Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) ayo


ayo
Topikgazda

Töröltem pár kommentet. Nem szoktam megemlíteni, hiszen folyamatosan szoktam törölni, de a héten többször volt arra példa, hogy teleoffolta itt mindenki a topikot, ami nem jó. Nem akciókkal kapcsolatban használjátok az erre kialakított OFF topikot.

Az akciókhoz visszakeresése érdekében pedig továbbra is támogatom a #akció jelzést. A topikban nincs kiemelésre lehetőség, de a #-re mindenki rá tud keresni, így egyszerűbb kikeresni a jó dealeket.

Köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#30902) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

#akció

Black Friday Sale van az Ubi Store-ban

Most először kapott a Starlink nagy akciót, fél éve jelent meg, szerintem tök jó space shooter, most -65%-ot kapott, az alapverzió 14 euró.
Ehhez ugye hozzájön, hogy 20%-ot még lehet csippenteni az akciós árból 100 uplay ponttal.

Nyilván ezek azoknak lehet lényeges, akik nem Uplay+ előfizetők.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#30903) Crytek válasza huskydog17 (#30902) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnálom a Breakpoint sikertelenségét... Wildlands ára issza meg a levét Sose lesz olcsó :W

Next PC Upgrade: 2022

(#30904) freelanced válasza TheNewDawn (#30896) üzenetére


freelanced
addikt

Ez melyik?

Én a MUVE-nél vettem egyet egyelőre nem kaptam levelet, hogy törölték volna vagy bármi ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#30905) TheNewDawn válasza freelanced (#30904) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A Muves sajnos.

(#30906) pingtest válasza freelanced (#30904) üzenetére


pingtest
tag

Nálam sincs még gond.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#30907) adrian360 válasza TheNewDawn (#30905) üzenetére


adrian360
őstag

én is vettem egy muves DR2-öt, nem jött még semmi levél hogy gond lenne, és most is beléptem a játékba, megy gond nélkül

(#30908) freelanced válasza TheNewDawn (#30905) üzenetére


freelanced
addikt

Nekem sincs gond eddig.

A pénzt visszaküldték már? Érdekes, fene érti, hogy van ez.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#30909) SyMbioTe válasza Lackki (#30885) üzenetére

Köszi, én délután megvettem még innen, meg is jött a kulcs, engedte aktiválni is.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#30910) MrTwister válasza TheNewDawn (#30905) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem is most jött levél a Muve-től:

Üdv !Tájékoztatunk, hogy HU********* számú rendelésed:

DiRT Rally 2.0 (PC) DIGITAL
mennyiség: 1 db.
állapot: Töltsd le most
Rendelési szám:HU********* Rendelési érték:1 655,00 HUF Fizetési mód:Masterpass törlésre került.
Amennyiben megrendelésedet előreutalással fizetted ki, az előzetesen levont összeget 7 munkanapon belül visszautaljuk arra a bankszámládra, amelyről a rendelést kifizetted.

Akkor ez ennyi volt, gondolom steam hamarosan tiltja és leveszi az accomról. Azért remélem ez további szankciókkal nem jár, tehát bant nem kapok érte ugye, mintha lopott kártyával vásárolnék nem úgy veszik vagy ilyesmi, tehát a kiadó meg fogja neki indokolni, hogy miért veszik le.
Egyébként a többiek hsz.-aiból kiindulva elég random a dolog, egyes rendeléseket visszamondanak másokat békén hagyják, ha ez ilyen szubjektív módon pofára megy akkor köszönöm de én sem veszek soha többet semmit a Muve.hu-n! Mert akkor vagy mindenkitől elveszem vagy senkitől nem? :((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#30911) pingtest válasza MrTwister (#30910) üzenetére


pingtest
tag

Akkor mindenkitől visszavonják. Most látom árát, 16000 az, lol. Írok is majd nekik azt hiszem.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#30912) TheNewDawn válasza freelanced (#30908) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ugyanazt a levelet kaptam, amit kolléga linkelt. Szóval azonnal visszavonták, a pénzt meg majd ( TALÁN) 7 nap múlva visszakapom :D

(#30913) MrTwister válasza pingtest (#30911) üzenetére


MrTwister
őstag

Inkább azt kívánnám, hogy mindenkinek maradjon meg, de tudom, hogy ez úgy sem teljesülhet. Kb. mennyi idő míg a steam intézkedik? Néhány nap vagy 1-2 hét? Addig játszok vele amennyit csak lehet! :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#30914) MrTwister válasza MrTwister (#30913) üzenetére


MrTwister
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy aki CDgalaxistól vette(egy ember innen), meg most SyMbioTe kolléga a Konzolok szervizétől vajon tőlük is elveszik vagy csak a Muve ilyen következetes? Hiszen az "elárazás" Ft-ra pontosan mindenhol ugyanannyi...

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#30915) Lackki válasza MrTwister (#30910) üzenetére


Lackki
senior tag

és a másik 2 cégtől kapott vki lemondást?
én muvetől sem kaptam

Privátot hamarabb észreveszem

(#30916) warcat válasza MrTwister (#30913) üzenetére


warcat
veterán

Nem jár az ilyenért bünti és 1-2 hét átfutás bőven szokott lenni, de persze lehet felgyorsultak a nagy konkurenciaharcban Epiccel ;]

Még ne temessétek a dolgot, gamesrepublicnak sem sikerült a Civ VI Goldokat bevonatnia.

EA: It's in the crate!

(#30917) s7evcsenko válasza warcat (#30916) üzenetére


s7evcsenko
addikt

az úgy még külön szép lenne, hogy visszautalják az árát, de a steam meg megtagadja a visszavonást. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#30918) twollah1976


twollah1976
őstag

Na ezt jo tudni, mert kb 10 perc vettem meg a Konzolszerviz vagy mi a tosz oldalon a Dirt 2.0-t.
Simple-lel fizettem ki, megjott a level, hogy a vasarlas ellenorzese utan megkapom a letoltokodot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30919) pingtest válasza Lackki (#30915) üzenetére


pingtest
tag

Lehet ma már nem foglalkoznak vele? Lejárt a munkaidő!

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#30920) guftabi96 válasza Lackki (#30915) üzenetére


guftabi96
addikt

Esetleg van olyan, aki érdeklődött valamelyik boltnál (engem kifejezetten a muve érdekelne, nekem onnan van a kulcsom), hogy mi a helyzet?

#KeepFightingMichael

(#30921) fatal` válasza pingtest (#30919) üzenetére


fatal`
titán

Valószínűleg automatikus, legalábbis a cdgalaxisnál ez egy teljesen automata folyamat.

Nekem amúgy nem jött semmi tőlük azóta se.

(#30922) eami válasza MrTwister (#30910) üzenetére


eami
addikt

én nem találtam olyat a felhasználási feltételekben ami engedné ezt nekik, sőt... megerősíti hogy a szerződés létrejött ha ment a pénz. átsiklottam valamin esetleg?

(#30925) Jinxb1rd válasza eami (#30922) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ha velem csinálják ezt, tuti megérdeklődöm valahol a vásárlóvédőknél. Szerintem nem csinálhatják. Kifizettem és rögtön fel is használtam.

Btw, ti hogyan fizettétek ki? Mert kártyával kártyaadatmentés nélkül, lehet ez számít valamit...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#30926) FunPro válasza eami (#30922) üzenetére


FunPro
senior tag

"A MUVE nem vállal felelősséget az Áruház működésében bekövetkező zavarokért, beleértve a következők által okozott kimaradásokat vagy hibákat: vis maior, az Áruház rendszeres karbantartásával kapcsolatos tervezett tevékenységek, szerverhibák, harmadik felek jogosulatlan tevékenységei, külső szolgáltatók hibája, a Felhasználó hibája. A MUVE minden tőle telhetőt megtesz az Áruház megfelelő működésének biztosítása érdekében."

Jelen esetben ez egy nehéz kérdés.
Mivel nem egy oldalon volt elárazva (ráadásul mint tudjuk, több oldalon UGYANAZ a hibás ár szerepelt), feltételezhetően a nagyker (vagy minek mondjam) árazott el valamit. Így a hibáért a kisker valószínüleg nem vonható felelősségre, mert a hiba nem az ő rendszerükben volt.

Persze, lehet panasszal élni (több fele is), az a szabályzatukban fel is van tüntetve. Mondjuk akinek megéri heteket/hónapokat rááldozni erre a dologra, hát...

Amúgy nem vagyok jogász, sem holmi szeretetszolgálat, de jelen esetben én a MUVE mellett állok. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#30927) fatal` válasza Jinxb1rd (#30925) üzenetére


fatal`
titán

Én a CDG-n regisztráció nélkül fizettem. És soha nem mentek kártyaadatokat sehol.

(#30926) FunPro: Szerintem azért is nehéz kérdés ez, mert egy fizikai boltban, ha elárazzák a terméket, kötelesek annyiért odaadni. Bár ott egyértelműen a kisker hibázik. Itt jó kérdés, hogy mi történt.

Mindenesetre, ha törlik a rendelést, akkor törölték. :) Akkor majd később megveszem leárazva, valószínűleg drágábban.

[ Szerkesztve ]

(#30928) Lackki


Lackki
senior tag

ahhoz képest hogy megy a törlésre a fenyegetés még mindig kapható másik cégnél

Privátot hamarabb észreveszem

(#30929) reelc válasza reelc (#30849) üzenetére


reelc
veterán

#Akció
Most láttam, hogy a Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Complete Collectionben ami új kiadás, eddig ilyen nem volt és -60% 32 EUR - a Martyr alapjátékon és a rengeteg DLC-n kívül benne van a Prophecy standalone kieg is!

(#30930) fatal` válasza Lackki (#30928) üzenetére


fatal`
titán

Egyébként ez a kulcsletiltás a steamen egy egyébként legális vételnél még azért is lenne furcsa, mert mi van, ha közben vesznek hozzá DLC-t, akkor azokkal mi lesz?

(#30931) SyMbioTe válasza MrTwister (#30914) üzenetére

Én is kíváncsi leszek.
Egyelőre nem jött mail, sehonnan.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#30932) ayo válasza SyMbioTe (#30931) üzenetére


ayo
Topikgazda

Ezt a témát az OFF topikban folytassátok kérlek, köszi.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#30933) SyMbioTe válasza ayo (#30932) üzenetére

:R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#30934) MrTwister válasza eami (#30922) üzenetére


MrTwister
őstag

Átolvastam, ilyen kitételt én sem találtam. Sebaj ha nem kell nekik a pénzem akkor úgysem kell, ezt nem lehet erőltetni. :D Na most már én is befejezem a témát mert kikapunk, az OFF topicban válaszolok legközelebb ha lesz mire. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#30935) maross


maross
veterán

Nem tudom mennyire common knowledge: egy saját, 100 pontért szermányolt 20%-os uplay kuponomat elfogadott após uplay acca, boldog division2 gold tulajdonos. Indulhat a kunyizás :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30936) warcat


warcat
veterán

Gyorsasági hő szükséges 17890 14080 kuponnal!

;] :)) ;]

Jó-jó, régi, de én csak most néztem fel redditre.

EA: It's in the crate!

(#30937) Beniii06 válasza warcat (#30936) üzenetére


Beniii06
őstag

Én inkább a "Kültéri világok"-ra voksolok.. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#30938) kalozhun100 válasza warcat (#30936) üzenetére


kalozhun100
őstag

Nekem 11990-et ír alapból.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#30939) warcat válasza kalozhun100 (#30938) üzenetére


warcat
veterán

Mert reggel 9-től felkerült rá az új akciós ár ami holnap az alzás Black Friday alatt lesz elérhető. (van visszaszámlálás is annak aki lecsapna rá)

Nyilván a lényeg a gépi fordítós cím volt, a kuponozás meg csak ürügy :)

EA: It's in the crate!

(#30940) warcat


warcat
veterán

Might & Magic®: Heroes® VII - Full Pack 3.44€ Uplay kulcs

EA: It's in the crate!

(#30941) #65537792 válasza warcat (#30940) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem, tudom aktiválni. Rányomok a gamergate-en az avitvate contentre. Felugrik egy ablak, hogy biztos akarod bla bla és semmi.

(#30942) #65537792 válasza #65537792 (#30941) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nagy nehezen sikerült. Spammeltem az ativate gombot. És egyszer csak ki írta, hogy activated. :R

(#30943) warcat


warcat
veterán

Egyébként Uplayen Black Friday van, 50€ kosárérték felett automatikusan kapsz további 10€ kedvezményt fizetéskor.

Így az Anno 1800 Gold 46.99€ lenne, kalandozó kedvűek rápróbálhatnak, hogy működik -e a 20%os kupon (Uplay pontok beváltásáért).

Ott is kapható a feljebb található Heroes VII Full pack 4.5€-ért ezért vélhetően nem elárazás.

EA: It's in the crate!

(#30944) Egon válasza warcat (#30940) üzenetére


Egon
nagyúr

Erősen elgondolkodtató ár, de pár kritika annyira lehúzta, hogy egyelőre nem merem megvenni még ennyiért sem...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#30945) Chosen


Chosen
addikt

#akció

Holnap reggel 9-től:

Red Dead Redemption 2 PS4 - 9980 Ft Alza (mellécsapva valamit kieg kuponnal ~8500 lesz a vége)

(Ha elfér itt PS4 játék is)

[ Szerkesztve ]

(#30946) cskamacska válasza Chosen (#30945) üzenetére


cskamacska
addikt

El, sőt, szerintem Black Friday alkalmából mindenféle játékos kontroller és periféria is, mert év közben nem szokott semmi épkézláb leárazás lenni. :(

más

Yuplay.ru oldalán van megint pár jobb vétel a kisebb címek közül.

Conarium 108 putyin
Battlezone: Combat Commander 130 putyin (Battlezone 98 korlátos!)
The Banner Saga 150 putyin
The Banner Saga 2 150 putyin
Medieval Engineers 300 putyin
Gal*Gun 2 412 putyin
Killing Floor 2 450 putyin (Deluxe Edition 600 putyin)

illetve sokan mások. Tipikusan feles a legjobb Steam árakhoz képest, GalGun2 pedig a harmada.

És a szokásos: ruszki kereskedő ruszki kulcsokkal, mindenki csak saját felelősségére, de főleg, mindig ellenőrizzétek SteamDB-n a kiírt AppID-t hogy nem korlátos-e!

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30947) s7evcsenko válasza Egon (#30944) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem nagyon tetszett, beletoltam vagy 100 órát.
A végére már untam kicsit, de addig egész jól elvoltam vele. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#30948) Vertigo18 válasza s7evcsenko (#30947) üzenetére


Vertigo18
addikt

Főleg ennyiért... Ez azért már alig több, mint egy ezredes...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#30949) ayo


ayo
Topikgazda

Az Epic-en ingyenes a Bad North!

Nekem nagy kedvencem és mindenkinek csak ajánlani tudom, ha kicsit is szeretitek a tower defense témát. Rövid ajánlómat itt olvashatjátok.

http://jateknaplo.blog.hu

(#30950) reelc


reelc
veterán

#Akció
Akciósak a Grim Dawn címek! Humble Store, vagyis havi előfizusoknak még jön le belőle!
Grim Dawn -80%, 4,99 EUR - HL.
Ashes of Malmouth Expansion -40%, 10,79 EUR - HL
Forgotten Gods Expansion -30%, 10,11 EUR - HL
Grim Dawn - Crucible Mode -30%, 4,54 EUR
Steam Loyalist Items Pack -15% 7,64 EUR kozmetikai csomag, ha valaki akarja a devet támogatni.

Izometrikus ARPG-t kedvelőknek tudom ajánlani az alapjátékot elsőre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.