Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) Body_builder


Body_builder
kezdő

Végeztem a Fifa 17 UT módjával, listáztam mindenkit és 7 órakor elnyitom az összes coint.

A mai meccsek kiverték a biztosítékot.

3 meccs a csapatképnél lefagy DNF nekem.
2 meccs kidob a szerver vezetésnél.

2 meccs full egykapuzás mégis kikapok 0-1 re
2 meccs full késett az irányítás , lehetetlen volt játszani de az ellenfél mégis vígan cselezgetett forgolódott passzolgatott. Na ennyit az egyenlő feltételekről!

Ha nem a hendi akkor a kapcsolat teremt unfair körülményeket.

Sima Online season 100x jobb játékmenetben.

Majd megírom mit nyitottam de szerintem egy Busqets lesz a legjobb!

(#20252) dejvid8 válasza Body_builder (#20251) üzenetére


dejvid8
őstag

Teljesen érthető. Én is ezt tervezem, de én még megvárom a Spanyolt TOTS-ot.
Így a szezon végére elmondható, hogy ez az idei Fifa UT egy VICC.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#20253) Body_builder válasza dejvid8 (#20252) üzenetére


Body_builder
kezdő

Minden évben az! De most az összeset übereli.
Most toltam 2 meccset seasonsban és ott érdekes módon tökéletesen működik az emberváltás. Nem ugrál szana szét és nem vált 3al odébb egy analóg húzástól.
Nem beszélve arról hogy ott azt tspasztaltam hogy jobban kijön az hogy ki a skillesebb játékos. Jobban lehet érvémnyesülni a valód tudás alapján. Az UT ben elég ha rámész az aktuàlis év OP dolgaira és fél siker.

Igaz hogy nem annyira jó a seasons mert nincs csapat építés meg stb... de ez mit sem ér egy élvezhetetlen, unfair gameplayel!

Egy nagy átverés és pénzcsináló az egész, nem a mi érdekeinket szilgàlja.

(#20254) marcess


marcess
senior tag

OTT A PACK AMIRE VÁRTATOK! :D
Epl prime player packs jó nyitogatást! :C

(#20255) Kristof_94 válasza marcess (#20254) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szuper, ez mondjuk a drágább, de nem baj! Kb. 2 hónapja nem játszom, most is tanulok, de tuti nyitok majd web appon 1-2 csomagot, mert ezért gyűjtöttem össze olyan sok pontot. :R

(#20256) marcess válasza Kristof_94 (#20255) üzenetére


marcess
senior tag

Én tavaly ilyen csak bundesligás féléből nyitottam 2 tots játékost babonából azt várom :D Az a gond, hogy még mindig van 10 Lahm várakozóban lehet megszívtam velük, most kb 5k minusszal tudnám eladni darabját, félek, csak tots végén lesz olyan sbc amihez nagy rating kell.

(#20257) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

5 pakk zsetonért, 5 pontért = TOTS Vertonghen :U :C

(#20258) bdave16 válasza Kristof_94 (#20257) üzenetére


bdave16
senior tag

Neked legalább van valamennyi luckod.

(#20259) Kristof_94 válasza bdave16 (#20258) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát igen, csak f*sz voltam, mert előttem ennyi zsetont és nem is ér sokat a srác. Tavaly jobban adta, de tényleg nevetséges a pack weight, hogy ennyi csomagból (untreadable és egyéb) egy Keane sem tud esni... :D

(#20260) bdave16 válasza Kristof_94 (#20259) üzenetére


bdave16
senior tag

Komolytalan. Szét draftozom magam,hátha dob vmi értelmeset

(#20261) bdave16


bdave16
senior tag


OTW is nem eladhatóba van meg . Kész vagyok komolyan mondom . Adna egy TOTS Keanet inkább....

(#20262) Lori82 válasza bdave16 (#20261) üzenetére


Lori82
senior tag

Nem tudom,ezt milyen packból nyitottad,de örülj neki. Elcsábultam és kinyitottam egy 55k-s PL csomagot. Remy volt a legjobb játékos . 1500 coin ,vicc :W :W 55k az egyik oldalon,a bevétel meg kb 5k,rohadnának meg :((( :(((

(#20263) marcess válasza Lori82 (#20262) üzenetére


marcess
senior tag

Általában ezeket úgy éri meg kinyitni, ahogy Kristóf csinálta, vagy kinyitni mindet, vagy egyet sem. Ami ilyen speciális csomag, abban minimum 1 van ha kinyitod az összeset.

(#20264) nyervi


nyervi
aktív tag

egy újabb hülye kérdés: ilyenkor mi van? bent vagyok a hétvégi wl-ben vagy mi? ha igen miért?

(#20265) Edgar2621 válasza nyervi (#20264) üzenetére


Edgar2621
őstag

Igen bent vagy. Vagy nyertél egy kupát a fut champions menüpont alat, vagy feljutottál/bent maradtál az első osztályban(div1). Milyen platformon nyomod?

XO: Gollami26

(#20266) nyervi válasza Edgar2621 (#20265) üzenetére


nyervi
aktív tag

köszi! akkor végre egyszer kipróbálhatom én is mennyire hullik ettől a wl-től a haj :)
pc-n. csak azért nem értem, mert a div1-től baromira messze vagyok, a selejtezőkből meg rendszeresen kiesek :) hacsak azt nem értékelte, hogy rendszeresen próbálkozom :DD

(#20267) Kristof_94 válasza marcess (#20263) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De nevetséges az egész! Egy istenverte Keane-t, aki non rare (!), szinte lehetetlen kihúzni, PC-n 180 ezer a piacon. De ott van Alonso, Herrera, Lallana, Valencia, akiket máskor már annyiszor kinyitsz, hogy unod.

(#20268) gabesz82


gabesz82
senior tag

Na ugye, hogy Butland nem érdemtelenül OP a játékban... :))
[link]

PSN: Morfologus82

(#20269) HdRew


HdRew
őstag

Na, hát nem bírtam magammal, meguntam a Bundesligát, főleg azért, mert Aubának nagyon hiányzik az a 4* skill moves.

Váltottam Serie A-ra, rögtön nyomtam 20 perc alatt 3-at az ellenfélnek.... :D:D:D

(#20270) Szigma70 válasza HdRew (#20269) üzenetére


Szigma70
addikt

Újj seprű jól seper, várd ki a végét

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#20271) lujdzsi89 válasza nyervi (#20266) üzenetére


lujdzsi89
tag

Azt értékelte :) Aki 35 győzelmet aratott az eddigi knockout-ok során, de még nem nyerte meg egyszer sem azok kaptak indulási jogot.

(#20272) #16514048 válasza Kristof_94 (#20267) üzenetére


#16514048
törölt tag

Múltkor amúgy olvastam egy reddit vagy futhead kommentben, hogy ha az aktív squadban ezüst meg bronz játékosok vannak, akkor nagyobb eséllyel nyitsz jó lapot, mint akkor, ha magas ratingje van a csapatodnak.

Kívácsisángból kipróbáltam, azóta nyitottam FIF Cavani-t, IF Herrera-t, most meg TOTS De Bruyne meg Hámesz, ezelőtt meg alig esett 1-2 normális lap. Nem tudom, hogy van-e benne valami, vagy csak szerencsém volt (valószínűleg utóbbi), mindenesetre eddig bejött ez a módszer.

(#20273) kisengi1


kisengi1
tag

Sikerült Fut-ban harmadszor is megnyernem a Div1-et
Múlt héten sikerült kiesnem div 2-be, de csütörtökön bajnokként jutottam fel és vasárnap délután lejátszottam 7meccset 5győzelem 2 döntetlen ott éreztem hogy meglehet gyorsan abba is hagytam mert már kezdtem ideges lenni az esti meccs miatt, (Real Madrid campeones :C :Y :R ). Most délelőtt örömmámorban úszva nekiültem két nehézkes győzelem, és megvan.

Hala Madrid!!! :C :C :R

[ Szerkesztve ]

Somos Reyes de Europa

(#20274) LedyGyuszi válasza #16514048 (#20272) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

hétvégi pakk nyitásomkor az aktív squadom tele volt ezüst és bronz játékosokkal, úgyhogy ez sztem hülyeség...

XONE: LedyGyusziHU

(#20275) etaclan1984 válasza #16514048 (#20272) üzenetére


etaclan1984
őstag

Biztos hogy nincs köze hozzá. Szerintem itt elsősorban azt nézi hogy mennyi értéknyi packot nyitottál már. Ezért érdemes a liga sbc-ket csinálgatni. Ha elnyitsz 2 milliónyi packot de közben alig jön valami egy idő után úgyis "visszaadja" majd. Lehet hogy hetek múlva, lehet hogy hónapok múlva de arányban mindig visszakaptam annyi értékben. Pénteken volt 1milliónyi packom, egy TOTS Keane esett ami 150k és gyakorlatilag ennyi. De előtte meg nyitottam egy IF Couthinot és előtte is amikor totw packokat nyitottam a két legjobbat kaptam.

(#20276) sz_abika


sz_abika
addikt

Erm, mi a mai kvalira a követelmény? Redditen nem frissítették még :(

PSN: xszabikax

(#20277) nyervi válasza lujdzsi89 (#20271) üzenetére


nyervi
aktív tag

ohh, néha ilyen jó fej az ea? :DD
köszi! legalább most már tudom miért jutottam be, mert esküszöm idegesített :DD

(#20278) bdave16 válasza Kristof_94 (#20267) üzenetére


bdave16
senior tag

Pakk véjt türürürürü :DDD . Kedd este streamelek a draftos és sbcs csomagokat nyitom ki,azokból pedig összerakok ilyen epl-es csomagokat. 7-8 fele várható a nyitogatás,amikor jön a másik tots

(#20279) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok engem ma elvesztett újra kicsit az Ea. Kinyitottam a pakkjaimat, 700k coin értékben voltak, prime gold players, mega pack, Jumbo rare player pack aztán megcsináltam kb 30 epl premium upgradet és amiatt ugyanannyi gold upgradet. A legjobb játékos Gundogan volt, ő is untreadable. Persze tudom, hogy milyen esélyek vannak, de ilyenkor nem értem, hogy miért nem tud legalább egy normális játékos esni. Szerencsére soha nem veszek sem pakkot coinból sem pontot. Most megnéztem és 5800 jó magyar forintból nem tudnék 3 epl pakkot venni. Ki az az állat(elnézést mindenkitől aki vesz) aki ennyit költ rá, pedig szinte esély sincs rá, hogy valamit dobjon. Remélem más szerencsésebb lesz.

XO: Gollami26

(#20280) Marchocius


Marchocius
tag

Marquee Matchup ra tippek ?

(#20281) etaclan1984 válasza Edgar2621 (#20279) üzenetére


etaclan1984
őstag

Akkor én "szerencsésebb" vagyok, pedig nem úgy éreztem eddig. Belenyomtam az összes 80alatti játékosomat, tegnap óta csinálom az EPL packokat, legalább 60at én is kinyitottam, esett egy IF Jagielka, IF Batshuayi , 2 IF Naughton és egy IF Aubameyang a 84+os játékosokból. Persze sokra nem megyek velük amíg nem kell TOTW játékos valami SBC-be. Auba-t berakom szupercserének.

[ Szerkesztve ]

(#20282) qukesz


qukesz
senior tag

Sziasztok!!

Segítséget kérnék:

Ez mi lehet? :R

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#20283) bornike88


bornike88
csendes újonc

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy SBC-t tennék ki orosz bajnokságból Zenitet....... és a transfer marketba bizonyos pozicióknál pl: cm egyszerűen nem jönnek ki a kártyák. Az időt látom amennyi hátra lenne a licitből de se a kártáyt nem látom se licitálni nem tudok rá..... Találkozott már valaki hasonlóan? Esetleg bármi ötlet, hogy mitől lehet?

Előre is köszi a válaszokat.

(#20284) sanyi9509


sanyi9509
csendes újonc

Pár nap pihenés után most megy a játék,visszajutok a 4.osztályba,ráadásul egy TOTS Lallana és Vertonghen is jött,el se hittem.Most próbálom kiélvezni,valahogy az az érzésem hogy ezek után ínséges idők várnak rám :D

(#20285) Meghivott


Meghivott
addikt

Ilyen árak mellett már a bőség zavara van:
- ez
- vagy pl ez
a chem persze mindenhol 10 ingame
most a másodikat raktam össze, majd próbálgatom a kvalifikáció során, de lehet az első erősebb.

Esetleg hasonló formációban van még hasonlóan erős tippetek? Kb 1,2-1,5 M keret lenne rá.

[ Szerkesztve ]

(#20286) Meghivott válasza Meghivott (#20285) üzenetére


Meghivott
addikt

Mondjuk Griezmann helyett pont elég IF B.Yedder is...

(#20287) MdewC válasza Meghivott (#20285) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem egyik se tetszik, plusz Sansone gagyi. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20288) Meghivott válasza MdewC (#20287) üzenetére


Meghivott
addikt

Ne csak elvegyél, dobjál is valamit :)
Pont nézegettem a kártya értékeléseit és elég egyértelműen írja mindenki, hogy milyen jó kis lap. Próbát megérne.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#20289) Citroware válasza MdewC (#20287) üzenetére


Citroware
addikt

Bár nem próbáltam, de ha csak a statokat és az árát nézzük, a játék egyik legjobb középpályása.

(#20290) Meghivott


Meghivott
addikt

még ez is kijönne a pénzből
Bár nincs benne egy TOTS sem :Y

[ Szerkesztve ]

(#20291) bdave16


bdave16
senior tag

Srácok elértem a mély pontot és elnyitottam az összes EPL-es 55k-s packot . 800k minusz 2 nap alatt....

(#20292) Meghivott válasza bdave16 (#20291) üzenetére


Meghivott
addikt

Ezek szerint semmi nem jött :(

(#20293) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Sosem jutottam ki WL-re mert hétköznap nem szoktam játszani nagyon, de ahányszor selejteztem eddig mindig szoros meccseket játszottam / döntőztem is többször.
Mai nap gondoltam megpróbálkozom, mert jó lenne ez a Sigurdsson de lemosnak a pályáról szabályosan.... Félidőre 3-0lal megyek állandóan, meg is untam ezt a szart inkább megveszek egy TOTS Lallanat, rohad el az egész :W

(#20294) Meghivott válasza vatafakk (#20293) üzenetére


Meghivott
addikt

CAM-ban használtam pár meccset, nálam nagyot nem alkotott. Rúgott pár gólt, de szerintem azt 50K-ás játékos is berúgta volna. És hát elnyomják. Lehet CM-ben jobb.

(#20295) bdave16 válasza Meghivott (#20292) üzenetére


bdave16
senior tag

LÓFASZ úgy ahogy van. Röhej. Kemény 700k-m maradt meg a csapatom....

(#20296) vatafakk válasza Meghivott (#20294) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Vagy inkább használom a Bundesliga csapatom.... Ezerszer jobb csapatot lehet ugyanannyiból összerakni, csak sajnálnám a sok untradeable BPL játékosomat (sPOTM Son, POTM Alli, POTM Kane stb...)
Egyedül a 4*4* csatár hiánycikk Bundesligában, de oda meg lehet venni egy Laca-t mondjuk és annyiban lesz hibrid.

(#20297) MdewC válasza Meghivott (#20288) üzenetére


MdewC
nagyúr

Dobtam már bőven, próbálok mindig segíteni. ;) De ha van konkrét kérés lap ötlet, akkor küldök.

CGhost: próbáltam és gyenge CM poszton, a WR se a legjobb oda, max CAM, de oda meg vannak jobbak. ;)

Kicsinek éreztem, mozgékony, jól passzol, de túl jelentéktelennek hatott.

OTW Kante, Pogba, IF Tolisso, Marci, de még IF Matuidi is köröket ver rá.

A stat nem minden, már sokazor mondtam. (Ettől még másnak bejöhet.)

Mikor leszel újra aktív? :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#20298) Lori82 válasza vatafakk (#20293) üzenetére


Lori82
senior tag

Én jártam már az első osztályban is,persze 7 ponttal egyből kiestem,de nekem sem sikerül mindig elsőre megnyerni hétfőn a selejtezőt.Többnyire szerda-csütörtökön lehet megnyerni.Addig a profik már megnyerik és kétszer nem indulhatnak.

(#20299) Lori82 válasza Marchocius (#20280) üzenetére


Lori82
senior tag

Szerintem, ismétlem szerintem :
Arsenal - Chelsea
Huddersfield - Reading
Crotone - Lazio
Palermo - Empoli

(#20300) Lori82


Lori82
senior tag

Szeretnék belépni FUT-ba és ezt írja ki : An error occured downloading squad update(PC) Másnál jó?Egyszer már láttam ezt a hibaüzenetet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.