Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) Nandinagy válasza dkaro (#11899) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mire vársz? IF CR,Hero Mbappe meg ott vannak a promo lapok is. Ennél nagyobb esélyed nem lesz egy jó lapra. :D

(#11902) sz_abika


sz_abika
addikt

1.probara a pick Koulibaly, 2.felejtős talán Kolarovs, 3.:
alt="" title=""
Hát csak jobb mint azuntrade dupeokat dobálni a kukába :D

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#11903) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Ennél szarabbat...még foddereknek is szarok...:W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#11904) toxicjew


toxicjew
addikt

Csináltam 20 81+ picket de Benzemam meg Szczesnyn kívül semmi érdekes nem jött... Na jó, Motm Giroud :)) Nem nekem valók ezek a pickek, Summer Heaten kívül még nem adták soha.

(#11905) dkaro válasza Nandinagy (#11901) üzenetére


dkaro
őstag

Én mindig várok :D De Mbappe, Kante, Odegaard közül bárkinek örülnék. Hnap kirakom még napközben telón a PL sbc-t újra (kivéve wesbrom) aztán este meglátom. Hátha a hétfő a szerencsenapom.

(#11906) eM'82


eM'82
addikt

Még amikor főleg SBattlesben éltem ki a fifa iránti igényemet, akkor tudtam 1 egész fölötti gólátlagot termelni valakivel.

Pure Rivals és WL mindkettő (Joao-nál volt 30-40 meccs amikor kiszorult szélre Mbappé érkezésekor, de még így is jó az aránya).


Ezért nem fogom eladni Neymart, tökmindegy hova zuhan az ára.

Az 5db 85+-os SBCből Courtois, Marquinhos, IF Rui Patricio, Koke, Godin. Éppenhogy visszajött az "értéke".
5db 81+-ból MoTM Morales, Canales, De Jong, L.Martinez

(#11907) taylorp


taylorp
senior tag

Most nem reklamálok:

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#11908) Nandinagy


Nandinagy
addikt

19-11 :D Ismét. Kicsit már kezdem unni ahogy az utolsó meccsen leszopat a játék valami szerencsétlen olasz ellen. Annyira jó, hogy nála működik az auto block és 10 lövésem blokkolja én meg 10 perce tudom hova fogja lőni de a játékosom túlfut rajta állandóan.
Annyira nem rossz eredmény ahhoz képest, hogy 9-8ba majd 11-10ben kezdtem(bár ezt tudom a legkevésbé értelmezni, hogy jött össze).

Visszaváltottam 442re 9-8 után Dalglish miatt szóval foghatjuk a 442re is a végét, de ezt megint nem értem mikor 2 hete meg a 442 miatt szenvedtem mindenki ellen és az 5 védővel jöttem fel. Legközelebb 10 meccsenként felállást váltok :D

Cucurella meg az új kedvenc játékosom lett. Csereként jön be cmbe és 7 meccsen 5 db győztes gólt lőtt már wlben. Valahogy mindig jó helyen van :D

#11906eM'82
Nekem az idei részben 2 darab játékossal jön össze a meccs/gól átlag feletti termés: Neymar meg CR. Mondjuk én sb-t sosem játszok a kezdő csapattal :D

(#11909) Aguinaga válasza taylorp (#11907) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én is kiraktam ezt a csodát, a 35-öt költöttem rá, jött a híg fos: WI Marcelo, mint mindenkinek, meg rare gold Griezman, Alderweireld, Wijnaldum és Thomas Müller...

PSN: OldSlowhand74

(#11910) Nandinagy válasza Aguinaga (#11909) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem azt mondom, hogy extra Marcelo de ha kap +2 upgradet éppen lehet belőle jó lap. 77-78 pace környékén egy Kimpembe vagy Casemiro 400-500kba kerül. A védekező+fizika meg fullos már most is :D

(#11911) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Szokásos 10/6 kezdés után tegnap elég jól ment a játék, meglett a 18 win. A swap miatt játszottam a g2 után még egyet, egy meccs pedig bennmaradt. Most ismét hajlandó volt a csapat működni, plusz úgy látom, hogy az játékosok is ki vannak kellően égve, mert ennyi rage quitet még nem igazán tapasztaltam. :U Epekedve várom a 80-82es pickeket.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#11912) Bohus84 válasza Nandinagy (#11910) üzenetére


Bohus84
tag

Tegnapi upgradekből annyi fodder jött, hogy csináltam még egy mid icont: Baresi. Mind1 is. Csak az ő sebességeről jutott eszembe, hogy ajánljam annak aki tudja cb-be Reece Jamest. Legjobb cb. Pedig próbáltam több icont is:mid Blanc, baby Rio, baby Desailly, baby Carlos Alberto. Aki legjobban bejött az Capita, jó a sebessége és agilis de meg sem közelíti Jamest. Pece kell nincs mese.10es chemen indul, Tavernier 7es és cserélnek. Megvan if Walker is de még rajta is túltesz. Gold1 1et hoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#11913) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a 81+-os abc egész jól adja most. Elég sok 86+-ost adott, még ezt is.

Egynek elmegy.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11914) taylorp válasza Aguinaga (#11909) üzenetére


taylorp
senior tag

Nekem klubból kijött, nem költök ilyesmire ha nem muszáj.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#11915) thebigK


thebigK
addikt

Egy Mbabut behuztam transferrol, talan upgrade es price range emeles utan lehet keresni rajt egy szazast. Tenyleg aki teheti probalja ki, a csavo mindenkit leszed !

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11916) LendvaiFeri1 válasza dvtkfan (#11903) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ilyen is van. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11917) dkaro válasza |AP| (#11891) üzenetére


dkaro
őstag

45000 körül van az Elite1 és 5-0ert jár a 2500 pont, meg lehet azt szerezni 20 meccs alatt ha van türelmed hozzá:)

(#11918) dkaro válasza LendvaiFeri1 (#11916) üzenetére


dkaro
őstag

Pont jó sbcbe, high rating és portugál :DD

(#11919) Raunchy válasza Bohus84 (#11912) üzenetére


Raunchy
tag

Gondolom te az RB Jamesre gondolsz.
Nekem a party bagből esett a cdm változat, de az is nagyon atom CB be, csak ajánlani tudom.
Shadow chemmel 90+ pace ő is, sajnos tényleg ez kell oda 😁

(#11920) gjoe


gjoe
őstag

Ennél rosszabb lett valakinek?
10 pickbol 1db 86os a többi 83 82 dupla kuka
Sb Reward 1db trade immobile

(#11921) Woodslave válasza gjoe (#11920) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] ;] :D

if you don;t see a walkout from the 85+ 5 player pack I advise you to delete #fifa21

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11922) Aguinaga válasza Nandinagy (#11910) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igen, úgy más használható lenne, de azért védőknél nehezebb összehozni, mint csatár/középpályás esetén, nem? Hány meccs kell kapott gól nélkül, hogy emelkedjen? 5?

PSN: OldSlowhand74

(#11923) Aguinaga válasza taylorp (#11914) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én se költöttem volna, de úgy volt fodderem csak, hogy nem jött ki a 75-ös chem, kellett vennem Godint meg két Laligás szélsőt.

PSN: OldSlowhand74

(#11924) Aguinaga válasza thebigK (#11915) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem ennyi pénzem nincs, de néztem ezt a Lees-Melou-t és az udinese-s Pereyra-t is, ezek vajon megérnék? 120k körül vannak, ha kapnak emelést, emelkedhet az áruk, vagy inkább csak csökken (mert már a piac beárazta az emelkedéssel együtt)?

PSN: OldSlowhand74

(#11925) evibly válasza Nandinagy (#11875) üzenetére


evibly
senior tag

Hát, ha valaki megkésel egy embert, akkor sem a kést gyártó céget veszed elő, hanem azt, aki elkövette :)

Értem persze az érvet, de csak én itt vagyok ellenpéldaként, hogy lehet játszani ezen dolgok kiaknázása nélkül és sztem a fórumon a többségünk ilyen. Meg azzal is abszolút egyetértek, hogy ha valaki ezt tökéletes módon elsajátította, a megfelelő pillanatban alkalmazza, és a játék több elemét IS használva, ezeket össze kombinálva picsáz el, akkor emelem kalapom. Én is erre törekszem. Én attól égek ki, amikor eszetlenül, a lentieket spammelve nyomja valaki és nyilván az a legkiakasztóbb, amikor csak összejön neki.... :C

Az EA-nek rengeteg sara van, #11878Madn!ght által összeírt lista is inkább a fejlesztések elhanyagolását igazolja, azt a full nemtörődömséget, ahogy velünk, játékosokkal bánnak. A community (ahogy más játékokat űzőktől hallom) máshol is legalább ilyen toxic (metát erőltető, hibákat kihasználó, stb.), ha nem durvább. Vagyis igen, az "emberekkel komoly baj van" tétel is abszolút igaz sajnos. Na, de ez már máshova vezet, helyette inkább megmutatom a 85+-os SBC lapjait:

(#11926) thebigK válasza Aguinaga (#11924) üzenetére


thebigK
addikt

Nemtudom elkepzelni, hogy csokkenjen, ha kapnak upot, mindkett brutal lap lesz akkor, ez a Pereyra szvsz most is meger 120 ezret

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11927) Nandinagy válasza Aguinaga (#11922) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem. 5 meccsbol egyet kapott gol nelkul kell lehozzanak. MBabu mar emelkedni is fog mert a wolfsburg 2-0ra nyert.

lees melou meg fullos cm. En ot hasznalom. Megvettem de a pickek is kidobtak. Tiszta haszon :D mondjuk mar van 8 cmem de hat igy legalabb barhogy varialom a csapatot az a poszt megoldott :D

(#11928) thebigK válasza Nandinagy (#11927) üzenetére


thebigK
addikt

Raadasul a Nice mar 2 golt lott, szerdan ismet jatszanak, gyengebb csapat ellen, szoval neki is meglesz sztem elobb utobb az upgrade.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11929) Zimmi91 válasza thebigK (#11915) üzenetére


Zimmi91
addikt

Félek ettől az Mbabutól, pcn és psen nincs, de xboxon 400ért lehet venni, így nem fognak szerintem price ranget emelni :D 2 millióm van benne, kiv leszek :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#11930) v-man


v-man
őstag

Benzema Busquets Verrati és 2 85ös :C

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#11931) Aguinaga válasza thebigK (#11926) üzenetére


Aguinaga
őstag

& Nandinagy:

Köszi, akkor befektetek :)
Illetve véletlen már vettem két Lees-Melou-t, mert egy volt buynow-val 125k de közben tettem licitet 125-ben egy másikra, és megnyertem.
Pereyrat is vettem egyet. 112-ért, majd tesztelem finisherrel a SerieA swapban :D

PSN: OldSlowhand74

(#11932) sz_abika válasza Aguinaga (#11931) üzenetére


sz_abika
addikt

Ez a LeesMelou még upgrade után is csak egy átlagos B2B lesz, ráadásul Pereyrahoz hasonlóan common gold a base lapja, tehát bármilyen gold pakkból jöhetnek - szerintem még sok fog a piacra érkezi és lenyomja az árát :/

PSN: xszabikax

(#11933) |AP|


|AP|
veterán

ha már megvan a 87-es Reiner/Cucurella, akkor ugye nem vesztek semmit, ha a kisebb ratingű lapokat belepakolom mondjuk ebbe az 5x 85+ -os sbc-be?

(#11934) gabesz82 válasza |AP| (#11933) üzenetére


gabesz82
senior tag

de vesztesz, azokat a lapokat amiket beleteszel :)

PSN: Morfologus82

(#11935) Raunchy válasza |AP| (#11933) üzenetére


Raunchy
tag

Nem, ha kifarmoltad a nagy lapot akkor már nem fog kelleni egyik sem ☺️

(#11936) Nandinagy válasza sz_abika (#11932) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mi szamit atlagosnak? Az upgrade utan hasonlo statjai lesznek mint a fejlodos renatonak vagy curtis jonesnak.
raadasul a legtobb kozeppalyassal ellentetben o 4/4 tehat tokeletes a posztra.(szeretem ha egy croquettat vagy az l2+lovocselt megtudja csinalni egy b2b, hogy tisztabb passzsavom legyen.)

[ Szerkesztve ]

(#11937) thebigK


thebigK
addikt

Este a mostani ikon sbc-k is lejarnak, kivancsi vagyok vajon vegre kiadnak-e egy ujabb adagot beloluk, mert ez a resze is tragedia eddig az idei jateknak, pedig ment am a szoveg jatek elejen, hogy az idei lesz a legizgibb ikon program evör. Mondjuk ja, a varakozas is az ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11938) Zimmi91 válasza thebigK (#11937) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is azt várom, remélem jön vmi baszó ST vagy CAM akit használni is lehet :D Ha meg nem akkor Mbabun jöjjön sok pííz és veszek vkit ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11939) sz_abika válasza Nandinagy (#11936) üzenetére


sz_abika
addikt

2honapja ezt a szintet tudja Freeze Aouar is, valamivel kevesebbért. Es még az upgradere vársz további 1-2hetet.
41212be szuper választás a másik oldalra, ha nincs pénz.

PSN: xszabikax

(#11940) Nandinagy válasza sz_abika (#11939) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jo hat azert a 60 def eleg verszegeny mar ilyenkor oda. Meg november kornyeken eleg egy gold bruno cmbe de mostmar nem ajanlanam :D

(#11941) elod22 válasza thebigK (#11937) üzenetére


elod22
senior tag

Én is nagyon remélem, hogy jön valami értelmes ikon sbc, mert eddig Kaka-n kívül nem volt olyan, amit megérte volna kirakni. Esetleg még Cannavaro, de az is túl volt árazva a piaci árához képest.

(#11942) gabesz82


gabesz82
senior tag

Mid Icon SBC adott egy 89-es Nedved-et, not great but not terrible... Érdemes használni CAM-ként? Egyáltalán használható CAM-ként?

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#11943) Kristof_94 válasza elod22 (#11941) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a EA-től ne várjunk túl sokat, 2 hónapja nem volt ikon... :(
Ha meg ma lesz, akkor valami gagyi, aztán 1 hónapig megint semmi.

(#11944) Bohus84 válasza gabesz82 (#11942) üzenetére


Bohus84
tag

Nem tudom milyen csapatod van, de az a lap teljesen jó cam. A játék ezen szakaszában már van választék, de nekem minden évben az első icon akit veszek. Ár érték arányban az egyik legjobb. Ha volt sok untrade foddered az sbc-hez akkor, megérte.

(#11945) gabesz82 válasza Bohus84 (#11944) üzenetére


gabesz82
senior tag

Teljesen "ingyen" volt igen, én is úgy gondolom, hogy így megérte. Csak kérdés, hogyan legózom be ide... :F Cucurella-t meg szeretném tartani, mert bitang, mindenki tradeable, kivéve Mendy, Cucu, Todibo. Nyilván nem mindenáron tenném be, de azért egy próbát adnék neki.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#11946) gabesz82 válasza gabesz82 (#11945) üzenetére


gabesz82
senior tag

Esetleg így:

Nagyon gáz lehet Mendy és Dalot 7es chem-en?

PSN: Morfologus82

(#11947) thebigK


thebigK
addikt

Nagyon lóvés sbc jott. Mid vagy prime pick, 3ból lehet pickelni. 85 85 86 87 kovetelmenyekkel.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11948) elod22 válasza thebigK (#11947) üzenetére


elod22
senior tag

Úgy néz ki nagyon nem akarnak már icon lapokat kirakható sbc-be rakni. Engem például hidegen hagynak ezek a fajta lutri csomagok. Úgyis valami szar esne, inkább ki se rakom. Amilyen szerencsém van még a pick-ből is Bobby Moore, Laudrup és Shearer között kéne választanom. :DD

(#11949) thebigK válasza elod22 (#11948) üzenetére


thebigK
addikt

Mert szarhaziak :DDD en mondjuk megcsinalom szerintem, klubbol.kijon elvileg, ha a sima lapjaimbol csinalok 81+ upgrade-ket es ad kozbe par 85 86ost

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11950) zolesz78


zolesz78
csendes tag

Valami van ezzel a játékkal mostanában. A játékosaimnak gondja vannak a kapu eltalálásával. Ha sikerül akkor meg belerúgják a kapusba. 21 lövés ebből 13 eltalálja a kaput, 1 gól, 3 kapufa. Az ellenfél meg egész meccsen 5-öt lő, 3 kapura és abból 1 gól. Sorra jönnek az ilyen meccsek. Lehet ez a 40 körüli ping miatt?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.