Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) Nandinagy válasza m4rk.89 (#11139) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem. Igazából ennyire az elején még a taktika is felesleges szerintem de a legjobb felállások idén a 442,4231,4222,532,352,4312. Az utóbbi hármat semmiképp se erőltesd még. Az első 3-ban mindnél 4 támadó játékos és 2 középpályás van. Ezek nem rosszak kezdő felállásnak. Bruno vagy KDB-t meg semmiképp se vegyél. Bruno idén inkább középpályás lap KDB meg évek óta a használhatatlan kategória(cdm-be túl lassú és gyenge a védekezése támadni meg szintén túl lassú és lassan fordul) a spec lapjaik már jók de az meg drága.

Egy Manet mindenképp beújítanék ha van rá coin mert ő még mindig jó lap. Illetve Sterling helyett egy Salah-t.

Pár cselt gyakorolhatsz mert könnyebb velük az élet. Az sb meg erre jó szerintem. Annyira nem nagy ördöngősség a fifa. Ha életedbe volt már a kezedben kontroller hamar bele lehet jönni. Inkább a reflexek amik fontosak meg az izommemória( de fura ezt egy játéknál leírni) :D

[ Szerkesztve ]

(#11152) EA's hit válasza JackeL (#11148) üzenetére


EA's hit
őstag

Hát, én biztos nem használnám Vertonghent :D

(#11153) Mrguba válasza Nandinagy (#11151) üzenetére


Mrguba
őstag

Erdekes...tok masok az elkepzeleseink es a velemenyunk :D
Bruno sokaig volt CAM nalam es egy isten.
De lehet akkor csak nekem jott be?
MOndjuk ami erdekes viszont nekem KANTE nem jott be CDM ben.

(#11154) Kristof_94 válasza Mrguba (#11153) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem szinte a játék eleje óta ő a cam és egy isten ott. Nyugodtan használja bárki a sima lapját is!

(#11155) Bohus84 válasza thebigK (#11146) üzenetére


Bohus84
tag

Kiraktam, mert jól néz ki, hétvégén meglátom mit tud.
Így nézünk most ki. 442 az alap, próbálgatom a 352-t, akkor Zambrotta lép feljebb.

(#11156) JackeL válasza EA's hit (#11152) üzenetére


JackeL
tag

Pedig Varane2, semmi nem megy át rajta :C

(#11157) dkaro


dkaro
őstag

Ez a csapat jött velem szemben rivalsban. Alig bírtam nyerni azt hiszem 8-6 lett a vége. Nem igazán érződött a chemistry hiánya..

(#11158) K.J válasza dkaro (#11157) üzenetére


K.J
senior tag

Kicsit azért nevetségesek az efféle találkozók. Tényleg elgondolkodtató az a sok belefektetett óra, mert még csak kellemes időtöltésnek sem mondható sokszor.
Elhiszem, hogy vannak jobbak, akik ilyen csapattal is rommá verik a másikat, de ők legalább figyelnek a chemre.
Lehet most jönni azzal, hogy valszeg egy 9 éves gyerek rakta össze, de ezt a rendszer nem tudja és igenis kapjon már ki (nem ilyen arányban) egy olyan teamtől, amivel foglalkoztak!

(#11159) Aguinaga válasza K.J (#11158) üzenetére


Aguinaga
őstag

Egyetértek, engem előbb egy kb. 79-es ratingű, 77-es chemistryjü csodacspat vert halálra, mert az én embereim, mire megmozdultak, addigra ők kétszer körbefutották őket.
Fasznak van a chemistry akkor?

PSN: OldSlowhand74

(#11160) gjoe válasza Aguinaga (#11142) üzenetére


gjoe
őstag

Köszi.
Saját vélemény?

(#11161) Aguinaga válasza gjoe (#11160) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem eddig tetszik, nem olyan pitbull, mint egy Kante védekezésben, de azért elég jól el lehet kavirtyolni vele, és ha oda kerül, akkor akár 16-oson kívülről is berúgja.
Shadowval tud szerelni is, és sebességbe se rossz. Nálam 6 divriv meccset játszott eddig, meg voltam elégedve vele.

PSN: OldSlowhand74

(#11162) Mrguba válasza Aguinaga (#11161) üzenetére


Mrguba
őstag

Cdm ben jatszol.vele?
Nekem oda ferne csak be.
Mctomy helyett neztem.

(#11163) bubuska10


bubuska10
senior tag

Akik több éve ultimate teameznek azoktól kérdezném, hogy akiket nem használsz a fő csapatban, azokat el "meritek" SBC-zni? Pl. ez a 86-os overallú de csak 75 pace-es Beckham kiváló fodder lapnak tűnik, de mi van ha egyszer kitalálják hogy lőj vele 100 gólt vagy ilyesmi? :D Szóval lesz vmi hátrányod abból, ha speckó (nem gold rare, ám untradeable) játékosokat dobálsz be SBC-be?

(#11164) toxicjew válasza bubuska10 (#11163) üzenetére


toxicjew
addikt

Egy idő után amikor már egyre jobb sbck jönnek, akkor szoktam felhasználni ezeket a lapokat. Vagy ha jön vmi kedvenc játékos akit MUSZÁJ megcsinálni :D Klasszikus EA lenne ha ilyet találnának ki, de olyan rég kaptuk már ezt a lapot, sztem az emberek jó része beáldozta már... Ha kell vki, nyugodtan baszd bele. Swaphoz lehetne hasznos, de egy Portut előbb használnék szélen, mint őt :D

(#11165) Aguinaga válasza Mrguba (#11162) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nem, cm-ben szoktam 442-ben

PSN: OldSlowhand74

(#11166) v-man


v-man
őstag

Xen jön lefelé 3.4GB update...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#11167) Madn!ght válasza v-man (#11166) üzenetére


Madn!ght
addikt

Lehetséges, hogy már a hétvégén aktuális winter refresht készítik elő.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#11168) toxicjew válasza Madn!ght (#11167) üzenetére


toxicjew
addikt

A tegnapi patch az, most szinte egyből kijött konzolra is.

(#11169) bubuska10


bubuska10
senior tag

Na hát kiraktam a La Ligat is, jött az Ultimate Pack - amiről azt írják, a legjobb pack a játékban. A célom az volt, hogy a Premier League-ért járó Ultimate Packból kieső legjobbat, a 84-es Brandtot azért felülmúlja, mert szomorú voltam amikor megkaptam. Hát felül is múlta, de sajnos negatív értelemben. :D Untradeable, duplicate, 84-es Insamé. :D :D :D Mondom neki icont, icont, aztán ahogy lassul... Kamerun... ST... na mondom bazz ez Eto lesz!!! Aha...

(#11170) dkaro válasza bubuska10 (#11169) üzenetére


dkaro
őstag

Pedig milyen jó ikont nyitni pakkból én is várom h újra jöjjön egy de sztem idén már nem fog :D
Mondjuk Garrincha egy állat csak a baset nyitottam ősszel de van egy olyan érzésem h egész idényre marad a csapatban.

(#11171) gjoe válasza Madn!ght (#11167) üzenetére


gjoe
őstag

Remélem jon az icon swap 2 is.
Meg valami jó cb is jöhetne már.

(#11172) sz_abika


sz_abika
addikt

Hát ez a Rúni gyerek tényleg elég jól muzsikál 7chemen is, viszont Dybalanak nincs a szélen elég staminája ehhez. Most tegyem ki szégyen szemre Mid Socratest? De valami ikon csak kéne oda, aki aztán mehet a szélre.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#11173) Tomi0703 válasza dkaro (#11170) üzenetére


Tomi0703
őstag

Le van irva amugy valahol mekkora az esely az ikon nyitasra? Az aktualis promo lapok ugye altalaban <1%. Ikont nyitni gondolom joval kevesebb.

(#11174) v-man válasza Madn!ght (#11167) üzenetére


v-man
őstag

Ezek szerint Félix, Llorente és Kounde spec lapja is fog növekedni. :))

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#11175) Nandinagy válasza v-man (#11174) üzenetére


Nandinagy
addikt

83ra predictelik felixet az elso ifje meg 84 szoval eseltytelen hogy fejlodjon.

(#11176) gjoe válasza Tomi0703 (#11173) üzenetére


gjoe
őstag

Valamikor egy cikkben olvastam. 1:100000

(#11177) ToZala


ToZala
csendes tag

Sziasztok!

Először is igen tudom, lehetne ennél sokkal jobb, de még nincs sok órám a game-ben. Előreláthatólag ~500k-ból Ti kit vennétek? Ez alapból annyival változik, hogy legtöbbször Aubameyang is elöl van 4-4-2-ben. Több kicsit jobb játékost vagy inkább 1 valaki sokkal jobbat valaki helyére?

Előre is köszi! :))



(#11178) Raunchy válasza Nandinagy (#11175) üzenetére


Raunchy
tag

Rulebreaker Llorrente és BL Kounde?
Gondolom ugyanez a helyzet...

(#11179) dkaro válasza ToZala (#11177) üzenetére


dkaro
őstag

Én több mindenkit cserélnék és így ha pl vonalon akarsz maradni.
LB - Telles
CB- VVD
RB- Walker
CDM - Kante
CM - Fernandes / KDB
RM - Mahrez
LM - Rashford
ST - Salah
Talán még ki is jön 500bol de majd mondanak okosabbat.

(#11180) bubuska10 válasza gjoe (#11176) üzenetére


bubuska10
senior tag

Bár úgy lenne amúgy, akkor már lenne vagy 3 :DDD

(#11181) gjoe


gjoe
őstag

Nálatok nincs gond a through ballal? Nálam rendszeresen nem veszi be. nyomom az y-t és semmi. Ma tucat gólom ment el így és persze ilyenkor el is vesztem a labdát. Nem tudom kontroller gond vagy másnál is van. Legjobb helyzetekben csinálja.
Ma 3-1 ről kaptam ki az utolsó 10 percben. Koundé rúgott akkora gólt 20-ról csak néztem, mint pope a kapuban. Megnéztem 34-es long shot.
És scriptek nem léteznek mi?

(#11182) adise válasza gjoe (#11181) üzenetére


adise
őstag

És scriptek nem léteznek mi?

Valami biztos van. A hétvégén egy direkt osszevissza 6-7 chemes játákosokbol állo csapattal WL-eztem és ugyanugy 14 win lett kb 25-6 meccsből, mint amikor erölködve néztem kit kéne erősiteni vagy cserélni, netán valami custom taktika? Semmi hátrányát nem éreztem. Ugyanugy megvertem 10 millás csapatot meg kaptam ki 100k-s csapattól :DDD Persze van, amikor jobb az ellenfél azt elismerem (sokszor :D ). De leginkább az zavar, amikor a 70es pace játékos lefutja a 90+ ost, ez nem azon mulik, hogy valaki jobb vagy rosszabb játékos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#11183) Mrguba válasza gjoe (#11181) üzenetére


Mrguba
őstag

Nyugi nalam is ez van boxon...
Igy mar akkor nem aggodok a kontroller miatt :D

(#11184) sz_abika válasza ToZala (#11177) üzenetére


sz_abika
addikt

Ennyi sok silver játékost, ilyen high ratinggel :DD

PSN: xszabikax

(#11185) gjoe válasza Mrguba (#11183) üzenetére


gjoe
őstag

Akkor oké, már majdnem földhözvágtam az új kontrollert.
Valaki kérte ezt itt a fórumon, imái meghallgatásra kerültek.

(#11186) Mrguba válasza gjoe (#11185) üzenetére


Mrguba
őstag

Na legalabb a patcben nem csinaltak ki a glitchet

[ Szerkesztve ]

(#11187) eM'82 válasza ToZala (#11177) üzenetére


eM'82
addikt

Hali, ez ugye csak in-game felállás?
Auba-t vagy pozimódosítóval alakítsd át CAM-ra, vagy alapból állj át 4-4-2re, majd a Custom Tacticnál állj át amire csak szeretnél.

Dkaro-val nagyjából egyetértek.
[link]

(#11188) Mrguba


Mrguba
őstag

Na ez a FOFANA gyerek megint szenvedos lesz de megeri

(#11189) RyanGiggs válasza Mrguba (#11188) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Elég gyengusz a Reactions és a Composure :U

(#11190) Mrguba válasza RyanGiggs (#11189) üzenetére


Mrguba
őstag

Ok de ingyen van.

(#11191) thEndeR


thEndeR
tag

Kitalalhatnanak mar valamit azokra akik direkt kiesnek alacsonyabb osztalyba a rewardok miatt. Teljesen kinyirjak a jatekelmenyt azert, hogy 1 szar csomag helyett 2 ot nyissanak. :W

(#11192) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11193) gjoe válasza Mrguba (#11190) üzenetére


gjoe
őstag

Így van, gondolkoztam todibo kirakásán, de így nem kell.

(#11194) Mrguba válasza gjoe (#11193) üzenetére


Mrguba
őstag

Hetvegen vettem egy Van Dijket...de van sbc Stones..Joe Gomez..Vidic is...
mar azt se tudom ki jatszon :DViszont holnap tesztelem ezt a Curtis Jonest cdm ben.

(#11195) marcess válasza thEndeR (#11191) üzenetére


marcess
senior tag

Én pont a másik végén vagyok annak a dolognak :R , wl előtt lenyomok div4-ben 8-10 meccset amiből 7-8 win összejön a rank1-ért, viszont wl után azt a 8-10 meccset, míg vissza derankolom magam, odaadom 1-0-val az ellenfélnek, hogy meglegyen a karma :D Ez egy szar lehetőség a jobbaknak, igaz, így a játékbeli tudás nehezen fejleszthető.

(#11196) Digestive


Digestive
addikt

Köztük vagyok én is. :DDD

(#11197) eM'82 válasza Digestive (#11196) üzenetére


eM'82
addikt

egy franciát könnyebb beépíteni, plusz 5/5-ös Ribery. De ettől még fura, hogy lett megint egy FB LW Serie A-ba.

(#11198) thebigK


thebigK
addikt

Hihetetlen mennyire bugos a jatek meg mindig...jatszottam egy rivalst, megfagyott a kep par mp-re, ellenfelemnek sztem vegleg, nekem visszajott, es mivel nem jatszott, nyertem is, de nekem meg lefujas utan fagyott meg, alt f4. Ja es kozben a pause menu sem jott elo. Es persze kaptam is a vereseget. Bravo :C

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11199) m4rk.89 válasza dkaro (#11179) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

84-es Wilson-t érdemes lehet 90-es Salahra cserélni?
ST helyére RW-t rakni amúgy nem para?

(#11200) dkaro válasza m4rk.89 (#11199) üzenetére


dkaro
őstag

Indíthatod RMben is ingame lesz csak ST vagy teszel rá egy rw->rf alakítot és úgy már 7chemen kezd. Én így használtam az elmúlt egy hétben került padra mert én egy STvel játszom és Aubama most kicsit jobban adja az rm poszt pedig foglal Garrinchanak

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.