Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) elder troll


elder troll
senior tag

Mafia első része elérhető steam-en 9,99€-ért, nem ennek a gift változata ért ezreket €-ban?
Ha megveszem most a 10€-s verziót, akkor megkapom az új változatát augusztusban?
Nem találtam érdemi infót az első részről, talán még bb is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#33903) AnonymusX válasza elder troll (#33901) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nem kapod meg. A Mafia 1 felújítása egy teljesen új játékkal ér fel a két folytatás "felújításával" szemben.

A gift változata azért ért olyan sokat, mert egy időre levették Steamről. Azonban később licenc problémák miatt kivett zenék nélkül került vissza. Akinek viszont megvolt korábban vagy a gift, az a hiányzó zenéket megkapta DLC-ként.

[ Szerkesztve ]

(#33904) Beniii06 válasza elder troll (#33901) üzenetére


Beniii06
őstag

Gyanítom, lesz free upgrade, mint a másik két résznél, mert ezt majdnem a 0-ról húzták fel és kb. új játéknak minősül (remake) + úgy is van beárazva 40€. Abban biztos vagyok, hogy a fejlesztők nem dolgoznak ingyen, a másiknál azért is tudták ingyen adni, mert minimális eltérés volt csak, a dlc-kel együtt kaptad meg az eddigi játékokat, viszont sokkal több lett a bug is.

"Got any other secret weapons?"

(#33905) Beniii06


Beniii06
őstag

Most futottam bele egy promócióba, gog-on ha valaki feliratkozika hírlevélre, akkor a qwenthez kap valami DLC-t és ami a legfontosabb, ingyen The Witcher: Enhanced Edition!

Promóció itt: [link]

Ahhoz, hogy fel lehessen iratkozni, azt kéri az oldal, hogy az ingyenes gwent alapjáték legyen a könyvtárban. Ezt nekem nem sikerült webről behúzni, hanem telepíteni kellett a gog galaxy launchert és ott elindítani a gwent alapjáték letöltését. Eközben visszamentem a promóciós linkre, ott már engedett feliratkozni, majd egy hatalmas gombra kellett kattintani, ami átirányított a gog store-ba és az addig ~1.19€ The Witcher: Enhanced Edition ára lement 0.00€-ra, beraktam a kosárba és "kifizettem" 0.00€-ért!

Vállalkozó szelleműek próbálkozhatnak a weben is tovább, én csak azt írtam le nekem, hogy sikerült.

"Got any other secret weapons?"

(#33906) Czimby válasza Beniii06 (#33905) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi! Működött minden ahogy leírtad! :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#33907) Savageboy válasza Beniii06 (#33905) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Ez elvileg működik már régóta.

Szerk.: egyébként nem rossz játék, de azért nem egy Witcher 3 szint, a harcrendszer pl. elég gyenge benne szerintem, de a története miatt érdemes lehet kijátszani. A Witcher 2 már azért nagyságrendekkel jobb, a 3-ról nem is beszélve...

@Beniii06: én is gondolkoztam, hogy beírom, mert láttam /r/gamedeals-en, de ott is írták, hogy igazából ez évek óta megy így, ezért inkább hagytam. Nekem még régebbi giveaway-ből van meg, anno még a Witcher 2-t is ingyen adták GoG-on. :)

[ Szerkesztve ]

(#33908) Beniii06 válasza Savageboy (#33907) üzenetére


Beniii06
őstag

Még nem találkoztam vele/nem volt meg a játék és úgy látom másnak sem.

"Got any other secret weapons?"

(#33909) rumkola válasza Beniii06 (#33904) üzenetére


rumkola
veterán

Nem lesz free update!

(#33910) Beniii06 válasza rumkola (#33909) üzenetére


Beniii06
őstag

Igazad vsn, a nem szó kimaradt, pedig azt akartam írni, de ha elolvasod a hszt, akkor a szövegkörnyezet is arra utsl, hogy nem.

"Got any other secret weapons?"

(#33916) rasotamas válasza reelc (#33679) üzenetére


rasotamas
veterán

Ezek a Discovery Tour-ok nem május 23-ig voltak ingyenesek? Most akartam behúzni de már fizetős.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#33918) Executioner válasza rasotamas (#33916) üzenetére


Executioner
tag

Nem.

Exec

(#33919) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Számomra eddig az idei év legnagyobb pozitív meglepetése, s egyben egy játék ami kedvéért feladtam az 1€/1 óra elvet :
OBSERVATION -50% 10.49€

Nem HL mert Epicne pár centtel olcsóbb :P De gondolom ha valami ugyanannyiba kerül, akkor azért a többség a Steamet preferálja. Igaz, csak kb 5 óra játékidő, de ez a játék egy gyöngyszem, ajánlom mindenkinek.

(#33920) Golden9


Golden9
addikt

Just Cause 2 -90% 14,99€ 1,49€ HL Steam
The Franz Kafka Videogame -92% 6,99€ 0,59€ HL GreenManGaming

[ Szeretkezve ]

(#33923) Golden9


Golden9
addikt

#Akció

Asgardian Squad Bundle 3,49$-ért, Gabe Newell Simulator 2.0-val. Tudjátok, ő az a HL-es fazon. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#33924) Beniii06 válasza Golden9 (#33923) üzenetére


Beniii06
őstag

Lord Gaben szimulátor? Már csak a kártyákért megéri. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#33925) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Összes THIEF JÁTÉK és a teljes franchise kapott egy közel 90% os akciót
Thief Gold -86% 0.97€
Thief Collection -90% 5.52€

Zárójelbe még annyit, hogy a tegnapi kitiltásom azért kicsit erősnek éreztem, abszolút nem hirdetni állt szándékomban, teljesen véletlen hagytam benne azt a mondatot, szóval egy hozzászólás törlés+ figyelmeztetés szerintem jogosabb lett volna, nem voltam tudatában annak, hogy bármiféle szabály ellen vétek, elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#33926) reelc válasza Golden9 (#33923) üzenetére


reelc
veterán

(#33927) Dilikutya válasza Beniii06 (#33924) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha azt nézzük hogy alatta a Just Cause 2 csak 1,49€, akkor marhára megéri kétszer annyi pénzért ez a bitszemét...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33928) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Obscure Collection régi jópofa két részes túlélő horror játék. Kalóz koromban csak az első résszel játszottam, de jó emlékeim maradtak róla. Volt már olcsóbb 75 eucenttel, de aránylag "ritkán" akciózzák.

Tomb Raider Collection Ha jól tudom a Shadow eddig nem volt benne. Szokásos mindenkinél más az ára bundle.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33929) Crytek válasza csuvicsuva (#33928) üzenetére


Crytek
veterán

Shadows Tombit hogy nem akarják már elengedni leggyengébb rész a kasszáknál de még mindig 60$-os alapár :W Mindegy várunk még 3-4 év múlva csak lesz emberi áron is

Next PC Upgrade: 2022

(#33930) TheNewDawn válasza Crytek (#33929) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ha a 2k nem engedi el a Civ 6 ot ( alapjáték 60 DLC kel együtt több mint 160 E volt az EDDIG teljes csomag erre kidobnak még egy new frontiert 40 ért úgy hogy 4 éves a játék) akkor miért tennék meg a SOTR el ?
Mondjuk szerintem ha tippelni kéne, akkor év vége felé ez lesz majd az Epic egyik utolsó nagy dobása ingyenes játék terén :)

Csuvicsuvának köszi az Obsecureért, elgondolkoztattál.

(#33931) Samus


Samus
addikt

10 Second Ninja X ingyenes Steamen.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#33932) Crytek válasza TheNewDawn (#33930) üzenetére


Crytek
veterán

Civ 6 oltári nagy siker sokkal többet adtak el belőle mint a Shadowsból ami kb bukás a cégnek... nem is értem mire föl vetetted össze a kettőt :F

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#33933) vg válasza Crytek (#33929) üzenetére


vg
addikt

Pont most 20 euro a teljes kiadás.

(#33934) reelc válasza vg (#33933) üzenetére


reelc
veterán

Emberi árra gondolt, a fullos változatot mondjuk 5 EUR-ért. :)

(#33935) vg válasza reelc (#33934) üzenetére


vg
addikt

Jah, hát az alap verziót is be lehet szerezni 10 euroért, az a sok dlc nem tesz hozzá gyakorlatilag semmit, szinte csak azt a pár kihívás sírt, azt meg nem a kampányban kell amúgy se.

(#33936) reelc válasza vg (#33935) üzenetére


reelc
veterán

Nem. :)
Kb. 5-öt érne neki kompletten.

(#33937) csuvicsuva válasza Crytek (#33929) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Neked kéne a legjobban tudni, hogy ha csökken az alapár, akkor csökken a kedvezmény mértéke is.

TheNewDawn: Szívesen, azért előtte nézz videókat, azt hiszem 2005-ös játék, az meg nem ma volt. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33938) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

(#33939) DJGABI válasza Golden9 (#33923) üzenetére


DJGABI
addikt

a bmx-es cucc nem tűnik rossznak, "picit" Trials utánérzés :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#33940) sto1911 válasza TheNewDawn (#33938) üzenetére


sto1911
veterán

Utólag ki lehet még egészíteni a vásárlást, mondjuk tier 1 > 3-ra? Jó rég lehetett.

(#33941) TheNewDawn válasza sto1911 (#33940) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem nem, de passzolom.

(#33942) ZsZso válasza sto1911 (#33940) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Asmodee bundlinál pl. lehetett. Ha külön kulcsok vannak (márpedig elég valószínű) akkor szerintem itt is lehet.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#33944) huskydog17


huskydog17
addikt

GOG-on elindult a Summer Sale

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#33945) Crytek válasza eboostr (#33943) üzenetére


Crytek
veterán

Nem vau vau bele de [link] Ebben a bundleban a Republique csak 0.55 eurora jön ki

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#33946) huskydog17


huskydog17
addikt

Syberia 3 -> 1,49 € (-95%)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#33947) eboostr válasza Crytek (#33945) üzenetére


eboostr
aktív tag

Ja am simán hozzá lehet csapni még + 3-at ami tetszik. Úgy is bőven jó deal ;)

(#33948) Bencus88 válasza huskydog17 (#33944) üzenetére


Bencus88
nagyúr

[link] layers of fera 2 8.49 juró :C

(#33949) nepszter1 válasza TheNewDawn (#33938) üzenetére


nepszter1
addikt

Melyik pakkot éri megvenni? Valaki tudna pár szót írni a dlck rol? :)

(#33950) TheNewDawn válasza nepszter1 (#33949) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ez nagyon egyszerű: Ha még nem játszottál ilyen típusú gameket, akkor mindenképpen az első, ugyanis nem biztos hogy tetszeni fog. És simán játszható és élvezetes az alapjáték is egy ideig.

Ha már van benne 20-30 óra, akkor pedig egyértelműen a harmadik ( a második kuka ahogy van kb 2 leguselesebb DLC van benne)
Kb 3 létfontosságú DLC van, a Mass Transit, az Industries, ( a Campusról egyedül nem tudok nyilatkozni az nincs meg, pár hónapja jött ki, szóval lehet az is jó) és az After Dark.

Szóval ha valaki megveszi a legfelső pakkot, annak mindenképp ajánlom az Atfer Dark beszerzését is egyszer, wingamestorba szokott lenni néha 75% os akcióban 4$ körül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.