Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Agyzuzo válasza csaba951 (#8148) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én írtam nekik egy e-mailt hogy ne szórakozzunk már, a saját e-mail-emről válaszolok és ugyanazzal az e-mail-el fizettem is paypal-on keresztül, hadd ne kelljen már tovább bizonygatnom hogy én voltam...

Kb. 10 percre rá jött is az order confirmation. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8152) norti válasza csaba951 (#8148) üzenetére


norti
addikt

Mióta? Tavaly év végén kétszer is vettem játékot gamesrocketen, semmit sem kértek, azonnal jött a steam kulcs. Azóta is megvan mindkettő, semmi lopott kulcs vagy ilyesmi.

(#8153) leikomessi válasza Plebi (#8145) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Nuuvemen szerintem egy ezressel olcsóbb.

Mortal Kombat X

[ Szerkesztve ]

(#8154) Heavyrain válasza leikomessi (#8153) üzenetére


Heavyrain
őstag

De ő premium editiont akar venni, amit meg te linkeltél az az alapjáték.

(#8155) leikomessi válasza Heavyrain (#8154) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Igaz, bocsi elnéztem.

(#8156) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#8157) i2k válasza oriic (#8156) üzenetére


i2k
senior tag

Lassan egy Budapesthez képest vidéki kétkezi munkás fél havi bére lesz egy teljes játék ára... :Y

//OFF-tag, nehogy felsírjon valaki...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#8158) wjbhbdux válasza i2k (#8157) üzenetére


wjbhbdux
veterán

uplayen ugyanez 90 euro előrendelői 10% kedvezménnyel ;) bár én nem vagyok meggyőzve afelől hogy a season pass megérne 30 dollár felárat egy keyshop alapjátékához képest, úgyis csak uplayes mindegy honnan veszed.

[ Szerkesztve ]

/s

(#8159) oriic válasza i2k (#8157) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De mi a gond? Best buy ennyiért, hiszen kapod season pass-t is. Ha csak alapjáték kell az kb 11k.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8160) Crytek válasza i2k (#8157) üzenetére


Crytek
veterán

Jó mukahely kell ennyi az egész.
Egy dolgot kell kiverni a fejből és leszokni róla : "Most azonnal kell érzés"

Next PC Upgrade: 2022

(#8161) i2k válasza Crytek (#8160) üzenetére


i2k
senior tag

Valaki esetleg pont ezzel a játékkal akar játszani, hm?
[nem én, engem nem győzött meg semmilyen reklámanyag és videó róla - ráadásul, uncsinak is tűnik]

Hidd el, a nagy számok törvénye alapján sokan fejlesztettek csak ezért a játékért [The Division] gépet, adták el a veséjüket stb., csak hogy elsők közt FPSMMO-zhassanak.

Szerk.: vagy TPSMMO?

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#8162) eami válasza i2k (#8161) üzenetére


eami
addikt

a gta V az mi ? :D

(#8163) wjbhbdux válasza i2k (#8161) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem MMO, shared world shooter, tehát megjelennek más játékosok, de nem egy szerveren van mindenki csak beválogat melléd pár játékost, a beta területen 24 volt a limit a teljesben talán a duplája lesz.

/s

(#8164) gabo91 válasza eami (#8111) üzenetére


gabo91
aktív tag

Nem engedi... :(
maga a PayPall felületen, hozza a tételt 21,99BRL Continue-ra tölt pár másodpercet, de semmi...
Lehet, azért meg nincs egyenleg Paypall-on hanem csak a kártya van becsatolva (így kb olyan vásárlás mint steam-en beírod kártya adatokat) mert próbáltam másik kártyát hozzáadni azt nem engedte.... (mindkettő VISA)

(#8165) utomi válasza gabo91 (#8164) üzenetére


utomi
senior tag

Sajnos itt most én se tudok vásárolni. Kiírja, hogy régió zár van amikor fizetnék PayPal-lal pedig megy a VPN. Valakinek ötlet? Pedig a The Crew ott most kb. 1500ft.-!

[ Szerkesztve ]

(#8166) Lackki válasza utomi (#8165) üzenetére


Lackki
senior tag

paypal záras
tényleg kell egy brazil ismerős hozzá.

Privátot hamarabb észreveszem

(#8167) twollah1976 válasza Lackki (#8166) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem veletlenul regiozarasak a jatekok.

Ha valahol kicsi a vasarloero akkor erheto, hogy olcsobban adjak a jatekokat es a kiadok nem szeretnek, hogy mas orszagok lakoi is igy jussanak olcsobban a jatekhoz.

Tetszik, nem tetszik ez van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8168) Lackki válasza twollah1976 (#8167) üzenetére


Lackki
senior tag

Azért ne simogassuk meg a kis buksijukat, mert én is egyet értek a régiózáras témával,
viszont 1001x meg volt már ez itt is beszélve, hogy a különböző országok régióbesorolásával van baj.
Pl hogy minket besorolnak a nyugat-eu-ba ahol az átlag kereset a 3-4x nagyobb mint itthon :)

Tenni nem tudunk ellene, aki teheti megveszi teli áron, mások meg várnak különböző alternatívákra vagy csak simán míg megbukik a game és esik az ára :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#8169) gabo91 válasza utomi (#8165) üzenetére


gabo91
aktív tag

The Crew- Wild Run Edition 5990,-
nuuvem itt sem lenne olcsóbb...

The Crew magában nem sokat ér, ha nincs meg a Wild Run meg a Season Pass akkor konkrétan nem tudsz multizni bekorlátoz a játék...
Nuuven: amit te néztél az csak az alap játék 19.99 + 30+40 (SP+WR) ez így 80BRL =5760Huf...

Így a dobozos 6k-t megér simán :) (szerk: sp kell ide is, de azt amazonon tudsz jó áron venni majd)

[ Szerkesztve ]

(#8170) FollowTheORI válasza oriic (#8156) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy megkérsz egy brazil barátot hogy vegye meg Nuuvem-en 160 reálért ami kb 11ezer forint. :)

Ha vársz az első akcióig a megjelenés után, akkor meg még olcsóbb... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8171) Lackki válasza gabo91 (#8169) üzenetére


Lackki
senior tag

Amit meg te mutattál csak Wild Run edition, ami meg nem tartalmazza az SP-t :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#8172) FollowTheORI válasza Crytek (#8160) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen erről tényleg célszerű leszokni, különben horribilis összegeket el tud költeni az ember feleslegesen. Első évem ebben a váráslós életszakaszban nagyon tanulságos volt. Mostmár csak azt veszem meg ami valami elárazás, vagy brutálisan olcsó -80% pl.
Minden mást csak akkor, ha azonnal játszok is vele... különben tuti mire odajutnék hogy játszom vele megkapnám fele vagy negyed áron is... nem egy ilyen játékom van amiért kicsengettem több ezret tök feleslegesen mert elő se vettem még. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8173) gabo91 válasza Lackki (#8171) üzenetére


gabo91
aktív tag

Igen, időközben rájöttem :)
6k-t megér úgyis szerintem.
Amazonon vettem az SP-t hozzá 6-7 $ volt... gyakran akciózzák be

(#8174) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

The Crew-ból az amazont kell figyelni, ha nem sűrgős és nincs meg semmi még akkor EZT kell nézni majd a kövekező nagy sale idején... lehet megint leárazzák 15 dollárra.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8175) gabo91 válasza FollowTheORI (#8174) üzenetére


gabo91
aktív tag

Ha pedig most kellene akkor, ubishop akciós az SP 12.5$

A CE (sp-vel) pedig 40$ kuponnal 32$....

(#8176) oriic válasza FollowTheORI (#8170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát persze vannak trükkös vásárlások továbbra is, enyém legalább nem régiózáras. :D De ugye mindenki ott veszi ahol akarja. :) Én X-en 13-at fizettem érte (GOLD)-ért a 30k helyett. (Argentin barát segítségével)

Live-Die-Respawn

(#8177) Lackki válasza gabo91 (#8175) üzenetére


Lackki
senior tag

én előrendelve vettem meg és nagyon jó hangulata volt (1 percet nem multiztam), de pár hete ránéztem a játékra újra és vmi eszméletlen ocsmány lett... SP-vel jött autók hangjai meg egyenesen okádék, így sajna nagyon elment a kedvem tőle.

Privátot hamarabb észreveszem

(#8178) Csapoati válasza i2k (#8161) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is nagyon szeretnék egy gyönyörű bőr kanapét (300-400 ezer kb az indulóár), mégsem siránkozom (nem rád értem, nehogy úgy vedd), hogy drága és nem engedhetem meg magamnak. Amíg nem lesz meg az ára, jó a nem bőr is. :) Ráadásul aztán játékból tényleg van kismillió, amivel ellehet az ember az első 50%-os leárazásig. Ha meg ennyire kell neki, fizesse ki az árát. Luxustermék, tehát nem arról van szó, hogy éhenhal, ha nem lesz meg neki. Sajnos ez a termék (videojáték) ebbe az árkategóriába tartozik és ez régebben se nagyon volt másképp - a 2000-es évek elején 10 ezer volt egy gamma, az jóval többnek számított, mint ma 11-12 ezer. Sajnos a fénykor (a 2009-2010 körüli 8-9 ezres indulóárak) már elmúltak, ez tény.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8179) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Most vettem meg nuuvem-en a Lords Of The Fallen - Deluxe Edition -t. 1568 HUF -ba került.
Steam megette a kódot egyből.

(#8180) eami válasza gabo91 (#8164) üzenetére


eami
addikt

akkor ott nálad lesz a hiba lásd előttem szólót aki szintén megvette gond nélkül.

(#8181) 2thletme2day válasza utomi (#8165) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ha nem fontos, hogy steames legyen és az alapjáték elég szerintem akkor vedd meg a mostani humble bundle-t a többi játékot meg add el ami neked felesleges. Szerintem az Assasins játékokért nem kell sokáig keresgélned a vevők után. Ha sikerül eladnod mindent a The Crew-n kívül elég olcsón megúszhatod..

+ kedden még jönnek játékok, azokat is eladhatod..

[ Szerkesztve ]

(#8182) utomi válasza Airedhyal (#8179) üzenetére


utomi
senior tag

Eddig is sikerült nekem de lehet, hogy csak a The Crew régió lockos és azért nem engedi.

(#8183) Airedhyal válasza utomi (#8182) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

A The Crew -re nekem is azt írja hogy nem elérhető ebben a régióban.

(#8184) duvi válasza utomi (#8182) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajna nem csak a Crew :( A napokban akartuk megvenni a Divisiont és azzal is ugyan ez a helyzet. Egészen a fizetésig eljutunk, de ott már nem enged tovább, mert PP régió lock van rajta.

(#8185) gabo91 válasza eami (#8180) üzenetére


gabo91
aktív tag

Szereztem MC kártyát, azzal is ez a helyzet...
Valaki (aki még nem vette meg, engedi neki) esetleg megvenné nekem? :U :F

(#8186) edemark


edemark
csendes tag

Sziasztok nem tudom volt-e mar>
[link]
Amazonon Haegemonia> legions of Iron Ingyen
ui most talatam ilyet is ami kicsivel tobb mint 5 dolar
[link]
En a masikat mar toltom elvileg 800+ MB, es meglatjuk

[ Szerkesztve ]

(#8187) Mr.Csizmás válasza edemark (#8186) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az első androidos :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8188) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#8187) üzenetére


Dilikutya
félisten

Google Play-en 1500 Ft, szóval jó ajánlat. :)
Azt leszámítva, hogy ennyi pénzért még IAP is van benne, és érintőkijelzőn nem tudom elképzelni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8189) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#8190) gabo91 válasza gabo91 (#8185) üzenetére


gabo91
aktív tag

Megvan, sikerült...
Most simán engedte... érdekes... :C :R :R köszönet mégegyszer is a tippért!

(#8191) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan opció steamen, hogy beteszek valamit a kosárkámba lehúzza a steam walletről a harmadát és a maradékot bankkártyával fizetem?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8192) Mr.Csizmás válasza bigrob (#8191) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8193) lafaty80 válasza bigrob (#8191) üzenetére


lafaty80
őstag

Igen, csak az elsődleges fizetésnél a wallet-et kell beállítani. (mondjuk úgy hogy a wallet-ed egy részét akarod csak mondjuk rááldozni, azt nem tudom)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#8194) bigrob válasza lafaty80 (#8193) üzenetére


bigrob
őstag

Rosszul fogalmaztam meg, az egész walletet lehúzhatja, úgy értettem, hogy a fizetendő játéknak a harmadának megfelelő összeg van a walleten. :)
Köszi a gyors válaszokat! :DD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8195) Sirpi válasza bigrob (#8191) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ha a walletet adod meg elsődlegesnek, akkor lehúzza a teljes árat onnan, vagy ha azt a wallet nem fedezi, akkor ki tudod egészíteni paypallal/bankkártyával. De olyat nem tudsz, hogy csak a walleted egy részét használod fel, és azt egészíted ki. Ezt írja:

In the event your Steam Wallet balance doesn’t cover the full cost of this transaction, you’ll be asked to cover the remaining balance due with a secondary payment method.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#8196) Dilikutya válasza Sirpi (#8195) üzenetére


Dilikutya
félisten

Feltételezem, azért nincs ilyen opció, mert az égvilágon semmi értelme. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8197) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nah márciusi bundle behúzva, várjuk az ARK mellé a fain AAA-s címeket!!! :(((

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#8198) kalozhun100 válasza DrTechnoid (#8197) üzenetére


kalozhun100
őstag

Miért ez az ARK ennyire jó?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#8199) huskydog17 válasza kalozhun100 (#8198) üzenetére


huskydog17
addikt

Nem, az egy fos, ezért is írta a fórumtárs (legalábbis úgy gondolom), hogy 12 dollárért néhány AAA címet is pakolhatnának mellé ,mert az ARK 1 dollárt sem ér jelenlegi formájában.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8200) kalozhun100 válasza huskydog17 (#8199) üzenetére


kalozhun100
őstag

:D

Samsung Galaxy S7 Edge

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.