Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) reelc válasza kwzatz (#33233) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm!
Most kerültem gép elé.

(#33236) peterszky: Ezen felül ha jól tudom nem az 1-2, vagy Curse of... készítői csinálták.
Ez is szerepet játszhatott a minőségben.

Akkor említsük meg, hogy a Monkey Island: Special Edition Bundle is akciós, volt jobb áron is már, de ez a 2 első játék ráncfelvarrott változata.

(#33252) cskamacska válasza huskydog17 (#33241) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez Radeon kártyával volt? Újabb AMD kártyáknál előfordul hogy régebbi DX 7-8-9 játékokkal bugzanak, vagy gyalázatos teljesítményt hoznak. (itt megjegyezném hogy ez nem feltétlen az AMD anyacég sara, az ATi már 2001 körül kispórolt DOS és DirectX 5 dolgokat amik akkor pár évesek voltak) Ha a Hard Reset eredetijének nV alatt is sikerül a még nem teljesen megvont support ellenére, akkor grat a készítőknek. :D

más

Steamen a Hybrid Wars játékot kukázzák, nem lesz többet elérhető. Ellenben még nem vették le teljesen, komplett csomag direktben megvehető 5,69 euróért.

Szerintem ennyit megérhet, jópofa twin stick shooter.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#33254) edemark válasza reelc (#33218) üzenetére


edemark
csendes tag

Most neztem es nekem azt irja add to cart

(#33255) Źşë'


Źşë'
addikt

The Stanley Parable 1.8€

Narcosis 3.12€

Daedalic Artist Selection Bundle az ár könyvtárfüggő, nekem 2.26€

Cultures: Northland + 8th Wonder of the World 0.79€

The Franz Kafka Videogame 0.69 €

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33256) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#33255) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

selection + kafka behúzva, thy :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33257) Beniii06


Beniii06
őstag

Assetto Corsa Ultimate Edition €8.99 Fanatical Még 50 percig elérhető vagy amíg a készlet tart!

"Got any other secret weapons?"

(#33258) Hokunda válasza Beniii06 (#33257) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Wow, nem vagyok egy sim racer, de ennyit még kipróbálás szintjén is megért. Ty

(#33259) Źşë'


Źşë'
addikt

Alien Colonial Marines Collection 5,49$

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33260) zsiz válasza Beniii06 (#33257) üzenetére


zsiz
őstag

Sokkal nem ment feljebb az ár, most €9.57 több, mint 2 napig. Ha nem lenne már meg a sima verzió, venném is.. Assetto Corsa Ultimate Edition

(#33210) TheNewDawn köszi az Alien Isolation tippet :) Egyik kedvenc játékom, ennyit nagyon megér, be is húztam. Az Alien játékok nekem sosem jöttek be, nem adják vissza a filmek hangulatát, de az Isolation-t nagyon eltalálták szerintem.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#33261) JoolsNOS válasza Źşë' (#33259) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ennyit se ér...annyit meg főleg nem ért amennyit előrendelésben adtam érte :W :B

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33262) myckey


myckey
veterán

Jurassic World Evolution most akciós.
Fanatical Deluxe Edition11.99eur
Vásárlás esetén kapsz 5% -os kupont is, következő vételhez.

Egy egy hivatalos -kulcsos- forgalmazónál 10-11 eur között is meg lehet szerezni, de ide volt könnyű bejutnom, reg nélkül. gugli fiókkal. paypal vásárlással.
Rögtön jött is a Steam kulcs.

Fenti esetben, még 5 napig él a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#33263) Crytek válasza cskamacska (#33252) üzenetére


Crytek
veterán

Remélem a Hybrid Wars-ot senki se vette meg 5,69 euróért. Mert most 1.13€ :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#33264) MrTwister válasza Crytek (#33263) üzenetére


MrTwister
őstag

:R Jó, hogy hamarabb nem csaptam le rá, de ennyiért már tényleg nem lehet kihagyni. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#33265) Gerr'y válasza MrTwister (#33264) üzenetére


Gerr'y
senior tag

2020. június 30-tól megszűnik a support és lekerül steamről. [link]

(#33275) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Alien: Isolation Collection 9.99€

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33276) Crytek


Crytek
veterán

Csak ma:

Alien: Blackout is Now Free to Download on Mobile for Both Android and iOS

[link]

Next PC Upgrade: 2022

(#33277) reelc válasza Dilikutya (#33275) üzenetére


reelc
veterán

A Gamesplanet oldalakon is akciós. Kb. 8,68 EUR
Még 1 napig.

[ Szerkesztve ]

(#33278) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

ALIEN ISOLATION HL -95% 1.84 EURÓ
(ebből 20% lejön még a choiceal)

Akinek kell a teljes collection, a season pass szintén akciós 5 euróért,szóval choice mellett 5.5 euróra jön ki. Na ezért az árért szerintem már elég nehéz kihagyni az alapjátékot legalább :D

[ Szerkesztve ]

(#33279) reelc válasza TheNewDawn (#33278) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy elnézem a Season Pass nem tartalmazza az
Alien: Isolation – Crew Expendable
Alien: Isolation – Last Survivor
DLC-ket, de még ezekkel együtt is ez a legjobb ajánlat. A Choiche révén.

[ Szerkesztve ]

(#33280) TheNewDawn válasza reelc (#33279) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem is éri meg szerintem a season pass igazából, szerintem kb az alapjáték elég, illetve a te általad felsorolt 2 DLC, a teljes ár még akkor is csak 3.82, choiceal együtt meg 3.06, pofátlan rablás az egyik legjobb horror/survivor gameért a világon :)

(#33281) reelc válasza TheNewDawn (#33280) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom mi éri meg, de a Nostromos kell. :)

(#33282) Dilikutya válasza reelc (#33281) üzenetére


Dilikutya
félisten

Steam-en 0,99€ a Crew Expendable és a Last Survivor DLC. Többi DLC csak pálya a survivor módhoz, meg ilyesmik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33283) reelc válasza Dilikutya (#33282) üzenetére


reelc
veterán

Igen, köszi.
A Humblén vettem meg a 2 DLC-t és az alapjátékot a Choice miatt.

[ Szerkesztve ]

(#33284) Segal válasza TheNewDawn (#33278) üzenetére


Segal
veterán

Én steamen vettem ott 1.85-be kerül, viszont volt kártyapénzem :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#33285) Crytek válasza TheNewDawn (#33278) üzenetére


Crytek
veterán

Most én is kérdezzem meg mire fel ez a nagy hirtelen fellángolás emiatt a szar miatt?
Elmúlt évek leggázabb failienje..mondjuk szó se róla bujócskaszimulátor nem sok van az tény. De 20 óra tömény unalom ej...

Next PC Upgrade: 2022

(#33286) Segal válasza Crytek (#33285) üzenetére


Segal
veterán

Én már régen szerettem volna mert megoldható a VR benne némi mókolással :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#33287) kwzatz válasza Crytek (#33285) üzenetére


kwzatz
őstag

"De 20 óra tömény unalom ej..."
Tehát azt mondod, hogy végigjátszottad és nem tetszett?

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#33288) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Tegnap este rálestem pár perc erejéig erre a Hybrid Wars-ra :)
Persze a véleményem még változhat, de ez alapján nem értem miért nem terjedt ez jobban el. Egész hangulatosnak tűnik. Erősen emlékeztet az egyik kedvencemre a renegade ops-ra.
Egy valamit tudnék kifogásolni élből, a hangokat. Na de ha ezen túl tudja tenni magát az ember... :) Ennyit mindenképpen megér az egészen biztos.

(#33289) reelc válasza Maxtreme (#33288) üzenetére


reelc
veterán

Engem a Future Cop: LAPD-re emlékeztet, így videók alapján.
Annyiért tényleg nem rossz vétel ránézésre.

Köszi a Renegade Ops tippet, úgy látom egy korábbi osztogatásból megvan.

[ Szerkesztve ]

(#33290) TheNewDawn válasza Crytek (#33285) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Mire volt a nagy fellángolás 2018 meg 2019 ben hogy az év játéka egy lovagló illetve egy sétaszimulátor lett ?

(#33291) sowi válasza Maxtreme (#33288) üzenetére


sowi
őstag

ha szereted a twin stick shootert akkor nagyon jo kis cucc ez, en anno valami bundliban vettem, vegig is toltam parszor, igazi agykikapcsolos lovolde

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#33292) cskamacska válasza reelc (#33289) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már twinstick, épp most van még zakcióban Hatred 1,5 dollárért IndieGala-n.

A 97-es Postal modern szellemi örököse, feljavított mindennel, nyíltabb játéktérrel, egész jó fizikával. Arra is ügyeltek hogy megismételjék a Postal botrányát, ahol felsorakozott mindenki aki a játékiparba rugdosásban érdekelt, de mikor realizálódott hogy ez csak egy random lövölde, és feleannyira nem durva mint egy aktuális Mortal Kombat rész, mindenki fülét-farkát behúzva ellapított. :D

Redeemer szerepel a Fanatical 5,5 eurós Sanctuary bundlijában, nagyon jó kis felülnézetes lőpüfölő játék. :K

Akit érdekelne belőle ez, The Walking Dead, vagy This War of Mine megoszthatjuk, csak Sanctus Reach és Blood-ért(aminek az eredetije meg is van) nem venném meg.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#33293) Jinxb1rd válasza Crytek (#33285) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem is csak egy negatív review árulkodik a játékról, hogy nem jó. Ráadásul akkor még drágábban is vettem meg. :DDD Ebben a műfajban vannak messze, de messze jobb megoldások és ha ezt az emberek is tudnák, akik csak az Alien szó miatt ugrottak volna rá, más lenne a szitu.

Egy próbát majd teszek vele, hátha kijavították legalább az idegesítő bugokat benne azóta, de az unalmas játékmeneten nem tudom mennyit fog változtatni.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#33294) Beniii06


Beniii06
őstag

Nem játék, hanem képszerkesztő program, ingyenesen letölthető a teljes verzió(beírod a nevedet és mail címet, mailban jön a serial key)

Luminar 3 photo editor by Skylum WIN/MAC

Elvileg vannak ingyenes filter-ek is hozzá most a promóció ideje alatt, csak azokat még nem találtam meg, de érdemes behúzni a programban, a programmal együtt.

"Got any other secret weapons?"

(#33295) TheNewDawn válasza Jinxb1rd (#33293) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ja hát izlések és.... Nem véletlen hoztam fel példának a Red Dead Redemptiont meg a Death Strandiget, az a 2 agyonmagasztalt játék is millióknak dögunalom :)
De szerintem ne itt offoljunk :)

(#33296) Maxtreme válasza sowi (#33291) üzenetére


Maxtreme
addikt

imádom. Sajnálom is hogy pl ez sosem jött pc-re, és valószínű hogy már nem is fog... :) Sajnos.

(#33297) Beniii06 válasza Beniii06 (#33294) üzenetére


Beniii06
őstag

Szintén nem játék, de jól jöhet:

Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary WIN

"Got any other secret weapons?"

(#33298) citkar válasza Beniii06 (#33297) üzenetére


citkar
addikt

Működik, köszönöm. Fel is telepítettem, mert más hasonló program ajándékozás esetében jártam úgy, hogy megkaptam a kódot, de későbakartam regisztrálni és akkor már nem lehetett. Ennél nem tudom van-e időkorlát.

(#33300) myckey válasza duvi (#33299) üzenetére


myckey
veterán

Várjuk szeretettel :C
Örültem, mikor megláttam a hírt .

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.