Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) l.skywalker válasza ollie (#30443) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem kell én a Tiral időszakot Xbox360 kontrollerrel lenyomtam egy 10 éves laptopon :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30452) Anonymusxx válasza l.skywalker (#30451) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

A trial időszakhoz milyen adatok kellenek?

Mármint arra gondolok, hogy meg lehet csinálni többször is a trialt, nem hivatalosan persze, nem?

[ Szerkesztve ]

(#30453) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

GOGon HL
Guild 2 0.89€
Pirates of the European Seas 0.89€
Renaissance 0.89€

(#30454) bullseye


bullseye
addikt

Valaki elmagyarázná nekem az új Humble Monthly rendszert? Ma valahogy extra hülye vagyok, és nem igazán értem pontosan mi a tervük.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30455) MrTwister válasza bullseye (#30454) üzenetére


MrTwister
őstag

Itt éppen kivesézzük: [link]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#30456) Deer76


Deer76
aktív tag

Nem tudom ide való-e, de innen leszedhető a Dune 2000 64 bites rendszereken is működő verziója. (Nálam Win 10 alatt is megy). Az átvezetőket külön kell letölteni.
[link]

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#30457) Capricornus válasza MrTwister (#30455) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Rohadjak meg, ha értem, mi történik. :-(

Per aspera ad astra!

(#30458) Beniii06 válasza Capricornus (#30457) üzenetére


Beniii06
őstag

[link]

"Got any other secret weapons?"

(#30459) Crytek válasza Deer76 (#30456) üzenetére


Crytek
veterán

Máig álmodom egy Dune 2000 remasteredről acsikkal megspékelve :C

Next PC Upgrade: 2022

(#30460) Capricornus válasza Beniii06 (#30458) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Köszi. Érdekes.

Per aspera ad astra!

(#30461) FehérHolló válasza Capricornus (#30457) üzenetére


FehérHolló
veterán

Röviden: van még valamennyi (ismeretlen) időd, hogy előfizess 12 USD-ért a monthly-ra (classic). Ha nem fizetsz elő, vagy lemondod, többet nem fizethetsz elő rá. Ebben az esetben érvényes a többi deal, amiből a legdrágább (premium - 20 USD) is rosszabb feltételekkel jár, mint a monthly (classic). Cserében nem előfizetés, hanem vásárlás jelleggel működik.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#30462) rumkola válasza Capricornus (#30457) üzenetére


rumkola
veterán

Ez már nekem is sok, nem is érdekel innentől. :(((

(#30463) kwzatz válasza rumkola (#30462) üzenetére


kwzatz
őstag

De miért? A classic gyakorlatilag jobb lett (persze a játékoktól is függ, de mivel nem zsákbamacska lesz, így hulladékot nem pakolhatnak bele, ha el szeretnék adni), mivel 10 játék jár -szemben a korábbi sokszor 7-9-cel -, amit előre látsz.

A többi viszont egyértelműen rosszabb, szóval most kell meggondolni, mert utána már csak drágábban kapsz kevesebbet. A pause opció meg élni fog, szóval ugyanúgy kihagyhatja az ember azokat a hónapokat, amik nem érdeklik.

(#30464) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Srácok, Humble Monthly/Classic témára ott a bundli topik. Ott ki is beszéltük/megbeszélgetünk róla. Ugyanezeket a köröket már végigjártuk, érdemes átnézni, hogy ne ezt szemeteljük tele. :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#30465) duvi


duvi
nagyúr

Gamebilleten HL áron (28,95€) a BATTLETECH Season Pass.

(#30466) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, ha előfizetnék a humblebundle havira, de a COD WW2 nem mozgat annyira, a battletech viszont inkább, nem megoldható, hogy inkább azt a havi csomagot kapjam? Vagy az az októberrel el is úszott?

(#30467) DrTechnoid válasza Dreadloord (#30466) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Így van, az a hajó elment. Mindig az aktuális vehető meg.A hónap első péntekén pedig az lezárul, és kezdődik a következő havi.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#30468) Golden9 válasza Dreadloord (#30466) üzenetére


Golden9
addikt

:(

[ Szeretkezve ]

(#30469) Executioner válasza bobalazs (#30421) üzenetére


Executioner
tag

Crusader Kings II: The Old Gods DLC
This expansion for Crusader Kings II is FREE for limited time!

In order to get your DLC, you need to:
Visit official Crusader Kings website
Subscribe to the newsletter and log in
Now go to "Games" section on the site and press "Manage" button under Crusader Kings II: The Old Gods
You need to own Crusader Kings II game (available as Free to Play) on Steam to activate this DLC. Enjoy!

Exec

(#30470) cikasz válasza Deer76 (#30456) üzenetére


cikasz
őstag

Ez mekkora játék volt! Megcsinálhatnák mondjuk egy starcraft szintű grafikával! Instant buy lenne!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#30471) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Humble Store-on most 2 euró a 2013-mas Tomb Raider, aki előfizetett Monthly-ra annak még 0,15 lejön, vagyis ezt fogja látni:

Nevetségesen alacsony, jelképes aprópénz ezért a játékért.

Amúgy a teljes Tomb Raider franchise le van árazva Humble Store-on.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#30472) Dilikutya válasza huskydog17 (#30471) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tipikus ár egy 6 éves Square Enix játékért, azoknak mindig leesik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30473) cskamacska


cskamacska
addikt

Fanatical Star Deal tegnapról

Blitzkrieg: Complete Collection Bundle 5 euró még ma délután 5 óráig
benne:
Blitzkrieg 1 Anthology (BK1 + Burning Horizon + Rolling Thunder + Iron Division)
Blitzkrieg II Anthology (BKII + Fall of the Reich + Liberation)
Blitzkrieg 3 + Digital Deluxe Upgrade

Blitzkrieg 3-nak van demója a Steam főoldalán, ki lehet próbálni. Nem mondanám utóbbi idők legjobbjának, de akinek tetszett az új Sudden Strike 4, vagy valami "2004 közepének magyar RTS-e" féle dologra vágyik, az rápróbálhat, mert túl sok más alternatíva amúgy sincs.
Ami biztos hogy a pakk messze a legolcsóbb ami eddig volt(HHÁÁELL dik :P ), leszámítva egy BK3 Gamersgate.. elárazást?, meg régi BK 1-2 bundlikat.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30474) gejala


gejala
őstag

GMG mától USD-ben mér nálunk, nem GBP-ben. Azt mondják azért, hogy jobb árakat biztosítsanak a régiónak, de a mostani árfolyamokkal ez bőven rosszabb lett. Kár érte, kiváló ügynök volt. :O
De legalább volt egy 1,5 év jóság 350-360 GBP árfolyammal.

[ Szerkesztve ]

(#30475) Mr.Csizmás válasza gejala (#30474) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a gbp most ugrott fel 380+-ra, offtopic okokból.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30476) 2thletme2day válasza gejala (#30474) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ennek örömére a Red dead redemption 2 az előrendelhetőségének első napján kapott is 12%-os akciót így 52,79$-ért bezsákolható a standard változat. Azért a 20ezer Ft-os rockstar launcheres árhoz képest ez nagyon jó. Bár tudom, hogy az a special edition ami aztán upgradelhető ultimatere. Én tuti az alap verziót vásárolom majd mert javarészt skineket tartalmaz a másik két verzió.

[ Szerkesztve ]

(#30477) Predator2 válasza 2thletme2day (#30476) üzenetére


Predator2
addikt

Nem merem csak steam-es változatban megvenni. Jól teszem? Te hogy csinálod majd?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30478) CactuS válasza 2thletme2day (#30476) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legnagyobb verzió itt drágább, mint RSCn volt az biztos. (Én azt vettem, azt nézem )

Paredator2: RS-s cuccain át megy majd az authentikáció, kell az RS kliens, mint eddig, azt kikerülni nem lehet. Letöltésnél lesz preload, az se nagy gond. Ha mindenki egyszerre ráugrik, akkor nyilván lefeküdhet, de akkor a steames is meghal.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30479) arty


arty
veterán

Door Kickers Action Squad - 4.8 EUR - még 20 órán át!
[link]
histórikusan alacsony ár! ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#30480) kigyi_23 válasza CactuS (#30478) üzenetére


kigyi_23
addikt

A Steam-es GTA V-nél sem halt meg. RS verzió viszont eléggé beszakadt ahogy láttam az infókat. Én örültem hogy akkor Steam-re vettem.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#30481) CactuS válasza kigyi_23 (#30480) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ott is ugyanúgy volt, ahogy itt írtam (1000 feletti órám van benne, tapasztaltam párszor). Amikor még nagyon ment a GTA Online része, akkor a nagyobb patcheknél az RS kliens nehezen töltötte le magát a patchet is (de volt, hogy simán a játékot is), steam ezt jól megoldotta. De a bejelentkezés mindig is a Social Clubon keresztül ment, Steam verzió mellé is kell a Social club kliens. Ha az megdöglött, akkor mindegy volt, hogy melyik verzió.

Azóta már van új RSC kliens is (Rockstar Games Launcher) és legutóbb amikor próbáltam, akkor a UPC 500-as netének a határán töltöttem vele az MP3-at, ami azért nem rossz.

RDR2nél az Online ráadásul picit más, mert itt már nem úgy megy a P2P kapcsolódás, mint a GTAO esetén, mert a Social Clubb szerverek elé berakták az Akamai edge szervereit.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30482) Beniii06 válasza 2thletme2day (#30476) üzenetére


Beniii06
őstag

Én tuti az alap verziót vásárolom majd mert javarészt skineket tartalmaz a másik két verzió.
Ez azért elég nagy tévedés, a special igen is megéri, még azoknak is akiket csak a story érdekel.

Szerk.: [link]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#30485) Executioner válasza Beniii06 (#30482) üzenetére


Executioner
tag

Köszi hogy ezt leírtad. Ez így összességében nem ér +15 eurót. Elég lesz megvenni az alap változatot!
:R

Exec

(#30486) 2thletme2day válasza Beniii06 (#30482) üzenetére


2thletme2day
őstag

Az írásod alapján a drágább csomag javarészt olyan pluszt ad ami csak gyorsítja a játékot ami számomra nem éri meg a felárat az alapverzióval szemben. (~16000 vs 20000).

[ Szerkesztve ]

(#30487) vg válasza arty (#30479) üzenetére


vg
addikt

Köszi! Jó játék, olyan mint Not a Hero.

(#30495) Golden9


Golden9
addikt

Epic Games
Q.U.B.E. 2 -100% 24,99€ 0,00€ HL
Layers of Fear -100% 19,99€ 0,00€ HL

[ Szeretkezve ]

(#30496) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

wreckfest HL 14,24€

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30497) vg válasza Golden9 (#30495) üzenetére


vg
addikt

Köszi! Nélkületek mindig elfelejteném. :R

(#30498) warcat


warcat
veterán

Allyouplayen a Red Dead Redemption 2 Standard 43.99€ az ALLYOUCANPLAY kuponnal, Rockstar launcher kód

Elvileg hivatalos viszonteladók.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#30499) Beniii06 válasza warcat (#30498) üzenetére


Beniii06
őstag

Elég hamar "lement" az ára. A specialt, mennyiért adják, ha már téma volt a topikban? ;]

"Got any other secret weapons?"

(#30500) warcat válasza Beniii06 (#30499) üzenetére


warcat
veterán

Nem mondanám, hogy lement, jelenleg ez az ajánlat messze veri az összes többit.Elképzelhető, hogy mennyiséget gyűjtenek(x darab után a forgalmazó is kedvezményt szokott kapni), vagy be nem tervezett kedvezmény + kuponkód összhatás.
A Special edition-re nincs kedvezmény, de működik rá a kupon, így a vége 59.99€.

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.