Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) sto1911 válasza TheNewDawn (#34499) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem 7.99, nálad hogy 5?

(#34502) maross válasza TheNewDawn (#34499) üzenetére


maross
veterán

eh, kivarhattam volna még egy akciot, elkapkodva 5 euroert megvettem a simat par honapja. de legalabb kijatszottam :).season passt meg eselytelen 5 euro alatt behuzni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34503) TheNewDawn válasza sto1911 (#34501) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Tényleg 8, nem 5, igy csak 90% off. Mea culpa, hittem a hülye redditnek...
De akkor ezekszerint az USA ba tényleg 5$.

Sajnos már nem tudom javítani pont a hozzászólásom, elnézést mindenkitől. Nem mintha a 8 at nem érné meg bőven, csak nem akarok senkit megtéveszteni.

Far Cry 5 öt amúgy végigvittem már, szerintem a 3 és a 4 is jobb, de még igy is fun.5 ért volt már az alapjéték, na most a season passes DLC kel csak pár órát töltöttem, és nem vmi nagy eresztés egyik se, de azért a 3€ ért amennyivel több mint az alap, még így is ok.

[ Szerkesztve ]

(#34504) sto1911 válasza TheNewDawn (#34503) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs gond, így is köszönjük és beszerzem, a kupont újra adja egyébként?

(#34505) TheNewDawn válasza sto1911 (#34504) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Azt sajnos nem, Epic Mega Sale alatt adott korlátlan mennyiségben, most már csak a meglevőt válthatjuk be 1X november 11 ig.

Szerintem decemberben lesz majd kb legközelebb újra ilyen, ahol remélhetőleg még egyszer (utoljára?) lesz ilyen, hogy ahány 15€ feletti vásárlás, annyi plusz kupon, és talán addigra majd 2X annyi játék lesz a boltjukban, mint most.

(#34506) Egon válasza echterion (#34500) üzenetére


Egon
nagyúr

Ezen valszeg reszeltek, mert nem -94%, "csak" -80% az akció mértéke.
Lehet hogy behúzom, bár mivel nem nagyon akarok költeni, és ennyiért megkapok 2 tételt is a steam kívánságlistámon... :P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#34507) TheNewDawn válasza Egon (#34506) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A 94 ill a 90% is kuponnal együtt értendő :) Kupon nélkül meg akkor nem is 80, hanem még kevesebb.

(#34508) ayo válasza TheNewDawn (#34499) üzenetére


ayo
Topikgazda

jó ez a Steam Summer Sale ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#34509) vorosmarti válasza maross (#34502) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A far cry 5 season pass sztem még 5 euro-ért is sok :D

(#34510) TheNewDawn válasza vorosmarti (#34509) üzenetére


TheNewDawn
addikt

3euró, nem 5, annyiért elmegy :P Mármint 5 volt ugye a sima Far Cry 5, most 8 a Gold.

[ Szerkesztve ]

(#34511) vorosmarti válasza TheNewDawn (#34510) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Bocsánat, akkor félreértettem. Az alapjátékkal nem volt semmi gondom, sőt...

(#34512) kwzatz válasza ayo (#34508) üzenetére


kwzatz
őstag

Azért van egy-két jó dolog: pl. némi kártyapénzzel (5-6€) a Divinity: Original Sin mindkét része plusz néhány apróság 5€ értékben, összességében 20€ alatti (az 5€-s kupon miatt) pénzkiadással nekem tetszik. Nem gondoltam volna, hogy ilyet látok még Steamen. :D

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#34513) TheNewDawn válasza kwzatz (#34512) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Igen, az akciók 90% a nem valami impresszív, de a kuponos dolog tök jó, ilyen még csak egyszer volt szerintem, kb 1,5 éve a Holdújévi vásáron, akkor szereztem a Far Cry 4 és a Watch Dogs 2 gold editiont és még valami pár eurós apróságot 25 ért összesen ezzel az akcióval :)

Meg ha valamik megérik, akkor azok a complete your collection cuccok, pl Endless Space 2 collection, Endless Legend, Age of Empires stb, pl nekem megvolt Endless Space 2 alapjáték, így most nem csak 75% akcióba vehetek hozzá DLC ket hanem van + csomagkedvezmény.
De AOE 2 Definitve Edition is ahogy már írtam, 15 helyett alig több mint 11, mert lejön belőle még 25%.

Tényleg nem értem a Divinityvel ezt miért nem tudták megcsinálni, mert szép és jó hogy mind a kettő együtt 25, de nekem hiába van meg a 2 ( egyetlen dolog amit vettem tavaly Steam Summer Salen) de semmi kedvezményt nem kapok az 1 re például.....

(#34514) maross válasza TheNewDawn (#34510) üzenetére


maross
veterán

ertem en, de ha megvan az alap, akkor 8euro a season pass. es nekem is az a bajom, hogy 5 is sok erte :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34515) kwzatz válasza TheNewDawn (#34513) üzenetére


kwzatz
őstag

Igen, érdemes figyelni a "complete your collectionöket", lehet faragni itt-ott az árból vele. Kár, hogy a Divinity-nél nincs ilyen. Ráadásul egyébként sem azok a játékok, amiknek nagyon menne lefelé az ára (bundle-ben sincsenek, sőt, szinte sehol nem lehet megvenni, csak Steamen, GoG-on és Humble Store-ban), így most ez az akció elég ütős.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#34516) wjbhbdux válasza kwzatz (#34515) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Steamdb bundle oldalán a böngészős bővítményükkel belépve a "You Own" szerint sorrendbe rendezve könnyen látható minden kiegészíthető bundle a fiókodon.

[ Szerkesztve ]

/s

(#34517) FunPro


FunPro
senior tag

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch™ Remastered

12 font szerintem nagyon jó ár érte (HL gyanús), mert még szürkében sem láttam ilyen nyomott áron.

Ugyanitt a második rész is egész emberi áron kapható. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#34518) evitiguF


evitiguF
senior tag

Far Cry 5-t epicen megvéve kelleni fog neki az uplay is, ergo oda is bekerül a játékok közé?
Kérdésem arra irányulna, hogy epic launcher nélkül is tudom-e futtatni uplayből.

(#34519) i2k válasza evitiguF (#34518) üzenetére


i2k
senior tag

Röviden: nem, nem fogod tudni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#34520) elder troll válasza evitiguF (#34518) üzenetére


elder troll
senior tag

Division 2 ment epic nélkül is, ezért valaki leírhatná, hogy ez mitől függ.

(#34521) Crytek válasza evitiguF (#34518) üzenetére


Crytek
veterán

Bekerül uplayre és nem kell hozzá epic szarja. (ha nem így van sorry neten ezt írták)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#34522) Pferi válasza Crytek (#34521) üzenetére


Pferi
senior tag

Igen, bekerül az UPlay-ba is, nem kell neki az Epic kliens.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#34523) TheNewDawn válasza evitiguF (#34518) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hogyne tudnád, kb olyan mintha Ubiboltba vennéd, instant hozzáadja Ubi fiókodhoz, és onnantól az Epicet le is lőheted.

(#34524) #65537792 válasza i2k (#34519) üzenetére


#65537792
törölt tag

Röviden de fogja tudni.
Odyssey-t vettem meg nem rég. Nem kell neki az epic.

(#34525) Urguru


Urguru
tag

Én szeretem az Epicet , Geaforce. Now-ot használok Lehet bennem van a hiba ... de ajándék lónak... :)

(#34526) reelc


reelc
veterán

Command & Conquer™ Remastered Collection 16,99€ tegnap csatlakozott a Summer Salehoz.
Sosem volt még ennyiért.

(#34527) ollie: A kiadási jegyzékre kaptam fel a fejem: COMMAND & CONQUER™ REMASTERED COLLECTION added to the Steam Summer Sale
Néztem a Sale indulásakor és nem volt akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#34527) ollie válasza reelc (#34526) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A summer sale elejétől kezdve le volt árazva. Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

***

(#34528) elder troll válasza reelc (#34526) üzenetére


elder troll
senior tag

Aprón "wallet árusoknál" érdemes próbálkozni, 4000-re le tudtam alkudni még 20€-s alapárnál.

(#34529) csaba951 válasza ollie (#34527) üzenetére


csaba951
veterán

Nem. Steamdb szerint július 3-tól van akcióban.

(#34530) zzolika


zzolika
aktív tag

Sziasztok!
Próbálta már valaki a Ubi boltban az UBIFORWARD 20%-os kupont használni?
Nekem nem engedte, azt írta hibás a kód. A storeban azt írja július 21-ig jó. Másik Ubi oldalon meg júli 10-tól júli 13-ig.
Lehet ezt kombinálni a ubipontokból vehető 20%-os kuponnal? Úgy már egész jó ár jönne ki.

(#34531) TheNewDawn válasza zzolika (#34530) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem lehet.

(#34532) Beniii06


Beniii06
őstag

Mortal Shell Beta Epic

"Got any other secret weapons?"

(#34533) Segal válasza ollie (#34527) üzenetére


Segal
veterán

Nem volt :(
Benne van a kivansaglistamban es mivel tervben volt az 5 euro kedvezmeny felhasznalasa ezert atneztem a 100+os listam :DDD
Vegul a doom eternal lett a befuto :))
(50% kedvezmeny, 5 euro ajandek es 6.5 euro walletel igy 19 eurora jott ki :DD )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#34534) Bencus88 válasza Beniii06 (#34532) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ohhh jessz, köszi. Sajnos telefonon vagyok lehet tudni mikor indul, meddig tart?

(#34535) Beniii06 válasza Bencus88 (#34534) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem írja az oldal, csak annyit, hogy "Available 2020", de ugyanúgy be tudtam húznia fiókba 0 €-ért, mintha teljes játék lenne, azért is linkeltem.

"Got any other secret weapons?"

(#34536) Bencus88 válasza Beniii06 (#34535) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Oksa köszi, bekapcsolom gépet behúzom én is ;)

(#34537) wjbhbdux válasza Beniii06 (#34535) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Július 10-ig tart a beta, elvileg a 3. negyedévben adják ki a véglegest.

[ Szerkesztve ]

/s

(#34538) Anonymusxx válasza zzolika (#34530) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Én próbáltam tegnap, én csak a kliensből tudtam vásárolni, a böngészőben nem engedett fizetni.

(#34539) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ubisoft júli 12 este 9-9:45 streamje alatt ingyen Watch Dogs 2-t osztanak majd, hogy twitch drop lesz vagy aktiválható link az még elválik addig. [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#34540) bobalazs válasza wjbhbdux (#34539) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

!remind me! in 6 days

(#34541) Dilikutya válasza wjbhbdux (#34539) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyik sem. Be kell lépni a UPlay-re.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34542) Marci79 válasza Dilikutya (#34541) üzenetére


Marci79
aktív tag

És már előre el lehet könyvelni azt, hogy a rendszerük szinte össze fog omlani a sok belépéstől. Ahogy az lenni szokott hasonló esetekben. :U

(#34543) wjbhbdux válasza Marci79 (#34542) üzenetére


wjbhbdux
veterán

érdemes előre belépni minden létező ubi oldalon aztán csak refresh kell az még reménytelibb

/s

(#34544) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

anthem 3k

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34545) kwzatz


kwzatz
őstag

Humble Summer Adventure Games Bundle
Erős szállítmány önmagában nézve, sajnos az első két tier javarésze már volt bundle-ökben. A Batmanen kívül nekem is megvan minden, de az utolsó tier még így is elgondolkodtat a két Walking Dead miatt. Ha el tudnám cserélni a Walking Deadeket az első két tierből (mind mehet), Oxenfree-t, The Wolf Among Us-t, akkor lehet megvenném, szóval ha valakit érdekel bármelyik (vagy több is) és van cserelistája, írjon rám. Paypalozással nem játszom.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#34546) Marci79 válasza Mr.Csizmás (#34544) üzenetére


Marci79
aktív tag

Csak semmit nem írnak róla, hogy milyen kliensre van, vagy hogy miként van. :W

(#34547) Mr.Csizmás válasza Marci79 (#34546) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pc, szóval gondolom jó kis origin :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.