Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2977) ecaddsell válasza DonThomasino (#2975) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

Nekem a legolcsóbb (mostmár az sem olcsó) Milwaukee van a típusa M12 BPD, utána vannak számok is, de az az akkuk számát/típusát jelzi (szóval nem annyira lényeges).
Azt tudni kell, hogy van szénkefe nélküli változat (brushless, ez elvileg tovább bírja a használatot) ill. van az M18-as rendszer is, de nekem nem ipari szintű használatra kell, szóval megvagyok a szénkefés M12 változattal is.

Azóta már lett másik M12-es Milwaukee gépem is (nem csavarozás témában) és az akkuk kompatibilitása miatt utólag látom. hogy nagyon jól döntöttem az M12-es rendszerrel, de az egy hosszabb lélegzetvételű irás lenne (amire most nincs időm) és nem lőném le a poént előre.

Az, hogy a Makita mit tud fogalmam sincs, neked kell utána nézni, te tudod a saját igényeid.
Nekem fontos volt, hogy 1 gépben meglegyen ütvecsavarozás, racsnins csavarozás és fúrás lehetősége is, nem akkus gép szóba sem jöhetett és nem volt szükségem ipari maxi gépekre sem (ezek többnyire 18-20V-osak árban/súlyban is húzósabbak).

Csupán szempontokat/saját tapasztalataimat próbáltam elmesélni ami esetleg neked vagy másnak is érdekes lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.