Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) Kristof_94 válasza p0ty (#13100) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Idén variáltak, nem tudom lesz-e!

(#13102) p0ty válasza Kristof_94 (#13101) üzenetére


p0ty
aktív tag

hát én se
de sajnos ez a best totw beütött mert most meg mondom 10x több neymar és mbappe nyitódott volna ki ha nem csinálják ezt a best totw-t
de amilyen szerencsém van ha vasárnap este megveszem a neymar és mbappe duót rá 1 héttel drasztikusan lefog esni mind2nek az ára itt ilyen 80-100k körülire gondolok fejenként
szóval ha megveszem őket akkor majd írok neked hogy várj 1 hetet és olcsóbbak lesznek :DD :DD

(#13103) Kristof_94 válasza p0ty (#13102) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hehe, én is mindig így járok! :DDD

(#13104) A guru válasza p0ty (#13100) üzenetére


A guru
addikt

Prediction:

(#13105) Digestive válasza MdewC (#13092) üzenetére


Digestive
addikt

Csillámpóni hogy berakta külsővel! :R :DD

(#13106) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nem állítottam semmit, nem jött most patch, mégis visszatért SB/DR-ben a tizit segítő csík, érdekes.
SB elite1, meg még pár prime csomag - egy Robben, meg valami kis ratinges totw játékos, bízunk a csütörtökben.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13107) szabyka95 válasza Kristof_94 (#13086) üzenetére


szabyka95
őstag

Jobb analogot lenyomod S hatrahuzod (egyszerre)

(#13108) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Fincsi lenne. Meg az ára is.

(#13109) Digestive válasza Kristof_94 (#13086) üzenetére


Digestive
addikt

Az a Scoop Turn. Fake shot + a bal analogot húzod vmelyik irányba.

KaksziLajos

Biztosan berakják vmikor. Az összes Flashback predictionben benne van. Én biztosan megcsinálom! ;)

[ Szerkesztve ]

(#13110) Zimmi91 válasza KaksziLajos (#13108) üzenetére


Zimmi91
addikt

Hát ezt egyből kiraknám, nagyon baszó kis lap lesz, ha lesz ;] ;]

még CDM-nek is nagyon kemény lenne, mondjuk nem tudom a részletes statokat, de így első ránézésre beteg :D

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#13111) akooos válasza KaksziLajos (#13108) üzenetére


akooos
veterán

Nem örülnék egy ilyen lapnak, mert akkor át kéne szerveznem a védelmemet, kapusostól, mindenestől ;]

(#13112) Yodamest


Yodamest
addikt

Dani Alveshez mit szóltok? Megfogja valaki csinálni? Nem tudom milyen csapatba lehet jó, hiszen ott van már Lala és Meunier is sokkal olcsóbban.

(#13113) toxicjew válasza KaksziLajos (#13108) üzenetére


toxicjew
addikt

Ezt csiripelik a madarak, vagy csak fan fiction? :)

(#13114) Szigma70 válasza MdewC (#13096) üzenetére


Szigma70
addikt

Főni

Középső Figo vagy Baby Best, ST ben milyen lenne? Statok OK. , de a WR nem gáz?

Bár Prime Crespo is M-es ha jól rémlik, azt egy egész szezont nyomott nálam

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#13115) Garsza válasza Szigma70 (#13114) üzenetére


Garsza
veterán

Szerintem nem gáz az M/M. Ép tegnap cseréltem Baby Del Pierot középsőre. H/M -M/M. CAM ben sokkal jobbnak erzem a középsőt. És nem marad a támadásokban.
Viszont ST be elsősorban Figon gondolkodnék a streght miatt.

[ Szerkesztve ]

(#13116) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#13114) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Sztem a positioning fontosabb... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#13117) akooos válasza Yodamest (#13112) üzenetére


akooos
veterán

Nem merek belevágni úgy, hogy nem biztos David Luiz. Ha biztos lenne, akkor megcsinálnám, bár ahhoz is át kell szervezni a csapatom.

(#13118) Fifaisshit válasza KaksziLajos (#13108) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Na ot várom nagyon :))
Eleje ota mondogatják :)

(#13119) Scale


Scale
őstag

Ha most Werner megkapja a tifet akkor a 87-es lapját milyen esélyekkel lehet nyitni? Mint az alap lapját, azaz 83-as lapok százalékával vagy ugyanúgy csökken az esélye egy 87-es lap szintjére?

(#13120) MdewC válasza Szigma70 (#13114) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

Lehet vannak ideálisabb csatárok a kettőnél, de ha a kettő közül kellene ST-t választani, akkor őszintén megmondom, hogy Bestet választanám. Mert sokkal mozgákonyabb. Idén minek a strengh? Ha vkivel összekeveredsz (pl ai) akkor úgy is szerel. Szvsz inkább mozgékonyabb legyen. Baby Best pedig 100x mozgékonyabb mint a középső Figo. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy mennyivel jobb minden másban:

Jobb lövés a power miatt, sokkal jobb passz, dri, még védekezésben is. Egyedül a strengh, de csak az az egy stat, ami hawk 73, ami nem is rossz a többi stat mellett. Minden szempontból jobb a baby Best.

Digestive: tiszta realitás volt mi? :))

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13121) MdewC válasza Digestive (#13109) üzenetére


MdewC
nagyúr

De minimum 4* skill kell.

Hogy tud vki enélkül játszani. Mi Kristóf? Vagy magas div-ben lenni? Ilyenkor esik le, hogy PC-n mindent (is) lehet. Sorry!!! :P :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13122) Fifaisshit válasza Scale (#13119) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Egyértelmű a válasz nem ?:)
Fekete is 87es is :)

(#13123) Kristof_94 válasza Digestive (#13109) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! :R

(#13124) MdewC válasza Kristof_94 (#13123) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ja és álló helyzetből kell, plusz ha húzod az analógot, akkor tedd már meg, hogy félkört teszel bele.

Csak, hogy pontos legyen válasz, ne szenvedj itt nekem. :D

;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13125) Kristof_94 válasza MdewC (#13124) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Div 4-ben vagyok, az nem nagy szám! :D

(#13126) Edgar2621 válasza MdewC (#13097) üzenetére


Edgar2621
őstag

Csak hogy csatlakozzak a társalgáshoz: szerintem megérdemelte Modric, sem CR sem Messi nem nyújtott ammyira kiemelkedőt egész évben mint a horvát. Évek óta a világ legjobb középpályása(pedig nagyon nem vagyok Real fan) és az előző szezonban végig kiegyensúlyozott volt, óriási hatása volt a csapata játékára. Nem mondom hogy nem kaphatta volna más(például CR), de szerintem Lukanál jó helyen van a laszti.

XO: Gollami26

(#13127) Yodamest válasza Kristof_94 (#13125) üzenetére


Yodamest
addikt

pedig a div 4 idén már nagy szám, ez már más rendszer.. div3 ban konkrétan már csak olyanok vannak akik exploitolják a játék bugjait, mint a finess shot meg a kick off glitch... Wl-ben ők már mint gold szint felett vannak.

(#13128) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok buta kérdés, Wl reward átvételkor egyből feldobja ugyebár a pick csomagokat, ha ott back-et nyomok később is ki lehet nyitni ugye?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13129) marcess válasza Mrdevil (#13128) üzenetére


marcess
senior tag

Igen, de addig nem tudsz semmi mást kinyitni, de igen ki lehet onnan lépni.

(#13130) KaksziLajos válasza Yodamest (#13127) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Így van. Legyen szó bármelyik platformról, a DIV 4 legalább egy tavalyi Div2-vel ér fel. Sokan direkt nem is akarnak feljebb jutni, mert a rewardok nem adnak annyival többet a Div5,Div4-hez képest, hogy megérje azt a sok szenvedést.

Nem szégyellem, a DiV 5-ben vagyok kezdetek óta, egyszer voltam a feljutás közelében, de vissza is estem. Általában ugyanannyiszor ki is kapok, amennyiszer nyerek, és 2 meccsenként valtogatja ez egymást. Így nem lehet feljutni. Bár most éppen egy 5-ös nyerő szériában vagyok, 1441 skill pontra feltornasztam magamat, de most úgyis visszaesek 1200-ig majd...

Már azon is gondolkodtam, hogy visszaesek direkt DiV6-ba, mert ott a Rank 1-ert közel annyi coint kapok mint a Div5-ben, és mindig a coint veszem ki. Talán ott még jobban is elveznem a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#13131) Kristof_94 válasza Yodamest (#13127) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mégis alig tudom a gold3-t elérni! :F

(#13132) Mrdevil válasza marcess (#13129) üzenetére


Mrdevil
addikt

Akkor oké, csak el ne vegye már tőlem, hajam kihullana az tuti. :)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13133) Szigma70 válasza MdewC (#13120) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi, megerősít :R

Azért gondolkodom, mert Bappe most majd fél milla, és ennyi egy NIF lapért sok. Főleg karácsony elött.

Inkább elmegy Nedved, és Bappe árát hozzáteszem egy RW Ikonhoz, bal oldalra meg van sok jó ember.

442-ben ST lenne, 4231-ben meg CAM középpen. Ezért került képbe Figo, mert míg ST-nek Best, addig CAM-nak Figo jobb sztem.

És igen, vannak jobb ST Ikonok, de sajnos szélső nélküli kezdő alakzatban, nehéz összehozni egy jó teamet, ami alkalmas a 442 vagy a 4231-re. Több jó szélső van, mint CAM vagy ST, gold, IF laok közt is.

@Garsza

Tavaly középső Ale-val kezdtem. Qva jó, könnyfakasztó lövései, passzai vannak. Aztán egy biznisz miatt elment, és jött helyette 2 Ikon, köztük Baby Ale. Lehet hihetetlen, de jobb. Ugyan úgy bevert mindent, csak többet. Többet, mert mindíg ott volt ahol kell. És ez a WR miatt. Középső lapja jobb, sokkal jobb, de játszani jobb a babyvel.

@Kristóf

De ezek alap dolgok vazze, még én is használom :W

@Gyuszi

Igen, én is ezt hinném. Csak használtam Firminot. 99 pos deadeye-vel, meg majd minden maxon, azt az ember meg sehol. Így kicsit kételkedem már

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#13134) Yodamest válasza Kristof_94 (#13131) üzenetére


Yodamest
addikt

én is gold2-gold3 között vagyok mindig WL-ben és 1700as a DR ratingom átlagba. De nagyon érezni azt is amikor 1760-ra felmegyek, egyből olyanok jönnek, hogy közöm nincs a játékhoz, mindenféle cselt tol a gyerek, variálgatja a taktikát, mozgatja a kapust!, tolja ezerrel a finesseket, szóval ott már nekem tök nem fun. Viszont ha meg leesek 1650 körülre, ott meg én nyerek simán ilyen 4-0-ra.

(#13135) Scale válasza Fifaisshit (#13122) üzenetére


Scale
őstag

Hát gondoltam jó fej lehetne ilyennel az EA és kieshetne nagyobb eséllyel 🙄

(#13136) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#13133) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Látod pont ezért nem hiszek a chem boostoknak... :)
Annak hiszek, ami a lapon van. Jó példa erre tavalyi Tots Batshuayi, engine lappal egy Mertensnek kellett volna lennie... Ehelyett traktorozott! :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#13137) Yodamest


Yodamest
addikt

tényleg SIF Mahrez mintha elfelejtődött volna, használjátok? Statokra ikon szintű a gyerek, szerintem kár kihagyni bármilyen csapatól is.

4-5-1-es formációval kezdve, bárhova beépíthető mert csak Walkert kell alá tenni, aki amúgy is az egyik legjobb RB, és más link nem is kell nekik!

(#13138) sz_abika válasza KaksziLajos (#13108) üzenetére


sz_abika
addikt

Ez jelenleg bármennyit megerne a csapatomba

PSN: xszabikax

(#13139) MdewC válasza Kristof_94 (#13125) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csak éreztetni akartam a törődést! :D

Mi div 3 és 4 között ingázunk, mikor milyen a patch vagy van-e irányítás késés. Most épp 3-ban vagyunk. Legalább 2-3 hétig maradnia kéne egy patch-nek és stabilan hasonlónak kellene lennie a meccseknek, hogy meg tudjuk szokni és lehessen feljebb lépni. (Nekünk.)

:R

Edgar: Ok.

:R

(#13134) Yodamest: 1600-1700 pont az nem gold 2 - gold 3 hanem full gold 3 közelebb a gold 4-hez.

1800-1900 na az van ott a gold 2-nél. 1890 eddig a legtöbb pontunk. Aztán jött egy új patch. Mondjuk a mostaninak én örülök, kíváncsi vagyok, hogy mikor jön az új.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13140) PEZZY93 válasza Yodamest (#13137) üzenetére


PEZZY93
tag

Én használom. Brutál a pali! Nagyon érzi az "egyből" lövést driven-el + plusz 5*-os skill se hátrány :D
Szerintem ha valaki akar relatív olcsón jó RW játékost, akkor az Mahrez

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#13141) thebigK válasza Yodamest (#13137) üzenetére


thebigK
addikt

Kurvajo! En is hasznalom, ingyen voot, marad is egy darabig

Amugy mar par hete en is div3ban vagyok, tegnap pl csak egy veresegem volt 5 meccsbol, egy ismetelt windows ertesito miatt, de wl-ben en is szenvedek mostansag. Erdekes. Viszont a csapator most jobbnak erzem, mint eddig barmikor, hetvegen jolenne ismet egy gold1.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#13142) MdewC válasza Szigma70 (#13133) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én mindenhova baby Bestet tenném középső Figo helyett, csak más chem lappal, attól függően hol tolja.

Hawk, deadeye, maestro, basic, ezek játszanak.

(#13141) thebigK: eddig sem a csapatoddal volt a gond sztem, hanem most jobb a game play meg stabilabb volt a wl.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13143) Yodamest válasza MdewC (#13139) üzenetére


Yodamest
addikt

ezt nem értettem most gold 4 nincs is... én a Wl-t mondom, hogy ott gold 2-3 szokott meglenni. DR-ben pedig 1700 a ratingom mellé. 1800-1900-as emberek már elite szinten hozzák a WL-t, ott van pl Lezy, ő is div 3 és elite 3 szokott lenni Wl-ben.

(#13144) A guru


A guru
addikt

Tegnap én is diveztem kicsit, 2326 pontnál vagyok, 8 win 1 döntetlen volt a mérleg, jó most a game szerintem, a peccs sokat dobott.

(#13145) p0ty válasza A guru (#13104) üzenetére


p0ty
aktív tag

ez alapján várnom kellene még a pogbára meg a mbappéra :D
nem bánnám az EA elküldené privátban kik lesznek :DD :DD

(#13146) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Úgy olvastam jön ma vagy holnap az MLS POTY sbc ....

(#13147) MdewC válasza Yodamest (#13143) üzenetére


MdewC
nagyúr

Scusi! :D

Nekem is szöveg értési problémáim vannak, plusz fogalom zavar is, mert riv-ben rank van. :D

Van ez így reggelente. (úgy vagyok mint Digaestive, reggel józanabbak vagyunk na)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13148) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#13146) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azzal is sokra megyünk! :D

(#13149) Mrdevil válasza A guru (#13144) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát nem tudom én most kínlódok DR-ben, WL egész jól sikerült pedig, itt meg mindjárt vissza esek div6-ba. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13150) sz_abika válasza Kristof_94 (#13148) üzenetére


sz_abika
addikt

Csak kezdje el kapni a speed boostokat Ibra és nagyon jók leszünk :)

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.