Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) Golden9


Golden9
addikt

#Akció

Sludge Life -100% 13,60€ 0,00€ HL Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#33952) duvi


duvi
nagyúr

Epic új free játéka: Borderlands: The Handsome Collection
Persze az oldal szokás szerint túlterhelt.

(#33953) TRob1 válasza duvi (#33952) üzenetére


TRob1
veterán

Persze a launcherből szokás szerint behúzható. :U

¤ R'n'R ¤

(#33954) citkar válasza TRob1 (#33953) üzenetére


citkar
addikt

Nekem pár perce ott se ment.

(#33955) duvi


duvi
nagyúr

Megváltoztatták az elérési utat. Így már betölti az oldalt:
Borderlands: The Handsome Collection

(#33956) fatal` válasza TRob1 (#33953) üzenetére


fatal`
titán

Behúzni böngészőből is be lehet, csak nem jó a megosztott link, mert átkerült a bundles alá.
[link]

Letöltés az más kérdés, nem szedtem még le, csak beraktam a könyvtárba.

Szerk.: Lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#33957) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

alt="" title=""

Meg külön a HD texture-t megvenni ingyen! Meg a B2 hoz is.

[ Szerkesztve ]

(#33958) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Bethesda.net - Arx Fatalis ingyen, vasárnap 16:00-ig a leveleikre feliratkozóknak.

/s

(#33959) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kemény 1$ (vagy 1€, fene tudja) befektetéssel van fullos Borderlands 1, 2 és Pre-Sequel-em. :) Jó, a 2. részhez az új DLC, ami összeköti a 3. résszel, nincs benne a csomagban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33960) alázógyík válasza bobalazs (#33957) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#33961) kalozhun100 válasza Dilikutya (#33959) üzenetére


kalozhun100
őstag

Borderlands 1 engem is érdekelne.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#33962) sto1911 válasza Dilikutya (#33959) üzenetére


sto1911
veterán

?

(#33963) TheNewDawn válasza kalozhun100 (#33961) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Gondolom még ősrégi 1$ humble bundliba volt benne a Borderlands 1 :)

(#33964) reelc


reelc
veterán

Skulls for the Skull Throne 4
Warhammer sale a Steamen.

(#33965) Solymi81 válasza wjbhbdux (#33958) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Oh, imádtam azt a játékot, még a dobozos verzió is megvolt, mennyire vártam, hogy csináljanak hozzá folytatást...
Világéletemben utáltam a dungeon crawlereket meg a különböző játékok dungeon-ös részeit, de ez olyan szinten eladta magát...

(#33966) CactuS válasza bobalazs (#33957) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt a HD pakkot hol kéne keresni? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33967) wjbhbdux válasza CactuS (#33966) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mind a két játék saját oldalán. De én nem aktiválnám be ha nincs 4K monitorod és azon játszol, nem tudom hogy Epicnél lehet-e már kapcsolgatni a DLCket, nehogy lehúzza a játék teljesítményét a túl nagy felbontású textúra. Ez mindig ingyenes lesz úgyis mint a Steamen.

/s

(#33968) Dilikutya válasza wjbhbdux (#33967) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a program maga is tudja, mikor mit töltsön be, egy 1080p monitoron valószínűleg a játék alap textúráit.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33969) duvi válasza CactuS (#33966) üzenetére


duvi
nagyúr

(#33970) sto1911 válasza wjbhbdux (#33967) üzenetére


sto1911
veterán

Simán látszik a különbség fullhd meg alatta is. A textúrák felbontásának semmi köze a monitor felbontásához.

[ Szerkesztve ]

(#33971) Dilikutya válasza sto1911 (#33970) üzenetére


Dilikutya
félisten

Másrészt a textúra minősége csak kismértékben befolyásolja a játék futását. Sőt igazából manapság teljesen elhanyagolható. Abban ugye nagy előrelépés nincs, a felbontását lehet növelni, és annyi. A mai videókártyák, de még az IGP-k is bőven elbírnak a magas minőséggel is, a különféle effektek azok, amik hatással vannak a teljesítményre.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33972) Dilikutya válasza TheNewDawn (#33963) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen. 1$-os Humble-ból megvolt az alap Borderlands 1 (nem emlékszem, DLC-t adtak-e hozzá), amikor kijött az Enchanced, akkor az alap átváltott GOTY-ra, és a felújítottat is megkaptam. Most a másik kettőből megvan ingyen a fullos (kivéve a 2. rész új DLC-jét). Teljes, megjelenéskori árát ki se merem számolni ezeknek a játékoknak a DLC-ikkel együtt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33973) Crytek


Crytek
veterán

[Anthem 7.91€] (Humble choice miatt ennyi. Oiriginen és itt is a sima ára 8.99€)

Annak tudatában ,hogy erősen fejlesztik még remek ár (humble choice ugyis nullázza :C)

Next PC Upgrade: 2022

(#33974) CactuS válasza duvi (#33969) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:R Behúztam.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33975) TheNewDawn válasza Crytek (#33973) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Dehogy fejlesztik, 1+ éve kamuznak ezzel. A csapat maradéka a Dragon Age 4 en dolgozik, fejük felett Damoklész kardjával, hogyha ez is bukó, akkor 100% el lesznek zavarva a picsába .
Mondjuk engem kicsit meglep, ha pont te adnál ilyen sok pénzt 2019 messze messze legroszabb és hányadékabb játékáért, miközben meg tök jó AAA gamek nem érnek ennyit neked :)

(#33976) Frod válasza Crytek (#33973) üzenetére


Frod
addikt

Nem fejlesztik, februárban jött a hír, majd májusig semmi, és akkor is csak annyit közöltek, hogy egy kb 30 fős gárda még csak most ötletel mit is lehetne kezdeni vele.
Azóta az alapjátékhoz minden tartalom/patch gyártás teljesen leállt.
Szerintem már most nem is dolgozik rajta senki, még ez a brigád is DA4-et kalapál titokban, csak ugye a kell a terelés a médiának, aztán majd pár hónap múlva bejelentik, hogy hát sajnos nem jött össze a rework.

"Mondjuk engem kicsit meglep, ha pont te adnál ilyen sok pénzt 2019 messze messze legroszabb és hányadékabb játékáért, miközben meg tök jó AAA gamek nem érnek ennyit neked :)"
Ez számomra is hihetetlen, már-már scifi.

Do you see the white shadow?

(#33977) Crytek válasza Frod (#33976) üzenetére


Crytek
veterán

TheNewDawn ,Frod:

(humble choice ugyis nullázza :C)

Ingyen nem tökmindegy milyen valójában? 3 perces fake játékokkal tolom szerintetek egy AAA mennyire lehet rossz ezek után?

Next PC Upgrade: 2022

(#33978) TheNewDawn válasza reelc (#33964) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Warhammer 40.000 Mechanicus
sal már régóta szemezek, nem tudom van-e tapasztalata valakinek róla, ha igen, jöhet offtopikban vagy DM ben it hogy ne itt offoljunk. Mondjuk ez az a ritka kivétel egyike, ahol sajnos bármennyire is preferálom a tiszta forrásból való vásárlást 90% ban, az 10 euró, a kulcsbót meg 3, szóval....

Végül egy ajánlás , ugye hetek óta Epic Mega Sales van, behúztam egy olyat, ami először azt hittem hörcsögös, ehhez képest kb 1 hét alatt végigtoltam és élveztem, trade, shooter, kaland, minden van :

Rebel Galaxy Outlaw 6.74€ HL

Jah, aki még nem húzta be a Beyond Two SOuls és/vagy a Heavy Raint, pár hét múlva jönnek steamre, szóval most mér érdemes ezt szerintem megvárni, valszeg a summer salen kapásból -50% al nyitnak, szóval nem lesz drágább, mint Epicen.

[ Szerkesztve ]

(#33979) Frod válasza TheNewDawn (#33978) üzenetére


Frod
addikt

Mechanicus-sal én is szemezek régóta, de mivel tipikusan olyan címnek tűnik, amit ma/holnap bedobnak valamilyen Humble-be, így nekem sok érte a 10€... esetleg 5-re már azt mondom oké.
(kulcsbolton 5,24-ért találtam meg)

(#33980) phenomHUN
Köszi az infót! (valami rémlett, de nem találtam visszamenőleg)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#33980) phenomHUN válasza Frod (#33979) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Volt már Humble Monthly-ban, azért is annyi a szürkéknél.

(#33981) sith7


sith7
nagyúr

Dow 3 volt/van olcsóbban ?

(#33982) Frod válasza sith7 (#33981) üzenetére


Frod
addikt

Dow3 az fixen volt olcsóbban, mert azt még én is megvettem anno. (bár azóta sem kezdtem el) Ha emlékeim nem csalnak egy bundle-ben volt a Quantum Break-kel, és még pár másik címmel, talán 12 €-ért.

Do you see the white shadow?

(#33983) TheNewDawn válasza sith7 (#33981) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Biztosan volt, de azért nézz gameplay meg olvass kritikákat, elég elgondolkoztatóak, kb steamen első 20 ból 18 ember lehordja a sárga földig hogy a valaha készitett legsz...abb DOW játék, meg első 2 részben még meglevő balance full eltűnt, stb :)
Megnéztem ITD t és igen, 1 éve 5.24 fontért ( kb 6€) ment 2game.com on.

[ Szerkesztve ]

(#33984) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a választ mindenkinek :R

(#33985) reelc válasza TheNewDawn (#33978) üzenetére


reelc
veterán

Talán ez a legrészletesebb vélemény, abban a topikban még van 1-2 pozitív. Ők szeretik a világát, szóval nem random stratégiaként van kezelve, értékelve. Hanem a 40k világát ismerőként, kedvelőként.

(#33981) sith7: Embert nem láttam aki ajánlaná, ellenben a DoW 1-2 jó nagyon.

Ha érdekel valakit, kigyűjtöttem az elmúlt 5 év Warhammer megjelenéseinek Steames értékeléseit. Ez talán jelenthet egy kis kiinduló pontot.
Csak párat ismerek, a téma az volt, hogy sok a Warhammer játék, de kevés a minőségi. Boldog-boldogtalan vehet licenszt.
Ha van kérdés, inkább az OFFtopikban, ok?

[ Szerkesztve ]

(#33986) kwzatz válasza Crytek (#33977) üzenetére


kwzatz
őstag

"(humble choice ugyis nullázza :C)"
Ez a logika totális szemen köpése, csak mondom. :D Ettől még az nem lesz "ingyen". Vehetnél abból a 8€-ból pl. jó játékot is vagy bármi mást.
"3 perces fake játékokkal tolom." Így meg végképp nem értem az állandó fikázást sem a topicban. :D

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#33987) v.e.s.


v.e.s.
csendes tag

Sziasztok!

A The Elder Scrolls Online volt mostanában akcióban? Amennyiben igen,akkor mennyiért vesztegették?

(#33988) wjbhbdux válasza v.e.s. (#33987) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha az alapjátékra gondolsz az 8 eur volt az utóbbi leárazások alatt, az Elsewyr kieg is volt már 10 alatt, a legújabbat amivel a Skyrim régió is bekerült még nem akciózták.

/s

(#33989) Komplikato


Komplikato
veterán

https://store.steampowered.com/app/242640/Styx_Master_of_Shadows/
Most kemény 3€ az ára, nem akkor klasszikus, mint egy Thief 1-2, de ha valaki szeret sunnyogni és kell valami, ami nem csak atomerőművön fut, akkor íme.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#33990) sith7 válasza reelc (#33985) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ neked is, és a 2 -ből melyiket érdemes megvenni ?

Warhammer 40,000: Dawn of War II
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution
Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising

[ Szerkesztve ]

(#33991) chatran válasza Komplikato (#33989) üzenetére


chatran
őstag

Ez a játék van Paul Verhoeven Elle című drámájában. :)

(#33992) Mr.Csizmás válasza chatran (#33991) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

örök dicsőség néki a total recall-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33993) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#33992) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meg a Robotzsaruért. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33994) tomas51


tomas51
senior tag

Battlefield 5 kevesebb mint 4-ezer ft, 1.-ig. :)
[link]

(#33995) Segal válasza tomas51 (#33994) üzenetére


Segal
veterán

Lesz ez még 5 euro is. A BF1-et is akkor húztam be :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#33996) Komplikato válasza Dilikutya (#33993) üzenetére


Komplikato
veterán

Ja, mindkettőért. Meg a Starship Troopers-ért, az eredeti, megismételhetetlen elsőért, persze.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#33997) Dilikutya válasza Komplikato (#33996) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Starship Troopers-nek nincs több része, ezt vésd jól a fejedbe. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33998) Jimbo75


Jimbo75
tag

Ha megvan a májusi humble bundle meddig tudok választani közülük? Van valami határidő?

(#33999) Executioner válasza Jimbo75 (#33998) üzenetére


Executioner
tag

Nincs.

Exec

(#34000) Beniii06


Beniii06
őstag

SLUDGE LIFE Epic Store

"Got any other secret weapons?"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.