Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) szabyka95 válasza toxicjew (#14898) üzenetére


szabyka95
őstag

Eriksen, el tudod adni ha nem jön be

(#14902) dejvid8


dejvid8
őstag

Irnék egy kis idei első WL beszámolót, ha nem nagy probléma :D

Nekem ebben az idei szériában ez volt a legelső WL-em, amit teljesen végig bírtam nyomni (hétvégente nagyon ritkán érek rá, nem vagyok konzol közelben), de ez most kivételes eset volt, és talán jövőhétvége, de az nem biztos.

Nagyon tetszett a játékmenet! Olvastam hogy sokatoknak nem, szóval meg lehet kövezni :D
Bár lehet hogy azért, mert mivel nem WL-ezek, nem tudom hogy milyen az igazán jó gameplay, de én ezt a mostanit jónak éreztem.

A csapatom nagyon egyben volt, több legendákkal, Messivel, CR-vel teli csapatokat sikerült megverni.
Nekem kb 3-4 raqe quitem volt(nem volt értelme folytatni), illetve én 4x okoztam rage quitet az ellenfélnek.
A hétvége előtt egy gold1-et tűztem ki magam elé, reálisnak is láttam, és sikerült is, sőt, felülmúltam:
Megkaparintottam a gold2-t, 29 meccsből 17x sikerült nyerni, ami nekem így főleg elsőre nagyon nagy öröm.
És nincs is több milliós csapatom, sőt.

Megmutatnám a csapatomat, ezzel toltam végig, annyi hogy 20 meccs erejéig Loan Campbell volt a védelemben Vogt(kék német kártya) helyett. Mindenki 10 chemen indult, az IG felállást mutatom.

Szupercserék, akik rengetegszer jól szálltak be vagy meccset mentettek: POTM Lucas, IF Lozano, EL Milinkovic-Savic, Award-winner Paulinho

Pár hozzáfűznivaló a tapasztalatokhoz:

-- Ez a felállás a jelenlegi kedvencem, eszméletlenül jól remekel. Elegendő védő hátul, elegendő támadó, középpályát uralja a Kondogbia és Pogba. Valencia Stay Back, Alaba balanced, így ő mindig ment fel a szélen segíteni, sokszor jól indult be és meglepte az ellenfelet. Rengeteg beadása volt, sok fejes gólt szereztem ez által.
Igy legrosszabb esetben is volt 4 védő hátul, de mikor Alaba is hátul volt akkor 5.

-- Pogba egy hatalmas cheat code ebben a játékban, ahogy rengetegen mondják. Csodálom hogy "csak" ennyi az ára. Jelenlegi kedvenc játékosom, egyszerűen mindent meg lehet vele csinálni. Védekezik, támad, olyan bombákat lőttem vele hogy megáll az eszem (majd mutatom), 11-esei viccesek és hatásosak, erős, mozgékony, hunterral gyors, jól szerel. Szerintem neki IG minden statisztikája 85-90+ valójában...

-- FUTSWAP Guilavogui nem csak jó CDM, hanem tökéletes CB is . 4 swap lapért ajándék volt.

-- UCL Benzemában pozitívan csalódtam, a WL-re vettem direkt, és nagyon jól remekelt. 150K coin volt, jól fejel, jól lő, viszonylag jó fizikumú, jó a befejezése (Hawk chemmel használom).
Utálom a Realt, de jussanak tovább bár a legjobb 8 közé, hogy kapjon +1 ratinget. Tovább nem kell, akármennyire is jó ez a Benzema lap :DDD

-- Mutatnék 3 számomra emlékezetes gólt, főleg az első Pogba gól:
POGBA gyönyörű bomba, majd aztán ellenfél rage quit a 18. percben
POGBA Bomba number2, ez is szép
Award winner Paulinho ollózás

-- PRIME CAMPBELL Jó volt, de mostmár biztos hogy nem csinálom meg az SBC-jét. Annyira azért nem jó, hogy 700-800K-t megérjen, sőt, mikor lecseréltem kék Vogt-ra, nem éreztem semmilyen visszalépést. Szóval összességében, ingyen jöhetne, sokat nem szivesen fizetnék érte. KB Olyan mint Boateng lapja szerintem. tavaly Prime Blanc mérföldkövekkel jobban tetszett, szerintem idén is ez lenne.

Nagyon köszönöm ha valaki elolvassa :R , tényleg jól éreztem magam, jól ment a játék a WL-en. Lehet jobb is, hogy nem folytonos résztvevő vagyok, hanem csak párszor egy szériában, így mindig nagy élmény. :)

Persze első player pickem lesz csütörtökön,remélem újoncként megszán valami széppel az EA majd :DDD

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#14903) MdewC válasza Szigma70 (#14899) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát akkor ha jól emlékszem nem a prime Figoról és Bestről volt szó. Bizony. ;)

Figoból a prime a legjobb, Feri szerette volna nagyon.

A baby és középső Figo nem annyira op szvsz, ott jobb a Best.

Itt nálunk is szó volt prime Bestről, de Feri szerette volna mindenképp Figot és én is nagyon megszerettem. Nagyon nagyon gyors és fordulékony, meglepően, Nedved kanyarban sincs.

Magas, gyors, fordulékony, valószínűleg Best még fordulékonyabb, viszont Figo sokkal jobban passzol és fizikálisabb is mint a prime Best. Ezért maradt, mert már nagyon fordulékony és a többiben kimagasló (passz + fizika + lövés kombó).

Ezért maradt.

Ha nem RW lenne, akkor Figo 3 milliós lap lenne.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14904) Szigma70


Szigma70
addikt

Az EA éreztette velem is, hogy ideje csapatot variálni

Nem akartam, de meg kellett szabadulni Bappétól, most csak 30K-t buktam rajta.
Meglátjuk

Erről

tt

Erre váltottam

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14905) v-man


v-man
őstag

Kiszenvedtem végre J. Martinezt, csereként fog beszállni. Kiv leszek rá 😊

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#14906) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Érdekes statok ez a FUTMAS ZAKARIA Bundes -Kante-ja....
Vajon ingame is van olyan??

[link]

(#14907) Szigma70 válasza MdewC (#14903) üzenetére


Szigma70
addikt

:R

Köszi

Igen, Baby Best és középső Figó ról volt szó

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14908) szabyka95


szabyka95
őstag

Nekem prime figo nem jön be, Neymar jobb. Lehet a composure miatt, ki fogom próbálni sniperrel

(#14909) MdewC válasza Szigma70 (#14904) üzenetére


MdewC
nagyúr

Grat. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14910) Szigma70 válasza MdewC (#14909) üzenetére


Szigma70
addikt

:R

Nem nagy szám, de erre fussa most :(((

Vélemény? Radja Kante csere opcionális? Sajna Radja-Kante nem biztos, hogy összehozható
UI:
De összehozható. akkor Fabinho Kante csere?

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14911) ferni válasza Tigibeeb (#14906) üzenetére


ferni
őstag

Érdekes... Lehet megcsinálom, jól néz ki.
91es CDM jó chemmel

(#14912) dejvid8


dejvid8
őstag

Messi inform incoming, már csak be kéne dobja csütörtökön a reward :DDD

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#14913) Kristof_94 válasza dejvid8 (#14912) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Pont most nem nyomom a WL-t. :D

(#14914) Szigma70 válasza Kristof_94 (#14913) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem gond, majd kinyitod egy Gold pakkból :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14915) Kristof_94 válasza Szigma70 (#14914) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Úgy legyen!

Remélem neked is kedvez most már a szerencse, hogy ne Jesussal nyomd... :D

(#14916) dejvid8 válasza Szigma70 (#14914) üzenetére


dejvid8
őstag

:C :C :C :DDD

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#14917) KaksziLajos válasza Kristof_94 (#14915) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Majd IF Jesussal nyomja a PP után. :DD

[ Szerkesztve ]

(#14918) Szigma70 válasza Kristof_94 (#14915) üzenetére


Szigma70
addikt

:D

Sajnos nem azért van ott, mert nem telik másra. Mondj oda jobbat

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14919) sz_abika válasza Szigma70 (#14918) üzenetére


sz_abika
addikt

Nincs olyan post ahol ne hozna 86os rating szintet!

Mint Napoli fan illene megcsinalnom Joset is, de Perisic helyet keptelen vagyok atadni a csapatban barkinek is. :(

PSN: xszabikax

(#14920) dejvid8 válasza sz_abika (#14919) üzenetére


dejvid8
őstag

Callejon a 2*WF és 3* Skill moves-sal? Ráadásul 85 ratinges teamet kér, ne nevettess :D
Akármennyire is Napoli-s is valaki, badarság lenne megcsinálni bárkinek szerintem.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#14921) toxicjew


toxicjew
addikt

Ejj, le fogok maradni az Elite 1ről, már csak 900 pont előnyöm van :( Nem kellett volna kihagyni pár meccset :))

(#14922) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Ha Messi IF lapot kap, akkor a lap nyithatóságától fogva a sima lapja gondolom olcsóbb lesz később.

Viszont amég a sima lapja nem nyitható, annak nem megy feljebb az ára???

(#14923) MdewC válasza Szigma70 (#14910) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mind a kettő jó.

Fabinho mindig szivat.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14924) Digestive


Digestive
addikt

Wernernek is várható a 4. IF. Brutál jó már ez mostani is, de azt a 3*-os skillt nem bírja megemészteni a gyomrom egy csatárnál! :(

(#14925) szabyka95


szabyka95
őstag

Kaptam egy untradable rare mega packot a twitch nezesert, ebből majd kinyitom messit

(#14926) Darabokra


Darabokra
senior tag

Valaki eltudná magyarázni, miért vitték el tőlem ennyiért Handat licittel? délután nyitottam, 38-ért megy most ps-en.. :D

(#14927) Digestive


Digestive
addikt

Felbecsülhetetlen az érzés amikor egy 5 meccses vereség sorozat után 3-1-re mész és érzed, h most megtört a jég és odabasztál rendesen. Aztán a 83. perc környékén kiabál a beteg kisfiad a szobából, h neki bizony tea kell, de AZONNAL! Mit lehet tenni!? Leköpöd a monitort és elindulsz a teáért... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14928) KaksziLajos válasza KaksziLajos (#14922) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Bocs a láma kérdésekért, néha muszáj. :) Idén sokminden másképp van, mint a korábbi részekben és még nem figyeltem meg ezt.

Valaki esetleg? :B

Darabokra: A mai Futmas SBC-be kell. Ha jól emlékszem Callejonhoz és Firminohoz is jó.

[ Szerkesztve ]

(#14929) Szigma70 válasza Digestive (#14927) üzenetére


Szigma70
addikt

Az apa, az APA

Örökké. :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#14930) Chereiose


Chereiose
addikt

Aubameyángon faszát bukok, eddig 50k t esett csütörtök óta, nagyszerű, én is pont akkor tudom megvenni mikor beesik. Csak tudná ez a szar futmas miért hülyíti a piacot...Vajon vissza fog menni még az ára vagy adjam el addig míg nem zuhan be 200k alá?

(#14931) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Engem mentálisan tönkretett a Fifa. WL-ben kikaptam 6-5-re hosszabbításban, 3 finesse shot, 2 first touch finesse! Kiválóan sikerült nerfelni, szép munka EA! A ziccerkihasználásom a mai nap a szokásos 80% körülről 10%-ra csökkent. Lewandowskival nem tudom a kapus mellett ellőni.UCL live Fahrmann helyett ha egy védő áll a kapuban, akkor is lehet, hogy kevesebb gólt kapok (ez már Division Rivals). A héten kiesett piros Cancelot próbálgatom, de valamiért abszolút nem megy vele a játék, ahogy a Futmas Gomezt se érzem. Futmas Zakaria ellenben nagyon adja eddig.

(#14932) p0ty


p0ty
aktív tag

2 millióval upgradeltem a csapatom és a szokásos 20 winről felmentem 22-re...
be van nekem állítva hogy gold1 a max ahova tudjak jutni..
14-1 után 22-8
úgy hogy 1x megkaptam az előző héten 29-1ben végző játékost
és volt 4-5 olyan meccsem ahol elvolt döntve nem én nyerek..
srác 40ezres csapattal Inaki Williams 4 gól 4 lövése volt mind gól akármit lőtt gól és ez megtörtént Kane-nel is 4et akasztott 4 lövésből valamint Lewaval is aki szintén 4et akasztott 3 lövés 1 fejesből és az utolsó meccsemen Son 3 lövés 3 gól semmi esélyem nincs lehet 2 millióval erősebb csapatom
DR-ben simán felmentem div1be és itt WL-ben ha el van döntve nem nyerjek nem tudok ez ennyi sajnos én tehetem oda magam de ha nagyon ráfeszülök csak lelkileg tör össze a játék hogy pirosból semmit nem nyitok 9db 100k pack nem ad walkoutot, héten ez 11re növekszik, szóval ja
azt meg nem tartom igazságosnak hogy valaki az életét kinyitja pirosból és sima packokból valaki meg szenved mert nem tud sehogy se coinra szert tenni mert nem nyit semmit.. ezen változtatni kellene erősen legalább ennyi sikere legyen az embereknek ha már a játékmenet fos és alapból be van előre állítva ki nyerje meg és úgy nyom a gép ahogy ő gondolja
nincs már kedvem ehhez a játékhoz és 1 dolog miatt játszok mert megépítettem a csapatot amit kb 2 hónapja elterveztem és ez a 1 pozitívum van semmi más, sajnos nem tudom elfogadni hogy nem tudok előrébb lépni ebben a játékban mert le vagyok korlátozva
most megmondom és az életemet rámerném tenni ha az első 10 meccsen kapom meg a 8 játékost akik elvertek hogy 3-4 vert volna el belőle és akkor már egyből ott tartunk hogy 26 win ami PC-n top100.. szóval ja nagyon el van rontva a játék és az a baj itt a profi játékosok akik tudnának változtatni ezen hogy a versenyekre nem mennek el vagy ott alakítanak valami olyat ami maitt az EA valamit tenne
de hát sose lesz már jó ez a játék sajnos el kell fogadni, valakinek könnyen megy valakinek nem sajnos én az utóbbi emberek közé tartozom..

(#14933) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Azon persze még véletlenül se gondolkoztatok el, hogy lehet a win-ek után direkt a profibb játékosok ellen rak össze, tehát van valami ranked rendszer is mögötte, nem csak az, hogy valaki mondjuk 30x ripityára töri a nála sokkal bénább játékosokat
, mert ezt dobja neki a gép.

We are only Stardust...

(#14934) A guru válasza p0ty (#14932) üzenetére


A guru
addikt

14-1-es rekord után nyilván már dobálja az elite+ playereket. Ez egy marhaság, hogy “meg van adva, hogy meddig juthatok”, igen, a fejetekben...:)

(#14935) Tigibeeb válasza A guru (#14934) üzenetére


Tigibeeb
tag

JA értem szval akkor nem manipulált a játék igaz ? ...aham...
CSak mindenki mindig elfelejt játszani, és ezt több ezer komment igazolja...
És nem csak itt a forumon hanem világszerte...

(#14936) A guru válasza Tigibeeb (#14935) üzenetére


A guru
addikt

Egy szóval nem mondtam ilyet, majd ha a ezen a fórumon megtanulnak az emberek szöveget értelmezni (tisztelet a kivételnek), onnantól lehet értelmesen beszélgetni, addig meg megy a cinikus, pökhendi stílus...Nyomjátok csak!

Akinek nem inge...

Más:
SB 27. hely lett meg végül, rewardok 2 IF lap meg egy pár 84-83-as. Nem lepődtem meg.

(#14937) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

A “meg van adva, hogy meddig juthatok”, igen, a fejetekben. sem cinikus igaz? föleg azok számára akiket szopat a játék, és valjuk be ez az itteni emberek kb 90%-a...
Aztán meg jöhet a meg kell tanulni játszani duma..igaz ??

(#14938) A guru válasza Tigibeeb (#14937) üzenetére


A guru
addikt

Ilyen mentalitással még mindig silver 1-ért küzködnék. Mi az hogy “szopat a játék”? Nem tetszik, hogy bemennek a finesse shotok? Nem tetszik, hogy hatszor pattan vissza elé a labda? Ezek mindenkinél jelen vannak, nem csak az ellenfeleiteknél, max nem veszitek észre. Az pedig, hogy fejben dől el, hogy elhiszitek-e ezt a marhaságot amit mantráltok itt páran nem kevés ideje, nem cinizmus, hanem tény. Itt én ezt be is fejeztem, mert látom reménytelen.

(#14939) Mrdevil válasza Chereiose (#14930) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ne is mond, pl Ramoson buktam rendesen, pár napja vettem, de hát tudtam ezt, csak türelmetlen voltam, meg jött a WL is. TOTY idején szerintem még nagyobb market crash lesz.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14940) Tajték


Tajték
senior tag

SB rewardból végre valami: Mané és 2 alap 20k-s IF, meg az apraja. Ez kb összesen 120k... :)

(#14941) Darabokra válasza Tigibeeb (#14937) üzenetére


Darabokra
senior tag

ritkán olvasni olyat valakitől, hogy béna volt, vagy hasonló, inkább csak a szopat a gép, meg ahogy mondták előttem, megvan adva meddig mehetek meg ilyenek, ez tényleg röhejesen hangzik.

(#14942) nyervi


nyervi
aktív tag

srácok ezen a héten kell SB-t játszani a swap playerért?

(#14943) Tigibeeb válasza A guru (#14938) üzenetére


Tigibeeb
tag

Mi az hogy szopat a játék....hát az hogy a több száz ezres játékos nem tud passzolni mondjuk 5 méterre 5-böl 4 szer az.Igen erre jön a válasz hogy ez az ellenfélnél is jelen van, igen ezt adom, csak hogy ez nem vigasz.
De pl az ilyen eseteknél szerinted mi dől el fejben, ha a játék manipulálja az esélyeket?És ez csak egy példa a sok közül.Plusz ezek vannak töbségben.
De igazat adok neked abban a legjobban hogy kár ezen vitázni.
Ami kicsit szurta a szemem" a fejben dől el duma "az igaz lehet abban hogy meddig tud az ember higgadt maradni, de valjuk meg hogy ha rossz szériát fogsz ki akkor lehetsz te higgadt, ugy is az lesz amit a játék neked szánt, és ezt itt több száz korábbi komment igazolja.

(#14944) A guru válasza Tigibeeb (#14943) üzenetére


A guru
addikt

Mivel a játek adott mindenkinél, és azon nem tudunk változtatni, ezért egy dolog dönt a meccsek nagy többségében, mégpedig, hogy ki mennyire tud higgadt és koncentrált maradni a végéig. Elkezdhetném dobálni a joyt a 10. percben, ha nem úgy sikerül egy mozdulat, ahogy azt szeretném, de mi értelme lenne? Van 90 játék perced alakítani a meccsen, ha ezalatt nem sikerül, utólag már nem tudsz mit tenni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenki próbálja meg a legtöbbet kihozni magából egy meccsen, ettől még lehet, hogy nem lesz szerencséje és szorosan kikap, de ne úgy kezdjük el a töltőképernyőn, hogy na most tuti jön a szopóroller, mert akkor jönni is fog. A játék 10% technikai tudás, 90% higgadtság és koncentráció.

(#14945) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Elég szenvedősre sikeredett a WL. Az utolsó 4-5 meccsen mintha szembeszéllel küzdöttem volna, Ederson több meccsen is kivédte a szememet...

Na de végül meglett a GOLD 3. Ráadásul az utolsó meccsen, és ráadásul ezzel a góllal... :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14946) Darabokra válasza A guru (#14944) üzenetére


Darabokra
senior tag

mondjuk az már régen rossz, ha 90 %-ban attól függ a végkimenetel, mennyire maradsz higgadt, és alig számít a tudásod.

(#14947) A guru válasza Darabokra (#14946) üzenetére


A guru
addikt

Megint nem ezt mondtam...:DDD Tudjátok mit, igen mindenki be van rakva egy adott rankba és onnan nem lehet feljebb lépni, maradjunk ennyiben mára. :DDD :W

(#14948) Darabokra válasza A guru (#14947) üzenetére


Darabokra
senior tag

valami ilyesemit. De ha visszaolvasnál láthatod, hogy én is hasonló véleményen vagyok, ezekkel az elméletekkel kapcsolatban.

(#14949) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nekem sokszor inkább a matchmaking rendszerrel van bajom, tahát ha pl engem összerak Guru kollégával, annak semmi értelme nem lenne, rommá verne, hétről hétre tapasztalok ilyeneket, akkor jönnek ilyesmik, mikor 2-3 meccset meg tudok nyerni, de akkor miért egy 200000 skill pontos fickót rak be, azért, hogy veszítsek, persze ez mindenkinek fenn áll. Így nehéz előre haladni, csak totyorgok ide-oda, mint a szaró galamb. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14950) szeby24


szeby24
csendes tag

Rég nem jártam a fórumon,most is van egy láma kérdésem:valaki mondja már el az ilyen gyengébbek kedvéért, hogy megis hogy lehet az olyan kretének ellen védekezni,aki egyszerre 8 emberrel támad le??????eddig azt hittem max 2 embert lehet irányítani!beismerem nagyon amatőr szinten nyomom a 19-et,annak ellenére hogy az előző években mindig megvolt a div1.bocs h ilyen hosszú lett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.