Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Digestive válasza akooos (#14450) üzenetére


Digestive
addikt

Pont erről beszélnek a srácok! Jó, h a másik oldal is megerősíti ezt... :P :R

Ezzel most egy új fejezethez ért a fórum!!! Sokszor merült fel a kérdés, h akkor hol vannak azok a játékosok akihez visszapattan a labda, akinek beakad a piros TF is a ficakba, stb. Hát tessék! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14452) arpo04 válasza MdewC (#14446) üzenetére


arpo04
őstag

Ezeken miert lepodtok meg? Evek ota jatszatok ezt a focinak gunyolt valamit. Nem te fogod hozni a nagy penzeket, Guru vagy epp a tobbiek akiknek van erzekuk (skill) a jatekhoz. Mindig a casual jatekos hozza a nagy lovet. Ha o boldog az EA is az mert oli bele a penzt. A konkurencia hianya latszik.
EA jatektol velemeny:Megpróbálom megmagyarázni, hogy miért szapulom sokszor, nagyon sokszor a Bf V. -öt.
Az 5. et.
Képzeld el, hogy veszel egy autót. Megnézted a reklámokat, elolvastad a prospektusokat, elmentél tesztvezetésre.
Tetszik. Baromi jól néz ki. Csillog, villog kívül belül.
Hihetetlen adatok, hihetetlen teljesítmény.
Sebesség, gyorsulás. Álom.
Várod, a napot amikor átveheted.
Megvan!
Örülsz.
Körbejárod megcsodálod, gyönyörű. Szinte káprázik a szemed.
Beülsz.
Tapogatod.
Észreveszed, hogy a gombok olyan lötyögősek.

Nem az igazi.
Sebaj! 😎
Ez egy szuper autó.
Hasítson! Legyen dögös a hangja! Hiszen ez a lényeg.
Beindítod.
A hangja.
Hát, az olyan vékonyka.
Jó. Láttunk már ilyet.
Adjunk neki!
Megy.
Rálépsz a gázra, és nyomod neki. Gyorsul,
de egy kicsit lomha.
Még nyomod neki.
De meg-meg torpan.
Döcögős.😲 Nagyon.
Igazából önálló életet él.
Te nyomod a gázt, de soha nem tudod előre, hogy hajlandó lesz e azt csinálni, amit elvársz.
Ha akar megy, ha olyanja van, vánszorog. 😪
Panaszkodás, javítgatás.
... Nem az igazi.
Javítgatás.
Telik múlik az idő, és a javítgatások. De soha nem lesz 100 %.
És akkor, elérkezik a nap.
Jön az új modell.
😁👍
A szebb, jobb, gyorsabb, tanultunk a hibáinkból modell. 👏👏👏
Kell. Ez lesz az igazi.
Megrendeled ...
... nagy nap, ... megjön, ...
... húbeszép! 😛
És kapsz egy sokkal szebbet, pont azokkal a hibákkal, mint az előző modellben.
Na ez a bajom az 5. Battlefielddel.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14453) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Valószínűleg hülye kérdés de a weekend league rewardhoz mind a 30 meccset le kell játszani?

[ Szerkesztve ]

(#14454) Tigibeeb válasza hhenry (#14453) üzenetére


Tigibeeb
tag

Nem szukseges.
Sőt szerintem nem is szabad (csak vicc.. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#14455) szabyka95 válasza hhenry (#14453) üzenetére


szabyka95
őstag

Csak 5t

(#14456) toxicjew


toxicjew
addikt

Az igaz, hogyha valaki base cardja upgradet kap akkor a POTM lapja is automatikusan nő?

(#14457) akooos válasza Digestive (#14451) üzenetére


akooos
veterán

Nem ezt mondtam ;] Nem használok tf-et, és a kapufáról sose pattan hozzám, de a többi stimmel :DDD

Amúgy player pickből jött Marega, ahogy kértem az EA jézuskától :))

[ Szerkesztve ]

(#14458) hhenry


hhenry
őstag

Köszi és mobil appból hogy tudom kivenni a rewardokat?

(#14459) Szigma70 válasza MdewC (#14444) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, adom

Írtam is, hogy NO TF.

Kikapcsoltam, bemegy minden ugyan úgy. Kapcsold ki Te is. Ez van :R

Jahhh, és nem megyek feljebb, idén nem motivál. Kiveszem a coint a rank 1 ből, oszt jóóóvan.
WL után napi 1-2 meccs és megvan a rank1. Nekem ennyi idén.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14460) slengi válasza MdewC (#14446) üzenetére


slengi
csendes tag

Ami meg erdekes hogy visszatert a constant pressure. Tegnap 8bol 7 ellen igy tolta es nem vettem eszre hogy drasztikusan csökkent volna a staminaja a jatekosainak. Az AI def tenyleg ujra ultrabrutal de az SB-ben ehhez mar hozzaszoktam. Online legalabb nem csal akkorakat mint SB-ben. Viszont a first TF jo szögböl (vegre nem hattal a kapunak) meg mindig müködik. Ami engem jobban zavar hogy az egesz csapattal futok a kapu fele es utana azonnal visszazarok emberekkel labdavesztes utan, nem tudok mit kezdeni. Ez milyen taktika ez? Letamad mint az allat, 4-2-2-2ben direkt fent hagyom a 4 playert hogy labdaszerzes utan lekontrazzam de hiaba egyerintözök vissza tud zarni. Ettöl megbolondulok. Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

Fino alla fine

(#14461) toxicjew válasza hhenry (#14458) üzenetére


toxicjew
addikt

Megnyitod az appot és a főoldalon felül jelzi, hogy you have rewards. Most megnéztem, a WL rewardsot jelezte csak, de gondolom, ha arra rámész utána előjöhet a DR is. Ez mobilon volt, a honlapon lehet más.

[ Szerkesztve ]

(#14462) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Hat a player packbol mata volt a legjobb meg egy 82es :)

2 Rare mega Pack 2prime players 2 Rare players és egy Matrial a legjobb :)

(#14463) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Az egyetlen pozitívum az idei fifában hogy végre nincs csapatállításos 30sec-es pause minden meccs elején.
Igen, ez az egyetlen amiben jobb ez a fifa az előzőknél. Többet nem tudok mondani mert nincs.

(#14464) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Aztán jött a gold2 Rare mega :))

(#14465) getdizzy válasza Szigma70 (#14459) üzenetére


getdizzy
aktív tag

én is rá fogok próbálni a mai napról a NO TF-re, és tényleg ahogy a @marcess kolléga is vázolta, itt a karácsony, jönnek az új vásárlók kezdő játékosok, nekik húzzák fel a gamet.

Sajnos nekünk meg ehhez kell alkalmazkodni
Tegnap egy alap bundás 79-80as játékosokkal jöttek velem szembe
max fitnessel indultam neki, a meccs végére hulla volt mindenki pedig a pressure az offon van
és a kis bundás játékosok lefocizták a szép csillivilli csapatom, és az ember ne legyen ideges

(#14466) getdizzy válasza Fifaisshit (#14464) üzenetére


getdizzy
aktív tag

na elmészteaaa! :D
Grat

(#14467) Szigma70 válasza etaclan1984 (#14463) üzenetére


Szigma70
addikt

Az a vicc, hogy nálam 5-ből 3 így is megállítja a sípszó után.

Miért?

Hogy megnézze mire állok át azonnal. Nem lát a pályán. Aztán meccs közben még sokszor. Gondolom ugyan ezért.

@Fifaisshit

Jó az a Guardado, nálam már tányérja van az ebédnél. Hiányozna, ha egy héten nem jönne 1x

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14468) hhenry válasza toxicjew (#14461) üzenetére


hhenry
őstag

Belépék az appba claim reward de csak dv rewardok vannak

(#14469) sz_abika


sz_abika
addikt

Huhh ez az SB Elite 3 + Silver 2 WL + Rank 4 Rivals rewardokkal kivártam a TOTWot, de abból csak egy Donnarumma jött, viszont gyakorlatilag minden csomagom jó volt :K
Csupa 85-86 valamint egy Valencia is jött extrába. UCL upgradeből meg egy untradeable Van Dijk...ami duplikáció :D Ja meg egy UCL Sane is kidzsalt.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#14470) Zimmi91 válasza Fifaisshit (#14464) üzenetére


Zimmi91
addikt

Grat :DDD

Nekem Player Pickből jött egy Dembele, ennek nagyon örülök, a sima lapját is szeretem, simán super sub ;]

Pakkokból, meg 2-3 84es meg egy Iniesta :DDD
Legalább a heti egy Walkout megvolt :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#14471) PEZZY93


PEZZY93
tag

Player Pick kidobta a Salah-t :D megy is De Bruyne helyett a csapatba:D

Elég gyors az első sor :D
Jelenleg:

Mbappe
Felipe Neymar Salah
Fabinho Pogba
Marcelo Varane Ferdinand Walker

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#14472) KaksziLajos válasza Szigma70 (#14459) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Én is csak azért játszom le minél több meccset WL-ben, hogy adja a pontokat és ne kelljen sokat a rivalsban játszani...

Fifaisshit gratulálok.!

Nálam Player Pick-ből jött egy Sidnei 84, Tarkowski 83. Nem rossz ez.

A Rivalsból kivettem a 60k coint, a Gold3-ból pedig jött egy Loftus-Cheek , pár 84-es és egy Aguero :C Most lenn az ára de talán kicsit feljebb szökik a napokban a WL miatt.

Nagyon légedett vagyok. (R.Sanchez még b.ssza meg! :D )

(#14473) toxicjew válasza hhenry (#14468) üzenetére


toxicjew
addikt

Hülye kérdés, de lejátszottad a wlt? :)) Ha igen, akkor ott kell lennie valahol :K Ha más nem gépen belépsz majd és látod, lehet bugol az app neked.

Baszódj meg @Fifaisshit :DDD Mármint grat :)

(#14474) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Kossz srácok :)
Éppen az elmúlt időszakban oanaszkodtam nem keveset hogy meg egy 50k feletti játékost se ad :)

Végre :DD
Idén nem is panaszkodok tovabb megvolt a nagy nyitás :)

Köszi mindenkinek mégegyszer :)

(#14475) akooos


akooos
veterán

Shearer, Salah, Agüero... :D Úgy látszik itt a karácsony nektek srácok, grat.

Nekem 83-as Tah lett a legjobb a packekből PEKKEKBŐL, a piros Marega mellett ugyebár. De akkor elkezdek SBC-ket csinálni most, ha ilyen jó a droprate :)

[ Szerkesztve ]

(#14476) Fifaisshit válasza akooos (#14475) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Felesleges egyszeri szerencse :)

De hogy a player pick ilyen kula volt .....:)

(#14477) arpo04 válasza Fifaisshit (#14474) üzenetére


arpo04
őstag

Grat, ma lesz kedved pár online meccshez? Valamikor késő délután este. Majd jelezd, tesztelnek kell a csapatom és az új jatekosokat.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#14478) sz_abika


sz_abika
addikt

Ez hihetetlen hogy 15 perc alatt 1 shadow chemet se bírtam elhozni. Miért kell ölni ezt a piacot is?

PSN: xszabikax

(#14479) slengi


slengi
csendes tag

Tegnap amugy volt baj a jatekkal. Felidei eredmeny a rivalsban. Keresd a hibat :)

Fino alla fine

(#14480) Szigma70 válasza Fifaisshit (#14474) üzenetére


Szigma70
addikt

És látod? Nagy nyitás, ikon, nagy öröm. Végre.

De ebből is majd a legolcsóbb. Ez lesz nálam is. Elöbb utóbb kiszúrja majd az én szemem is valami hasonlóval. Pesze, ennek is örül az ember. De ........

@Slengi

Hogy német? :D

Vagy, hogy 0 kapuramenőből 2 gól?

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14481) akooos válasza slengi (#14479) üzenetére


akooos
veterán

2 kapufás gól. A kapufa nem a "kapu része" ezért azt nem számítja kaput találó lövésnek :D

(#14482) thebigK


thebigK
addikt

Ezekbol a rewardokbol most nem gazdagszok tovabb
Pp-bol Mata, pakkokbol egy hamsik, meg 3db discard IF

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14483) Kristof_94 válasza thebigK (#14482) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem a pick adott egy Bruno Fernandest, meg a német CAM-ot...
A pakkokból Özil és Vertonghen, de ezt nem mondanám nagynak. Remélem előbb-utóbb ad már valamit, mert kezd kellemetlen lenni...

(#14484) v-man


v-man
őstag

Van a napi küldetésbe egy ucl lapot adó, de ucl rare játékossal gól+gólpassz kell hozzá győzelem mellett. Lingard volt a klubban, megvettem Jézuskát mellé, erre szerver karbantartás már megint. Délután meg már nem lesz időm tolni. Kösz ea...

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#14485) kacsa7 válasza Kristof_94 (#14483) üzenetére


kacsa7
őstag

Az a Bruno Fernandes statok alapján jó lap. Én pályáztam rá, 2. félidős cserének tökéletes lehetne. Ha össze tudod hozni a csapatot, akkor meg 1 meccset is simán végigbír.

(#14486) etaclan1984 válasza slengi (#14479) üzenetére


etaclan1984
őstag

A gólt sosem számolja kapura lövésnek, ez már évek óta így van.

(#14487) Fifaisshit válasza Szigma70 (#14480) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nagy öröm nagyon ,végre :))

Kristóf el se kezd köszi :)

(#14488) thebigK


thebigK
addikt

Na a joyon is bekekszel a finesse gomb halisten, igy fasza lesz

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14489) Santana01


Santana01
tag

Nekem Player Pick Dembele és valami 83as Angol védőt adott. A csomagokból pedig untradeble Reus,és az Argentin lila CAM+plusz pár 84es lap. A 86+ még mindig várat magára.. :(

Mit szóltok Reus miatt megéri át variálni a csapatot? Son kerülne cserepadra ha a német be kerül csak nem tudom mennyivel lenne jobb és,hogy mennyire bírja szuflával..?

(#14490) p0ty


p0ty
aktív tag

if dembele este lehet majd a legolcsóbb?
valamint valakinek volt akkora szerencséje hogy
piros kante vagy piros salah esett?

(#14491) Fifaisshit válasza p0ty (#14490) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Volt :)

(#14492) hhenry válasza toxicjew (#14473) üzenetére


hhenry
őstag

Na sikerült harmadik belépésre feldobta

(#14493) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Hat..nem vagyok egy nagy player, stabil Div 6, 900 skill pont kornyeken alltam...eddig. 12 gyozelem kell ugye a Futswap playerhez. Az elmult 10 meccsen zsinorban kikaptam, ugyanazzal a csapattal es taktikaval, mint amit korabban hasznaltam. Az ellen csak fullpress-t tol, Jesus, Mahrez meg a tobbi futobolonddal egyutt. Nincs ezzel baj csak unalmas :D En tipikusan az a player vagyok aki elvezetbol jatszik, de na. Rank1bol, 1 divet visszaestem amig szenvedtem azert az egy gyozelemert. :D

[ Szerkesztve ]

(#14494) szabyka95


szabyka95
őstag

Nem tudom miért emlegetitek jesust,én meg nem láttam

(#14495) Szigma70


Szigma70
addikt

A jóslatokra csak annyit,hogy Salah 1 milla

Be fog esni, de 7-800 körül lesz egy darabig sztem. Így ST-ként kívánatosabb lehet sokaknak.,

(#14494) szabyka95

Jön a kari, hozza az ajikat sok helyre, néha bever egy-egy gólt

@Fifaisshit

Komolyan a Rare Mega adja a legjobb lapokat. Azt veszem ki most én a Fut Swapos sbc ből is, mert a 100K-s semmit se ad.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14496) kacsa7 válasza Santana01 (#14489) üzenetére


kacsa7
őstag

Játékstílus kérdése. Én a mozgékony játékosokat szeretem. Player pickből van egy SIF Reus és egy TIF Werner is, így tudnék csapatot építeni rájuk, de valahogy nem fekszenek. Reus-ot második félidős cserének használom, mert jól lő, de nálam Werner-nél még IF Belotti is jobban használható.

(#14497) Tajték válasza Szigma70 (#14495) üzenetére


Tajték
senior tag

Próbálgattam összehozni egy csapatba futheadon Messit és ST Salahot de csak nagy kompromiszumokkal sikerülne így kezdek lemondani róla.... főleg a középpálya miatt.

(#14498) Szigma70 válasza Tajték (#14497) üzenetére


Szigma70
addikt

Csak neked

De Case helyett mehet Rakitic, Rafinha, Vidal, aki tetzsik.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14499) PEZZY93 válasza Tajték (#14497) üzenetére


PEZZY93
tag

4-2-3-1-ben valami hasonlót eltudnék képzelni magamnak is.

[link]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#14500) cristijAn


cristijAn
tag

Hali. Szoktam olvasni a forumot bár keveset posztolok mert szidni nem szeretném a játékot de azért ezt muszáj megosztanom :D 8. hét zsinórban GOLD1 szint. A mai player pick nálam mindent vitt :)) :DD :C

1. hét GOLD 1 - 81 Ighalo + 82 Tatarusanu ( red informs ) + William José , Kampl , Horn ( 2x100k pack )
2. hét GOLD 1 - 91 Lewandowski + 84 Lala ( red informs ) + Ederson , Felipe Anderson ( 2x 100k pack )
3. hét ELITE 3 - 86 Suso + 86 Marquinhos + 83 Bellarabi ( red informs ) + Benzema ( 1x100k pack ) + Hilton , Djaninny , Weghorst ( TOTW PACK )
4. hét GOLD 3 - 82 Blind + 81 Laborde ( red informs ) + Pastore + Taison + Ruffier ( 2x35k pack + 50k pack )
5. hét GOLD 1 - 84 Rami + 81 Rondón ( red informs ) + Kepa + 86 UCL Sanchez + Alderweireld ( 2x100k pack )
6. hét GOLD 1 - 86 Sterling + 85 Lozano ( red informs ) + Trigueiros + Di Maria ( 2x100k pack )
7. hét GOLD 1 - 83 Bakayoko + 85 Fahrmann ( red informs ) + De Vrij + Banega ( 2x100k pack )
8. hét GOLD1 - 82 Farfan + 83 Tarkowski ( red informs ) + Coutinho + Miranda + Falcao ( 2x100k pack )


Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.