Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) sz_abika válasza akooos (#950) üzenetére


sz_abika
addikt

Én most a prime mixed player packból nem hiszem el (4g,4s,4b és 6 rare ebből) hogy 4 rare bronz és 2 silver jött, egy gold se lett rare!!! Ennek már komoly statisztikai oddsa van.

PSN: xszabikax

(#952) Aguinaga válasza Aguinaga (#949) üzenetére


Aguinaga
őstag

Az jutott eszembe, hogy mivel neki nincs most gépe, arra van-e lehetőség, hogy átjön hétvégén hozzánk, hozza mondjuk a Fifa20 lemezét, az én gépemen belép a saját fifa 20 accountjába, és ha meglesz a fifapontja, akkor nekem még van 5 -6 óra a trialból, akkor azon keresztül valahogy elérje a saját fifa21 accountját (ha tényleg 20-as pontokat vett pl) ?

PSN: OldSlowhand74

(#953) Boonen007


Boonen007
őstag

Ha ma megveszem pl storeban már játszhatok is vele? Meg mindig elő rendelés van.

(#954) akooos válasza Boonen007 (#953) üzenetére


akooos
veterán

Verziótól függ, hogy mikor kezdhetsz. Ha standardot veszel, akkor 9-én, ha champion vagy utimatet akkor 6-tól (kedd).

Konzolon van 10 óra trial ha van EA Play előfizetésed, itt legtöbben azzal toljuk most.

Vagy PC-n az EA Play Pro korlátlan játékra ad lehetőséget :D

(#955) toxicjew


toxicjew
addikt

Ettől az sbzéstől már most aidset kapok, EA szándékosan úgy lőtte be az AIt, hogy azt érezd drezel a legnagyobb tryhardok ellen :) Labdahúzogatás, drag back, ball roll, la croceta, mindent csinál ez a szutyok gép :D Vmelyik Elite rankot kifarmolom hétvégén, de biztos nem fogom csak a legkönnyebbeket csinálni majd. :N

(#956) Boonen007 válasza akooos (#954) üzenetére


Boonen007
őstag

Semmi előfizum nincs meg sima netes játék elofizum sincs, csak egyjatekos karriert szoktam mert béna vagyok. 😁 Így standard verziót fogok venni.

(#957) Nandinagy válasza akooos (#954) üzenetére


Nandinagy
addikt

Felvennélek ügyfélszolgálatosnak ;] ;]

Szerintem én webappon kiráulom az összes játékosom. Kirakosgattam appon az összes advancedet meg a marquet. Lehet, hogy drágább lesz később mindenki de gondolom azok is drágábbak lesznek akiket megakarok venni :D :D Olyan nagyobb wo-t meg nem sikerült nyitni csak Handát.

(#958) akooos válasza Boonen007 (#956) üzenetére


akooos
veterán

Akkor ha azt megveszed (mondjuk usából olcsón), akkor október 9-től játszhatsz vele.

(#957) Nandinagy:
Annó 2 és fél évet letoltam ;]

[ Szerkesztve ]

(#959) Woodslave válasza Nandinagy (#957) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mm-et hogy a rákba már? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#960) akooos válasza Woodslave (#959) üzenetére


akooos
veterán

Nekem is csak a hybrid league & nationsből kettő van hátra, MM is kész.
Elég nagy segítség a div rivals 5 besoroló utáni coin áradat.

(#961) Nandinagy válasza Woodslave (#959) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát az advanced sbc-ből kaptam 70 millió játékost :D Nevetségesen egyszerű követelményei voltak. 1 utd-spurs játékos meg a másikba 1 lipcse. Többibe még csak klub sem volt megszabva.

(#962) Woodslave válasza akooos (#960) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja az nekünk nem volt meg (még) vagy nem tudom tegnap kettőből kettő bukta, ma játszott a gyerek de mivel nem tudok sbc-t menteni valszeg rq volt :D

hát még mindig nem győztem meg magam. Ha valami miatt mégis belevágok, akkor tényleg csak úgy és addig amíg szórakoztat és nem baxom fel magam (xar játék, mások nyitása, saját bénaságom). Még egy "munkahelyre" most már nincs szükségem elég volt a 20-ban.. csak azért sb hogy csak azért fut hátha... Tökömnek se kell ez. Tutorialok hogyan induljunk meg mittomén...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#963) K.J válasza Woodslave (#962) üzenetére


K.J
senior tag

Jóhogynemmán' . Majd nem töltünk (vagyis töltenek fel mások, nem én :D ) fel f.sza nyitásokat, mert neked az nem jó :D

A "Még egy "munkahelyre" most már nincs szükségem elég volt a 20-ban.." mondatodon kinyúltam :C

(#964) Woodslave válasza K.J (#963) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja dehogy egy percig nem gondoltam hogy "tekintettel" kellene lenni rám. :D jöhetnek a ronaldok ;]

egy jó ismerősömtől azt a tanácsot kaptam, hogy fogadjam el, hogy felqrom magam. Egyszer idegesít a játék, de az már jobban idegesített, hogy egy játék idegesít. :U Ha elfogadom hogy "normális" ha ezen baxom fel magam és nem az asszonyt vagy a gyereket verem akkor legalább levezetem a feszkót. Ha mondjuk emiatt verem meg a gyereket az már gáz ;]

Na jó tudom mindenkinek tele van már a töke velem amúgy is (különösen MrGubának) szóval offolom magam :P :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#965) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Valaki esetleg jatszott rivals osztalyozot, ugy hogy 1-2-3 esetleg 0 meccset nyert? Azert mennyi coin jart?

(#966) Digestive


Digestive
addikt

Hybrid Leagues First XI-re van loyalty nélkül megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#967) Aguinaga válasza Tomi0703 (#965) üzenetére


Aguinaga
őstag

Persze ;] , 18900 coint adott

PSN: OldSlowhand74

(#968) elod22 válasza Digestive (#966) üzenetére


elod22
senior tag

Olyan van, hogy elég 5-6 loyalty, de annál kevesebb már nem nagyon.

(#969) thebigK válasza Digestive (#966) üzenetére


thebigK
addikt

szerintem nincs, minimum 1 jatekosnak kell a loyality, az meg ugye igy mind1, hogy 1, vagy 11

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#970) sz_abika válasza Aguinaga (#967) üzenetére


sz_abika
addikt

Az nulla?
3W: 44k
4W: 89k?
5W: 120k

PSN: xszabikax

(#971) Aguinaga válasza sz_abika (#970) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igen, 0w, 1d, 4l
Kicsit felbaszott, első meccsen 4:4 lett, utolsó percekben kaptam gól, második meccsen vezetek 5:4-re 92. perc, mindjárt lefújja, erre kibasz a játék, connection lost,, persze L.
Többit ennek következményeként csak a coin boost miatt nyomtam végig, 2:10, 3:8, 2:11 :D
Div7, 660 skillpont, jó az, ha nyitok egy Puskást, ahogy tervezem ;], úgyis feljebblépek, sőt, akkor megveszem a játékot is. Vagynem.

PSN: OldSlowhand74

(#972) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Elkezdtem a haverom gépén a trialt amíg az enyém remélhetőleg kész lesz :D

Lenyomtam a rivals osztályozót. 3 w 1d 1l. Borzalmas volt :D Az 1 vereségnél kidobott pedig simán vertem volna a srácot. Az ikszet meg inkább hagyjuk is, mikor kölcsön Son képes a 89. percben ziccerben telibe kapufát lőni :D :D(Rajta nem csodálkozom elvégre Spursos) ;]

Itt a csapat:

Ha valakinek van ötlete a 80k-ból kit vegyek ne tartsa magában :D Gondolkodtam egy Mertens-Lacazette cserén például :D :D

[ Szerkesztve ]

(#973) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Amelyik EA-s kitalálta hogy nem lehet külön silver gold vagy bronzra és specialra keresni, csak külön az egyes kategóriéákra(rare, nonrera, vagy külön a speckó kategóriéja) Azt kirugatnám és egész életébe szárazkenyéren éljen.

(#974) sz_abika


sz_abika
addikt

Erre a live FUT friendlyre max 3 ország ÉS 3 liga játszik?

PSN: xszabikax

(#975) Woodslave válasza Tomi0703 (#965) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mindjárt megmondom :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#976) Nandinagy válasza Geradossz (#973) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a vicc, hogy például a companionba meg lehet :D

Közben megválaszoltam saját magamnak a kérdésem: Vettem Pepe,Asenjo helyett egy Mahrez,Courtois párost :DDD :DDD

(#977) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

A 80-as Roussillon-om hogy a francba ment el 20k-ért? Miért ilyen drága ez a kártya?

(#978) Digestive válasza thebigK (#969) üzenetére


Digestive
addikt

Akkor azt meghagyom a trial utánra. Nem cseszem el vele az időt. :D

(#979) Nandinagy válasza PRDZsolesz (#977) üzenetére


Nandinagy
addikt

88as pace,francia ráadásul a def,phy,pas is jó. Tökéletes szélső védő kezdésre. Lesz ő még drágább is majd :D :D

(#980) akooos válasza Geradossz (#973) üzenetére


akooos
veterán

De lehet. Kontrollerrel a jobb analógot pöcköld jobbra úgy, hogy csak ráállsz és nem lépsz bele :)

(#981) PRDZsolesz válasza Nandinagy (#979) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Baszki, ezt benéztem. Nem baj, jó az a 20k most. :DDD

(#982) Woodslave válasza Woodslave (#975) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na az utolsót behuztam :D

Div 6. Tavaly véres verejték kellett ehhez. Mondjuk most is :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#983) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Egy tipp: van egy olyan Milestone, ahol 100 finesse gólt kell szerezni és kapsz egy 50k csomagot. 4-5 beginner SB meccsen meg lehet csinálni. Van olyan is, ami simán csak azt kéri, hogy lőjj 500 gólt bármennyi meccsen. Szóval az kb. 20 sb meccsen meglehet. Utóbbi 100k csomagot ad.

(#984) Tomi0703 válasza Woodslave (#982) üzenetére


Tomi0703
őstag

En nem merem lejatszani, mert a kezdom atlag pace-e kb 60. :DDD
SB-be elmennek, de azt meg mar kezdem unni 5 meccs utan, pedig ezt kene nyomni. Na majd holnap, holnaputan baratnom is beszall, ugy mar nem lesz olyan monoton. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#985) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez ugyanaz a xar mint tavaly. 90+ gólok rebound xar passzok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#986) dkaro


dkaro
őstag

Ahhoz képest, hogy senkit nem érdekelt a 21 a 20-as topikban csak úgy fossátok a hszeket. Egy napot nem olvasom és teljesen elveszek a hszek között :D

(#987) Sinya_24 válasza Kristof_94 (#983) üzenetére


Sinya_24
kezdő

Köszi a tippet,pont kérdezni akartam,hogy mivel érdemes kezdeni,így 0 fifa pont nélkül azért kellene pár jobb csomag az elején,hátha kapok valami eladhatót vagy valakit,akit rögtön tudok használni.

(#988) chop


chop
őstag

Egyebkent csak egy dolog, hogy miert a velejetol fos ez az egesz: nalam van a labda, ram tamad az ellenfel es konkretan leszarja, hogy a labda es okozte meg van egy jatekos, elveszi, hacsak nem nyomod a fedezes gombot, de konyorgom, ha nem nyomod ezt a gombot, akkor is van meg egy jatekos a labda es okozte!

A PES-ben ehhez kepest, ha nem vagy szemben a labdassal, akkor gyakorlatilag lehetetlen szabalyosan szerelni.

Es ez tenyleg csak egy a sok kozul.

Ez a rohadt Ultimate Team tartja eletben ezt az egesz atkozott ea szportszot...szemet banda.

(#989) K.J válasza dkaro (#986) üzenetére


K.J
senior tag

Az egyiket kövesd ki (lehetőleg a 20-at ;] ). Én sem bírtam, MIIINDENT TUDNI AKAROK :D

(#990) dkaro válasza K.J (#989) üzenetére


dkaro
őstag

Oda már Woody se irogat :D

(#991) K.J válasza dkaro (#990) üzenetére


K.J
senior tag

Ez egy új mondás lesz: "Ahol a Woody sem jár." :D

(#992) Archman 3


Archman 3
tag

Sziasztok. PC-n ha előfizetek az EA play pro-ra akkor úgye már most tudok játszani a fifa21-el. A kérdésem az lenne hogy ameddig van pro előfizetésem pl. decemberig akkor addig ugyanúgy tudok játszani vagy ettől függetlenül még meg kell vennem a játékot? A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#993) Zimmi91 válasza Archman 3 (#992) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ameddig él az előfizud addig nyomhatod, nem kell megvenni a játékot :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#994) Woodslave


Woodslave
nagyúr

4 rivals mindenki fut founder tényleg :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#995) Alagabi


Alagabi
lelkes újonc

Szevasztok
Régóta csak olvasgatok itt a fórumon most már írni is szeretnék remélem nem zavarok :)
Xbox one on nyomulok
Eddig 5 órát nyomtam a rivalsban 5 Winnel 2.ligaba kerültem ott sincs ok eddig panaszra.
4000 fifa pontot vettem ebből lett egy handa,hakimi jordi alba meg 2 csöves is lap 100k körül árulgattam ki meg jött hozza a div rewald 90kb.
Vettem egy Neuert a kapuba eddig nemsokat rakott hozzá .meg centerbe egy a lewát szedtem ki 90k ért gyorsba éjjel.
Ezenkívül csak alap rare gold embereim vannak boa süle tollisso gnabry bundás csapat.
A játék jó csak engem a web app nem enged fel mondván lépjek be konzollal elsőnek.

(#996) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] mit lehetnek (mit nem) hegeszteni ezen a gyászkereten? Talán 90k-m van rá. Vagy költsem sbc-re?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#997) s0p0q0r válasza Alagabi (#995) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Nálam is ez a helyzet.
Nem tudom, te eddig játszottál e az előző részekkel. Én igen és már 2-3 éve webappon tradeltem, most viszont ugyanez az üzenet, zárva webappon a piac.

Ötlet? Bárki. Help! :Y

(#998) Nandinagy válasza s0p0q0r (#997) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ne haragudj, de nem neked volt transfer bannod valami program miatt? Akkor nem rögtön szokták feloldani a webappot a következő részben hanem 1 kis idő után.
Ha nem akkor viszont nem tudom miért nem :D :F

(#999) Chereiose


Chereiose
addikt

Gnabryt adott a pack PC-n, nincs egy se a piacon. Max ára 40k, ennyiért érdemes eladni?

(#1000) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Sziasztok a régi nicknevem Liverpool1892YNWA volt, gondolom 1-2 fórumtárs még megismer mert régóta irogattam de a fifa 20at nagyon korán abbahagytam.
Most gondoltam adok egy próbát a 21-nek.
A játék maga jobb lett, de sajnos mint minden résznek, ennek is megvannak a gyermeteg hibái.
Egy picit olyan a játék mintha minden játékosnak 40es agilityje vagy balancea lenne.
A játék egyenlőre élvezhető mert az AI csak a távoli lövéseknél blokkol (mondjuk akkor izomból és mindent is :D ) de a közeli lövéseknél vagy fejeseknél viszonylag szabadon lőhetünk.
A kapusok egyenlőre csak bábuk mert minden lövés szinte gól, de még ez a jobbik eset (emlékezzünk tavaly Ter Stegenre).
A build up egyenlőre közepesen lassú/néha picit gyors (nekem egyenlőre pont jó ez a tempó).
A passzokat (hogyha az ellenfél tudja hogy kell irányítani) könnyű interceptálni, viszont érezhető hogy aki rutinosabb simán körbepasszolgat és becenterezi a csatárnak az meg jóformán instant gól.
Az ütközési mechanizmus az tragédia,néha egymásnak ütköznek a játékosok és sárgát kap valaki.
Van mit csiszolni idén is, de az alap egyenlőre nem rossz, viszont ami már most látszik hogy OP playerek csak is a TOP játékosok lettek (MBappé,Neymar,Mané stb) és minnél előbb jó lenne beszerezni őket máskülönben szenvedés lesz a játék.
A selejtező jól sikerült (5/5) kaptam érte pár coint de már így ia volt olyan squad aki Hazarddal,Neymarral és társaival állt fel (kevés lesz a csapatom).
Csapat: [link]
Eredmény [link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.