel végignéztem és kellemesen csalódtam benne.
Ha az első fél óra után rá tud hangolódni az ember, nem akármilyen szórakozásban lesz része. Szóval még egy próbát megér szerintem Terry Gilliam remekműve.
Egyébként a film alapjául szolgáló könyv is nagyon jó, sőt talán még jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#20890) mephi666 válasza brownus (#20888) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet félreérthető voltam: a tükrök2-re gondoltam :B elvileg idén jönnie kellene, de szinte semmi infó nincs még róla... az első rész mindkettőnknek tetszett és a 2. rész előtt újra fogjuk nézni, az biztos :) mániákus filmnézők vagyunk mindketten... hétvégente 3-4film simán lemegy napi szinten úgy, hogy mellette mást is csinálunk... van egy papírunk, amin csak gyűlnek folyamatosan a címek, amiket meg kell nézni... :) nem unatkozunk... általában megnézünk 1 filmet és másik 3at felírunk rá...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20891) Odin_James válasza hejesírásó (#20884) üzenetére


Odin_James
tag

Semmi köze a SWAT című bohóckodásnak a Tropa de Elite-hez. Az utóbbi sokkal több értéket képvisel.
Ha bejött a Tropa de Elite, kötelező még az Isten Városa és a méltatlanul elfeledett City of Men. :K

[ Szerkesztve ]

(#20892) Odin_James válasza mephi666 (#20887) üzenetére


Odin_James
tag

A Dolog című film, soha nem volt King adaptáció (ilyen című S. King könyv nem létezik, vagy ha igen, semmi köze ehhez a filmhez), ezt benézted, de tényleg alap horror/sci-fi klasszikus.

[ Szerkesztve ]

(#20893) mephi666 válasza Odin_James (#20892) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, ezt tényleg benéztem... nem tudom, miért rémlett king neve... talán azért, mert volt pár hasonló ufós témájú könyve? :F (álomcsapda, rémkoppantók...) na, mindegy... egyébként a dolog kapcsán: ma van kurt russel 59. születésnapja :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20894) bagyulajuve válasza Tibiajax (#20879) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én is próbálkoztam vele, de valahogy engem se kötött le és végül sosem néztem meg

Resistencia eterna

(#20895) Tibiajax válasza bagyulajuve (#20894) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, akkor vagyunk itt többen is ezzel....

#20880 szumoo nem néztem még meg, már nagyon készülök rá (napközben, világosban persze:D), de ma meg este megyunk a viharszigetre, ugyhogy akkor, holnap.
két filmet nem nézek egy nap :N

(#20896) adalbert1 válasza Integra (#20721) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát tényleg alakulhatott volna jobban, mondjuk tény hogy pár filmet nem is láttam a jelölések közül. Aminek örülök, hogy Waltz megkapta az Oscart.
Amit nagyon sajnálok hogy a The Moon még jelölést se kapott, habár lehet hogy pont későn készült volna el? :F
De a tavalyi is vicc volt, pl.: a Slumdog Millionare rengeteg díja. A régebbiekre nem igazán emlékszem, de voltak még blamák rendesen...

szerk.: ne már hogy alig tetszik valakinek a Félelem és reszketés...
Pedig hatalmas film, nagyon laza dumákkal... :D
A kedvencem : "Én mint az ügyvéded azt javaslom....", vagy "Itt a napfény bélyeged fele" :)) , vagy : "Ő itt Susie. Barbara Streisand portrékat fest." :DDD "Kokain is fog kelleni". :)
Bocs ha pontatlanul idéztem, elég régen láttam már utoljára...

[ Szerkesztve ]

(#20897) t1


t1
addikt

Hova lettek Morganék?

Unaloműzésre jól szolgál de semmi extra, ha nem kötelező ne nézd meg mert nem vesztes vele semmit :) 4/10

(#20898) BITBOYS válasza Odin_James (#20889) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem lehúzni szeretném, ne érts félre. Az érettebb fejjel sem megyek semmire, mivel 30 is elmúltam. Egyszerűen nem jött át a mondanivalója, semmi több. A bombák földjén se tetszett, pedig sokan szeretik a filmet. Kezdjek aggódni? :D

...sőt, továbbmegyek. A Született gyilkosok se tetszett. Nagyjából ez van :)

mod:
Harcosok klubját viszont nagyon csípem.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20899) Eagle16 válasza Tibiajax (#20879) üzenetére


Eagle16
addikt

+1

Én sem bírtam, asszem fél óra után lekapcsoltam.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#20900) Odin_James válasza BITBOYS (#20898) üzenetére


Odin_James
tag

Harcosok Klubja? Az első számú kedvencem! Minden egyes képkockája maga a tökéletesség! :D

Azért adj (majd) még egy esélyt a Fear and Loathing in Las Vegas-nak. Hidd el, megéri! :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.