Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:53

LOGOUT.hu

Mi is az a calisthenics?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Gaben360


Gaben360
senior tag

Nem tudtok valami jó csípő és törzs gyakorlatot?
Egy linket megköszönnék!

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#5802) Tenken válasza RBJ (#5797) üzenetére


Tenken
őstag

Ez konkrétan hülyeség. Nem mondom, a magyarnak is sok minden felróható, de ilyen alja állat magatartásra genetikusan képtelenek vagyunk. Ez a különbség.
Azt a romát, aki az utcán óbégat, meg rajkodik a haverjaival nem tekintem embernek. Tehát, aki nagyon kötekedni akarna, annak azt is észre kell venni, hogy itt igazából "életvitel iránti rasszizmus" van. Amelyik kussol, meg teszi a dolgát, egy szót nem kap.
Csak ezt a legtöbb ember képtelen így megfogalmazni -akár saját magának is-, ezért kapunk negatív kritikát, meg nácizást a júdeásoktól - akik meg gyakorlatilag azt csinálják otthon nyilvánosan a palesztinokkal, amit velük a II. vh alatt, de ez megint egy másik dolog -.

Hogy okos is legyek, ha nyernék a lottón tuti csináltatnék egy rakás nyugatot népszerűsítő reklámot és telesz*rnám vele a hulladék kereskedelmi csatornákat. Nézzék csak a vv, meg az eszmeralda alatt, hogy jöjjön meg minél többnek a kedve, hogy elhúzzon innen a francia, olasz meg spanyol bícsre...

De ezzel én is bejeztem. :)

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#5803) Because válasza kolosanyi (#5800) üzenetére


Because
őstag

a héten volt nálunk állásbörze, kint volt a katonaság, katasztrófavédelem is. teljesen őszinte volt a képviselő fazon a katonaságtól megmondta, hogy hiába van szakmám szerződésesként mindenképpen közkatonaként indulok és ha hosszú távban gondolkozok akkor lehet eredménye a dolgoknak.
már néha a falat kaparom, hogy hiába van 2 szakmám, nyelvvizsgám a munkaközvetítő cégek képesek felhívni, hogy menjek minimálbérért gyárba operátornak, ahol persze kiderül, hogy túliskolázott vagy a szerepkörhöz és nem ilyen profilú embert keresnek... ennyit az 5 éves szakmai tapasztalatomról meg hogy tanulj nyelvet mennyivel előrébb leszel dolog...

[ Szerkesztve ]

(#5804) RBJ válasza Tenken (#5802) üzenetére


RBJ
addikt

Mi hülyeség? Alacsony inteligenciájú emberek csak az erőből értenek, kár bármit is ragozni.
Aki óbégat jó pofán kell vágni utána nem fog obégatni csak lapítani. Itt nincs mese vagy odacsap vagy téged fognak kicsinálni. És ennek nemsokára eljön az ideje, lesz itt dél afrika mikor már kisebbségbe leszünk.
Sajnos ez van, ezt fogjuk a gyermekeinkre hagyni akik majd kérdőre fognak vonni mit csináltunk.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5805) kk831228 válasza Because (#5803) üzenetére


kk831228
addikt

Az se nagy pénz ,kezdésnek 100-110 ft kb közkatonaként... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#5806) Because válasza kk831228 (#5805) üzenetére


Because
őstag

kevesebbet hallottam, de ha ennyit kapnék teljes megelégedéssel töltene el!
nem egy fémdobozban a gyártósor mellett, főnökök által kihajtva 70-80000-ért robotolni, várni a 3. hónapot amikor lapátra tesznek, mert veszik fel az újakat, hogy azokért kapják meg a kedvezményt...

[ Szerkesztve ]

(#5807) kolosanyi válasza Because (#5803) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ajánlom a katvédet. Kevésbé katonás a hangulat, nincs az az eszetlen kalapolás, csak egy-két főtisztnél, aki megköveteli, illetve a fizetések is jobbak. Érdemes megnézni, hogy a KOK-ra (oktatási központ Budapesten) el tudnál-e menni tanárnak, oda pont jól jön a végzettséged, már ha nincs messze. Ha megcsinálsz egy zászlós képzőt, akkor egész szép fizukat is el lehet csípni, nyelvvizsga pótlékkal meg mindennel együtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#5808) Because válasza kolosanyi (#5807) üzenetére


Because
őstag

a pénz annyira motivál, hogy egy egyszerűbb életvitelt ki lehessen belőle hozni és már úgy tartom oda kell menni ahol a munka van és semmiféle képzéstől se zárkózok el.
olvasgattam hogyan lehetnék tűzoltó, de ami lejött, hogy lényegben kihalásos alapon...

(#5809) madmike válasza Because (#5808) üzenetére


madmike
őstag

Sziasztok!
Bocs, hogy beleszólok, de katona vagyok. Tisztesi állományba kerülve, jó ha 80.000-et haza fogsz vinni. Én tiszthelyettes vagyok 8. éve, szerintem bőven elég, ha annyit írok, hogy aug 31-el leszerelek, elsősorban az anyagiak miatt, de itt nyíltan nem szeretném kifejteni.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#5810) RBJ


RBJ
addikt

Na elkezdett fájni a könyököm, no de nem az edzés miatt, hanem a hülye melóban emelgetéstől. :W

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5811) kolosanyi válasza Because (#5808) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez erősen függ attól, hogy milyen területen. Vannak megyék, ahol állandó munkaerő hiánnyal küzdenek, oda simán elhelyezik az embert, más kérdés, hogy azt tudod-e vállalni.

(#5812) Zoli133 válasza aizen92 (#5770) üzenetére


Zoli133
őstag

Siekresen megtaláltam a helyet. :)
Arra volt dolgom, gondoltam megkeresem merre van, de edzeni nem akartam. (Na jó ez csak félig igaz)

LÁttam ott tényleges edzést művelőket, viszont baromi sok általános iskolás körüli gyerek "játszott" cuccokon, így tele is volt a hely, remélem holnap mikor edzeni megyek jobb lesz a helyzet. (Bár szinte midnegy mert az lacsony korlát ami nekem kell jelenleg még így is szabad volt)

Másrészt a tegnapi edzés jól sikerült, mind a hátam, mind a karjaim részleges izomláz tüneteit mutatják.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5813) xcds


xcds
őstag

Én is találtam egy kondiparkot a XIII. kerületben a Gyöngyösi és a Göncöl utca sarkán.

(#5814) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Az a baj hogy egyszerűen backlever gyakorlásnál csak a jobb lábamat tudom kinyújtani, mert ha a balt megpróbálom szétreped a bal tenyerem, legalábbis azt érzem.

Pár éve uszodában elvágta a csempe a nagyujjam "combját" a bal tenyeremnél, szerintem nem forrt normálisan össze valami odabennt.

Ezt elő tudom idézni úgy is hogy tenyeremet teljesen befordítom az alkarom felé, majd a nagyujjammal ellent tartok a másik 4-nek (fogó pozíció). Mintha az ideg ugrálna bakker, rohadt szar érzés, backlevernél meg ha belenyilal egyenesen besz@rok, mintha szétnyílna a tenyerem, aztán el is zsibbad egy időre. :W

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5815) emiki6 válasza SkyS1gn (#5814) üzenetére


emiki6
veterán

Hát akkor ez sose fog menni szvsz. Beszélj valami idegsebésszel vagy nemtudom, akinek ez a szakterülete. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5816) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Cserébe kaptok egy képet a habtestemről ;] [link]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5817) corres78 válasza SkyS1gn (#5816) üzenetére


corres78
tag

Na végre nem csak én kurválkodok itt :DDD
Jó alkatod van! :K (NEM homárságból írom!)

(#5818) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A lalane fekvőt hol kell érezni? Kipróbáltam, de a hátamat érzem csak és ott is a gerinc alsó felénél érzem a munkát.

(#5819) kolosanyi válasza KISDUCK (#5818) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tartsd ki a felső holtponton egy percig, mindjárt megérzed. :)
Egyébként törzs, váll, kevésbé ugyan, de dolgozik a mell és a hát is.

(#5820) KISDUCK válasza kolosanyi (#5819) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ha kitartom 1 percig az már supermanplank, azt szoktam csinálni és ott teljesen mást érzek mint itt, de lehet hogy azért is mert máshogy veszem fel a pozíciót. No majd kipróbálom így is úgy is. A hátam azért rendesen megterhelte este csináltam de még érzem (pia közbe kicsit kísérleteztünk).

(#5821) marcyman


marcyman
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Biztosan jöttek már hasonló kérdéssel mások is, de sajnos nincs időm átolvasni az összes hsz-t.

Szóval hízni szeretnék, mert kórosan sovány vagyok. 170 cm és 46-47 kg. A maximum ami volt életemben az talán 55 kg aminek már örülnék, de még az is kevés.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy hetente 2-3x kerékpározok 40km-t, ami nem biztos, hogy pozitív hatással lesz a tömegnövekedésemre.

Aránylag egészségesen étkezem, paleo diéta szerint. (Sok hús és zöldség, magvak.) No de ez sem biztos, hogy a legjobb ha hízni szeretnék.

Fegyencedzést csináltam már korábban, kisebb kihagyásokkal ami nyilván a legrosszabb amit tehetek.
Olvastam már pár ötletet az interneten, protein meg társaik, de nem vagyok benne, hogy ez a legjárhatóbb út.
Bennem megfogalmazódott az, hogy a génjeim egyszerűen ennyit engednek, hiába teszek bármit is, de örülnék ha megcáfolnátok. Nagyon vékony vagyok, normális ruhát is alig találok magamra sokszor...

(#5822) Apollo17hu válasza marcyman (#5821) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Azt az 55 kilót mivel érted el?

(#5823) westcoastog válasza marcyman (#5821) üzenetére


westcoastog
veterán

Először is, még többet enni, tömegnövelő, és nekiállni izmosítani.
Ektomorf vagy, lassú menet lesz de nem lehetetlen.

(#5824) marcyman válasza Apollo17hu (#5822) üzenetére


marcyman
aktív tag

Ez egy jó kérdés, már olyan régen volt, hogy nem tudom.
Illetve azt tudom, hogy nem sportoltam, tehát valószínűleg többet ehettem abban az időszakban.
De most sem mondanám, hogy keveset eszek, tehát annyit eszek, mint más "normális" testsúlyú emberek.

Még azt elfelejtettem megkérdezni, hogy van-e itt valaki aki hasonló cipőben járt és sikerült felszednie pár kilót?
Pár sikersztori talán meglendítene engem is. :)

[ Szerkesztve ]

(#5825) KISDUCK válasza marcyman (#5821) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ja, lehet hogy a paleót kicsit hagyni kéne. Meg zabálni is kéne. Paleóval a tejterméket is kizárod nem, a tejfől, túró meg hasonlókat? Én nem diétáztam még, de most készülök majd valamit keresni. Igazából nem tudok segítséget adni, de azt eltudom mondani, hogy eddig mit csináltam.
Falusi gyerek vagyok eszek kenyeret, kiflit a fehér lisztes témát. Régebben több péksüteményt is ettem, bár ezeket igyekszek az utóbbi időben visszafogni. Imádom a disznóhúst, ha kis zsír van rajt (nem a hatalmas cullang, hanem minimális az még bőven jó) az is lemegy. A kolbász, szalonna igen jó, tonhalat is szoktam enni és néha konzerv halat is. Hébe-hóba eszek magokat pl.: mogyorót. Eszek gyümiket is, de nem sokat szoktam. Főleg időszakosan, ahogy teremnek a hazaiak, eper, málna, szeder, barack, alma, körte stb. Sok cukrot ettem régebben, csokik, gumicukrok. Minden nap szinte ittam eddig tejet, Reggel este 3decit. Itthon parasztos ételek szoktak lenni. Mozgást most kezdtem rendszeresíteni pár hónapja, de előtte bringázni szoktam, nyaranta úszni (mell és kutya). Házi munkák szoktak lenni faszedés,-rakás és fűrészelés, meg egyéb fizikai munkák amikre befogtak. Az eddigi életmódom 75kg-ra lőtte be a testsúlyom (178-180cm magas vagyok) és kb 20% lehet a testzsírom. Csak annyi tippet tudok adni, hogy zabálj parasztos ételeket és kicsit terheld magad nehezebb fizikai munkával/edzéssel. Remélem találsz valami hasznosat a hozzászólásomban.
Visszatérve kicsit az elejére kis uzsi tipp: kőrőzött+tojás+kolbász+kenyér+zöldség. Az útóbbi időben sűrübben eszek kőrözöttet fél túrót szoktam bekeverni 1 tejföl mellé.

(#5826) bagyulajuve válasza marcyman (#5821) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Hát a paleo biztos nem hízásra van "kitalálva". Mennyire szigorúan tartod? Mert szerintem barna rizs beleférhetne, és akkor abból sokat enni, meg banánt pl. Evés, evés és evés.

Én is paleoztam sokáig, de már nem csinálom szigorúan, csak a gluténmentességre törekszem.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#5827) Apollo17hu válasza marcyman (#5824) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Azért kérdeztem, mert az én testtömegem csak akkor növekszik, ha sportolok is (tehát felesleget nem igazán szedek fel). Valószínűleg ebben eltérünk, viszont én 182 magas vagyok, és 57 kg voltam, amikor ezt elértem. Most kicsivel 70 feletti a súlyom. Heti háromszori futás mellett megjött az étvágyam is, felsőtestre egyelőre fekvők, húzódzkodás megy. Szerintem táplálékkiegészítőkben akkor gondolkodj, ha már megvan a rendszeres edzésed és étrended (én nem élek velük).

A paleokajálás meg ugyanolyan kamu, mint a vega- vagy a reformétkezés.

(#5828) marcyman válasza bagyulajuve (#5826) üzenetére


marcyman
aktív tag

KISDUCK: Köszi a részletes leírást.
Tejtermékeket nem igazán eszek, a tejet alapból nem szeretem. Esetleg kemény sajtot eszek mostanában.
Én is falusi gyerek vagyok egyébként, szóval az ilyen disznóságos dolgokat szeretem, azzal nincs is baj.

bagyulajuve: Nem kőkeményen tartom a paleot, tehát rizst az eszek, illetve kenyér helyett gluténmentes kenyereket. Ezen felül néha eszek édességet is. Amit a legjobban hanyagolok az a tej meg a kenyér.
Banánt azt szoktam, szeretem is.

(#5829) bagyulajuve válasza marcyman (#5828) üzenetére


bagyulajuve
addikt

akkor igyekezz minél többet és többször enni, mert ez az 50 kg valóban nagyon kevés :U

a kukorica is hizlal, edd azt is :)

Resistencia eterna

(#5830) SkyS1gn válasza marcyman (#5821) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Cserélünk? ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5831) itouchfan válasza marcyman (#5821) üzenetére


itouchfan
senior tag

Hány éves vagy ha megkérdezhetem?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#5832) marcyman válasza itouchfan (#5831) üzenetére


marcyman
aktív tag

Most töltöttem a 23. évemet.
bagyulajuve: Kukorica jó ötlet, azt beiktatom az étrendembe.

Cris99: Azért azzal vitatkoznék, hogy melyik a rosszabb. :D Lefogyni vagy felhízni... Az biztos, hogy mindkettőhöz kitartás kell.

[ Szerkesztve ]

(#5833) RBJ válasza marcyman (#5821) üzenetére


RBJ
addikt

Szallonyát kő enni oszt jó van. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5834) Gaben360 válasza marcyman (#5832) üzenetére


Gaben360
senior tag

Kenyér helyett ha már azt hanyagolod,akkor egyél málét,kukorica az is és ehető.
Székely étel,csak én annyira nem vagyok oda érte,meg azon vagyok,hogy a zsír lemenjen,ha tudnék adni,szívesen adnék belőle! :DDD
Még mindig várnék egy linket törzs-csípő gyakorlatra! :R

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#5835) itouchfan válasza Gaben360 (#5834) üzenetére


itouchfan
senior tag

Oldalsó plankból kiemelés, vagy láb és kar emelés. Vagy lábemelés függésben a rúdig, és ott ledöntöd a lábad jobbra aztán balra és utána engeded le.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#5836) kolosanyi válasza marcyman (#5821) üzenetére


kolosanyi
veterán

Klasszikus testépítő étrend és edzés kell neked, hogy ilyen genetikával sikerüljön tömeget építened. Igazi ektomorf alkatnál az hoz ilyen tekintetben eredményt, ha elhagyod a kardiót - legalábbis minimalizálod - és lemész tereme súlyzókkal, gépekkel edzeni.

(#5837) kolosanyi válasza Gaben360 (#5834) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tessék.

Szerk.: Bocsi, mehetett volna egybe is.

[ Szerkesztve ]

(#5838) marcyman válasza kolosanyi (#5836) üzenetére


marcyman
aktív tag

Tehát fegyencedzéssel ne is számítsak komolyabb tömegnövekedésre?
Az az igazság, hogy terembe nem fogok járni, nem szeretem azt a közeget. Max itthon emelgetek akkor súlyokat, vagy a fegyencet kötöm egybe súlyokkal.

(#5839) Woodslave válasza marcyman (#5838) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ne :N de ha nem mész terembe akkor is csináld aztán meglátod

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5840) marcyman válasza Woodslave (#5839) üzenetére


marcyman
aktív tag

Hát akkor előveszem az egykezes súlyzót, aztán tolom azt is. Még azt terveztem, hogy csinálok egy láncinget és azzal fekvőzök, húzódzkodok. :U

(#5841) emiki6 válasza marcyman (#5824) üzenetére


emiki6
veterán

December óta 55-ről 62 kg, bár most stagnálok kicsit.

Azt olvastam épp ma, hogy magas szénhidrátbevitel kell, persze fehérje is. Gyakran egyél és annyit amennyi belédfér, kb ennyi a titok. Ne paleózz, mert nem engedheted meg magadnak, egyél sok szénhidrátot!

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5842) marcyman válasza emiki6 (#5841) üzenetére


marcyman
aktív tag

Az nagyon jó, grat az eredményhez!
Konkrétan mivel érted el? Fegyenc + zabálás vagy egyéb edzés?
Lehet az lesz, hogy elkezdek kenyeret meg mindenféle péksütit is enni.

(#5843) kolosanyi válasza marcyman (#5838) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én aztán végképp szeretem a hibrid edzéseket, de a te tömegeddel nagyon hamar kinövöd a fegyencet, illetve hosszú távon kevés ez a 6 gyakorlat. Ha tömegnövelés az elsődleges célod, nem fogod megúszni a súlyzós edzést meg a "gyúrós" kajálást.

(#5844) marcyman válasza kolosanyi (#5843) üzenetére


marcyman
aktív tag

A gyúrós kajálás alatt pontosan mit értesz? A plusz protein bevitelre gondolsz vagy csak szimplán sok zabálásra? Nyugodtan linkelhetsz is cikket, leírást.

(#5845) kolosanyi válasza marcyman (#5844) üzenetére


kolosanyi
veterán

2 g / tskg fehérje, 4-5 szénhidrát, a kalóriaszükséglet többi része zsír (erre vannak kalkulátorok). Van egy csomó cikk a shop.builderen.

(#5846) marcyman válasza kolosanyi (#5845) üzenetére


marcyman
aktív tag

Köszi az infót.
Úgy döntöttem egyelőre tolom keményen a fegyencet, aztán majd meglátom, hogy hoz-e változást.
Ha nem muszáj nem nyúlnék ilyen kiegészítőkhöz. Ha végképp nem jön rám semmi, akkor meg belevágok.

(#5847) itouchfan


itouchfan
senior tag

Én december óta 57-ről 64 kg, bár 15 éves vagyok. Ja és foci (heti 5)+ fegyenc+mindenféle erőedzés(heti 4-5)+ egészséges, nagy kajálás. És azóta nem egész 1cm-t nőttem, szóval elég sok az izom abból a 7 kg-ból. :D

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#5848) andrisbandi


andrisbandi
őstag

marcyman!
- Nézz el erre az oldalra;
[kaloriabazis]

Itt ki lehet matekolni mennyi kalóriát kellene bevinned.
Valamint számolja milyen bontásban volt a napi élelemben a fehérje-szénhidrát-zsír. Mutatja is az ideális mértéket, miből mennyit kell benyomni.

Arra nagyon érdemes odafigyelni, hogy rossz szokásokat ne vegyél fel az étkezésben sem.
(Túl sok édesség, redszeres nagy zabálás edzés nélkül, junk food minden nap, stb)

Minden 40 perc fölötti mozgástól fogy az ember. Ennek oka, hogy először az izmokban lévő üzemanyag fogy el, majd csak utána kezdődik nagyobb arányban a zsír bontása (kb fél óra). "Csak zsírból fogyás" nem létezik, valamennyi izom is felhasználódik ilyenkor, nálad több, a hosszú bringázások alkalmával, mivel kevés a zsírod.
- Én átszoknék a helyedben a nagyobb intenzitású de rövidebb, kb fél órás edzésekre. Mint írák is a súlyzós edzés a leg hatékonyabb. Viszont a leg veszélyesebb is, főleg az izületekre.

- A fegyenc edzést szívesebben ajánlom. Jó kajákkal, és nagy pihenésekkel garantált a siker.
Mellette szól még, hogy nem veszel fel olyan étkezési szokásokat amikből gond lehet, ha valami miatt abba kell hagynod az edzést.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#5849) marcyman válasza andrisbandi (#5848) üzenetére


marcyman
aktív tag

Köszönöm a linket, be is regisztráltam.
Nekem most így elsőre azt dobta ki, hogy 2355 kilokalóriát kellene bevinnem naponta, hogyha december 31-ig 60kg szeretnék lenni, 50-ről.
Az igazság az, hogy fogalmam sincs ez mennyit jelent. :) Majd olvasgatom a csomagoláson, hogy mi mennyi aztán számolok.
Hasznos dolgokat írtál, számomra is ez tűnik most a járható útnak.
A bringázást meg kicsit visszaveszem, habár kissé magas a vérnyomásom, amire nagyon jó a kardióedzés, orvosom szerint is.

(#5850) kolosanyi válasza marcyman (#5846) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez beviteli mennyiség, nem a bevitel módja. A te tömegeddel semmi szükség tápkiegre, szilárd kajából is bőven megvan. Töltsd le a telefonodra a Myfitnesspalt, segít számolni az értékeket. Nyomd a fegyencet, ha ahhoz van kedved, egy ideig az is jó. Ha elkezdesz stagnálni, akkor kell változtatni, ha nem indul meg a tömegnövekedés, egyél többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.