Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) Golden9 válasza kwzatz (#21200) üzenetére


Golden9
addikt

"Tomb Raider 2013 GOTY 4.49€ ~ 1.400 Ft"

Köszi az ár infót :R . Ezek szerint a mostani ITAD adatlapja tévesen ír 7,49€-s HL árat

TOMB RAIDER GOTY EDITION -75% €29.99 €7,49 HumbleBundle

[ Szeretkezve ]

(#30252) Golden9


Golden9
addikt

Men of War™: Collector’s Pack -82% 26.99£ 4.99£ HL GamesPlanet UK

[ Szeretkezve ]

(#30253) Anonymusxx válasza Golden9 (#30252) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Engem érdekelne, de mintha olvastam volna, hogy ezek megvannak egy újabb kiadásban, jobb grafikával, vagy rosszul emlékszem?

(#30254) Anonymusxx válasza Anonymusxx (#30253) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Elég rosszakat írtak a remasteredről, szóval maradok az eredetinél, megveszem a belinkelt verziót.

(#30255) cskamacska válasza Anonymusxx (#30253) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem emlékszel rosszul, 4 napja 33 hozzászólással feljebb írtam róla pont itt.

Hogy tisztázzuk: nem éri meg a Men of War: Collectors Pack az árát!
Az eredeti MoW az Assault Squad 2 önálló Origins DLCformájában lett újra kiadva, a Red Tide modként elérhető és javítva lett(azaz nincsenek benne a régi script bugok, legfeljebb újak :DDD ), a Vietnam modként elérhető, javítva és bővítve lett, ill a Condemned Heroes is modként elérhető. Az Assault Squad 1 teljes tartalma elérhető a második részben.

A régiek előnye:
- +5 sor a könyvtárban
-indulnak DX9 WinXP alatt(csak a Steam nem :P ), AS2-ben a DX11 miatt Vista lett a minimum
-van pár nagyon régi mod ami csak MoW és MoWAS 1 alatt működik

A régiek hátránya:
-nincs multi, egyáltalán(Gamespy 2014-ben kimúlt), AS2 teljes Steam támogatással rendelkezik(pl automatikus mod betöltés multi lobbiba csatlakozáskor)
-rosszabb grafika, AS2 DX11-es renderelőt használ több effekttel
-több processzor mag gyengébb kihasználása
-modderek a kiegészítőkön sok hibát javítottak, Vietnámnak egész szép egység arzenálja van multiban
-2014 után minden modot AS2-höz készítettek
-minden szebb és jobb az újban :D

Origins egyes MoW bugokat tényleg áthozott, de komoly baja nincsen.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30256) Golden9


Golden9
addikt

Pocket gunner -100% 7,99$ 0,00$ HL Microsoft Store

[ Szeretkezve ]

(#30257) Zolás válasza Golden9 (#30256) üzenetére


Zolás
addikt

Ki akartam próbálni, de nem veszi a wasd irányítást, így nem tudod átlépni a tutorialt, így nincs menü sem, hogy bármit beállíts. Szóval pont ennyit ér.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30258) Anonymusxx válasza cskamacska (#30255) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Engem ez az értékelés lebeszélt az újabb verzióról:

https://steamcommunity.com/id/RealSpeedWolf/recommended/274440

De akkor majd végigviszem mind a két verziót egymás után, csak azért is :))

(#30259) reelc válasza Anonymusxx (#30258) üzenetére


reelc
veterán

Fogalmam sincs mennyire van igaza, de 1,1 óra játékidővel nem sok mindent tapasztalhatott meg.
Ha nézek értékelést, szoktam nézni a játékidőt is.

(#30260) Anonymusxx válasza reelc (#30259) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Már mindegy, azt el is felejtettem nézni, de az nem hogy vagy 21 embernek tetszett az értékelése.

[ Szerkesztve ]

(#30261) cskamacska válasza reelc (#30259) üzenetére


cskamacska
addikt

SpeedWolf egy régi MoW modder veterán, aki különböző okok miatt soha nem szerette meg az Assault Squad 2-t, adott is rá egy kövér nem ajánlottat. Mindeközben a Battle of Empires, ami szó szerint egy fizetős MoW 2009 mod működő multival, azt pedig ajánlotta.

Pedig elég egyszerű a GEM motoros játékok helyzete: a régi játékok(Soldiers Heroes of World War IIE, Faces of WarE, Men of WarE, Red TideE, VietnamE, Condemned HeroesE, Assault Squad 1E) öregek mint az országút, a MoWAS2E az pont jó mindenben a kisebb bugjaival és korlátaival együtt, az újabbak(Call to ArmsE, Battle of EmpiresE, Cold WarE) meg borzasztóak.
Call to Arms még csak-csak, azt valaki szereti, de véleményes. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30262) cskamacska válasza cskamacska (#30261) üzenetére


cskamacska
addikt

PH meg monnyon le, mert folyton összeakad az IsThereAnyDeal Everywhere Chrome pluginnal, és vidám E betüket nyom minden Steam linkre. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30263) arty


arty
veterán

Door Kickers Assault Squad (ps4 es switch, FIZIKAI kiadás)

[link]

18:00-tol megy az előrendelés, utolsó adag.

25 eur + 5 v. 7 eur posta, novemberi szállítással

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#30264) reelc


reelc
veterán

A Grim Dawn címek akciósak a Steamen.

Grim Dawn -75%, 6,24 EUR
Grim Dawn - Ashes of Malmouth Expansion -30%, 12,59 EUR - HL, igaz volt már ennyiért, de attól még az.
Grim Dawn - Forgotten Gods Expansion -20%, 12 EUR
Grim Dawn - Crucible Mode DLC -30%, 4,54 EUR. - Ez az alapjátékhoz is vásárolható, aréna mód.

Az alábbi kettő kozmetikai csomag, ha valaki a játékvásárláson felül szeretné támogatni őket:
Grim Dawn - Steam Loyalist Items Pack -20% 7,19 EUR
Grim Dawn - Steam Loyalist Items Pack 2 -20% 6,39 EUR

[ Szerkesztve ]

(#30265) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Heroes of Might and Magic 3 - HD Edition - 3,74€ (Steam)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30266) Dilikutya válasza l.skywalker (#30265) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt szerintem nem is adják már drágábban. :)
Kár, hogy a kiegészítők nincsenek benne, azok a játékmenethez is adtak hasznos újdonságokat. Pontosan nem tudom miket, én már mindig a teljessel játszottam régen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30267) l.skywalker válasza Dilikutya (#30266) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Én még mindig nem szántam rá magam ennek a megvételére - félek, hogy nem tetszene. Majd ha 1€ alatt lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30268) atee_13 válasza l.skywalker (#30267) üzenetére


atee_13
őstag

Nem tudom olyan verziót dobnak e ki megvehetősben, de ez a complete és ramdom map-os verzióval a megunhatatlan.

Vettem nemrégiben egy Dell G5 öt, hogy majd kipróbálok újabb játékokat. Erre 3 játék került rá 1 év alatt. Heroes 3, AOE 2 és a Commandos amiket kb a mobilom is vinne :DD

Úgyhogy már nagyon várom a AOE újjításokat :DD

(#30269) Dilikutya válasza atee_13 (#30268) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van belőle Complete kiadás, Steam-en, GOG-on is kapható, csak abban kisebb felbontásúak az egységek textúrái.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30270) cskamacska válasza atee_13 (#30268) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert kend öregecskedő korára megrekedt a millénium évében. :P

Pedig épp akadtak formabontó jobb RTS-RTT-k azóta is bőven: Etherium, Ancient Space, Battlefleet Gothic: Armada II, Wargame Red Dragon, R.U.S.E., There Came an Echo meg még sok tucat amit kihagytam. :D

Ancient Space épp most zakciós Steamen 5 euróért jövő hétfőig
RUSE még elérhető Amazonon 10 dollárért, ha itt elfogy, lőttek a legális beszerzésnek :(

De ha a "megszokottabb" játékokat nézem
Fanatical - Sudden Strike Triology 3,77€ SS1 (SS Forever kiegészítővel és az eredeti plusz lemez küldetéseivel) + SS2 (+ Total Victory map pack) + SS Resource War + SS3 + Last Stand önálló kiegészítő(SS3,5)
Humble - Sudden Strike 4 6€ de 4,8€ ha van Monthly/Scambli előfizetés
SS4 lényegesebben újabb(csak 2 éves) és egy fokkal könnyebben emészthető mint a régi részek

Fanatical Strategy Pick and Mix 5 játék 2.19€ 10 játék 4.15€
ebben lévő Soldiers: Heroes of World War II echte Commandos klón, kizárólag kommandós pályákkal, csak 2D háttér helyett teljes 3D-ben teljes rombolhatósággal, sok járművel, fizika / ballisztika modellezéssel, no meg persze az izometrikus-TPS Direct Control irányítással.
Ebből nőtt ki a folytatás Faces of War, és a Men of War, meg a többi fentebb tárgyalt játék, melyekben igen sok Commandos féle sunyítós küldetés is megtalálható a nagyobb harcok mellett.
Sima MoW ebben a csomagban nincs, de egy Soldiers + Faces of War + Red Tide + Vietnam(Fanatical kód Special Edition-t ad) + Condemned Heroes pont befér egy 2 eurós pakkba. :K

Esetleg egy Stalingrad helyettesítheti a Condemned Heroes-t(ami az egyik leggyengébb MoW játék a most megjelent Cold War után), ez egy baromi nehéz önálló Blitzkrieg 1 kiegészítő, és egész jól visszaadja a harc elkeseredettségét.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30271) atee_13 válasza cskamacska (#30270) üzenetére


atee_13
őstag

Húú jó sok ajánlás :) Apránként majd megnézegetem őket, hátha lesz belőle valami ami megtetszik.

(#30272) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Green Man Gaming-en van néhány brutális akció, főleg a Square Enix játékok igen kiemelkedőek, néhány példa (VIP árakat tüntetek fel, mert nekem azt írja):

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration -> -87% (5,16 font)
Deus Ex: Mankind Divided Digital Deluxe Edition > -87% (3,87 font)
Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition -> -72% (19,3 font)

Sőt, a teljes Tomb Raider és Deus Ex franchise le van náluk most árazva.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#30273) TheNewDawn válasza huskydog17 (#30272) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Shadow of the Tomb Raider benne lesz év végéig Humble Monthyba, book it :)

(#30274) csaba951


csaba951
veterán

Azoknak, akik meg akarják vásárolni a játékokat, nem csak az ilyen - game pass-okban havonta kibérelni.

Forza Horizon 3 Platinum Plus Expansions Bundle;-75%;10600 Ft
Xbox One-ra és PC-re is jó (egyszerre nyilván csak az egyikre)
Tavaly nyáron lehetett utoljára megvásárolni ezt a csomagot, utána levették a polcokról, most újra kapható. A játék összes dlc-je benne van. A heti/havi online Forzathon kihívások már befejeződtek. Az egyéb online/single részek viszont mennek.

Forza Horizon 4 Ultimate kiadás;-50%;14200 Ft
Xbox One-ra és PC-re is jó (egyszerre nyilván csak az egyikre)
A játék összes dlc-je benne van.Kivéve a Kincses térkép ami egyfajta cheat. Ráadásul most a heti Forzathon-ban (kb. csütörtök 16:30-ig) elérhető a játék leggyorsabb kocsija a Ferrari 599XX Evolution. Ez azért nagy szám, mert a kereskedőnél nem vásárolható meg. Aukciós házban elvileg elérhető horror mennyiségű játékbeli pénzért, csak éppen nem nagyon van eladó. Az online részben való játékhoz egy bizonyos játékbeli haladás szükséges, kezdőknek nem érhető el rögtön.

(#30275) i2k válasza TheNewDawn (#30273) üzenetére


i2k
senior tag

Nem kell hozzá jósgömb.
Épeszű játékos tudja, hogy minden játék egyszer bundliban végzi.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#30276) TheNewDawn válasza i2k (#30275) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Előbb- utóbb persze, de én idénre tippelem, amiben persze lehet nem lesz igazam. Meg mondjuk azért van pár korszakos game, ( witcher 3 pl de lehetne még azért példákat hozni) ami több mint 4 éves, de tudtommal még nem volt bundliban.
De mondjuk a Shadow nem ilyen, ott tényleg csak az a kérdés hogy már idén, vagy csak jövő év első felében lesz HM.

[ Szerkesztve ]

(#30277) reelc válasza TheNewDawn (#30276) üzenetére


reelc
veterán

Nem kell "korszakos game"-re gondolni, elég azt tudni, hogy Cryteknek mi kellene, na ahogy többször is írta, azokat nem bundlizzák. :)

[ Szerkesztve ]

(#30278) Dilikutya válasza i2k (#30275) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kivéve persze a tetemes számú szabályerősítő kivételt, amikből azért több van. Legalábbis a minőségiekből. A sok indie szemét persze hogy ott végzi, nem is ér többet. Van, ami ott is kezdi. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30279) kwzatz válasza Dilikutya (#30278) üzenetére


kwzatz
őstag

"A sok indie szemét persze hogy ott végzi, nem is ér többet." Van egy része, ami többet ér, mint az A-AAA játékok 99%-a és szerencsére ezekből is bekerül elég sok a különböző bundle-ökbe.

(#30280) -conrad- válasza kwzatz (#30279) üzenetére


-conrad-
addikt

Sokan csak az indie őrületet meglovagolva pixelesítenek valami szemetet, de nagyon ritkán láttam eredeti tartalmat.

(#30281) kwzatz válasza -conrad- (#30280) üzenetére


kwzatz
őstag

A "pixelesítés" egy része csak az indie-knek.
Amivel játszottam és tetszett:
Hollow Knight, Super Meat Boy, Hotline Miami, Bastion, Oxenfree, Braid, SOMA, The Swapper, The Stanley Parable, Guacamelee, Infested Planet, Wizard of Legend, Hue, The Darkside Detective, The Sexy Brutale, Gunpoint, The Silent Age, To the Moon, Technobabylon
Ami kevésbé, de sokan imádják:
HyperLight Drifter, Stardew Valley, Owlboy, Spelunky
Amivel még nem, de rengetegen szeretik, sikeres:
Cuphead, Dead Cells, Celeste, Limbo, Inside, Into the Breach, Minecraft, Paper's Please, FTL, Darkest Dungeon, Frostpunk, Don't Starve, Subnautica, Fez, Undertale, Kerbal Space Program, Wadjet Eye játékai
És még az a néhány száz, amit kifelejtettem, amivel még nem játszottam, illetve amit nem ismerek. :D

Szarásig vannak eredeti tartalommal, ötletekkel, kreativitással, amit a nagy kiadóktól nem látsz, csak szét kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#30282) Segal válasza kwzatz (#30281) üzenetére


Segal
veterán

Ajanlom meg a "one finger death punch" nevu jatekot. Foleg a masodik reszet de kezdesnek az elso is tokeletes. :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#30283) pingtest válasza csaba951 (#30274) üzenetére


pingtest
tag

Na igen. Ha menne 7-esen is, már meg is vettem volna. :(

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#30284) Mr.Csizmás válasza pingtest (#30283) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak 3,5 éves cikk, frissebb nincs.

(#30285) FehérHolló :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30285) FehérHolló válasza Mr.Csizmás (#30284) üzenetére


FehérHolló
veterán

de van, két hónappal :P

Skynet is real. It's called Google.

(#30286) eddieke666


eddieke666
tag

Valaki tudna nekem uplay+ előfizetés lemondásával kapcsoltban segíteni?
Le szeretném mondani,de nem tudom hogyan kell.
Köszönöm.

(#30287) huskydog17 válasza eddieke666 (#30286) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

[link]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#30288) eddieke666 válasza huskydog17 (#30287) üzenetére


eddieke666
tag

:R

(#30289) Golden9


Golden9
addikt

Minit -100% 0.00€ Epic Games.

[ Szeretkezve ]

(#30290) TheNewDawn válasza Golden9 (#30289) üzenetére


TheNewDawn
addikt

És jövő héten a SURVIVING MARS fog érkezni. Szemét EPIC, most már aztán TÉNYLEG nagyon szégyelljék magukat.

(#30291) Louro válasza TheNewDawn (#30290) üzenetére


Louro
őstag

Bár gondolom az alap és nem a First Colony.

Mess with the best / Die like the rest

(#30292) FunPro válasza TheNewDawn (#30290) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából tényleg genyák, mert a mult hónap akkor ezek szerint mindenki paliravételéről szlólt.

Mármint ilyen olcsó a játék, olyan bundliban van benne...

Mondjuk jelen esetben a paradox a köcsög, de na. ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#30293) kwzatz válasza FunPro (#30292) üzenetére


kwzatz
őstag

Mostanában elég gyakori, hogy ami Humble Monthly-ba kerül, annak egy része 2-3 hónapon belül ingyenes az Epic Store-ban.

(#30295) echterion válasza eddieke666 (#30286) üzenetére


echterion
nagyúr

Bakker, én nem mondtam le, és azt írja, hogy aktív az előfizum, holott volt kb. egy euro a kártyámon. A progi szerint el is tudnám indítani az Odyssey-t. Ilyenkor mi van? Nem akarom, hogy ha később rakok rá a kártyára pénzt, ezek lehúzzák, mondván, hogy tartozom.

**********

(#30296) Dilikutya válasza reelc (#30294) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha jól látom, widescreen támogatás nincs. Más felújításra nem lenne szüksége, ez a grafika nem igényli. A remake képein hülyén is néznek ki a fények emiatt a rajzolt grafikán.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30297) eddieke666 válasza echterion (#30295) üzenetére


eddieke666
tag

Mintha azt olvastam volna,hogy most valakik ingyen kapnak egy hónapot.Én azért mondtam le,mert nem használom ki,akkor meg ne fizessek feleslegesen havonta. Tőlem levonta a havidíjat,onnan jutott eszembe hogy le kellene mondani.

(#30298) echterion válasza eddieke666 (#30297) üzenetére


echterion
nagyúr

Írtam ticket-et, kíváncsi leszek a válaszukra. Lemondtam az előfizut, de hagyta nov. 1-ig az érvényességet. Érdekes. Csak azt nem akarom, hogy legyen felém követelésük, mert nem fizettem be, közben meg használtam.

[ Szerkesztve ]

**********

(#30299) reelc válasza Dilikutya (#30296) üzenetére


reelc
veterán

Rákerestem, pl. ezt találtam. Ini-s megoldással.
Régen adták a Gamestarhoz, talán valahol megvan még a lemez, bár nem vagyok biztos benne.
Itt is vannak infók.
Szerettem a képregényt, kár hogy csak pár számot élt meg itthon.

[ Szerkesztve ]

(#30300) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.