Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Garsza


Garsza
veterán

Hoztam egy gólt, de nem is a gól a lényeg. Inkáb az érdekelne hogy Hunter lapos Zola mi a fa...ért, nem bírja lefutni Boatenget akár milyen lap van rajta? Ezt magyarázza el nekem valaki. kb. 15. percben lehetett.
Viszont nálam fordított esetben Anchoros Ferdinand nem ér utól Zólánál lassabb playereket.

(#14402) #16514048 válasza akooos (#14398) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igazából csak a pace húzza fel szerintem.

Inkább egy Mkhi harmad ennyiért, az a WF nagyon rossz, meg a stamina is lehetne jobb.

(#14403) KaksziLajos válasza akooos (#14398) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Ki fogom próbálni. Szeretem az ilyen kis olcsó cirkálókat. A.Gomez a játék elején óta megvan, és a kedvenc FIFA játékosaim egyike.

Ez a kis Martinez itt a világverő Gold2-Gold3 csapatomban jól érezné magát a honfitársai között. :DDD

A week foot tényleg fájó pont nála, de azért kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

(#14404) akooos válasza #16514048 (#14402) üzenetére


akooos
veterán

Megvan az európa ligás Mkhi, de 65. perc körül cserélni szoktam. Pont jó lenne ez a Martinez

(#14405) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Sziasztok. Ma beruháztam a fifa 19-re. Minden szép és jó de a játékkosaimra nem tudok semmit rátenni. Gondolok itt arra hogy pl sem szerződést sem fitness lapot nem enged alkalmazni a játékosokon. Hiába nyomkodom az A-t nem reagál.
Ötlet?

Gunner for life

(#14406) akooos válasza ProgenXL (#14405) üzenetére


akooos
veterán

Hol próbálod? Küldj egy screenshotot ide és megnézzük.

(#14407) KaksziLajos válasza ProgenXL (#14405) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Nekem is volt már ilyen. Lépj ki a játékból, indítsd újra és jó lesz.

(#14408) Fifaisshit válasza akooos (#14400) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Mármint mire jó :DD

(#14409) akooos válasza Fifaisshit (#14408) üzenetére


akooos
veterán

Hogyhogy mire, first touch finesz 30rol ;]

(#14410) ProgenXL válasza akooos (#14406) üzenetére


ProgenXL
őstag

Na most annyit csináltam hogy kiléptem az egészből és appon rátettem egyet. Aztán visszalépve már a játékban is engedte. Fura hiba volt de most elvileg megjavult.

KaksziLajos köszi utólag is :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#14411) Digestive


Digestive
addikt

Madrid mélytorkozik! :DDD
Nincsen már jelentősége nekik, de akkor is nagyon égő...

(#14412) akooos válasza Digestive (#14411) üzenetére


akooos
veterán

Az, viszik is a szelvényt :((

(#14413) Chereiose


Chereiose
addikt

Futmas miatt estek be ennyire az árak most? Tegnaphoz képest is nagy az eltérés.

(#14414) Garsza


Garsza
veterán

Az OTW lapok mikor szokták megkapni az Upgradet? Ha IF -et kapnak? Mert nálam Cancelo még mindég 84 -es

Más: Mondjátok már meg mit tegyek, hogy UCL CR7 kisétáljon, egy UCL Upgrade packból. :))

[ Szerkesztve ]

(#14415) Digestive válasza akooos (#14412) üzenetére


Digestive
addikt

Valszeg a madridi srácok meg a Moszkvát rakták meg maguk ellen -2 hendivel! :DDD

(#14416) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

UCL live lapokat mikor adjátok/adnátok el?

(#14417) alite válasza Kristof_94 (#14416) üzenetére


alite
aktív tag

En kiszortam tegnap elott oket, Telles es Florenzi epp most zuhantak be 40k-t minimum.

(#14418) p0ty


p0ty
aktív tag

igaz hogy pc
de beigazolódott hogy ha erős a kereted akkor könnyebb a játék
volt 1 millát érő keretem támadósorom nem volt az igazi és a középpályán is csak 1 biztos pontom volt a másik gyengécske
laca promes if yedder dembele támadósor
wass középpálya
ezzel a csapattal 2200-2250 körül voltam divben és sok loss és döntetlen volt valamint nagyon kevés győzelem
gyűjtögettem forgattam a coint addig míg 2 milla összejött és érkezett
mbappe neymar pogba walker totgs alba
if ben yedder és kante megmaradt mellettük
és elértem az egyik célom
div 1 :R

nem hazudok ha azt mondom könnyű ezzel a csapattal nyerni és nagyon élvezetes játszani
10ből simán összejön 8-9 win valamint megfordítom a meccseket simán
így kiderült hogy sokat számít milyen csapatod van :(

(#14419) Kristof_94 válasza p0ty (#14418) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gratulálok! :R
Én meg lassan ott tartok, hogy a DIV5-ből a 6-ba is kiesek! :C

(#14420) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Tippmix gyilkos egy nap :)

[ Szerkesztve ]

(#14421) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#14420) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Keményen mennek ma az esélytelenebb csapatok! :R

(#14422) akooos válasza Fifaisshit (#14420) üzenetére


akooos
veterán

Hatde Müller mit csinált.... :N

(#14423) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#14421) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Mekkora meccs ez a Bayern :))
Mondjuk szabálytalan tizi mert jó párszor megállította a mozgását a labda fele :)

[ Szerkesztve ]

(#14424) LedyGyuszi válasza akooos (#14422) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

labdát nézte. nem volt szándékos, de jogos volt a piros

XONE: LedyGyusziHU

(#14425) Fifaisshit válasza LedyGyuszi (#14424) üzenetére


Fifaisshit
őstag

És jött a timed finesse :DD

(#14426) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Közben 3-3, szép volt Ajax!

(#14427) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#14426) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

alig volt lesen Huntelaar a lövés pillanatában... :U

XONE: LedyGyusziHU

(#14428) LedyGyuszi válasza Fifaisshit (#14423) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Végrehajtás
• Miután minden játékos a szabály által előírt helyen tartózkodik, a
játékvezető jelt ad a büntetőrúgás végrehajtására
• A büntetőrúgást végző játékosnak a labdát előre kell rúgnia.
• Nem játszhatja meg ismét a labdát, amíg az egy másik játékost nem
érintett.
• A labda akkor van játékban, amikor elrúgták és előre elmozdult.

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#14429) Garsza


Garsza
veterán

Dybala -tól meg a forduló gólját vették el (jogtalanul). Gyalázat ami játékvezetés terén folyik az eggyik legfontosabb kupában a világon. Nagyon kell már az a videóbíró.

(#14430) Fifaisshit válasza LedyGyuszi (#14428) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Most ugye nem leckét akarsz adni kapusként nekem a szabályokról ?:)
Szabálytalan volt az egész kb 8an bent is álltak bent és kb lövő cselt csinált :)
A mozgásának folytonosnak kell lennie :)

De nem a Bayern ellen vagyok mert piszkosul jó lett a 2. Felido és pont nem érdekel a külföldi foci ilyen szempontból hogy kedvenc meg utalt csapat :)

[ Szerkesztve ]

(#14431) LedyGyuszi válasza Garsza (#14429) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ne aggódj, Kassai elintézte! tavasszal már lesz ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#14432) LedyGyuszi válasza Fifaisshit (#14430) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

soha nem fociztam... ;] sajnos sok olyan szably van, amit sokan rosszul tudnak... ;)
nekem is volt pár ilyen, amit rosszul tudtam. :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#14433) Fifaisshit válasza LedyGyuszi (#14432) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Megkovetlek :))
Igazad van régen volt az:)
Én meg abban voltam amikor magasabban védtem hogy ez így van mennyei megyéiben ugye meg már ilyen nincs hogy trükkös lenne valaki :DD

Ha azonban a játékvezető véleménye szerint a cselezés egy sportszerűtlen magatartásnak tekinthető, akkor a játékost figyelmeztetni kell.

Itt kezdődik a vita, hiszen mit tekinthetünk sportszerűtlen cselezésnek? Brazíliában úgy tűnik, a bírók megengedik a cselezést, ugyanakkor a videomegosztokon található felvételeknél a kommentelők többsége sportszerűtlennek tartja a belassulást, és nem érti, miért nem avatkoznak közbe a játékvezetők. Kaká, a Real Madrid aranylabdás sztárja a saját Twitter-oldalán osztotta meg véleményét a paradinháról, szerinte a kapusok hátrányba kerülnek azzal, hogy a rúgó játékos megtorpanhat. Sepp Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) elnöke is felszólalt a paradinha ellen, mondván, ez csalás, és minél hamarabb fel kell lépni ellene, a megtorpanó játékost sportszerűtlenség miatt szerinte sárga lappal kell büntetni.

A bíró szubjektív döntése, mi fér bele

Vágner László, egykori FIFA-játékvezető, aki jelenleg az MLSZ Játékvezetői Bizottság elnöke az [origo] érdeklődésére azt mondta, a szubjektivitás miatt nehéz állást foglalni, mi számít sportszerűtlennek, szerinte régebben könnyebb volt a bírók dolga, amikor az volt a szabály, hogy a rúgó játékosnak nem törhet meg a lendülete. Konkrét megoldást azonban Vágner sem tudott mondani, de jelezte, odafigyelnek majd a jelenségre, hátha magyar pályán is előfordul majd hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#14434) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Lent vannak az árak. IF-eket érdemes venni?

83-84-85-ösökre gondolok.

Ha igen, melyeket? Népszerűbb bajnokságokból?

[ Szerkesztve ]

(#14435) LedyGyuszi válasza Fifaisshit (#14433) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én addig nem jutottam, mert 18 évesen jött egy keresztszalag szakadás és az egyetem mellett már annyira nem éreztem a motivációt. ki tudja mi lehetett volna, de addig Böde Dani mögöttem kullogott a sorban... ;]

valóban nem sportszerű, de szabályos. a befutásnál meg mindegyik csapat futott be, talán előrébb a hollandok voltak, de mindegy is. sztem igazságos X lett. Ezt a meccset csúnyán elszúrták a bajorok.

amúgy még két ilyen szabály is most eszembe jutott, amit sokan rosszul gondolnak.
az egyik az "utolsó ember", ilyen nincs... :N
a másik meg,hogy onnan kell elvégezni a szabadrúgást, ahol a szabálytalanság kezdődött. nos nem.
ha én 20 mtert futok úgy, hogy húzzák hátulról a mezem és elesek a 16oson belül, akkor az bizony tizi.

XONE: LedyGyusziHU

(#14436) Fifaisshit válasza LedyGyuszi (#14435) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Persze hogy nincs de ha gol helyzetben szabálytalankodsz utolsó emberként ugyanúgy piros kivéve ha 16oson belül hiszen nincsen kettős büntetés az új szabályok szerint :)

Nos a mezes is új szabály akkor azt sem így tudtam :)

Szerintem is jó meccs volt az a lényeg most meg fifazok egyet gyors :)

[ Szerkesztve ]

(#14437) MdewC


MdewC
nagyúr

Hol a BigK?

Nem veled van a baj.

Patch:
- tf kapást blokkolja az ai
- vissza jött az ai def és a lövés auto blokk
- sima lövésre nincs idő
- eleve minden lövés pontatlanabb

Akkor, hogy a f@szba lehet tudással gólt lőni?

Mindenki rinyál b+ a fejesek miatt, a driven miatt, a finesz miatt, a tf miatt, most az van, hogy az ea elb@szott mindent. Emnyit mondott az ea: nesztek csicskák ott van.

Ennyi.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14438) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

DIV 5-ös ellenfél csapata. Mindenkiből a legjobb volt. Nem elég, hogy ilyen játékosai voltak, de tolta rendesen a gép... Ja és 2018 novemberi account! :C

(#14439) thebigK válasza MdewC (#14437) üzenetére


thebigK
addikt

Jelen. A lövésblokk tényleg durvább, mint az előző patchben volt. Nem tetszik most ez az egész. Viszont csapatot váltottam, visszaálltam 4-1-2-1-2 szűkre, Hazard, Reus, Mahrez a padon, velük fogom a hétvégén tolni, mindenki fullchemen indul, ha nem is teljesen velük, akkor Best megy és az ő árából jön Pogba Kondogbia/Matuidi helyett, csatárba meg Mbappé. Másfél milla volt dzsordzsi, de túl soknak tartom, talán elmegy bukta nélkül

A legfájóbb az egészben, hogy 3 hónapja van kint a játék és a sokadik patch jött. Ezek minden évben egyre jobban kúrják el a dolgokat. Hiányolom a régi időket. Tavaly a driven, azelőtt a szélről laposan betett labdák és a tap-inek, 16ban sprint-szlalom, 15ben védők mögé löbbölni és fuss Doumbia Ibarbo. Aranykor volt a mostani szarhoz képest. Szánalmas, hogy nem tudnak "normális" (azt már nem is mondom, hogy esport ready játékot kiadni, mert ez a focival köszönő viszonyban sincs) cuccot elénk tenni ennyi pénzért, ekkora halként a piacon. A kurva élet, hogy nincs konkurencia.

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14440) Szigma70 válasza MdewC (#14437) üzenetére


Szigma70
addikt

Én is tapasztalom, hogy kicsit butitottak a fineszen, de a kapás finesz azért még bemegy. A sima is, ha van rá idő. A blokkolás tényleg több, de elvisekhető.
Jahhh és no TF. :D

Pavel és Jesszus beveri

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14441) Kristof_94 válasza thebigK (#14439) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó a csapat, de Best base változata nem lenne jobb?

(#14442) Szigma70 válasza Szigma70 (#14440) üzenetére


Szigma70
addikt

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14443) getdizzy válasza MdewC (#14437) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Áhh Ne is mond...

TF-el 10/8 lövés zöldben van és a kapusok simán védik, ellenem kb meg mindenki TF nélkül nyomja és oylan gólokat vernek, hogy csak nézek..
Lehet ebben a patchban nem fogok most TF-et használni, az előzőben megszerintem tök jól működött...
Az AI def újra isten...
A gyerek futkorászik Fabinho Nainggolan kettőssel középen 1-90. percig megállás nélkül a többit meg intézi a gép, vagy ha éppen rávált meg lenyomva tartja a passz gombot és ismét intézi a többit a gép.

Ebben a patchban pozitívumot nem találok jelenleg, a labdakezelések sokkal rosszabbak lettek, sőt a dribling is.
Mire sikeresen meggindulnak a labdával a védő vagy a középpályás már rég ott van és ba**hatom a kontrát.

Jah és a hab a tortán, hogy a CT nálam nem működik most, hiába állítom attakingra, minden egyes alkalommal ultra attakingra ugrik át majd a minden második meccsen nem enged cserélni :D

Valami nagyon el lett baszarintva most
Az SBCk-ről meg ne is beszéljünk...

(#14444) MdewC válasza Szigma70 (#14442) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én tf-et mondom.

Na majd pár osztállyal feljebb is térjünk erre vissza.

Nem jó ami most újra előjött maradjunk annyiban. Nagyon nem. Buta sutaf@szú lett újra a game. Túl sok megint az automatizmus. És én ettől hányok. Ne a gép ellen kelljen már küzdenem online...

Nem véletlenül csináltam az elmúlt 2 hétben +400 pontot a rivben (5 pontra voltunk div 2) és csak 1-2 meccsen kaptam ki az elmúlt 2 hétvégén. Nem véletlenül. Azért mert lehetett játszani. Na ebbe nyúltak megint bele.

Getdizz: a taktikát nem cágom de a többi ++++++1!!!

Vicc, hogy megint mi van. Aki tud játszani és szeretne is, az van legjobban lefosva ebben a játékban és ez megy évek óta. Aki meg azt se tudja mit myim meg, azt meg tolja a rendszer, nehooogy kikapjon. Röhej.

Az esélykiegyenlítés nálam nem fair play, hanem csalás az onlineban.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14445) marcess válasza MdewC (#14444) üzenetére


marcess
senior tag

Igazából, mi felejtkezünk el róla évről-évre, de itt a karácsony jönnek az új játékosok, ilyenkor mindig visszakapcsolják a rásegítést, hogy kedvezzenek az újan érkezőknek a beilleszkedésben.

(#14446) MdewC válasza marcess (#14445) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez igaz.

De az ea akkor is megbukott.

Az egy dolog, hogy a game 50%-s az miatt, hogy vagy késik vagy nem az irányítás, de.

Még a sok bugot is lefosom a taktikákban, de.

Kitalálnak egy új lövést (tf), felhúznak rá mindent, marketing, game play, az egész 19 erről szólt, majd amikor kiderül, hogy működik, használják, akkor kiherélik full, mert lehet használni.

Hát ennél nagyobb blama nincs.

:DD

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14447) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Az érzés, amikor éjjel némi sörrel átitatva veszel egy UCL Live R.Sanchezt 250 000 coinért, és még örülsz is magadnak, hogy milyen olcsón megvetted, aztán érzed, hogy valami nem oké, utánanézel és kiderül 170 ezerért megy... :O :U :C

[ Szerkesztve ]

(#14448) PEZZY93 válasza MdewC (#14444) üzenetére


PEZZY93
tag

Ezt mennyire adom, te jó ég!!!
Az előző patchbe 2430 pontra sikerült felmennem, most jól kapaszkodj meg 2050 ponton vagyok.
Semmi nem változott se csapatban, se taktikában. Egyedül annyi, hogy most az ellenek megint megoldja a gép... :(

Annyira szomorú ez srácok, én sosem sírok és keresem a hibát a játékban, de ez már kezd mindenen túlmenni...

Most ott tartunk, hogy megint nem kell semmit tenni és a gép megoldja, csak én nem vagyok hozzá szokva, így nagyon nem megy..

A másik ez a labdakezelés a mostani patch-ben.. olyan, mintha idegesek lennének a játékosok, vagy nem tudom ...

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#14449) Fifaisshit válasza KaksziLajos (#14447) üzenetére


Fifaisshit
őstag

:DD

(#14450) akooos válasza MdewC (#14437) üzenetére


akooos
veterán

Úgy látszik én nagyon casual player vagyok akkor, de nekem ezután a patch után eddig 1 vesztett meccsem volt, az is azért, mert közben néztem laptopon a liverpool meccset és arra koncentráltam :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.