- Okos Otthon kezdőknek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- MasterDeeJay: H110-es lapban 10.gen Comet Lake működhet?
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
HaaS
addikt
válasz
trigorin
#257
üzenetére
Borzasztó hosszú ám egy játék
! A leghosszabb, amit játszottam, az 8-9 órás volt, de ott is a felfedezésé volt a fő szerep. Tanulom még mindig...
Először bepróbálkoztam normál small mapen, de visszavettem az arcomból, és végül easy small 4 balanced lett a vége, itt tanultam az alapokat. Aztán mikor már dungeonöztem is, az már normal small 4 balanced volt, ezzel sokáig játszottam, de kicsit zsúfolt.
Manapság már csak normal medium 6 balanced a beállítás, itt már vannak érdekes dolgok, több helyre kell figyelni. Ja és mentés nincs, ironman nyomom, és csak végső esetben indítok háborút, figyelem az AI-t. Néha elkövetek egy-egy eget rengető baklövést, de inkább mindig csak rájövök valami újra, és kezdődik minden előlről
.Az AI rendben van.
Tacticalban van ugye ez a fő vonal, ami megkönnyíti a harcot, hogy nemigen lép el, ha áll az egysége mellett egy saját. Egyébiránt jó, bár a mágiát furán használja néha. Akár a MoM, de neeem olyan durván
!
Strategic mapen is érdekes a helyzet. Lehet, hogy csak én nem értem, de néha fura dolgokat csinál. Nem hülyeséget, csak meglep vele.Képes viszont meglepetésekre. Volt, hogy elálltam a pioneerje utját, míg az enyém odaér, hogy én tegyem le a várost... két körön át nézett, de mivel nem ért el oda, fogta magát, és helyben csinált egy outpostot, tönkrevágva a városhelyemet, és lenyúlt egy vagy két resource-t.
De az egész valahogy AI függő... tökmásképp viselkedik mostanában például, nem tudom miért... lehet, hogy nézi, hogy milyen erős a hadseregem, vagy mennyire tisztel, vagy mennyire nem akar összeveszni velem.. passz... egy biztos, az AI úgy működik, ahogy a leírásban szerepel, és ez imponáló.Az ostromoknál meg fel kell kötni a gatyát. Na meg fel kell készülni arra, hogy lesz meló a várossal... az unrest rendszer tökéletes itt is.
szerk: ki az a Frogboy
?
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Nintendo Switch OLED 64GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Gamer PC i5-8400 RTX3060 12GB 16GB RAM Windows 11 Pro
- Samsung Galaxy Tab S9 FE 256GB, Wi-Fi, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A05 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 2 TB-os Kingston NV3 M.2 SSD - 6000 MB/s olvasás
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3971, 94% Akkumulátor
- Eladó Apple iPhone SE 2020 64GB / 12 hó jótállás
- iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4431
- Bomba ár! Lenovo X13 Yoga G1 - i5-10G I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
! A leghosszabb, amit játszottam, az 8-9 órás volt, de ott is a felfedezésé volt a fő szerep. Tanulom még mindig...
.
!
