Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Geradossz válasza gjoe (#100) üzenetére


Geradossz
aktív tag

És itt nincs valami előfizu, amivel a teljes játékot is megkapom, mint PC-n?

(#102) toxicjew


toxicjew
addikt

Az EA Play (előzőleg EA Access) bekerül az Xbox Game Pass-be! Röviden: a Game Pass előfizetők grátiszként megkapják az EA Play könyvtárát is.

Ez azért elég jó, kár, hogy nem a pro verzió, mert akkor lehetne tolni a 21et is havi Game Pass áráért :)) De a 10 óra trial ezzel is járni fog annak, aki előfizet.

(#103) Ngtx válasza toxicjew (#102) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Jelenlegi gamepass előfizetőknek is jár az összekapcsolás? Illetve mikortól?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#104) toxicjew válasza Ngtx (#103) üzenetére


toxicjew
addikt

Gondolom amikortol élesedik a dolog, onnantól akinek elő elofizetese lesz, annak járni fog. Azt írják starting this holiday, bevallom ez nem tudom mit jelent pontosan.

(#105) gjoe válasza Geradossz (#101) üzenetére


gjoe
őstag

Nincs

(#106) underdark válasza toxicjew (#102) üzenetére


underdark
aktív tag

Többször olvastam itt, hogy EA play proval elérhető a fifa 21, de én erről sose hallottam és nem láttam semmit csak a 10 órás trialt
Valami hivatalos link? Köszi

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#107) gjoe válasza underdark (#106) üzenetére


gjoe
őstag

Pro csak PC-re van. Konzolokra nincs.

(#108) underdark válasza gjoe (#107) üzenetére


underdark
aktív tag

Tudom, nem is az volt a kérdés ;)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#109) toxicjew válasza underdark (#106) üzenetére


toxicjew
addikt

[link]

Here’s what you get with EA Play Pro membership:
- Score unlimited access to all our best games and brand new releases.
- Play the best editions of our top games with all the added extras including in-game rewards, Season Passes, and premium player content.
- Get early access to select new games before they’re released to the public. :)

Tavaly is így volt a 20szal, az akkor még Origin Access Premium előfizetéssel az Ultimate Editionnel tudtál játszani ameddig elő voltál fizetve és a korai hozzáférést is megkaptad mivel a legdurvább kiadásod volt meg. Idén is így lesz.

(#110) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#91) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó döntés.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#111) thebigK


thebigK
addikt

na latom.itt is beindul a buli :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#112) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt













Ramos csak 89? Rly? :(((

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#113) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#112) üzenetére


MdewC
nagyúr

Többi csapatról nincs hír? ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#114) Mrguba válasza MdewC (#113) üzenetére


Mrguba
őstag

(#115) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Új ikonokat kapnak a FIFA 21 Chemistry stílusai!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#116) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#117) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Remélem ma azért kiderülnek az ikon ratingek is, meg a maradék játékosbázis.

(#118) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#116) üzenetére


MdewC
nagyúr

True. :D

Legalább is az volt. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#119) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#120) TrueGooner válasza LendvaiFeri1 (#119) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Hogyha csak a száraz számokat néznénk, akkor lehet, hogy egy 19 éves Brazíliai 4. osztályú srác 96os lapot kapna, mert vert 30 gólt meg adott ugyanennyi gólpasszt. Firmino egy angol bajnok csapatnak a tagja, egy erősebb ligában játszik erősebb ellenfelek ellen. A számok azt mutatják, hogy gyengébben teljesített (statisztikailag valóban) ennek ellenére mind tudjuk, hogy egy jobb jatékosról van szó mint Lukaku. 😀 Illetve ha Messi 92-es, Ronaldo 91-es (ha jól emlékszem), akkor Lukaku még is hova képzeli magát a 2 csapatos Olasz bajnokságban? 😀

Szerk.: És akkor a pályán töltött időről nem is beszéltünk. 😀

[ Szerkesztve ]

(#121) LendvaiFeri1 válasza TrueGooner (#120) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez meg is állná a helyét, de

17-18-ban, Manchesterben, Lukaku: 51 meccs 27 gól.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#122) Edgar2621 válasza LendvaiFeri1 (#121) üzenetére


Edgar2621
őstag

Azért a Liverpool teljesen mást játszik mint ezek a csapatok, Bobbynak nem az a szerepe mint egy befejező, előre tolt csatárnak, ő rengeteget lép vissza labdáért, rengeteget védekezik mélyen, mert Salah marad fent, és rengeteg gólpasszt, vagy gólpassz előtti kulcspasszt ad. Mondjuk a ratingekre és azokon belül az értékekre sokszor nincs értelmes válasz, hagyjuk meg ezeket továbbra is EA logicnak, felesleges fejtegetni ezt. A lényeg hogy béke legyen, sör és p.na, a többire nekünk hímneműeknek nem érdemes időt pazarolni :D

XO: Gollami26

(#123) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Az EA-nál már egy ideje az értékelések semmit se érnek. Pár napja a Milan játékosainak értéke is kikerült, Donnarumma 85, Ibra és Romagnoli 83, a többi sz*rt se ér, Chana 79, Kessie 77 stb.
Kb. ugyanaz az érték mint 20-nál, pedig a Milan az egyik legjobb hajrát csinálta év végén és sok játékosuk szintet lépett.

Másrészt azt is elhiszem, hogy 0,5-1 év alatt nem tud annyit fejlődni egy játékos, hogy jelentős értékeléseket kapjon felfelé. Szoboszlai értékelésétől se sokat várok, max 77 lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#124) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na most találtam meg. Belevágunk majd de megpróbálom nem ilyen félvállról venni mint a 20-at hátha ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#125) Nandinagy válasza TrueGooner (#120) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk én itt sem Firminotól sajnálom a +ratinget hanem nem értem, hogy Lukaku miért nem kap.. :D Vagy Auba 30 gól+2 kupára miért downgradet kap vagy egy Thomas Müller 20+ gólpasszra meg semmit.

Valaki gondolkozott már amúgy, hogy milyen csapattal akar kezdeni majd? :D
Nekem egyenlőre egy Insigne-Papu Gomez-Mertens sor tetszik előre.

[ Szerkesztve ]

(#126) gjoe válasza Nandinagy (#125) üzenetére


gjoe
őstag

Én angol ligát tervezem, aztán meglátjuk mit adnak a kezdő csomagok.

(#127) Zimmi91 válasza gjoe (#126) üzenetére


Zimmi91
addikt

Azt szerintem felejtsd el, olyan drága lesz, hogy egy emberből kiteszed majd az egész olasz csapatot :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#128) Yodamest válasza Nandinagy (#125) üzenetére


Yodamest
addikt

A rating, ezt már régen is leírtam egy presztízs szám, semmi köze ahhoz, hogy a játékos jól játszott vagy rossz szezonja volt. Ez a reputációját jelöli, mennyire híres, népszerű. Nyilván itt is kijön az, hogy Firmino azért egy reputánsabb játékos mint Lukaku, ezért 2-vel magasabb ez az értéke, ez nem a tudását mutatja, arra ott vannak a statok.

(#129) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#127) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Néhány FIFA-val foglalkozó instagram oldalon láttam, hogy Sissokot pl. 15-20k-ra saccolják, pedig lesz vagy 50k+... :C

(#130) MdewC válasza TrueGooner (#120) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ilyen elfogult hülyeséget se gyakran olvasok már bocsi. :D
:R

A rating az valóban egy bullshit mérő, azt adom, évek óta az. Az in game stat sokkal fontosabb.

Egyébként pedig 2 stat számít csak igazán. A pace (acc/speed) és a dri (agy/bal/rea). A többi csak illúzió. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#131) TrueGooner válasza MdewC (#130) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Elfogult? Arsenal szurkoló vagyok 15 éve, szó sincs elfogultságról. A FIFA OVR értékek néha valóban érdekes dolgokat mutatnak, de EBBEN az esetben szerintem teljesen helyénvaló. Még ha igazából nem is feltétlen a 2 játékoson van a hangsúly, hanem a Fifa logikáján, akkor sem gondolnám, hogy száraz számok (gólok/gólpasszok) alapján kellene, hogy alakuljanak az OVR értékek egy támadó esetében...

Szerk.: A profilképed alapján a "2 csapatos Olasz bajnokság" megjegyzésen akadhattál fenn, de ha úgy gondolod hogy a Seria A egy erősebb bajnokság (vagy ugyan olyan erős) mint a PL, akkor nem Én vagyok az elfogult, már bocsi.. 😀

[ Szerkesztve ]

(#132) Nandinagy válasza TrueGooner (#131) üzenetére


Nandinagy
addikt

Jogosan akadt fenn rajta.
Egyébként senki nem hasonlította össze a bajnokságokat egymással rajtad kívül. :D
Az ,hogy te a Seria A-t olyan szinten húzod le mintha legalább az NB1 szintjén lenne az 1 kicsit nevetséges.
Arsenalos vagyok szintén bár én közel 20 éve. Azt megtudod mondani, hogy az Angol bajnokság hány csapatos mostanában? ;] Nekem az rémlik, hogy a Pool meg City után akkora szakadék volt ami alapján perpill az Angolt se nevezném több csapatosnak.

[ Szerkesztve ]

(#133) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Ő sem lett gyenge. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#134) TrueGooner válasza Nandinagy (#132) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Félreértés... Elnézést ha félreérthető voltam, nem akartam lehúzni az olasz bajnokságot. Nagy nevek, tradicionális csapatok. Én mindössze arra céloztam, ahonnan egyébként ide lyukadtunk ki, hogy Lukaku, az Angol bajnokság után talán könnyebben vette fel a kesztyűt az Olaszban. Mert ha az egész szezont nézzük, talán könnyebb dolga lehetett mint Angliában. Bár az olasz foci mindig is híres volt a jól védekező csapataitól.

Na mindegy, szóval nem, nem akartam elfogult lenni, de ez a 2 OVR különbség szerintem, és ismétlem szerintem, teljesen rendben van.

(#135) toxicjew


toxicjew
addikt

Na de srácok, ne veszekedjetek ilyen földi dolgokon... Itt egy a lényeg, hogy ez a játék (habár még meg sem jelent) egy nagy rakás szar ;]

(#136) MdewC válasza TrueGooner (#131) üzenetére


MdewC
nagyúr

Távol álljon tőlem, hogy az olasz bajnokságot, pláne az ősi riválist védjem. Szót se ejtettem a bajnokságokról, erre tévesen következtetsz. ;)

De akkor is elfogult sztem a kommented :) Lukaku semmivel sem rosszabb player mint Firmi. Sőt. Simán megállná a helyét a Poolban. Szubjektív vélemény ugyan úgy, mint a tied. :R

A rating értékeknek meg semmi értelmét nem látom, a nyitásokon kívül.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#137) MdewC válasza MdewC (#136) üzenetére


MdewC
nagyúr

Annyit mondjuk bánok, hogy nem a Juve igazolta le Lukakut, most a barmok nem találnak értelmes centert. Lukaku egy újra épített interben lett húzó ember, nem motiválatlanul játszott mint az MU időszakának a végén, de majd kijavítanak aki jobban tudja. Nehéz am összehasonlítani Firmivel, teljesen más alakzatban és taktkával játszanak. Alma és körte. Egyébként a Poolt most nem sok csapat verné, ez független sztem a bajnokságok erősségétől. Más téma ez sztem. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#138) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#137) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Elvileg Suarez érkezik majd. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#139) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#138) üzenetére


MdewC
nagyúr

Vagy Dzeko. Egyiket se szeretném kommentálni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#140) Blashe válasza MdewC (#139) üzenetére


Blashe
aktív tag

Azért egy Suarez még odab@szhat szerintem a Juve-ban. Csak ügyeljenek rá, hogy ne egymás mellett üljenek Chio-val az öltözőben. :D

(#141) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

3 új szerver!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#142) gjoe válasza LendvaiFeri1 (#141) üzenetére


gjoe
őstag

Akkor nekünk Milánó lesz.

(#143) Nandinagy válasza gjoe (#142) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk érdekes, hogy július környékén bejelentették már ezt az Olasz szervert és onnantól kezdve az utsolsó wl-emen 26 meccset játszottam le aztán abból 25 olasz volt meg 1 Magyar.
Azt kell mondjam, hogy az olaszok sokszor még a németeknél is rosszabbak. :O

(#144) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#141) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csak azt nem értem, hogy ha az EA-nek van egy központja Bukarestben, akkor ott miért nem lehet egyet. Európa keleti részein is játszanak páran...

(#145) MdewC válasza Blashe (#140) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kicsi rá az esély. Suareznek intézni kellene az olasz állampolgárságit, mert a 2 db eu-n kívüli hely elfogyott, Suareznek nyelvvizsga kellene és necces, hogy elintéződnek a papírok. Necces a fizetési igénye is, egyelőre nem reális opció. Am nem bántam volna.
Ebből Dzeko lehet a maximum (sztem égő) abban az esetben, ha Millik elfogadja a Roma ajánlatát és elmegy a Romába 5 éves szerzivel évi 5 millióért, a Nápoly már nem számol vele. Ez az egész full gáz sztem.

LFeri: azért az bíztató, hogy jönnek szerverek. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#146) thebigK


thebigK
addikt

minden forumtarsnak, aki aztmondta, hogy ez a resz kimarad, oszt' megis itt lesz egesz evben :DDD ;] :R

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#147) MdewC válasza thebigK (#146) üzenetére


MdewC
nagyúr

:DDD

fórum nem egyelő fifa :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#148) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A FIFA 21 karrier módról felkerült pár videó a youtubera és szomorú, de ismét nincs Magyarország azon országok között, ahova megfigyelőt lehet küldeni és ifiket igazolni...
Közben meg olyan országok is bele kerültek, mint Wales, Moldova, Észtország, Litvánia, Ukrajna, Szerbia, Szlovénia, Lettország, Albánia... :F
Gyakorlatilag körbelőttek minket... Nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#149) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Azt nem tudjátok pontosan, hogyha a Fradi bejutna a BL főcsoportba, akkor nem kellene az EA-nek belerakni őt, mivel ők birtokolják a BL jogot?

Bár gondolom ez sokkal több licenc kérdést vet föl, pl. a Fradival is meg kellene állapodniuk stb.

Ennek mennyi a valósága?

u wanted, i got it \o/

(#150) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Srácok! Ha tudjátok kérlek "pontozzátok" fel ezt a posztot az EA fórumon: [link]
Hátha úgy jobban észreveszik!
Még ChuBoi-nak is írtam instagramon, hátha válaszol és tud segíteni! :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.