Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Ezzel kiegyeznék.. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#52) LendvaiFeri1 válasza WhiteAngel89 (#45) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Eddig milyen a játék? :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#53) Ngtx


Ngtx
aktív tag

A végén még tényleg egy jó széria lesz. :C
[link]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#54) Yodamest


Yodamest
addikt

Most olvastam, hogy állítólag újra lehet benne gólt fejelni, ez mondjuk nem egy hátrány.

(#55) Edgar2621 válasza Yodamest (#50) üzenetére


Edgar2621
őstag

Akkor igazából 100%-ban egyetértünk, és én is elnézést kérek ha úgy érzed keményebben reagáltam vagy félreértettem volna amit írtál :R

XO: Gollami26

(#56) Edgar2621 válasza Yodamest (#54) üzenetére


Edgar2621
őstag

Jaj már megint ez a parasztvakítás... Én azért azt is olvastam hogy a szerver problémák a béta alatt is elég komolyak voltak és hogy az újfajta dribblinget jól használóktól nem lehet elvenni a labdát. Nem szeretnék negatív vagy károgó lenni de én ezeknek már semmit nem hiszek el, a játékélmény a Fifa 14-ben is nagyobb volt mint a Fifa 20-ban és ez nekem mindent elmond a CÉGről és a termékéről.

XO: Gollami26

(#57) MdewC


MdewC
nagyúr

Na mi folyik itt? Mi?

:D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#58) toxicjew válasza MdewC (#57) üzenetére


toxicjew
addikt

Még semmi. Októbertől vér és könnyek :D

(#59) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Nem vagyok elég okos, hogy előrendeljem vagy ráérek-e akkor kulcsot vadászni. :U

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#60) Jinxb1rd válasza Ngtx (#59) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Előfizetsz acces-re és megnézed egy hónap alatt mit produkál.

We are only Stardust...

(#61) Ngtx válasza Jinxb1rd (#60) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Most ha előfizetek ki tudom próbálni? Vagy csak megjelenés után? Nem 1 év csúszással kerülnek bele a Fifa sorozat játékai?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#62) Jinxb1rd válasza Ngtx (#61) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Prémium accessben minden új játék benne, sőt, néha még az előrendelőknél is előbb tudsz játszani. Amit te mondasz, az sima basic és sok mindenre nem jó.

UI: ja és így megkapod azokat a bónuszokat is, amiért az előrendelők 2x-3x annyit kicsengettek

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#63) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Akkor gondolom nem ez a EA Play ?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#64) Kristof_94 válasza Ngtx (#63) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szia!

Az EA Play az Access utódja, gyakorlatilag minden lényeges dolog ugyan az, csak a név változott.

(#65) Ngtx válasza Kristof_94 (#64) üzenetére


Ngtx
aktív tag

És ami a kollega beszél, hogy prémium access az pontosan melyik?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#66) toxicjew válasza Ngtx (#65) üzenetére


toxicjew
addikt

EA Play Pro $14.99 havonta, $99.99 egy évre.

(#67) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Én azt nem értem, elméletbe ps4-rol at lehet majd térni ps5-re, de ha áttérsz utána is játszhatsz elméletileg ps4 en illetve cbox vonalon is ugyanez a helyzet. Na most akkor lehetseges az h x meccset ps4 en jatszok le a elbe x meccset meg ps5 on vagy akar mind a ket konzolon kulon wlezhetek? Ez elég homály még, van ertől valami info?

(#68) TrueGooner válasza Geradossz (#67) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Egyszerűen csak a Matchmaking miatt működik így. PS4-es PS4-es ellenfelet kap, PS5-ös pedig PS5-ös ellenfelet. Ha játszol WL-ben, annak fügvényében keres ellenfelet, hogy melyik platformon nyomod.

(#69) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Nem értetted a kérdést szerintem. Ha váltassz PS5-re ugyanúgy elindíthatod akármikor PS4-en is. Megteheted azt hogy egy meccset itt egy meccset pedig ott tolsz a wl-ben? Ez igy elég nagy marhaság lenne szerintem. A kérdés ez, hogy ezt lehet e vagy le van kezelve.

[ Szerkesztve ]

(#70) Mrguba


Mrguba
őstag

Sracok akinek van beta
Tegnap ota nem enged belepni..
Masnal is van igy???

(#71) LendvaiFeri1 válasza Mrguba (#70) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Délig karbantartás van.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72) Mrguba válasza LendvaiFeri1 (#71) üzenetére


Mrguba
őstag

Koszi...20.-21 nel is??
Hol jeleztek ezt?

(#73) toxicjew válasza Mrguba (#72) üzenetére


toxicjew
addikt

Heads up that all active FIFA titles will be undergoing a scheduled maintenance starting at 2 AM BST on September 02. All online features will be temporarily unavailable for around 10 hours

Egyébként 1ig tart.

[ Szerkesztve ]

(#74) Mrguba válasza toxicjew (#73) üzenetére


Mrguba
őstag

Meglatjuk :R :R

(#75) MdewC


MdewC
nagyúr

Kristóf, mikor az asszony belekérdez. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#76) Kristof_94 válasza MdewC (#75) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A, aztán D :DDD

Amúgy most már vigyázzatok, mert törölni is tudok! ;]

(#77) MdewC válasza Kristof_94 (#76) üzenetére


MdewC
nagyúr

🤣🤣🤣🤣🤣 :DDD

Sztem nyertél! (A B lehetett volna inkább, hogy nem új a kontroller!)

Régi topikgazda kommentjeit nem lehet törölni, benne van az alap szabályzatban. Nem tudtad? :) ;)

Ami pedig fontosabb annál is, hogy nem illik! :R

Lehet kicsit hiányozni fog a game, szóval fél szemem itt lesz a topikon. :DDD

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#78) Toguro San


Toguro San
tag

Karrier mód hála istennek nagy ráncfelvarráson megy keresztül. Eddig ami újításokat bevezetnek idén, mind hasznos és izgalmas lesz. Ha a játékmenet is jó lesz akkor az utóbbi évek legjobb fifája lesz nekem :)
Nagyon várós

(#79) Ngtx válasza Toguro San (#78) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Csak az a baj, hogy a játékos karrier rész nem fog változni semmit sem?!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#80) Jinxb1rd válasza Ngtx (#79) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem tudom, azt sikerül vajon elintézniük hogy az egeret nem kell a kepernyő sarkába húzni? Mindezt így lassan 2021 környékén?

We are only Stardust...

(#81) Ngtx válasza Jinxb1rd (#80) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Igen, emlékszem erre a probléma míg PC-n játszottam. ;]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#82) Kristof_94 válasza Jinxb1rd (#80) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom miért nem lehet megérteni, hogy még nem tart ott a technológia! :DDD

(#83) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ez tényleg komoly, hogy a PC-s változat semmilyen újítást nem fog tartalmazni (grafikai, fizika) stb?
Egyébként az animációkat is remélem újraalkotják, már 3-4 éve ugyanazok vannak.

Ha ez igaz, nálam totál elvágta magát az EA. Egyszer ezt a békát már lenyeltük PC-sként, még egyszer már nem fogom.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#84) Kristof_94 válasza WATERDACA (#83) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnos igen, bár én minimumon tartom a grafikát a gép miatt, így az nem érintene.
De konkrétan még nem tudni, hogy miben fogunk hátrányt szenvedni.

(#85) WATERDACA válasza Kristof_94 (#84) üzenetére


WATERDACA
őstag

Itt elsősorban nem is a grafikával van a gondom, hanem hogy az alapvető gameplay is marad currentgen, ergo a fizika, az ütközések, labdakezelés is marad a régi.

Mi a fenéért adják így ki a játékot és csinálnak inkább rá egy patchet? Ja igen, ez egy másik cég, Konami. Respect.

u wanted, i got it \o/

(#86) toxicjew válasza WATERDACA (#85) üzenetére


toxicjew
addikt

Ez az előző generációváltásnál is így volt? Tehát a mechanikák, animációk és egyéb újítások kimaradtak a PC verzióból? Mert a grafikát magasról leszarom, de ha ezek se kerülnek bele PCre akkor gyakorlatilag egy szezon update lesz az egész? Fifa 20 + új menü és csapatok? :U

(#87) LendvaiFeri1 válasza WATERDACA (#85) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A 14-nél is így volt. Amikor kijött a PS4 és XO, akkor szintén az új konzol kapta meg az új "motort". 15-nél már normalizálódott a helyzet.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#88) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Kicsit utánaolvastam a dolgoknak, mivel Steamen először fog debütálni a játék PC-n, ott már előre megy a játék temetése fórumokon.

Egészen elképesztő indoka van hogy nem jön PC-re a nextgen, mégpedig hogy a mai PC játékosok konfigjainak nagy része nem bírná el a nextgen grafikát - nettó hazugság, sajnos ez a része a piaci részesedésekről szól, a PS5 és Xbox X-et el kell adni még jobban újabb játékokkal.

Lesz egy PC demó elvileg szeptember 22-én, ott kiderül számomra, hogy ennyi volt-e a FIFA az életemben, vagy sem (2002 óta szinte az összes résszel játszottam).

A legkorrektebb az lenne ha a konzolok megjelenésével lenne egy patch a PC fejlesztéséről is.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#89) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#87) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom most is így lesz-e és jövőre megkapjuk vagy marad minden. Vagy ezt is elkaszálják PC-n, mint az NHL-t.

(#90) WATERDACA válasza Kristof_94 (#89) üzenetére


WATERDACA
őstag

Idén megkapjuk a FIFA 20-at update-el horror áron, jövőre már megkapjuk a nextgent. Ezt borítékolom.

u wanted, i got it \o/

(#91) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#89) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A FIFA 21 PC-s verziója nem kapja meg a nextgen kezelést!

Engem már nem érint, a játék megjelenésekor PS4, majd télen(?) PS5 lesz a választott platform. Elég volt a PC-ből, a piac egy fertő, ráadásul közel mindenki csal orrba-szájba.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#92) WATERDACA válasza LendvaiFeri1 (#91) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ha a FIFA az elsődleges játékod, konzolon sokkal királyabb volt mindig (ettől függetlenül).
A PC-ben sok a potenciál egyébként, de nem ennél a játéknál.

De ez megint egy másik téma ;)

u wanted, i got it \o/

(#93) toxicjew válasza LendvaiFeri1 (#91) üzenetére


toxicjew
addikt

Júniusi cikk, semmit nem ír arról, hogy pontosan mi lesz máshogy, csak annyi, hogy PS4/XONE szinten marad. Ez lehet csak grafikai lemaradás, de más is. Ez az amit azóta sem voltak képesek kifejteni EAidsék. Vagy csak én nem találkoztam vele.

(#94) WATERDACA válasza toxicjew (#93) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ezt nem kell szerintem túlkozmetikázniuk sajnos, a grafika (és ez a fizika/gameplayt is érinti), marad a tavalyi talán kisebb változtatásokkal.

Lesz demó 2 héten belül, akkor választ kapunk mindenre.

u wanted, i got it \o/

(#95) #16514048 válasza toxicjew (#93) üzenetére


#16514048
törölt tag

PlayStation 5-re és Xbox Series X-re érkező változatban gyorsabb lesz a töltési idő, a bevilágítás szebb lesz, az animáció pedig részletesebb

Ennyi különbség lesz kb. Azokról az újításokról, amikről itt tudsz részletesen olvasni, mind megkapják a PC-sek is.

Nem season update jellegű lesz, maximum ha a Fifa 15 óta megjelent részeket is annak tartod.

[ Szerkesztve ]

(#96) Edgar2621 válasza #16514048 (#95) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én annak veszem ;]

XO: Gollami26

(#97) toxicjew válasza #16514048 (#95) üzenetére


toxicjew
addikt

Na ez már konkrétum. Akkor semmi (új) para nem lesz a PC verzióval, eddig se a grafika miatt játszottak vele az emberek. A fizikai/mechanikai ujitasok a lényeg nekem legalábbis.

(#98) LendvaiFeri1 válasza WATERDACA (#92) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

PC már adott. :DDD

(#93) toxicjew

Mint ahogy a 14 PS3/X360 szinten maradt.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#99) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Hali.

Xboxon most hogy van? Ha előfizetek ea play-re akkor a játékot is megkapom és a 10 óra után tudom folytatni, vagy ha letelik a 10 óra meg kell vegyem valamelyik verziót és akkor tudom csak folytatni?

Köszi előre is.

(#100) gjoe válasza Geradossz (#99) üzenetére


gjoe
őstag

meg kell venned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.