Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) LendvaiFeri1 válasza bacsis (#11849) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A legutolsó, amiben volt kommentátor, az a 14 volt. Magyar bajnokság hivatalosan még szerintem nem volt egyik játékban sem.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11852) bacsis válasza LendvaiFeri1 (#11851) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Oksa, köszi srácok :R

(#11853) Bohus84


Bohus84
tag

Mid icon upgrade :W

(#11854) K.J válasza Bohus84 (#11853) üzenetére


K.J
senior tag

Nekem egy Lampard jött. Örülök, h erre csesztem el egy csomó foddert.
Bár a 83+ pack dobott 2 promo lapot. LaLiga balbekket és Lees-Melout.

(#11855) Madn!ght válasza bacsis (#11849) üzenetére


Madn!ght
addikt

A Fifa 15-ben volt utoljára magyar szinkron. ;) (Van itthon ps3 és Ps4 verzió is a polcon)

Bohus84: nálam egy Pires jött... borzalmasan csalódott vagyok. Az aktuális ikon swapbe nem is vagyok hajlandó belekezdeni.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#11856) Bohus84 válasza Madn!ght (#11855) üzenetére


Bohus84
tag

Eddigi icon packok: baby Nakata, baby Guardiola, mid Litmanen. Kicsit èn is csalódott vagyok de hát ez sterencse játék. Ami lehetne, olyan sbc hogy mondjuk 3 icont beleraksz és kapsz egy icon packot megint.

(#11857) gjoe válasza Bohus84 (#11856) üzenetére


gjoe
őstag

Litmanen nekem is jött pár hete.
Jó lenne valami ikon upgrade amibe bele tenném szívesen.
Csere nakatára :DD

(#11858) Nandinagy válasza Bohus84 (#11856) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szívesen odaadnám Dalglisht a renatoért vagy rashfordért :D :D Még Essient is :C

(#11859) Bohus84 válasza gjoe (#11857) üzenetére


Bohus84
tag

Nem is azt várja az ember, hogy minden packban legyen Gullit. Csak mondjuk 3ból egy lett volna amit ki tudok próbálni.

Nandinagy:
Nem elégedetlenkedek, idei packluckom bőven átlag feletti. Csak mondom, hogy miket lehetne, ami elégedettebbé tehetné a játékosokat :)
Dehát az az eat nem érdekli

[ Szerkesztve ]

(#11860) gjoe válasza Bohus84 (#11859) üzenetére


gjoe
őstag

kipróbálni kitudod :DD
Csak használni nem :C Bocsi

(#11861) Citroware


Citroware
addikt

Tudna valaki egy rövid összegzőt mondani az új részről?
Én kb 3-4 évvel ezelőtt teljesen elfordultam a FIFA szériától, pedig addig minden évben megvolt. Beleuntam a szkriptelt játékmenetbe, az Ultimate Team-es csalásba, és abba, hogy leszartak a fejlesztők szinte mindent, ami FUT-on kívül van (pl karrier mód), és a játékmenet is elment a valósághű futballtól egy irreális, felgyorsított árkád élménybe. Ahol egyébként ha egy egyszerű 10 perces félidejű meccset le szeretnék játszani, ilyen 5:3, 6:2 és hasonló volt az átlagos eredmény, ráadásul túl könnyű lett. A FIFA 16-ot nagyon eltalálták annak idején, lelassult a játék (már nem futóbolondokból állt), és nem volt túlzottan sok gól minden meccsen, de amik utána jöttek... az már nem tetszett nekem.

Tudna valaki mondani valamit erre a részre, hogy az ultimate teamen kívül az egyéb játékmódok most milyen színvonalat képviselnek? De legfőképpen arra, hogy maga a játék, ami a pályán zajlik, az mennyire "normális"?

[ Szerkesztve ]

(#11862) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én inkább várok egy prime icon upgradere, ha már egyéni ikon SBC 2 hónapja nincs... :C

(#11863) Zimmi91 válasza Citroware (#11861) üzenetére


Zimmi91
addikt

Fuss, rohanj, menekülj és vissza se nézz erre a csoportra, meg főleg a játékra ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11864) dkaro válasza Citroware (#11861) üzenetére


dkaro
őstag

Nem változott jó irányba, ez a fórum is inkább az Anonim FIFA függők klubja, mindenki tudja hogy nem jó de nem tudjuk letenni :)

(#11865) Bence910905 válasza Bohus84 (#11859) üzenetére


Bence910905
tag

Van akinek nem adja van aki hetente nyit promo lapot :) 83+25 82+25 a kettobol a legmagasabb 86 david silva.. 5 icon upgrade iden eddig egyik se er semmit.. TOTY alatt kb 200 pl upgrede semmi.. Es az idei legdragabb eldhato nyitasom 120 k szoval ja lenne miert panaszkodnom :)

(#11866) thebigK


thebigK
addikt

a 25x 82+-t is kinyitottam, csak fodder jött, KDB, Kroos, pár 85ös, 84es, annyi baj legyen. Viszont a 40 millás kérdés: hogy legyen Mbabu beépitve? Az alábbi játékosok vannak, akiket a kezdőben szeretnék, mindenki untrade, kivéve CR, de őt nem adom, magasan a legjobb lap idén, Neymaron is túltesz. Rendelkezésre áll kb 2 milla coin, várom a legéletképesebb ötleteket. Vagy CB, vagy CDM lesz a pali, ezt se tudom még, mindkét poszton beast, eszméletlen lap lett. A padon a használható untrade lapok láthatók, bár velük esélytelen linkelni.
[hozzájuk kéne]

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11867) thebigK válasza thebigK (#11866) üzenetére


thebigK
addikt

Ha valakit ki kell vágni a linkelt csapatból, akkor Rashford mehet a padra

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11868) Nandinagy válasza thebigK (#11866) üzenetére


Nandinagy
addikt

Így csak Rashford 8 chem, de ha szélen használod akkor szerintem lényegtelen. balszélre csak a chem miatt raktam colet de oda kb bárki mehet :D Főleg ha van Kurzawád
[link]
[link] így meg Mbabu lehet cb is

[ Szerkesztve ]

(#11869) thEndeR válasza thebigK (#11866) üzenetére


thEndeR
tag

Reiner mennyire hasznalhato? Ha nem lenne rossz akkor megcsinalnam es beepitenem en is Mbabut, de ha hasznalhatatlan akkor nem szenvedek vele.

(#11870) eM'82 válasza Citroware (#11861) üzenetére


eM'82
addikt

Tök ugyanilyen az idei rész is (kick off gólok továbbra is léteznek, meg van ez a qrva idegesítő Bridge skill, amivel kb 120%-ra gyorsul az ellen, hogy sose érd be), csak most már a rewardok fele untradeable. Szarnak ezek ránk.

(#11871) thebigK válasza Nandinagy (#11868) üzenetére


thebigK
addikt

Az első megoldás szimpibb, én is valami hasonlóig jutottam, viszont lehet Reiniert hagyom kezdőben Rashford helyett, és egyelőre marad akkor Mendy-Varane, úgy őket is betudom tenni. Cancelot vettem is, Akanjit sem ártana akkor vadászni valami elfogadható áron és akkor CDM lesz Mbabu. Thx amúgy :R

thEndeR - nem rossz lap, de szélre kicsit lomha, talán a magasság meg a bodytype miatt, viszont középső CAM poszton nálam egy engine-el nem volt rossz.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11872) evibly válasza eM'82 (#11870) üzenetére


evibly
senior tag

Jaja, van ez a "nem tudok játszani, nem is érek el sikereket, ezért nyomon a meta dolgokat, hátha sikerül valami" starter pack:

- Pressure reggel, délben, este
- Bridge csel orrba-szájba, egyszer majd csak sikerül
- Oda vissza one-two passzok a két csatár között, egyszer úgyis elváltja magát a paraszt,
- Lézerpontos, előrevágott passzok, miután az egész csapat plusz a gyúró és a szertáros is védekezik,

.... szabadon folytatható :R

[ Szerkesztve ]

(#11873) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Holnap reggel még kelleni fog 1 győzelem a 14-hez, nem sikerült elérni. Hiába vezetek magabiztosan, egyszer csak fordul a kocka és onnantól semmi nem megy, a mocskos olasznak meg persze igen. 6 vereségből szerintem az összes tőlük jött. Okádék. Vezet és utána 20-30 percig hátul passzolgat. Ráírni meg ugye az Origin fogyatékossága miatt nem tudok, pedig elküldeném a fenébe.

(#11874) thebigK válasza evibly (#11872) üzenetére


thebigK
addikt

16os vonalaig eljutok, fake shot stop, majd utana szigoruan la croqueta.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11875) Nandinagy válasza evibly (#11872) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj, hogy erről nem az emberek tehetnek. Ameddig szétbarmolják az összes többi lehetőséget addig mindenki úgy próbál érvényesülni ahogy látja a profiktól vagy streamerektől.
Próbálnék én szépen játszani de mikor 5 cselen kivül minden szar minek erőltessem? A la croquetta is teljesen meghalt nálam. Croqueta után 2 elrúgja a labdát amit sosem ér el. A cancel moveok meg a ball roll+scoop turn az egyetlen ami működőképes.

Amúgy a bridge még mindig jó de már lényegesen gyengítették. Ha kicsit tudsz védekezni simán megfogod.

(#11876) eM'82 válasza Nandinagy (#11875) üzenetére


eM'82
addikt

Ez is olyan hogy nem mindegy hogy átlagpisti, vagy egy jóval jobb játékos használja. Legtöbbször levédekezem, de amit kaptam az egyik ellenféltől... Piszok jó időzítéssel tolta meg 16oson belül is labdákat. Széleken meg alig lehetett beérni. De lehet nem is a bridge volt, hanem simán ez a "dash" vagy mi, amivel gyorsítasz. Más volt, mint amikor én kivitelezem.

WL: 14 meccsből 8 win lett ezúttal. 3 tizipárbajos vereség a 6ból. Most ennyire futotta. Ma kiszedtem a Fáraót. Csereként eddig egész jól tolja. Tényleg Joao F. 2.0. Valahogy be kellene építsem a csapatba, de nehéz lesz. Neymar-hoz ragaszkodom.
[link]
Van még cka 1 Milla mozgatható ezen kívül, de PL csapatot nem építek.

[ Szerkesztve ]

(#11877) gabesz82


gabesz82
senior tag

Haj... csinálom ezt a swapos silver küldit és újfent rá kell jöjjek, hogy az SB a legundorítóbb játékmód mind közül, ilyen idegesítő módon liveban se játszik senki. Kérdezném azoktól akik elite-ig mennek SBben passióból, hogy miért? És hogyan? És... és... je ne sais quoi... :Y

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#11878) Madn!ght válasza evibly (#11872) üzenetére


Madn!ght
addikt

- Konstant press fáradtság nélkül még a 90+ percben is
- kötelező gól a meccs első 5 percében, illetve a hosszabbításban
- alapvonalra leszaladok bepasszolom, kapásgól bármilyen körülmény között (a védő beszalad a kapuba, a támadó természetesen visszalép)
- októberben összerakott rare gold csapat a b@szó még február végén is (rashford, mendy, varane az isten)
- randon meccsenként ÁLL a csapat, taktikától, formációtól függetlenül.
- fejelés kuka, szöglet kuka
- csak a PACE!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#11879) Nandinagy válasza eM'82 (#11876) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jaja az nem az valószínűleg hanem a directional nutmeg :D Én is gyakorlom mert iszonyat jó tud lenni de elég nehéz jól időzíteni.

(#11880) gjoe válasza gabesz82 (#11877) üzenetére


gjoe
őstag

Szerintem nem vészes az SB. 20 meccs és megvan az elite1, + egész jó a reward. Jobb mint a wl. Csak ultimate-t nem szabad indítani.
Cselek: Nekem az a gondom vele, hogy nem nagyon megy.
40-50 ping-nél szerintem felesleges is, mert mire kezdenéd, a fritz már el is vette.
De a fő gond ami rendszerhiba, hogy ha cselben van az ellenfél azzal bénítja, a védőket. Hiába tudom mit csinál hová helyezkedjek nem engedi. Nem lehet elvenni.
+ a csellel odébb teleportáló mozgások ( rohadtul valóságosak.)

A lényeg mindenki megtalálja a maga stratégiáját, és játékstílusát mint a valóságban. De jó lenne ha a rendszer nem avatkozna bele.

Volt ma egy nagyon látványos erre. Ellenfél szögletét kifejeltem, az emberem kb 10 méterre a kipattanótól simán meglóghattam volna de a rendszer lefagyasztotta az emberem kb 2 másodpercre hogy a 20 méterről érkező támadóé lehessen a labda. Na az ilyenektől kapok hányingert.

(#11881) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok!

Mid Icon packbol esett egy Best, valaki próbálta már? Milyen lehet csatárban?

(#11882) gabesz82 válasza Madn!ght (#11878) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én meglepő módon pl. nem vergődök full gold csapatok ellen (máshol kárpótol a játék :DDD ), a többit sajnos adom :(

gjoe:
nekem ez a végigtotyorgom a meccset (a gép ezt csinálja) baromi idegesítő...

PRDZsolesz:
Statjai alapján Hawk vagy Hunter chemmel még jó is lehet igen, az a mid workrate kicsit zavaró lehet (ill. a 78as stamina), de ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#11883) gabesz82 válasza Nandinagy (#11879) üzenetére


gabesz82
senior tag

Az menő tényleg :K Nekem még szinte sose jött össze, pedig egész egyszerű L1+R1 és jobb analóg az irány.

PSN: Morfologus82

(#11884) K.J


K.J
senior tag

Az a mozdulat megvan még, hogy szaladsz a szélen nagy sebességgel, melletted nyargal a védő, majd egy hirtelen mozdulattal visszasarkalod a labdát?
Na az melyik csel és hogyan kell kivitelezni? Esetleg kivették a gameből? Azt hiszem utoljára a 19-ben használtam.

(#11885) gabesz82 válasza K.J (#11884) üzenetére


gabesz82
senior tag

Elvileg ez a Ronaldo chop ha jól értem... ps4en nyomva tartod az L2 és csinálsz egy lövőcselt arra húzva a bal analógot amerre menni akarsz.

PSN: Morfologus82

(#11886) K.J válasza K.J (#11884) üzenetére


K.J
senior tag

Bocsánat a dupláért!

A másik kérdés vagy kérés, tud-e nekem valaki linkelni egy listát azokról a játékosokról akik unique body type-t kaptak?

gabesz: nem arra gondoltam, ez egy sima sarkazás hátra

[ Szerkesztve ]

(#11887) taylorp válasza Madn!ght (#11855) üzenetére


taylorp
senior tag

Én is nagyon csalódott voltam pár napig amikor kinyitottam a 3. ikont a két fos után. Az első egy fantasztikus Nistelrooy, a második Cannavaro (ő nem olyan vészesen fos, csak kicsit), majd jött a hab a tortán és nyílt egy Gattuso. Nesze semmi fogd meg jól.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#11888) thebigK


thebigK
addikt

Jött jó kis lapégető 81+ pick, és 5x 85+ sbc formájában.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11889) Zimmi91 válasza thebigK (#11888) üzenetére


Zimmi91
addikt

5ből 4db wo volt, de semmi extra csak fodderek, de így is megéri szerintem :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#11890) thebigK válasza Zimmi91 (#11889) üzenetére


thebigK
addikt

Egyelore csak 4db picket csinaltam, Milik, Rodri, Higuain, Ederson, kezdetnek notbad

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11891) |AP| válasza gjoe (#11880) üzenetére


|AP|
veterán

"Szerintem nem vészes az SB. 20 meccs és megvan az elite1, + egész jó a reward. Jobb mint a wl. Csak ultimate-t nem szabad indítani."

Azt hogy? Ahogy én látom, 60ezer körüli pont szokott kelleni az elite1-hez. Legandaryn szoktam tolni, ott bármennyi góllal is nyerek, 2000-2500 körül ad max egy meccsért. Inkább 30-ból van meg nálam a fix elite1 (PC)

(#11892) Mrguba válasza |AP| (#11891) üzenetére


Mrguba
őstag

Mult heten 52 volt kb az elite 1..az voltam de ezen a heten nem tudtam annyit jatszani..csak ami muszaj kb 15 ezrem van most

(#11893) thebigK válasza thebigK (#11890) üzenetére


thebigK
addikt

Ez sajna nem jott be, Dybala, Vardy, 3db 85os tarsasagaban. De legalabb vettem egy RTTF Akanjit 600k-ert

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11894) dkaro


dkaro
őstag

Csináltam 5 picket hogy megéri-e....

(#11895) #04441088


#04441088
törölt tag

Ennek a sz*r fifanak lesz valaha igazságos a sorsolási rendszere? 18 FUT meccs van csak bennem, de ilyen CD, Neymar meg fele Icon csapatokat dobál, bár kilepek, nem annyira érdekel hányas Div.ben vagyok.

(#11896) nyozo


nyozo
aktív tag

Sziasztok!

Először is bocsánat, hogy ide írok, de a Fifa 20 topic már eléggé kihalt... Hátha találkozott már ilyen hibával valaki és tudja rá a megoldást. A hiba jelenség az lenne, hogy játék közben bármiféle hiba üzenet nélkül bezáródik a játék. Akár online játszok akár offline... Amiket már próbáltam: originen játék javítása funkció, offline legyen az origin, origin értesítések kikapcsolása, háttérben szokott futni az MSI afterburner, illetve HW info ezeket bezártam, rendszergazdaként futtatni, egyik se hozott javulást.... Valamikor akár 1-2órán keresztül tudok játszani valamikor már épp, hogy belépek a menübe és kilép. Más játéknál ilyen nem fordul elő, windows esemény naplóban sincs semmi erre utaló.

Előre is köszönöm ha elolvasod, és ha még segíteni is tudnál hálám örökké üldözne! :D :R

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#11897) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem 2db 85 és 86 illetve egy 87-es Firmino. Nem ájultam el, de legalább nem csak 85 jött.

(#11898) Nandinagy válasza dkaro (#11894) üzenetére


Nandinagy
addikt

Csináltam 30 picket: Oblak,WF Lees-Melou,If Younes volt benne a WO :D Lees-Melounak örülök mert eltudtam adni aki megvolt de ez nagyon vérszegény volt.

85*5: Oblak,Son,David Silva meg 2*85. Jó ,hogy Oblakot beleraktam az sbcbe :D

(#11899) dkaro válasza Nandinagy (#11898) üzenetére


dkaro
őstag

Ki kell találnom hogy építem be. A 85ost hnap nyitom ki, gondoltam hogy várok egy kövi promora de igazából a mostaniban van két játékos is akinek örülnék

(#11900) toxicjew


toxicjew
addikt

G2 behúzva, maradt 3 meccs, de annyira nehéz most a gameplay, hogy fölös rápróbálnom.

85+ IF Vasquez meg 4 szar fodder...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.