Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) BigBlue69


BigBlue69
őstag

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8852) ZS3NI válasza BigBlue69 (#8851) üzenetére


ZS3NI
őstag

Múlt havi számban Remember Me a teljes játék, steames. Ha valakit érdekelne, szerintem megéri.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#8853) mmdms válasza ZS3NI (#8852) üzenetére


mmdms
addikt

Hogy lehet múlthavit rendelni? :F
Az egyik kedvenc játékom, jó lenne eredetiben is.

aahhh most olvasom az aláírásod... :DDD

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8854) ZS3NI válasza mmdms (#8853) üzenetére


ZS3NI
őstag

(#8855) Marci79 válasza ZS3NI (#8854) üzenetére


Marci79
aktív tag

2 ezerért (ezerért is sok egy picit) megvenni a Remember Me-t? LOL Olcsóbban is megvan. Igaz, akkor wc papírt nem adnak mellé, mint így. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8856) genndy


genndy
addikt

Humble Weekly: ZEN Studios 3
(Pinball FX2 pályák, maga az alapjáték pár pályával ingyenes)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8857) twollah1976 válasza genndy (#8856) üzenetére


twollah1976
őstag

Az alap jatek egy palyaval ingyenes (azzal a kisfius, kislanyossal).
Androidon az osszes tablat megvettem, megveszem amint kijon egy uj.
PCn csak a kedvenceket vettem meg.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8858) Joci93 válasza x_o_n (#8838) üzenetére


Joci93
senior tag

;)

Heroes & Generals (Early Access) — Weekend Warrior Pack:
X9háromRJ0JRRKKIXV8FHhárom

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#8860) sagem válasza genndy (#8856) üzenetére


sagem
addikt

Hoppácskacsak, be is húztam az 5 dollárost, számomra ez a csomag éri meg a leginkább az utóbbi idők felhozatalát figyelembe véve :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#8861) FollowTheORI válasza genndy (#8856) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem semmi... hát ez "no brainer" csomag megint, annak akinek megvan ez a játék és gyűjti a pályákat hozzá... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8862) maross válasza FollowTheORI (#8861) üzenetére


maross
veterán

Neked is megvan a jatek, max nem tetted fel (HIBA!) :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8863) x_o_n


x_o_n
veterán

Azt láttátok hogy pár régi Star trek játék is felbukkant a steam-en?

1
2
3

Persze lehet régebben,de én nekem csak most lett itt elérhető.
mindenesetre éppen akciósak

[ Szerkesztve ]

(#8864) Dilikutya válasza x_o_n (#8863) üzenetére


Dilikutya
félisten

2015. május 8. A Steam-es megjelenésükről nem tudtam, de a GOG-ra emlékszem, valamikor a SW játékok után került oda. Jöhetne még sok régi klasszikus.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8865) x_o_n válasza Dilikutya (#8864) üzenetére


x_o_n
veterán

Igen,rendszeresen néztem,még karácsonykor sem voltak a steamen,ezért is csodálkoztam hogy ma feldobta,és 2015-ös dátum..

(#8866) DJGABI válasza tarBubbles (#8409) üzenetére


DJGABI
addikt

erről tudna valaki update-elni? orosz divisiont -ha aktiválni nem is- játszani vajon lehet itthonról? tudom még ki se jött, csak hogy uplaynél hogy van a régiózás? mert a fentivel ellentétben lockosan hirdetik a ru/cis kulcsokat

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8867) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Unom ám a best buy topikban az örökös témát az állandó, csak Tádzsikisztánban üzbég PayPal-lal afgán VPN-en keresztül vett, csak Azerbajdzsánban aktiválható játékokkal.
A baszakodás nem best buy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8868) Lackki válasza DJGABI (#8866) üzenetére


Lackki
senior tag

uplayen se lehet orosszal játszani, legalábbis az új címekkel úgy tudom nem.
másik hogy ubit ismerve (bármikor bármit törölnek szó nélkül) én tuti nem kockáztatnék

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#8869) Out válasza Dilikutya (#8867) üzenetére


Out
addikt

Egyébként én a topik létjogosultságát is sokszor megkérdőjelezem, amikor olyan játékokat ajánlanak egyesek "best buy"-nak, amit még a barátomnak sem ajánlanék, mert lehet többet nem állna szóba velem.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8870) echterion válasza Out (#8869) üzenetére


echterion
nagyúr

Csináljunk erre egy worst buy topikot. ;]

**********

(#8871) Lackki válasza Out (#8869) üzenetére


Lackki
senior tag

pontosan... az glaim.io vagy mi a tököm oldal, meg a szavazz rám és adunk ingyen kulcsot.

Privátot hamarabb észreveszem

(#8872) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

A like-vadászós ingyen kulcsos ajánlatoknak valóban lehetne egy külön topic. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8873) Mr.Csizmás válasza [Prolixus] (#8872) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ninja topic megfelel rá :D én is oda szoktam behordani az ilyen kikattintós kétfilléres vackokat :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8874) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nekem úgy is jó, de láthatóan hiába van ninja topic, sokszor ide landolnak az ilyen "best buy" (haha...no!) ajánlatok.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8875) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Violett remastered indiegala-n

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8876) eami válasza NyMRooD (#8875) üzenetére


eami
addikt

sajnos már nem szabad ide ilyen ingyenes dolgokat rakni. azért köszi :)

(#8877) ayo válasza eami (#8876) üzenetére


ayo
Topikgazda

szerintem nyugodtan ki lehet, csak írjuk oda hogy: Vásárlói értékelés: Vegyes (402 értékelés).
van aki gyűjti ezeket, van aki kártyázik, van akinek meg pont ezek jönnek be... szerintem ennyi plusz infóval mindenki el tudja dönteni, hogy akarja vagy sem.

http://jateknaplo.blog.hu

(#8878) maross válasza ayo (#8877) üzenetére


maross
veterán

Engem jobban zavar mikor linkelik hogy "Ingyen bundliszokevenyjatek !!!!444!!!44", rakattintok es 13 more actions required :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8879) ayo válasza maross (#8878) üzenetére


ayo
Topikgazda

eddig jó esetben jelezték is, hogy "dolgozni kell érte".

azt meg szerintem nem várható el, hogy metacritic 90 fölött kizárólagosan ingyen reg. nélküli cuccokat lehessen beírni (igen, egy hitmanért is térdelni kellett :D ). én ezért írtam, hogyha elkezdjük minimálisan 1-2 szóval jelölni ezeket, hogy spam gyár és mostly negatív, de itt van ingyen, akkor nem sok probléma lehet. persze simán lehet, hogy COD lesz ingyen és 50 embert meg az zavar, hogy mekkora szar játék és worst buy ever.. :D szóval valahol a kettő között kéne megoldni ezt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#8880) eami válasza maross (#8878) üzenetére


eami
addikt

de ennél is legalább két lépés kellett :\\ beírni a mail cimet után meg klikkelni.
gleamio: soknál csak a pipára kell klikkelgetni aztán magától tweetel, stb.

vezessünk be hány klikk alatt best buy szabályt? :DDD

(#8881) NyMRooD válasza eami (#8876) üzenetére


NyMRooD
őstag

:), Nincs mit.

Szvsz bármilyen ingyenes játéknak több helye van itt mint a sok off-nak pl. Crytek havi rendszerességű oltogatásának. Annyi, hogy ha kattintgatós akkor jelezzük.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8882) ayo válasza NyMRooD (#8881) üzenetére


ayo
Topikgazda

egyetértek.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#8883) maross válasza NyMRooD (#8881) üzenetére


maross
veterán

Semmi bajom nincs vele ha utana van irva, hogy 3, 8, vagy tizenpar feliratkozas kell hozza.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8884) Urguru


Urguru
tag

Érthetetlen pár ember véleménye , a klikkélesnél olcsóbb , Best buy nincs :) És ha itt is megosztják / Ninja / Eredeti játékok / stb .

SzvSz az a lényeg , hogy belefér az oldal elvárásaiba. Bárki amikor megnyitja a linket és nem tetszik a " klikkbajnokság :) , az dönthet .. Nem napi 50-100 tételről beszélünk.

Én örülök minden beírásnak , és lehetőségnek.

ui.: de írjuk oda hagy klikkmesterek előnyben ;) (Ajánlott , nem kötelező :)

[ Szerkesztve ]

(#8885) warcat


warcat
veterán

Indiegalas giveawayek normálisak,legalábbis az utóbbi pár.
Pl most,hogy rávettem magam a bejelentkezésre (elég régen vettem bundlit tőlük),ez csak egy klikk volt és kaptam is a kulcsot,korrekt.
Az itt is felemlegetett .io akármitől viszont én is falramásztam,csatlakozz háromféle Steam csoporthoz,na persze.

EA: It's in the crate!

(#8886) CactuS válasza Dilikutya (#8867) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Haladni kell a korral.

;]

Out: Amit dilikutya abban azért van igazság, sokat azért járunk ide, mert nincs időnk egész nap akciókat lesni és több szem többet lát alapon lecsapnánk a jó vételekre. De szerintem a topiklakók 90%-át nem érdekli a VPN-es p*csölés különböző okokból és ha jól tudom a konzolos topikokban eleve tiltott is, így nem értem, hogy itt miért nem. Amit te mondasz az viszont erősen szubjektív dolog, kinek mi a szórakoztató/jó játék. Van aki imádja a clicker játékokat, én az ellenségemnek se kívánnám, hogy azzal kelljen tökölnie. Aki kártyákat gyűjt és ingyen kártyás játék van, az lehet akármekkora sz*r, ingyen best buy neki.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8887) Out válasza CactuS (#8886) üzenetére


Out
addikt

Igen, ez így van és nem általánosságban írtam, hanem a saját véleményemet mondtam el, hogy még talán egy játék sem volt, ami nekem "best buy" lett volna, mióta a topikot követem. Ettől függetlenül másnak lehet, hogy jók a játékok.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8888) cskamacska válasza eami (#8876) üzenetére


cskamacska
addikt

Mit szólnál ahhoz hogy 18 "ellenségemnek se" játékért még fizetni is kelljen? ;]

Itch.io Thank God For Digital Homicide Bundle 99 cent kettő hétig

Kártyás +1 sor borzalmak: Forsaken Uprising, The Slaughtering Grounds, Deadly Profits, Temper Tantrum, Medieval Mercs, Galactic Hitman, Attrition Nuclear Domination, Devils Share

Eljövendő kártyás +1 sor borzalmak: Winged Knights, Starship Nova Strike, Krog Wars, ELT, Mini Attack Submarine, Assault On Orion 7, Operation Vile Strike, Bombing Run, Coastal Carnage, Grimmehz's Journey

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8889) xuser válasza CactuS (#8886) üzenetére


xuser
tag

sztem meg elfér, akit nem érdekel nem foglalkozik vele.. vagy lesz újabb topik vpnbestbuy néven? csak mert van akit ez is édekelhet

(#8890) Dilikutya válasza xuser (#8889) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8891) Out válasza Dilikutya (#8890) üzenetére


Out
addikt

Az csak erre a topikra vonatkozik :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8892) xuser válasza Dilikutya (#8890) üzenetére


xuser
tag

én nem is arra gondoltam hogy ezt teljeskörüen leirva, hanem csak a tényt hogy pl itt és itt ez és ez akciós, aztán mindenki intézi ahogy tudja, de nem árt tudni róla, meg pl a szürke boltok akciói is lehetnek érdeksek (még ha nem is részesítem előnyben őket), én csak azt mondom jobb mindenről tudni és nem élni vele, mint nem tudni..

(#8893) [Prolixus] válasza xuser (#8892) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jobb, de ha speciel valakit nem érdekelnek sem a vpn-es lehetőségek, sem az "ingyér" klikkelős szutykok, akkor az már nem örül annyira annak, ha a topic 70%-át ezek teszik ki, aztán úgy kell vadászni a hozzászólások meg off tengerek között a "rendes" bestbuy ajánlatokat.

De mindegy is, ezek asszem kibékíthetetlen ellentétek, a házigazda pedig már döntött, marad a szutyok, *hüpp-hüpp*. :( ;]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8894) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak,

Emlékeim szerint a Red Orchestra 2 már volt ingyenes is... nincs valakinél egy elfekvő darab jutányos áron?

www.smart-bus.hu

(#8895) lkksioskdl3 válasza -Solt- (#8894) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Úgy rémlik, hogy steam lehetett a fiókhoz adni, nem kulcs volt

(#8896) x_o_n válasza -Solt- (#8894) üzenetére


x_o_n
veterán

nemrégen volt ingyenes a steamen

(#8897) -Solt- válasza x_o_n (#8896) üzenetére


-Solt-
veterán

Nekem megvan már régen, egy haverom maradt le róla, neki keresgélek! :)

www.smart-bus.hu

(#8898) gabo91


gabo91
aktív tag

Sziasztok!

Far Cry Primal-ra tudtok valami kedvező vételi lehetőséget, honnét lehet jó áron beszerezni...?
itt 37,5eur ~11500ft ez alatt nem találtam digitálist.
media markt 12990huf

Jelenleg akkor inkább a mediamarkt (caffatéria keret terhére... ajándékutalványból)
Bár nagy a csábítás Ultimate Action Duo Pack: Just Cause 3 + Rise of the Tomb Raider pakkot is szívesen kosárba tenném....

(#8899) warcat válasza gabo91 (#8898) üzenetére


warcat
veterán

Jobb féle kulcsboltból van 9k alatt(28.79€ euró pénznemet válassz + lehet kérni rá 5% kupont facebookon elvileg),hivatalos helyeken annyiért van amennyit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#8900) gabo91 válasza warcat (#8899) üzenetére


gabo91
aktív tag

9107huf

:R köszönöm! korrekt vétel volt így. Kis mamutok készülhetnek :D :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.