Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) cyberkind válasza cikasz (#8949) üzenetére


cyberkind
félisten

És mikor mire kellett kattintani?
Nekem ez a legnagyobb bajom.

Paranormal Cocktivity

(#8952) cskamacska válasza gyimger (#8945) üzenetére


cskamacska
addikt

4,5 euróért még drága is volt régiós cédékúcsbót kódot kapni :(

Funstockdigital.co.uk Gat out of Hell 2.63 font a MAR-COUPMAIL-HOT20 kóddal ami 1000 forint környékére jön ki

cyberkind: Google Translate kiegészítő? :F Nuuvemet, Yuplayt szépen érthetővé/használhatóvá teszi. :K

Mr.Csizmás: Ez megint az a játék, hogy nekik kéne fizetni hogy felengedjem a Steam fiókomra az ilyet. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8953) eami válasza cyberkind (#8951) üzenetére


eami
addikt

(#8954) cyberkind válasza eami (#8953) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyi befektetett energiát nem ér ez a játék, majd leakciózzák máshol is.

Paranormal Cocktivity

(#8955) eami válasza cyberkind (#8954) üzenetére


eami
addikt

Az igen... de más azért végig klikkelhetné neked :N

(#8957) Lackki válasza cyberkind (#8954) üzenetére


Lackki
senior tag

meseszép :D
chrome alatt egy klikk és lefordítja az oldalt...

kemény ez a lustaság :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#8958) cyberkind válasza eami (#8955) üzenetére


cyberkind
félisten

Simán, ezért utalnék többet. :D

Paranormal Cocktivity

(#8959) Werkly


Werkly
őstag

Olcsón hol kapható vagy beszerezhető a Trine 3 és a Max: The cuse of brotherhood? Vagy van eladó valakinek?

(#8960) Csapoati válasza Werkly (#8959) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Olcsó Trine 3: [link]
Holnap este 8-ig tudod megvenni a csomagot, úgy igyekezz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8961) Werkly válasza Csapoati (#8960) üzenetére


Werkly
őstag

Ez akkor mennyi lenne? Még nem vettem így játékot.

(#8962) [Prolixus] válasza Werkly (#8961) üzenetére


[Prolixus]
addikt

5,57 dollár.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8963) Werkly


Werkly
őstag

[link]

Ezen a lapon ha kiveszem a pajzs elöl a pipát meg a végén EU-n kívűlt jelölök be akkor bukta? Mert akkor plusz 27 ÁFA meg valami védelem jön a fizetéshez. Tehát? Kösz!

(#8964) i2k válasza Werkly (#8963) üzenetére


i2k
senior tag

Sok sikert tudok kívánni, ha a biztonságos ~1700 Ft helyett (Humble Bundle) kockáztatsz egy ~900 Ft-os vásárlásért (G2A), aminek a végkimenetele erősen kétes lehet... elnézve a kulcsokat kínálók renoméját.

//Ja és teszem hozzá: 5,56 dollárért (~1573 Ft) kapod:
* Retro City Rampage DX
* Outlast
* Never Alone + Foxtales DLC
+ Trine 3: The Artifacts of Power
+ Door Kickers
+ Duet
+ FORCED

Szemben a G2A-n "olcsón" megvett, egy szem Trine 3-al szemben, amivel akár még be is fürödhetsz.

//Ráaádsul, én euróval számoltam. Dollárral még ennél is olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#8965) kriszpontaz válasza [Prolixus] (#8962) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az azért érdekes hogy már megvettem az 1$ csomagot, és ha rá akarok fizetni, nem 4,57$-t kell perkálnom hogy a BTA-t átlépjem, hanem 5,17$-t ami kicsit furcsa nekem. Régebben nem így volt. Nem fillérb@szás ez csak furcsa.

(#8966) Crytek válasza kriszpontaz (#8965) üzenetére


Crytek
veterán

Féreg megoldás az átlag fullosan tartására. Már lassan a legalját is bevetik.
Csak nem értem akkor a f***ért nem fix áras minden rész ha ennyire "mesterkélik" a dolgot. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#8967) [Prolixus] válasza kriszpontaz (#8965) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez nekem új, mióta van ez így? És akkor hogy számolják ki, hogy mennyit kell végül ráfizetni?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8968) NyMRooD válasza Crytek (#8966) üzenetére


NyMRooD
őstag

Vagy éppen arra jó, hogy lent tartsd az átlagot. Eddig inkább örülhettek az emberek mert aki egy bundle megjelenésekor oda figyelt az fixálhatta magának alacsonyan és nem egyszer volt olyan, hogy fixálni lehetett $6 alatt és amikor meg kiegészítettem már $10 dollár környékén volt.

szerk.: Mindig így volt, hogy amikor megveszed, fixálod a bta-t.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8969) [Prolixus] válasza NyMRooD (#8968) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De számolj utána pl Godlike példájának. A BTA szükségszerűen nem csökkenhet, csak nőhet, ha jól gondolom.

Vagyis ha most veszi, 1+ kiegészítés formában, akkor még 4,57 dollárt kellene ráfizetnie elvileg az 1 dollárra. Ha korábban vette az 1 dolláros csomagot, akkor még kevesebbet, mert elvileg fixálja az akkori, alacsonyabb árat. Csakhogy azok alapján amit ír, nemhogy kevesebbet, de többet fizetne ettől. Akkor ez most hogy is van?

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8970) NyMRooD válasza [Prolixus] (#8969) üzenetére


NyMRooD
őstag

De, csökkenhet is a BTA, mert pl sokan csak az $1 csomagot veszik, az, hogy a vége felé is csökken az meglep, ritka szokott lenni, de most ez van. Így amikor Godlike megvette még drágább volt, tehát neki azt a BTA árat kell kifizetnie, nem a mostanit, általában fordítva van.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8971) [Prolixus] válasza NyMRooD (#8970) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, hát ha csökkenhet is, akkor persze, mindez lehetséges. Mondjuk ez érdekes, én ha Humbliék helyében lennék, a csak 1 dolláros vásárlásokat nem számolnám bele az átlagba, pont azért, mert lehúzzák a számtani közepet. Pont ezért gondoltam, hogy szükségszerűen csak nőhet. :O És persze feltételeztem, hogy olyan nem csinál senki, hogy többet fizet mint 1 dollár, de nem éri el a BTA árat, ha már többet fizet.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8972) cskamacska válasza kriszpontaz (#8965) üzenetére


cskamacska
addikt

Majd mikor HIB17-be tisztességes 2. heti játékokat tesznek, és nem le, hanem veszettül felugrik a BTA(ami a gyengébbek kedvéért beat the átlag, szóval mehet az le is épp :U ), akkor majd meg tetszik csókolni humbliék popóját, hogy 9 dollár helyett csak 5,17-et kell rá fizetni. :P

más

Vexilla regis prodeunt inferni.rovat

Microsoft kukázza a Fable Legends és Project Knoxwille játékokat, ill bezárja a Lionhead és Press Play stúdióit

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8973) kriszpontaz válasza cskamacska (#8972) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Azt elolvastad hogy nem fillérb@szásból írtam??
Amúgy a többieket elolvasva, valószínű régebben a BTA magasabb volt amikor az 1$-t kifizettem. Erre még nem figyeltem fel.
De háborodj fel kérlek, és mondd oda a tutit. :U

(#8974) gyimger válasza gyimger (#8945) üzenetére


gyimger
őstag

Refund helyett egy levelet kaptam, hogy printscreeneljem le a helyzetet, de mielőtt válaszolhattam volna, elküldték a játék EU verziójának a kódját, amit beaktiváltam, és már működik. Azért jó fejek ám.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#8975) csaba951 válasza gyimger (#8974) üzenetére


csaba951
veterán

Legközelebb a .de helyett vásárolj a .fr boltjukban. Ugyanazok az árak vannak, de nem fogsz belefutni ilyenekbe. :)

(#8976) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Farming Simulator 15-öt hol tudom a legolcsóbban megszerezni?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#8977) [Prolixus] válasza kalozhun100 (#8976) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem sikerült még megjegyezni ugye, hogy isthereanydeal.com? Pedig neked már párszor belinkelték a "hol tudom a legolcsóbban megszerezni" kérdéseidre...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8978) kalozhun100 válasza [Prolixus] (#8977) üzenetére


kalozhun100
őstag

:P azt tudom csak szoktak itt ilyen rubenes oldalakat is felhozni azert kérdem mindig :D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#8979) po1son


po1son
addikt

failmiden ingyen Tales of the Orient: The Rising Sun steam kulcs osztogatás link

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#8980) micafighter válasza kalozhun100 (#8976) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nézd meg isthereanydealen mennyi a legolcsobb és kérdezz itt úgy rá, hogy x-nél tudtok e olcsóbban belinkelve a boltot is, én így szoktam kérdezni mert igy egyszerűbb a kérdésre válaszolni és informatívabb is a hszed ;)

(#8981) KubanitoS válasza po1son (#8979) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ráadásul még fel sem kell iratkozni sehova. Köszi az infót!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8982) po1son válasza KubanitoS (#8981) üzenetére


po1son
addikt

Nincs mit, amúgy ezt az oldalt érdemes nézegetni, mert itt mindig gyorsan posztolják, hogy hol van free steam kulcs link.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#8983) tomsolo válasza po1son (#8979) üzenetére


tomsolo
őstag

A Gender kérdésnél az Other opció eléggé wtf.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#8984) micafighter válasza tomsolo (#8983) üzenetére


micafighter
nagyúr

Miért? Shemale, transzfesztita, skizofrén, stb mit jelöljön? :)

[ Szerkesztve ]

(#8985) sagem válasza tomsolo (#8983) üzenetére


sagem
addikt

Hogy az egyik kedvenc sorozatomat idézzem "Ne kezd megint Jock!" Aki tudja honnan az idézet (fejből), annak jár a pacsi :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#8987) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Day of Tentacle Remastered preorder -10%

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8988) CactuS válasza kriszpontaz (#8973) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igazából volt már több ilyen eset is itt a topikban, ahol hasonlóba futott bele az ember. Akkor a support leírta a levélben, hogy mindig az első befizetéskor érvényben lévő BTA-t kell túlfizetni, nem pedig az aktuálisat. Mondjuk ezt kiírva nem láttam elsőre sehol a honlapjukon.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8989) Werkly


Werkly
őstag

Az Unravel nem szerezhető még be olcsón valahol? Nem 20 EUR körüli árra gondolok. :D

(#8990) cyberkind válasza Werkly (#8989) üzenetére


cyberkind
félisten

18? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#8991) Werkly válasza cyberkind (#8990) üzenetére


Werkly
őstag

:( :C

(#8992) Kareszovics válasza sagem (#8985) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Felállok meghalsz!" :D

Upsz: most nézem, hogy kevertem egy hasonló klasszikussal az idézetet

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#8993) Werkly


Werkly
őstag

Instant Gamingen fizettem VISA kártyával. Le is vonta netbank szerint de a honlapon meg pending payment van!
Most mi van ilyenkor? Kód sehol lovetta meg ugrott. G2A meg más hitvány oldalról meg simán ment minden! Vicc! Ha visszalépek a vásárlással pénzt visszautalják?

(#8994) cyberkind válasza Werkly (#8993) üzenetére


cyberkind
félisten

Először vásárolsz ott?
Ha igen kérnek igazolvány fotót.

Paranormal Cocktivity

(#8995) Werkly válasza cyberkind (#8994) üzenetére


Werkly
őstag

Először igen!
És melyik igazolványt? Hol töltsem föl nekik?

(#8996) Hokunda válasza Werkly (#8993) üzenetére


Hokunda
aktív tag

"Kód sehol lovetta meg ugrott. G2A meg más hitvány oldalról meg simán ment minden! "

Mintha az IG kevésbé lenne hitványabb, mint a G2A? :O Vagy úgy is mondhatjuk, hogy egyformán azok mindketten!

(#8997) kigyi_23 válasza Werkly (#8995) üzenetére


kigyi_23
addikt

Személyit, de kitakarhatsz rajta mindent csak a neved és a képed legyen látható a többi lehet kitakart adat.

Cyber, lehet tévedtem akkor, hogy mit lehet kitakarni és mit nem :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#8998) cyberkind válasza Werkly (#8995) üzenetére


cyberkind
félisten

Küldtek elvileg mailt ahol le van írva minden, én is így kezdtem, a képet és az aláírást takard ki csak a nyomtatott betűs név rész kell de lesznek példák ott.

Paranormal Cocktivity

(#8999) Werkly válasza cyberkind (#8998) üzenetére


Werkly
őstag

Nem küldtek!
Na innen sem vásárolok többet soha!

(#9000) tomsolo válasza Werkly (#8999) üzenetére


tomsolo
őstag

simán eltudom képzelni hogy kézzel dolgozzák fel a nyomorékok - a félhivatalasok közt is sok ilyen van pl. funstock - szerintem estére, reggelre megjön majd a kód.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.