Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33704) maross


maross
veterán

hoho, most latom van ujra 10 euros epix kupon. kliensbol behuzhato, chrome még mindig nem tolti be az oldalt. egyben epic tavaszi/nyari/blackfriday sale is indult. es erdekessegkeppen ma mar nemet es valami azsiai nyelven is bejott mar a kliens :D. (szerk: most eppen spanyol)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33705) maross


maross
veterán

odyssey 10eur alatt, far cry new dawn 8 eur a kuponnal, vampyr 5 euro es minden vasarlas utan jar ujabb 10 euros kupon.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33706) Bencus88 válasza maross (#33704) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Klienst le lehet szedni vagy az is az oldalon van mi? Totál zsákutca😂

(#33707) AtHoS válasza Bencus88 (#33706) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azért nem mindig az egyenes a legrövidebb út [link] :DDD

read-only mode on the forum

(#33708) attiati


attiati
veterán

Most megy az epic honlap is és a GTA 5 igénylés is.

A 10 EUR kupon beváltható bármire?

(#33712) A_Papa válasza reelc (#33689) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Lehet baromság de nekem az rémlik valahonnan, h a The Witcher 3 lesz a jövőheti ajándék. Ez nem biztos!

Papa

(#33725) Beniii06


Beniii06
őstag

Ingyenes az AC Originshez és Odysseyhez a történelmi mód, discovery tour PC-n: [link]

Azt most nem tudom megnézni, hogy kell-e hozzá a játék vagy magában is elindítható, kiírta, hogy hozzáadta a libraryhez és kész.

"Got any other secret weapons?"

(#33726) Beniii06 válasza TheNewDawn (#33724) üzenetére


Beniii06
őstag

Az egyben gold odyssey-el jobban járták volna, ahhoz járt volna AC III remastered is, a season passhoz pedig úgy tudom nem jár.

"Got any other secret weapons?"

(#33728) sto1911 válasza Beniii06 (#33725) üzenetére


sto1911
veterán

Nem kell hozzá a játék.

A GTA V nem kulcsot ad, hanem össze kell linkelni a RS és Epic fiókokat.

[ Szerkesztve ]

(#33729) DJGABI válasza wjbhbdux (#33673) üzenetére


DJGABI
addikt

A Viccser3 ingyenességének volt amúgy bármi alapja is, vagy érdemes kuponnal behúzni? Jövő hét ilyenkorig kitart vajon a kuponozás? Mert azt viszont tényleg írja h az is nagy dobás lesz

(#33723) SzabóTamàs90 na jó, de ezek kulcsok... nincs raktározási költség, nem romlik meg, bármennyit tudnak nyomni belőle kvázi. GTAV-nek volt 300 milla fejlesztési+marketing költsége, AC-ből elment 10 milla. [link] Szeritem bőven visszahozta már az árát, ez a sale kb csak a ráadás :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#33730) Bencus88 válasza TheNewDawn (#33724) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Érdemes beruházni erre a season pass-ra? Telón vagoyk elég macerás utána keresnem, mit tud ez a kiegésztő? :R

(#33731) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Az általatok eddig felsoroltakon kívül még néhány elég durva ajánlat Epicről a teljesség igénye nélkül:

Beyond Two Souls 9.99€
Control the Foundation DLC 5€ ( és az alapjáték is csak 19)
AC Origins 5€ + Season Pass 6 € ----- gold igy 11€
Anno 1800 19 € Season 1 pass 7.5€
Season 2 pass : 7.5 € Anno Complete: 35€
Far Cry 4 gold edition : 8€
Vampyr 5€
Operencia the Stolen Sun 8.74€ ( magyar old school RPG nagyon nagyon pozitív értékelésekkel Steamen is meg lehet nézni)))

Éééés még sok más :) Ahogy látjátok, érdemes Annonál meg minden esetben az összes season passt és/vagy DLC t is külön külön megvenni, ahol az ár meghaladja a 15€, t és sokkal olcsóbban lehet kijönni. Ugyanígy van ez Borderlands esetében is, ahol olcsóbb külön venni a 15 eurós DLC ket mivel 5 eurók lesznek így, mint a Season Passt :D

Múltkor láttam a Kingdom Come Delirerance DLC Bundlet 15 ért, esküszöm lehet ha 1 kupont félre lehet tenni megint, és leakciózzák akkor 5 ért behúzom azt is, sőt, még igy 10 ért is csábitó,mivel ugye az alapjáték ingyen volt, és még nem kezdtem el ( de telepitve van) mert ott is vártam a teljes verzióra.

(#33732) TheNewDawn válasza Beniii06 (#33726) üzenetére


TheNewDawn
addikt

De, a season passhoz is jár, de ha valami NAGYON NEM érdekel a SP ből, az az AC 3 remastered, lehordták a sárga földig a kritikákban nem véletlenül, kb 1 az 1 be ugyanaz mint a 3, picikét szebb ( de helyenként ironikus módon még sokkal rondább) grafikával.

Ripper03 #33730 ra is válaszolva : Mivel most vettem meg ezért személyes tapasztalatom nincs, de mivel a witcher 3 hoz hasonlóan ahol a 100 órás alapjáték után még kb 50 óra a 2 DLC, ezért szerintem ( remélem) egyértelműen megéri ha szereti az ember.

(#33733) Bencus88 válasza TheNewDawn (#33732) üzenetére


Bencus88
nagyúr

8.74 euró lenne ez kuponnal?

(#33734) eddieke666


eddieke666
tag

Jól számolok,hogy a Metro Exodust érdemes rögtön gold verzióban megvenni?

(#33735) TheNewDawn válasza Bencus88 (#33733) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Igen, meg pl Surviving the Aftermath ( A Surviving Mars folytatása) is 6€ kuponnal, meg tényleg, k. sok jó ajánlat van, mindenkinek érdemes végigböngészni. Szerintem ezzel amúgy végleg ( főleg ha bővülni fog az Epic kínálata dinamikusan a jövőben) RIP Humble Choice.

(#33736) Bencus88 válasza eddieke666 (#33734) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Külön érdemesebb megvenni, kuponnal.

TheNewDawn: köszi szépen

Ezt a season pass-t automatikusan beépiti a játékba?

[ Szerkesztve ]

(#33737) eddieke666 válasza Bencus88 (#33736) üzenetére


eddieke666
tag

Akkor ezek szerint elég az expansion pack-ot megvenni,abban benne van minden?

(#33738) Bencus88 válasza eddieke666 (#33737) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én úgy csináltam, külön megvettem az alapjátékot kuponnal, majd kuponnal a passt. De várd meg mÍg megerősÍtenek benne

(#33739) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Állítólag.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33740) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Csak kár hogy az epicben nincsenek arcievementsek, emiatt csak olyat veszek ami az uplayre kapcsolódik. pl AC, a mostani akcióból az AC Origins-en kívül érdemes még valami megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#33741) Mr.Csizmás válasza reelc (#33679) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem kell + kliensből, weboldalról is behúzható.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33742) Egon válasza csuvicsuva (#33739) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem semmi.
Mondjuk a Civ-ek nem sokat érnek a kiegek nélkül általában, úgyhogy majd azokon behozzák a veszteséget... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#33743) TheNewDawn válasza Egon (#33742) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem az ingyenes Civ 6 al egyidőben az összes DLC külön külön meg a Platinum Edition is akciós lesz, szóval simán az eddigi teljes verziót ( ami ugye tudjuk nem teljes mert jön a Frontier) összesen be lehet húzni max 15€ ért :)

(#33745) kwzatz válasza TheNewDawn (#33735) üzenetére


kwzatz
őstag

Dehogy RIP. Az Epic sem fog örökké ekkora veszteséggel árulni. Aztán jön majd az "Epic sem olyan már, mint régen" szöveg mindenhol. :D

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#33746) Czimby válasza Bencus88 (#33738) üzenetére


Czimby
addikt

Többször is használható a kupon? :Y

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#33747) tomazin válasza TheNewDawn (#33731) üzenetére


tomazin
veterán

kösz,h felhívtad a figyelmet a control dlc-re, nem is láttam

Czimby: ha veszel valamit, akkor kapsz kupont. tehat megveszel valamit kuponnal, akkor kapsz masikat.

[ Szerkesztve ]

(#33748) NyMRooD válasza Czimby (#33746) üzenetére


NyMRooD
őstag

Minden vásárlásért kapsz kupont, szóval lényegében igen.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#33749) sto1911 válasza SzabóTamàs90 (#33744) üzenetére


sto1911
veterán

RS launcherbol kerte az EPIC linkelest, vagy forditva, de a lenyeg, hogy magatol csinalta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.