Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33507) SidCorky válasza TheNewDawn (#33495) üzenetére


SidCorky
senior tag

Hmm, ez még úgy is megéri, ha megvan a játék, a season pass önmagában 30 euró. Vajon ha megveszem, külön steam kódként kapom a játékot és a passt?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#33517) l.skywalker válasza Bencus88 (#33499) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ácsi. Ez is egy launcher, de elég nagy, sőt a legnagyobb különbség a GOG és a többi platform között, hogy teljesen DRM Free kapsz meg minden ott vásárolt holmit... ergo a launcher nélkül is le tudod tölteni, tudod telepíteni és tudsz vele játszani.

FCK DRM

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33518) kwzatz válasza Bencus88 (#33515) üzenetére


kwzatz
őstag

Több/gyorsabb lövedék, több életerő a bossoknak... Tényleg egyértelműen nehezebbnek tűnt, de gondolom változó bossonként is, hogy melyik mennyivel nagyobb szívás.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#33519) Bencus88 válasza l.skywalker (#33517) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszönöm

Kwzatz: azt hiszem normalon is kihívás lesz majd :)

(#33520) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Ez mennyire jó ajánlat? (Square Enix Eidos Anthology -95%)

Szerk.: ha minden igaz a bevételt jótékonysági célokra fordítják (Reddit-en olvastam), hátha valakinek ez is szempont.

[ Szerkesztve ]

(#33521) TheNewDawn válasza Savageboy (#33520) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát ha nincsenek meg a játékok belőle akkor jó, ha megvannak, és csak a töltelék useless DLC k meg a téged nem érdeklő hulladék nincs meg, akkor nem jó :D

(#33522) peterszky válasza Savageboy (#33520) üzenetére


peterszky
őstag

Szerintem remek, 17 euróra jött ki nekem úgy, hogy egy csomó wishlistes címem volt benne, a többi meg elfér +1-nek... :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#33523) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Humble Asmodee (Társasjáték) Bundle
Egészen kellemes, a $1 tier is vállalható társasokat ad, Carcassonne elég fun és van Remote play is. SW2 is fun, de ott nincs remote play.
Aki a LOTR kártyajáték miatt venné meg a legnagyobb tiert: feloszlott a fejlesztőstudió, nem várhatóak frissítések.

$1: Small World 2, Carcassonne, Patchwork, King and Assassins, Love Letter, Potion Explosion

BTA ~$9.4: Splendor: alap, The Cities, The Trading Posts; Mysterium, Carcassonne dlck: Winter and Gingerbread Man, Traders & Builders; Small World 2 dlck: Cursed, Be not Afraid; Twilight Struggle

$11: Scythe, LOTR: Adventure Card Game Definitive, Mysterium dlck: Hidden Signs, Secrets and Lies; Carcassonne dlck: The River, Inns & Cathedrals, Princess & Dragon; Small World 2 dlc: Grand Dames; Splendor dlc: The Strongholds

(#33524) FehérHolló válasza Balazs_ (#33523) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi!

Carcassonne fun factorhoz szerintem elengedhetetlen a 11 eurós csomagban lévő 2 dlc. Azok nélkül nagyon sivár.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33530) Dilikutya


Dilikutya
félisten

BioShock: The Collection $8.99

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33531) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Star Wars Battlefront II 7.49$

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33532) thomasa


thomasa
senior tag

(#33533) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

GMG IS BACK !!!

[ASSASSIN CREED ODYSSEY -76%14.45]

Az ár természetesen HL, aka Históriás Ló, ahogy a gold is az 24 ejróért, csak az sajnos a pisztáciával együtt kifogyott, csokoládé meg nem is volt.
És igen, technikailag volt már olcsóbb is, ha valaki Epicen vette kuponnal :P

[ Szerkesztve ]

(#33534) Maxxy10 válasza TheNewDawn (#33533) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nyilván mikor most hétvégén vettem meg .... :(((

(#33535) huskydog17


huskydog17
addikt

Üdv!
Sajnos az alábbi kérdésekre sehol nem találok választ, még a játék saját topicjában sem, így bátorkodom itt feltenni, talán valakinek van infója.

A napokban tolom a Two Worlds II játékot, közeledek a vége felé (3. fejezetben járok), és tegnap láttam, hogy Humble Store-on akciózva vannak a DLC-k, konkrétan egylőre a kalózos és a Tenebrae LC érdekelnek, de nem tudom, hogy ezek az alapjáték közvetlen folytatásai sztori szempontból vagy függetlenek attól, illetve hogy a DLC-kbe át lehet-e vinni az alapjáték karakter felszereléseit és képességeit vagy a DLC-k mindent nulláról kezdenek. Van erről valakinek információja? Köszi előre is! Valaki tolta ezeket a DLC-ket, mik a vélemények róluk?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#33536) echterion válasza TheNewDawn (#33533) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem akarok kötözködni, de ha volt olcsóbb is korábban, akkor ez miért is lett historc low? Mert így bizony nem az.

[ Szerkesztve ]

**********

(#33537) totig válasza echterion (#33536) üzenetére


totig
tag

..gondolom mert kuponod vagy van vagy nincs.

(#33538) TheNewDawn válasza echterion (#33536) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Azért mert nem volt olcsóbb., 19.99€ volt.Az, hogy neked volt egy kuponod és épp arra lőtted el, az a te döntésed, maga a termék drágább volt. Ez kb olyan, mint ha nekiállnék menőzni hogy de, márpedig a RDR 2 nem 40 euró volt a HL, hanem ingyen volt, mert nekem volt wallettem/kártyapénzem steamen és nem került semmibe, vagy ugyanezt el lehetne lőni humble meg bármilyen más siteal kapcsolatban is.

[ Szerkesztve ]

(#33539) Dilikutya válasza Maxxy10 (#33534) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi a probléma? Hétvégén megérte az árát neked.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33540) echterion válasza TheNewDawn (#33538) üzenetére


echterion
nagyúr

Szóval a kuponokat nem számolod bele ebbe a körbe. Végülis nézőpont kérdése. Én beleszámolom, mert nem csak pár kiválasztott kapott kupont hanem nagyon széles körben osztották szét anno.

**********

(#33541) Dilikutya válasza echterion (#33540) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ettől még a kuponos ár nem történelmi mélység.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33542) attiati válasza TheNewDawn (#33533) üzenetére


attiati
veterán

Akárhogy is nézzük, ez egy jó ajánlat érte :)
Ha ennyit sem ér meg ez a jól kidolgozott játék, akkor semmit.
A hosszú játékmenet az egyedüli hátrány, de ha már fizet érte az ember :D

(#33543) Dilikutya


Dilikutya
félisten

PayDay 2 1€

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33544) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Metro exodus nincs valahol baráti áron? Kb 20-22 euroert láttam eddig a legjobb árban. Ami nem rossz kérdés volt e olcsóbban :)

(#33545) reelc válasza Bencus88 (#33544) üzenetére


reelc
veterán

METRO EXODUS a Humble Storeban 19,99 EUR, ha van HUMBLE CHOICE, akkor 16,99 EUR.

De úgy látom része az X-Box Game Passnak is.

[ Szerkesztve ]

(#33546) Crytek válasza reelc (#33545) üzenetére


Crytek
veterán

Drága... nem véletlen szórják valamiért a kutyát nem érdekli ez a rész. 1.5 év bundlezva lesz

Szintén Humble Choice-al Dying Light: The Following - Enhanced Edition 11.99€ (olcsóbb mint a kulcsbótban :DDD )

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#33547) Dilikutya válasza Bencus88 (#33544) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rajtad az már nem segít, volt-e olcsóbban. A kérdés, lesz-e olcsóbban. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33548) TheNewDawn válasza Bencus88 (#33544) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Alattam leírták a választ :) Illetve még annyit tennék hozzá, hogy nálam ugyan a kuponos ár nem számit a HL be, de ha azt nézzük mennyiért volt legolcsóbban elérhető, akkor úgy volt. Én január elején vettem az Exodus kuponnal 9.99 € ért, és akkoriban járt ehhez még egy kupon, amit ellőttem később az Odysseyre 9.99 ért

(sőt ugyanennyiért behúzhattam volna még a Beyond Two Soulst is ha nem felejtem el, is mert a téli vásár alatt minden vásárláshoz adott még 1 et + ban ))

(#33549) Bencus88 válasza reelc (#33545) üzenetére


Bencus88
nagyúr

3 euró cashback van azt meg rá tudnám költeni másik játékra, most úgy is meg vagyok bolondulva veszem a játékokat.
Kérdés megér e 17 eurót.

Dilikutya: Igen értelek, csak be akartam lőni, hogy mégis mire számítsak, ez most best buy, vagy volt e már olcsóbban és akkor várnék, nem sürgős.

TheNewDawn: Azt hiszem meggyőztél ezzel a játékkal még várok akkor, biztos még a nyárig lesz olcsóbban :)

(#33550) reelc válasza Bencus88 (#33549) üzenetére


reelc
veterán

Ez a lényeg, neked kell eldöntened, mi mennyit ér neked és mennyire: most akarsz játszani, vagy ráér még?

Pl. ezt az oldalt nézegesd, ha az árak érdekelnek: https://gg.deals/ vagy ezt: https://isthereanydeal.com/
Az utóbbinak van böngésző pluginja Augmented Steam néven.

Szinte mindenki ezek segítségével nézi az árakat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.