- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Brain turbó: Intel Xeon CPU asztali alaplapban
- Depression: Hardver rúzs effektus?
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- bambano: Bambanő háza tája
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
Új hozzászólás Aktív témák
-
csendes
addikt
válasz
Dißnäëß
#7003
üzenetére
Ööö, tulajdonképpen mit szeretnél? Persze, alkalmas a Fedora Desktop-nak, csak egy új kiadásra kb. 2-3 hónappal a megjelenés után érdemes váltani, mert addigra a bug-okat kivasalják, de csak összesen kb. 13 hónapig van támogatás. Vagyis mégiscsak hat havonta kell új kiadásra frissíteni, 2 hónappal eltolva a megjelenéshez képest. Ez egyszerűen túl macerás.
Ha valaki csak linux-ot akar használni, akkor Ubuntu LTS vagy Mint. Van hozzájuk minden, a normál Ubuntu túl bugos és macerás félévente frissíteni. Ha elég ügyes valaki, akkor esetleg Arch Linuxot használhat LTS kernellel, mert a normál kernel kb. béta minőségű: vagy elindul a frissítés után vagy nem.Az arch-announce-request@archlinux.org levelezőlistára célszerű feliratkozni, mert ott figyelmeztetnek, ha valami trükkösebb frissítés jön.
Fedora jelenleg egyfajta preview, mint egy tanulmányautó az autószalonban. Egy rakás újdonság, áramvonalas design, de nem szokás munkába járásra vagy bevásárláshoz használni. Aztán pár dolgot majd beépítenek az iparilag gyártott modellekbe belőle, vagyis a RHEL-be. CentOS kb. = RHEL támogatás nélkül, szervernek tök jó, desktopnak kicsit maradi.
Új hozzászólás Aktív témák
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Elektromos autók - motorok
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- BestBuy topik
- A készlethiány jelezheti, jön az iPhone 16e és iPad Air utódja
- Hobby rádiós topik
- Synology NAS
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Keresek Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
- Dell Latitude 7410 Intel I7-10810U Refurbished - Garancia - Akció!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I3 10100F / GTX 1660Ti / 16GB DDR4 / 512 Nvme SSD
- LG 39GX90SA-W - 39" Ívelt Smart OLED/ WQHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / G-Sync & FreeSync
- AKCIÓ!!!! Dell Precision 3571 4G LTE i7-12700H 16GB 512GB FHD RTX A1000 4GB 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

