Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) K.J válasza dkaro (#250) üzenetére


K.J
senior tag

Én is úgy tudtam, néztem is ma, hogy mi a helyzet, de még a 20 van companionban is.

LendvaiFeri: kell, igen. Meg nem mondom mennyi, tavaly én is így jártam, mikor konzolra váltottam. Lenyomtam a trialt és utána frankó lett, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#252) LendvaiFeri1 válasza dkaro (#250) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Igen, de én PC-ről váltok idén PS-re. Jelen esetben a web app használatához kell x időnyi játék az előző részben, ha jól emlékszem.

(#251) K.J

Ma áll le a 20-as companion , és web app, majd jövőhéten indul az új.

The FUT Companion App for Web will be taken down on September 25th at 5:00 PM UTC in order to make preparations for the FIFA 21 version.

The FUT Companion App for Web for FIFA 21 is set to launch on September 30th.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#253) K.J válasza LendvaiFeri1 (#252) üzenetére


K.J
senior tag

Köszi :R

(#254) dkaro válasza K.J (#253) üzenetére


dkaro
őstag

De a 21-el kell az x óra vagy ha már psen nyomtam a 20-at akkor el tudom kezdeni? Vagy meg kell várjam amíg megjön a játék?

(#255) akooos válasza dkaro (#254) üzenetére


akooos
veterán

Ha platformot váltasz, lehet hogy nem fog menni egyből a webapp, companion. Akkor bizony meg kell várni a konzolon a játékot

(#256) K.J válasza dkaro (#254) üzenetére


K.J
senior tag

A 21-gyel, igen. Mint mondtam, emlékeim szerint, ha a trialt lejátszod, akkor minden nyitva.

(#257) dkaro válasza K.J (#256) üzenetére


dkaro
őstag

Nem váltok platformot. Nah mindegy majd jön 9én :)

(#258) akooos válasza dkaro (#257) üzenetére


akooos
veterán

Ez nem törvényszerű :) Tavaly szeptemberben kezdtem a companionon a 20-at, magával a játékkal először májusban játszottam. Minden nyitva volt kezdéskor. De 5 nap és kiderül :)

(#259) K.J válasza dkaro (#257) üzenetére


K.J
senior tag

Jaaa, ha nem váltasz platformot és nyomtad az előzőt, akkor semmi teendőd, minden megy tovább :)

(#260) marcess


marcess
senior tag

Újra lesznek icon sbc-k, valamint swapok is. Icon sbc-k lejárati idővel lesznek a játékban, november végétől. Swapok a megszokott módon.

[ Szerkesztve ]

(#261) toxicjew


toxicjew
addikt

Na, végre hallgattak a communityre :R

(#262) Woodslave válasza marcess (#260) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tehát átlag játékosnak esélye nincs ikon sbct csinálni. Bár ez nyilván függ a lejárat hosszától :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#263) freddyadu válasza toxicjew (#261) üzenetére


freddyadu
senior tag

Üdv mindenkinek!

Xbox one-on mire kell előfizetni ahhoz, hogy tudjak 10 óra trialt és utána is játszani, ha nem akarom megvenni ezt a csodát novemberig?

(#264) Nandinagy válasza marcess (#260) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez jó hír. :D De egyébként így jobban belegondolva nem lett sokkal kevesebb magas ratingű lap mint mondjuk tavaly? Aki így azonnal beugrik az Silva,Auba,Eriksen,Pogba,Reus,Godin,De Gea mind 87 vagy az alá mentek. Helyettük meg Kimmichen kivül senki nem kapott 88-nál nagyobb lapot csak akik már eleve akkorák voltak :D
Csak azért mert így viszont a magas ratinges lapok jóval többet fognak érni szerintem.

(#263) freddyadu
EA Play régi nevén EA Accessre. :D

[ Szerkesztve ]

(#265) freddyadu válasza Nandinagy (#264) üzenetére


freddyadu
senior tag

És ezzel tudom tolni a 21-et megjelenés után is? Vagy ahhoz kell az EA Play Pro? (Ha van ilyen...)

(#266) toxicjew válasza Woodslave (#262) üzenetére


toxicjew
addikt

30 napra tippelnék így első körben, de ki tudja... Átlag emberként a 19ben Eusebiom, Ronaldinhom, Maldinim volt sbcből :U Asszem még Best is. Persze első körben kurva nehéz lesz, de legalább érni fognak vmit a fodderek, trash iconok stb.

(#267) toxicjew válasza freddyadu (#265) üzenetére


toxicjew
addikt

Ahhoz a pro kell, ezzel a simával csak 10 óra trialt kapsz.

(#268) Nandinagy válasza freddyadu (#265) üzenetére


Nandinagy
addikt

Konzolon nincsen EA Play Pro. Az csak pc-re van sajnos. Konzolra a sima ea play van amivel 10% kedvezményt kapsz minden ea játékra+ugye trialt játszhatod amíg enged.

(#266) toxicjew
Dinho meg Eusebio a 19-ben nyáron került be. Akkor már a tots nyitások miatt azért nem volt nehéz kirakni ikonokat :D
Emlékszem az első ikon sbc amit kiraktam az prime Nedved volt. De imádtam azt a lapot. Ő volt talán január vagy február környékén elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#269) Woodslave válasza toxicjew (#266) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak úgy emlékszem tots időszak előtt egyetlen játákost nem tudtam csinálni mert nem volt se pénz se magas ratinges lap. Ha mondjuk decemberre beraknak 30 napra egy prime Ronaldot, akkor azt nagy valószínűséggel egy gold 2-3 div 6 játékos nem fogja tudni megcsinálni. De ne legyen igazam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#270) freddyadu válasza toxicjew (#267) üzenetére


freddyadu
senior tag

Akkor előfizetek most egy hónapra és játszok a 19-el addig, amíg nem jön a triál.

Köszönöm az infót!
Nándi, neked is!

:R

(#271) toxicjew válasza Nandinagy (#268) üzenetére


toxicjew
addikt

Persze vágom, ettől még f2pbe nyomtam akkor is és most is és nem panaszkodhatok. Jó, nem feltétlenül lesz esélyünk az első iconokból kirakni bárkit, de mi van akkor? Lehet gyűjteni a foddereket, rewardokat aztán csinálni az icon sbcket :K Nálam ez nagy W.

Woodslave: nem fognak prime Ronaldot berakni decemberben, ebben egész biztos lehetsz. Sem semmilyen top tier lapot. Ebben a játékban amúgy sem lehet MINDENT megcsinálni ha nem költöd rá a fizetésed. Tudom, hogy csábító meg ott motoszkál a fejedben, hogy de jó lenne ezt is meg azt is megcsinálni, de nem lehet. Ezzel együtt kell tudni élni ha Fifazol :)

(#272) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Van valami acces ps-en, amiben benne van a 20? ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#273) akooos válasza LendvaiFeri1 (#272) üzenetére


akooos
veterán

Ea play

(#274) Nandinagy válasza Woodslave (#269) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ne ilyen játékosokat képzelj el :D 19-ben ősszel ilyesmi lapok voltak, hogy icon sbc-ből 4 játékos közül választhattál: Baby Ferdinand,Mid Lampard,Prime Giggs,Mid Larsson. Biztos, hogy nem ezek a lapok ebben a formában voltak de hasonló :D Baby Ferdinand ilyen 600-800k körül jött ki sbc-ből.

(#271) toxicjew
Az igaz egyébként, hogy panaszra nekem sem volt semmi okom. Nakatát kiraktam mert kb 250k-ból kijött aztán őt beleraktam moments Blancba. De később kiraktam Moments Seedorfot,moments Bergkampot,Prime Vieirát,R9-t :D :D Szóval tényleg rendesen elvoltunk látva ikonokkal. Arra viszont kiváncsi leszek, hogy az idei részben kellesz-e ikon az sbc-be. Mert ha igen akkor azt swappal nagyon könnyen kilehet küszöbölni és akkor azért jóval olcsóbb lesz 1-1 ikon.

[ Szerkesztve ]

(#275) toxicjew válasza Nandinagy (#274) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen, lesz olyan icon sbc amibe icon kell majd :K benne van a pitch notesban.

(#276) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Icon sbc-ék :

Az első ICON SBC-ket november végétől mutatják be. Az ICON SBC-k hosszú távon, de nem tartósan elérhetőek lesznek. Az ICON-ok bizonyos verziói csak akkor lesznek jogosultak az SBC kiadására, ha azokat egy ideig csomagokban adták ki. Az ICON SBC lejárta után később később újra kiadható. A kihívási követelmények és jutalmak szintén frissíthetők. Az ICON-ok követelményként használhatók az SBC-kben.

Icon swapok :

Végül a rendkívül népszerű ICON Swapok is visszatérnek a FUT 21-ben. Az ICON Swap 1 december folyamán kezdődik. Nagyobb keverék lesz az ICON és a csomag jutalmak között, megnő a csomag jutalmak száma. A csomagok jutalmai alacsonyabb Player Token értékeken lesznek elérhetőek, hogy több játékos vegyen részt a programban. Az SBC-n keresztül kiadott ICON (pl. Base) egyetlen konkrét változata sem kerül újra kiadásra az ICON Swap-on keresztül, és fordítva.

ICON playerek pakkokban :

Base: Ez a verzió csak az EA Play Trial kezdetétől 2020 december közepéig lesz elérhető.

Mid: Ez a verzió csak az EA Play Trial kezdetétől 2021. február közepéig lesz elérhető.

Prime: Ez a verzió 2020 decemberében kerül bevezetésre a csomagokba, és a FUT 21 végéig lesz elérhető.

Moment: Ez a verzió 2021 februárjában kerül bevezetésre a csomagokba, és a FUT 21 végéig lesz elérhető.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#277) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Van már arról bármi féle infó, hogy nextgen konzolon mi lesz a különbség? A PC verzió az most ugyanaz, mint a ps4 illetve xbox one verzió?

(#278) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Néztem videót pitchnotesról. Hát ha minden igaz ez még nekem is túl sok content lesz. Ok persze nem kell és nem is lehet mindent megcsinálni csak én sajnos nehezen viselem el mert 20-ban is csak azért játszottam mert biztosan most hagyok ki valamit maradok ki egy nagy nyitasbol.

Azt is leszűrtem mit nem kellene csinálni de ugyanúgy ugyanazt a hülyeséget fogom csinálni..

Hát nem tudom..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#279) K.J válasza Woodslave (#278) üzenetére


K.J
senior tag

Pedig pont ez a cél, hogy odaláncolja még a mezei playert is a tv-k, monitorok elé. Én is maximálisan típus vagyok, de ahogy toxicjew is írja, tényleg el kell fogadni, valóban lesznek dolgok, amiről lecsúszol vagy kimaradsz. Hacsak nem 0-24 ezt nyomod. :)

Én biztosan várni fogok nagyobb ikonokat, gondolok itt egy Dinhora, vagy Gullitra. Csak azért nem fogok kirakni sbc-t, hogy legyen egy olyan lap a csapatomban. Nyomom goldokkal, tapasztalatok alapján jobban segít az ea. :D :)

(#280) Woodslave válasza K.J (#279) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem mondod a 1500 játékórámmal? ;] :C (+companion :D)

Vasárnap óta nem játszottam őszintén csak akkor hiányzik ha nézek YouTube videót de sajnos játszani nem ugyanaz az élmény. Egyelőre úgy érzem kibirom hogy nem veszem meg

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#281) K.J válasza Woodslave (#280) üzenetére


K.J
senior tag

"Egyelőre úgy érzem kibirom hogy nem veszem meg"
Ez csak átmeneti állapot, hamar túl leszel rajta, hidd el. :)
Történetesen én várom ezt a részt, izgalmas lehet ennyi contentből nem mindent megcsinálni :D

Még elő sem rendeltem, mert nem tudom eldönteni, hogy az alap verzió legyen vagy a másik kettőből valamelyik.
Melyikkel járnék jobban? :F

[ Szerkesztve ]

(#282) Nandinagy válasza K.J (#281) üzenetére


Nandinagy
addikt

Attól függ. Tavaly a legdrágábbat vettük meg a haverommal akivel közösen toltuk. A jutalom rare gold packok még csak walkoutot sem adtak egyszer sem :D Az egyetlen előnye az, hogy hamarabb kezdheted pár nappal
Ha kicsit ügyesebb játékos vagy akkor lehet jobban jársz mondjuk azzal,hogy standard verzió+amennyi többlet lenne a drágább verzió abból fifapont és akkor draft. Jóval jobb packokat kaphatsz belőle. :D :D

(#283) dkaro válasza K.J (#281) üzenetére


dkaro
őstag

Én a simát rendeltem, tnap jött is a mail, hogy biztosan kérem-e. Remélem 9én hozzák és nem csak hétfőn :)

(#284) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ti mikor vennétek csomagokat? Már október 1-jén vagy csak akkor, ha az első OTW megjelenik? :U

(#285) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#284) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Én személy szerint draftolni fogok a legelején. 300 point, ha egy meccset nyerek, már kb. ugyaon ott vagyok, mint két darab 7500-as csomaggal.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#286) K.J


K.J
senior tag

Köszönöm Urak!
Marad a sima. Nem éri meg többet költeni erre!
Nandinagy, igazad van, nem igazán akartam ebbe belefektetni, de még átgondolom. Tavaly nem költöttem semmit rá és azért elég jó csapat jött össze. :)

dkaro, én mindig személyesen veszem át, csak egy helyről rendelek, arra járok, bemegyek érte, az a biztos :)

(#287) Nandinagy válasza K.J (#286) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egy félelmem van egyébként a játék eleji draft miatt. Mégpedig, hogy ilyenkor minden profi meg elit játékos a draftot nyomja a packok miatt. Ha meg bedob egy ellen akkor garantáltan kezdhetem az újat :D :DDD :O

(#288) K.J válasza Nandinagy (#287) üzenetére


K.J
senior tag

Igen, ott csak az ima segít :D

(#289) dkaro válasza Nandinagy (#287) üzenetére


dkaro
őstag

Pf én drafton 3szor próbálkoztam és mindeháromszor első meccsen kikaptam.Tuti nem ezzel fogok próbálkozni most :D
De szivesen veszek tippeket mit érdemes csinálni az elején, mert még sose kezdtem októberben. Vagy ugyan úgy essek neki az SB-knek, Rivalsnak aztán ha van egy normálisabb gold mehet a WL?

(#290) Nandinagy válasza dkaro (#289) üzenetére


Nandinagy
addikt

Érthető :D 19-ben egész évben nyertem 1 draftot kb 10-ből.
20-ban a játék elején volt 4 draftom. Ps store néha sorsol ki 1200 fifa pontot aztán kaptam én is.(nem tudom milyen alkalomból). Ott 4-ből 3 meccsen kiestem 1.-2. meccsen :D 1 draftban 3. meccsig jutottam aztán esett is 1 Salah.
Tavasz+nyáron meg 15 draftból megnyertem 10-11-t. Gondolom valamennyit fejlődtem addigra.

Amúgy kezdéskor sb orrvérzésig meg az Advanced sbc-k megcsinálása. Rivals-t nem kezdeném el míg nincs egy elfogadható csapatom :D

(#291) bohus1984120


bohus1984120
csendes tag

Üdv!
Május elején abba hagytam a 20at, nem mindennel vagyok képben. Kérdésem az, hogy jár e valami előnnyel ha a régi accountommal(PC-Origin) játszom? Ugyanis gondoltam kezdek egy szűz újat, mert az utóbbi évek pack luckja kb nagy nulla. Tudom ez csak egy teória de lehet az újon jobb lenne.

(#292) dkaro válasza Nandinagy (#290) üzenetére


dkaro
őstag

Pedig még div10 rank1 is add jónéhány pakkot. Meg ha lesznek Liga milestone-k azokat tuti nyomom, azt élveztem talán a legjobban amikor minden kiscsapatból kellett vkivel gólt lőni. :)

(#293) K.J válasza bohus1984120 (#291) üzenetére


K.J
senior tag

Szia,
Szerintem semmi jelentősége, én a 20-at kezdtem konzolon tavaly, de előnyét nem élveztem. Packluck olyan amilyen. Milliós játékosra ne számíts. Nálam a max egy Hazard volt ami 98k-ban ment el. De több 100k-s vagy milliós játékost csak untrade nyitottam.

(#294) dkaro válasza bohus1984120 (#291) üzenetére


dkaro
őstag

Nekem az idei volt az első szezonom FUT-on és májusban kezdtem. Botrányosan rossz packluckkal. Bár nyitottam nyáron egy toty Mbappet :)

(#295) toxicjew válasza bohus1984120 (#291) üzenetére


toxicjew
addikt

Ha ennyire rossz a pack luckod akkor igazából veszítenivalód nincs, max ha megcsináltál olyan objectivet ami a 21re adott cuccokat. De azok már késő nyáron jöttek, szóval elvileg te abból már kimaradtál. Azon túl, hogy minden csak szerencse/rng kérdése, nekem bevált az accváltás, a 19hez képest sokkal jobb lapokat nyitottam idén :)

(#296) Nandinagy válasza dkaro (#292) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha ügyes vagy az Advanced sbc-t 1 nap alatt megcsinálod. Abból már össze tudsz rakni 1 olyan csapatot amivel rivalsozni is lehet. Nem úgy gondoltam, hogy heteket várj vele :D

(#295) toxicjew
A 19ben semmi pack luckom nem volt. májusban esett egy baby crespo aki untrade volt meg ért 240k-t. Ez volt a legnagyobb nyitásom. :D A 20-ban viszont kb 5-ször több liga sbc-t raktam ki mint tavaly és arányaiban sokkal jobb nyitásaim voltak. Az összes nagy lap amit kaptam liga sbc-ből jött :D :
-Birthday Van Dijk-1.280.000
-TOTS Reus-1.240.000
-If Lewandowski-350k
-Prime Litmanen-130k
-TOTGS Stegen-190k
-FB Theo-350k

Rewardokból idén kaptam egy gold Lewát a játék elején amikor ért kb 110k-t. Esett egy SS Mertens aki 220k volt meg egy untrade Prime Gerrard május végén :D :D

Szóval ezt a pack luck dolgot is kilehet úgy küszöbölni ha grindolod az sbc-t. Ha türelmesebb valaki akkor simán meglehet áron alul csinálni a licitálgatással. Szerintem így is egy kezemen megtudom számolni hány liga volt minuszos nekem pedig szerintem a top ligákat 10-szer megcsináltam fejenként :D :D :D

(#297) eM'82 válasza dkaro (#292) üzenetére


eM'82
addikt

Én is azt csináltam a Fifa 20 elején amit Nándi.
SquadBattles meccsek (lehetőség szerint hosszabbítás nélkül). Előtte demo-ban felmérve a saját szintemet. :)

SBCket meg webapp/companion appból, hogy a 10 óra trialból ne menjen túl sok idő el menüben. (Illetve az alap küldetéseket megcsináltam, mert a legelején ugye számít a sima gold pack is) + alap kereskedés web app-ban.

Idén próbálom low profile-ban tolni, mert tavaly nagyon rafüggtem, minden szar küldetést ki akartam szedni. Sok idő.

(#298) dkaro válasza eM'82 (#297) üzenetére


dkaro
őstag

Köszi srácok meglátjuk. Ismerem magam minden szar küldire rá fogok repülni :D

(#299) LendvaiFeri1 válasza K.J (#251) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Játszottál online is? Egy havi ps plust majd a játék megjelenéskor szeretnék csak venni.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#300) K.J válasza LendvaiFeri1 (#299) üzenetére


K.J
senior tag

Ut-zek, igen. De boxom van, ps-nél nem tudom hogyan működik :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.