Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) Golden9


Golden9
addikt

Assassin's Creed Odyssey - Fields of Elysium -100%-os HL Steamen.

[ Szeretkezve ]

(#29752) BullZeye válasza Golden9 (#29751) üzenetére


BullZeye
veterán

Hasonló jó áras AC Odyssey nincs? :)

(#29753) warcat válasza BullZeye (#29752) üzenetére


warcat
veterán

Még egy hetet kell kibírni és ingyen tolhatod az 1 hónapos Uplay+ próba keretében, ennél olcsóbb nincs

EA: It's in the crate!

(#29754) BullZeye válasza warcat (#29753) üzenetére


BullZeye
veterán

Inkább megvenném, az 1 hónap kevés, nincs annyi időm, hogy végigjátszam 1 hónap alatt.

(#29755) i2k válasza BullZeye (#29752) üzenetére


i2k
senior tag

Szídín nézd meg! De a GMG-n is leskelődhetsz (a Gold-ot érdemes).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#29756) i2k válasza BullZeye (#29754) üzenetére


i2k
senior tag

Én is ezért nem élek ezekkel a pesszekkel...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#29757) warcat válasza i2k (#29756) üzenetére


warcat
veterán

Alapvetően egyetértünk, de az Ultimate/Gold verzió ára fájdalmas lesz még most is, márpedig abban vannak a dlc-k és a megemelt szinthatár az árából kijön még vagy 2-3 hónap Usuck+

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#29758) Dilikutya válasza Golden9 (#29751) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sikerült valakinek hozzáadni meglévő Odyssey nélkül?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29759) Dreadloord válasza Dilikutya (#29758) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nekem nem engedte sajna:(

(#29760) TheNewDawn válasza BullZeye (#29754) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nagyon nem érdemes megvenni most az Odysseyt, csigalom és nyugavért javasolnék mindenkinek.
Mind az alap, mint a gold verzió ára január óta full változatlan, azóta kb 15526 oldalon volt 872335X zakcióban. és ugyanaz a kurva unalmas kedvezmény van mindannyiszor: 50% az alap és 60% a gold editionre.
99,9% hogy NAGYSÁGRENDEKKEL lejjebb fog ez menni most már pár hónapon belül, szerintem legkésőbb karácsonykor simán 25 euró alatt ( de lehet ez 20 is) zsákolható lesz a gold edition, az alap meg 15 -16ért. Mármint kuponnal valamelyik oldalon, vagy ubi pontokkal, de a lényeg hogy annyi lesz.

(#29761) De4d válasza TheNewDawn (#29760) üzenetére


De4d
őstag

Ezek az AC részek összefüggenek még? Vagy egyáltalán bármelyik bármelyikkel? :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#29762) maross válasza TheNewDawn (#29760) üzenetére


maross
veterán

32 euro a gold, ha valaki most akar jatszani vele total folosleges varni hogy karacsonykor NAGYSÁGRENDEKKEL lejjebb menjen, ertsd a századára-ezredére, azaz 25 eurora :). Mákkal valóban lehet -75% (-20% kupon) = 20eur...(vagy nem, hisz még az origins gold is drágább)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#29763) TheNewDawn válasza maross (#29762) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A legtöbb embernek általában van kisebb-nagyobb backlogja, szóval egyáltalán nem felesleges várni, persze van akinek tökmindegy hogy mondjuk 32 ért vagy 20 ért vihet egy játékot, de azoknak valószinűleg már régesrég megvan. Szóval már januárban lehetett vinni 32 ért a goldot, de ha eddig várt valaki, akkor miért vinné most ugyanannyiért ? Abszolút logikátlan.Nekem mindenképp megér 2-3 hónapot, hogy 32 helyett kb 20 ért tudjam vinni, főleg , hogy addig ugye 1 hónapig ingyen ki is próbálhatom :)
(Amugy Fanaticalon már lehetett vinni 30 ért is 1-2 hónapja)

(#29764) maross válasza TheNewDawn (#29763) üzenetére


maross
veterán

ertem en, de ennyi erovel megjeleneskor se venne senki, mert ugyis olcsobb lesz. a kulonbseg annyi, hogy megjelenes utan eros zuhanas varhato, most meg kezosszetetel es ujabb honapok 5-7 euroert. 150 ora jatek. orankent 10-15ft a jelenlegi elvezetekert a bizonytalan jovo ellenében. szoval aki ismetlem most szeretne jatszani vele, annyira nem kell marcangolnia magat, hiaba volt januarban is ennyi, most is jo deal. es persze penz az penz, akinek nem viszket a tenyere, annak mindig a hatradoles az optimalis megoldas. de sajna ketlem hogy felére/harmadára esne pikkpakk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#29765) TheNewDawn válasza maross (#29764) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Igazából ez csak saját vélemény volt, általában ( persze közel sem mindig sőt) jól szoktam megérezni játékárak esetében ( és hardvereknél is) hogy mikor éri meg kivárni, és mikor vásárolni.
Itt van ez a Gathering Storm ez sem régibb, mint az AC Odessey sőt, több ismerősöm is megvette 1-2 hónapja 20 euróért boldogan, mert ugye az HL ár volt, és hogy 50% nál úgysem fog lejebb menni mostanában.
Kivártam, és nemrég elvittem 9 ért. SOTR ugyanez, már 20 meg 18 ért olyan 1 hónapja sokan mondták hogy ez nagyon jó ár, és tegnap húzta be több ismerősöm is ajánlásomra Gamesplaneten 12 ért.

Persze simán lehet belőle év vége előtt Humble monthly is, de következő év elején az Odessey is esélyes.
Meg tényleg, ha valaki játszhat 1 hét múlva vele 1 hónapig ingyenesen, akkor legalább azt az 1 hónapot megvárnám a helyében.... De nyilván mindenki akkor és azt vesz és annyiért amit szeretne :)
Elnézést az offért mindenkitől.

[ Szerkesztve ]

(#29766) Segal válasza maross (#29764) üzenetére


Segal
veterán

de ez a fillérb*szó téma :DDD
Meg szerintem mindenkinek van több játéka amit jó esetben legalább elkezdett de még be sem fejezte. Most néztem én is pl a crew2-őt de aztán úgy voltam vele hogy hiába -75%-os lenne még bőven mivel játszani novemberben meg jön már doom eternal. Szóval mostanság én is 2x meggondolom vegyek e egyáltalán valamit mert elég sok játék csak megvan és jó lesz majd valamire :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#29767) csaba951 válasza Segal (#29766) üzenetére


csaba951
veterán

Na, The Crew 2-re aztán végképp nem éri meg már pénzt költeni! Ha valami, akkor ez várható ingyenesen a következő 1 évben. Első rész is sokaknak ingyen volt.

Az ezen megspórolt pénzt meg tegyétek Forza Hoizon 4-be! Bár ezt meg Xbox Game Pass-al lehet "jóárosítani". ;)

(#29768) Golden9


Golden9
addikt

HumbleBundle
Caffeine -100% HL
FRIDAY THE 13TH: THE GAME -80% 3,35€ HL

[ Szeretkezve ]

(#29769) ZsZso válasza Golden9 (#29768) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Köszi!

Caffeine -vel kapcsolatban pár észrevétel:
1. -100% HL -s beírásodnál mindig a fejem vakarom a "HL" -nél. Ha valami ingyen van, akkor az mindig a legolcsóbb ára is lesz, nem? :U Először azt hittem, hogy a "sose volt még ilyen olcsó" jelölés lesz, de ebben az esetben ez sem igaz, mert már volt ingyen. Tudom, menjek a francba a hülye kérdéseimmel - jogos! :D
2. Ehhez is jár a -10% -os Humble monthly kupon, szóval (fillérkufirc lvl100) olyan fiókkal, amin nem volt előfizetés még, $10.80 -ért tudsz giftelni monthly -t (mondjuk egy fő fióknak). ;] Persze hol van ez a $3 -os kedvezményhez képest, nemigaz?! :)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#29770) Egon válasza Golden9 (#29768) üzenetére


Egon
nagyúr

Caffeine a Steam-en is ingyenes (Humble letiltotta a profilomat, mert vissza mertem kérni egy tévesen elutalt (alapbeállításon, talán 20 dolcsin hagyott) bundle csomag árát, természetesen lemondva a csomagról - úgyhogy k*pják be, nálam leírták magukat, GMG-hez hasonlóan (ahol egyszercsak eltűntek az ingyenes játékok jelentős részben a profilomról) ignorálom őket).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29771) CactuS válasza Egon (#29770) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Paypalon keresztül refundoltál vagy velük beszéltél?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29772) Anonymus23


Anonymus23
veterán

:C

OMON Simulator
Tömegoszlató szimulátor :B

A műben szereplő összes szereplő fiktív."
:K

;) - The Power of the Light Side

(#29773) Golden9 válasza ZsZso (#29769) üzenetére


Golden9
addikt

"-100% HL -s beírásodnál mindig a fejem vakarom a "HL" -nél. Ha valami ingyen van, akkor az mindig a legolcsóbb ára is lesz, nem? Először azt hittem, hogy a "sose volt még ilyen olcsó" jelölés lesz, de ebben az esetben ez sem igaz, mert már volt ingyen."

Igaz, csak próbálok olyan kulcsszavakat írni a hozzászólásba, amik később segítenek használni a részletes keresőt.

[ Szeretkezve ]

(#29774) echterion válasza CactuS (#29771) üzenetére


echterion
nagyúr

Tuti paypal volt, mert arra szoktak így reagálni. Normál refund rendesen működik náluk.

**********

(#29775) Egon válasza CactuS (#29771) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem, bankkártyás direkt fizu volt, írtam nekik.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29776) echterion válasza Egon (#29775) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor az nagyon fura, mert ilyen miatt nem szoktak tiltani.

**********

(#29777) #65537792 válasza Egon (#29775) üzenetére


#65537792
törölt tag

Első eset volt?

(#29778) Egon válasza #65537792 (#29777) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen.
Mondjuk nem sok mindent rendeltem tőlük korábban sem, talán 4 bundli csomag volt összesen, abból is kétszer csak a Tier1, kétszer pedig Tier2, az átlag (5 dolcsi körüli) áron.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29780) solfilo


solfilo
veterán

Szisaztok!

Lenne egy noob kérdésem. A HL rövidítés mit takar? Ilyen bestbuy ár féle akar lenni? Úgy látom 2018-tól terjedt el a topicban a használata. :B

(#29781) Golden9: ezer köszönet, sosem jöttem volna rá magamtól, mindig a Half Life jutott eszembe :DDD :B

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#29781) Golden9 válasza solfilo (#29780) üzenetére


Golden9
addikt

Historical Low

[ Szeretkezve ]

(#29782) Golden9


Golden9
addikt

The Witcher 3: Wild Hunt -70% 8,99€
Három helyen egyszerre. GOG - Origin - Steam

De szeretném látni, ki hol veszi meg.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#29783) Dilikutya válasza solfilo (#29780) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elfelejtettünk magyarul. A históriás ló rövidítve, ami gémekről regél.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29784) solfilo válasza Golden9 (#29782) üzenetére


solfilo
veterán

Én Steamen. :)

(#29783) Dilikutya: :C :R

solfilo

(#29785) Out válasza Golden9 (#29782) üzenetére


Out
addikt

Még sehol, mert túl drága, de majd Steam-en :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#29786) Golden9 válasza Golden9 (#29782) üzenetére


Golden9
addikt

Elnéztem, :B csak Originen van.
The Witcher 3: Wild Hunt -70% 8,99€

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#29790) BullZeye


BullZeye
veterán

REGIO Játékhoz nincs valami kuponotok? :D

Na jó nem trollkodok, megyek best buy topicba :)

[ Szerkesztve ]

(#29791) Golden9 válasza BullZeye (#29790) üzenetére


Golden9
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.