Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) xxxjjjkkk válasza zsolt19900 (#3495) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

igen, 3 ev gari, jó ár, és bizonyított nem egy embernél

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3502) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Tudja valaki mekkora áramot vesz fel egy 12.V.os fúró, csavarozó? Nincs ráírva csak, h 12V.
Az a helyzet, hogy van kettő Db.is aminek nincs akkuja egy agojama meg egy kingstorn talán.
Sajnos nincs se tápom se kisméretü akkum amit rá tudnék szalagozni (gondolok itt zárt ólomakkura)
Egy helyen azt írják, hogy a kis fekete 12V 4-5Ah akku kevés nekik mert nagyobb az áramfelvételük. Pedig azt még vennék is pár ezer forint.
Üzemeltet veleki valami másról ilyen gépet mint a gyári akkuja?
Mivel lehetne megoldani párezerért?

[ Szerkesztve ]

(#3503) gyenesmartin válasza Kolty (#3502) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Csavarozásnál kb 10-15A-t vesz fel.
A legolcsóbb, ha veszel 18650-es cellákat. Azokból is nagyobb áramút. Egy ilyen cella kb 300-500Ft-ba kerül (Sanyo UR18650RX). Annyi hogy ezek 2Ah-sak. Ha a sebessége 12V-ról jó, akkor elég 3db ilyen cella is, ha gyorsabbat szeretnél akkor 4.

(#3504) zsolt19900


zsolt19900
őstag

amik még szóba jöttek, de nem igazán találtam azokról sem semmit

Einhel TC-CD 18-2 Li (1x1,5Ah) Fúró-csavarozógép 18V Li-ion

és a Hyundai HYD-18V Li

ezek is még szimpatikusak számomra, csak nem tudom hogy mennyire jó márkának számítanak, strapabíróság és ilyesmik szempontjából

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3505) sityupityu válasza zsolt19900 (#3504) üzenetére


sityupityu
veterán

Az Einhel szerintem elég jó. Én használom ezt a márkát csak kisebbet, 10,8 voltost.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3506) Kolty válasza gyenesmartin (#3503) üzenetére


Kolty
aktív tag

Sajnos egy valamire való 18650.es cella drágább idehaza, használok ilyent lámpába :(
Áramot minden esetre jó tudni, köszönöm.

(#3507) zsolt19900 válasza sityupityu (#3505) üzenetére


zsolt19900
őstag

azzal pedig az egyetlen egy problémám a lámpának az elhelyezése :D okés hogy innovatív, vagy nevezzük úgy, hogy más.... de ha olyan helyre szúrnék be ahol épp takarja valami akkor azt a takaró lemezt világítja meg, azzal szemben hogy odaszúrna ahova dolgozni fogok

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3508) veze válasza Kolty (#3506) üzenetére


veze
őstag

Én is hitetlenkedve olvastam, - vagy valamit nem értek - mert a megnevezett SANYO UR18650RX akku ára is 2000 Ft/db árnál kezdődik. Én Samsungot szoktam venni abbol az INR18650esek leadják a névleges teljesítmény 15-20x -át Amperban az ICR-esek 5-6x, Védelem nélküliek, az felesleges bele igyis másképp van megoldva a töltés és merülés védelem. Nem is nagyon láttam ezekben olyat amiben védelem volna. Ipari célra készült akkukban nem nagyon van.. A lidles furógépek celláiban sincs védelem arra ott van a panel benne..
más
Ma kaptam meg egy utólag rendelt parkside-os pót akkut innen [link]
nem a webáruház hibája, mert az is megrendelte valahonnan, utana küldte kb 9 nap mulva nekem
. Ma kicsomagoltam és sajnálattal azt tapasztaltam, hogy nem lehet feltölteni. rádugtam a gyári töltöre és kb 8-10 mp mulva átkapcsolt zöldre, mintha befejezte volna a töltést, miközben a töltésellenőrzö az oldalán egy halvány pirosat világított csak. A gépet meg se birta forgatni
rámértem a cellákra külön, mind az öt 3,95 - 4,02 Volt között volt, tehát nem volt koppra merülve. Viszont a csatlakozási ponton a tüske már 17,7 Voltot mutatott csak. Mintha a benne lévő panel lett volna hibás, mert az kapcsolt le. probáltam egy labortápról 21,6V 2,3A -al tölteni (ennyi a gyári névleges töltö) először kb 8 mp ig felvett 1,1 A, majd arról is lekapcsolt..
Felhívtam a webáruházat, mondták én vagyok a 2. aki ma jelezte, hogy ilyen problémája van a vadonatújan érkezett akkuval. Mondták küldjem vissza, majd kicserélik..kiváncsi vagyok...Most azért döntöttem egy ilyen mellett mert ha veszek öt cellát az 5x2ezer minimum ( vagy 5x2,5e) és akkor még nincs ház vele, ami kitt katt azonnal cserélhető
Egyébként a cellák 2000mA voltak benne
Kolty az a kis fekete 12V 4-5 Ah akku, pár ezer Ft , vélhetően az általam zselés akkunak hívott áramforrás lehet, azt nem tudom hogy tud e 15A.. Egy hagyományos motorkerékpár akku ami 12V 5 Ah, az tutira tudja, de az meg kezelhetetlen ilyen szempontból ( mobilitás)

[ Szerkesztve ]

(#3509) sityupityu válasza zsolt19900 (#3507) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, azt nagyon elcseszték rajta. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3510) zsolt19900 válasza sityupityu (#3509) üzenetére


zsolt19900
őstag

pedig szimp ilenne főleg az ára miatt is... de akkor marad a hyundai amiről megint nem tudok semmit

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3511) Kolty válasza veze (#3508) üzenetére


Kolty
aktív tag

Köszönöm a hosszú választ.
Most ismét rájöttem valamire.
PL. h az 5Ah akku nem csak 5Ah.t tud leadni.
MIért is lenne ennyire egyszerü.

(#3512) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

várjatok!
Akkus fúró csavarozó

[link]

(#3513) sityupityu válasza Sterilzona (#3512) üzenetére


sityupityu
veterán

Ennél is az a baj, hogy a lámpa olyan hülye helyre van beszerelve mint nekem az Einhel-nél. Nem látsz majd a sötétben vele semmit, hogy hova fúrsz. De ha ez nem számít akkor jó lehet.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3514) xxxjjjkkk válasza Kolty (#3511) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

5Ah a kapacitása, attól a max áramerősség eltérhet simán(A).

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3515) Sterilzona válasza sityupityu (#3513) üzenetére


Sterilzona
senior tag

:)
Lehet benne valami, de szerintem hogy hova világít, ez másodlagos tényező. Persze, számíthat ez is, lehet valakinek, pont ez is fontos.

Amúgy, emagon volt bosch gsr 18..., 43000. Csak, nem tudom milyen csomagba ( milyen aksi, koffer, stb ) mert azt nem írták mellé. Korlátozott raktár készlettel. Írtam emag üsz-nak, de mire válaszoltak, másnapra, addigra elfogyott. Egy kicsit pipa vagyok még most is. Valszeg elárazták, vagy minden nélkül, aksi nélkül volt, csak sajnos a hirdetés szövegében semmi konkrétum nem volt. Esetleg aki vett, látta, tudja mi volt, írhatna :D

[link]

Bauhausba, 50 ezer most.
Jó vétel lehet!?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3516) domerator válasza Sterilzona (#3512) üzenetére


domerator
veterán

A 16V az hogy jön ki?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3517) sityupityu válasza Sterilzona (#3515) üzenetére


sityupityu
veterán

Egyszer én majdnem beleestem abba a csapdába, hogy nem olvastam el, hogy mit tartalmaz a készlet. Apró betűkkel ott volt, hogy semmit, csak én átsiklottam felette. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3518) xxxjjjkkk válasza sityupityu (#3513) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

A 120ezres dewalton is ott van, és senki nem tudja, miért.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3519) nahrok válasza zsolt19900 (#3510) üzenetére


nahrok
csendes tag

Szerintem az einhell a legjobb választás ha sürgős. A barkács kategóriában a felső-közép osztályba vannak pozicionálva. A világítás elhelyezése szerencsésebb mint ami a kapcsoló felett van. A tokmány kitakarja a munkaterület helyét. De! Ha valóban azt a készüléket adják ami a képen szerepel, akkor az ajándék annyi pénzért. Mindenütt 30 felett hirdetik ezt a tipust. Mindenképp rá kell kérdezni. Szerintem rossz fotó van fenn. A Hyundai márkát az importörtöl ingyenes szállítással is megtudod rendelni. Valószinüleg ők tudnak tartalék akkut beszerezni hozzá.
Az utóbbi másfél évben több tipust is vásároltam alsó ár szegmensben. Röviden a tapasztalatok.
Aldiból két fajtát. 12v és 16v. Mind kettő azonos az általad előszőr linkelt gyártmányokéval, csak más dobozolás, szin, és kiegészítő jár hozzá, valamint az akksi 2A. A kissebbikel nem volt semmi probléma, bár nem érte el a megadott max. fordulatot(csak 1150), ezért váltottam nagyobbra. Sajnos nem volt szerencsém vele. A tengelyfék nem müködött, kicseréltem, a másodiknál a világítás együtt indult a forgással, valamint szakaszos volt a fordulaszám. Így tovább nem kisérleteztem, vissza adták az árát. Minn kettő erősen sorjás házba volt.
Lidlből 12v-os variációt vettem, gondoltam ez kényelmes lesz(kicsi a kezem), sajnos ez se jött össze. Egyébként ennek tetszett a nyomatékváltó gyürűje a legjobban(finoman járt, mint egy svájci óra) erről is csak annyit, sorjás ház, néhol elnagyolt illesztések, pedig a formaterv jó lenne.
Kettő vettem az Emag sajátmárkás termékéből. Az első egy 10.8 voltos(Projekt), pót akkuval, szerettem, talán ez volt a legjobban összerakva. Keveseltem a nyomatékát.
A második egy 14,4v-os(Steinhaus Pro-cd144) amivel még most ismerkedem(tegnapi akciósan rendeltem 10490Ft.),
Jól összerakot, sorjamentes a ház, kényelmes fogása van, még kesztyűben is. Forgalmaznak hozzá pót akkut kedvező áron. Ennek az előző neve Mastery Pro-cd144, 70 vásárló minősítette, érdemes elolvasni.
Kicsit hosszú lett, de hátha segít.

(#3520) Winnie The P válasza Sterilzona (#3515) üzenetére


Winnie The P
őstag

Hali!

Én 50k körül inkább [ezt] venném.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3521) xxxjjjkkk válasza nahrok (#3519) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

einhellből két szín van, ami régen a sárga volt az ipari hulladék, talán a piros lett

a másik jó pl az obis sajátmárka a lux
vagy a bauhausé a nemtudom mi, de az is jó

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3522) zsolt19900 válasza nahrok (#3519) üzenetére


zsolt19900
őstag

ami minőségi ugrást láttam az einhellből az a tc és te első típustag, ott van nagy eltérés, de amit linkeltem az az olcsóbb, de tegnap este megrendeltem a Trotec-et, de ma írtam nekik, mert linkeltek ugye Lidl-s akciós parksideot.... azt max kipróbálom ha nem jön be visszaviszem és még mindig ott lesz a Trotec

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3523) sityupityu válasza xxxjjjkkk (#3521) üzenetére


sityupityu
veterán

Biztos, hogy nem piros lett az ipari hulladék, mert két éve egy pirosat használok viszonylag aktívan.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3524) Sterilzona válasza Winnie The P (#3520) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Ez 4 amperos,sose fog lemerulni. De nem erosebb az a bosch amit linkeltem ? Erosebb nyomateku es nagyobb fordulatu.

Teszem hozza, nem vagyok nagy szaki ...

(#3525) Winnie The P válasza Sterilzona (#3524) üzenetére


Winnie The P
őstag

Én se vagyok akkora szaki, de otthoni használatra én azt venném amit linkeltem. Sztem akkora nyomatékkal egy otthoni hobbi melóra tökéletes. Nekem egy [ilyen] van és tökéletesen elégedett vagyok vele.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3526) sityupityu válasza Winnie The P (#3525) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem ennyi pénzért rossz nem lehet. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3527) zsolt19900


zsolt19900
őstag

megvárom a lidlis akciót, meglátom hogy az a gép mit teljesít

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3528) Findzs válasza Winnie The P (#3525) üzenetére


Findzs
addikt

Ez az aeg nagyon pöpec cucc pláne ennyiért:

[link]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3529) Findzs válasza nahrok (#3519) üzenetére


Findzs
addikt

"Ha valóban azt a készüléket adják ami a képen szerepel, akkor az ajándék annyi pénzért"

Elvileg jó a fotó.
Inkább a leírással van a gond mert a Einhell TC-CD 18-2 Li -hez 2 db akku járna azért is van a tipusnévben a 18-2.
[link]

Lehet azért annyi az ára mert ahhoz egy akku jár. Elképzelhető, hogy így kérték a gyártótól csak a nevet nem jól írták ki.
Vagy nem tudom :)

Zsolt19900:
Nekem teljesen ugyanez van csak kék színben az aldiból workzone néven:
Trotec 12V
Jó vétel volt. A világításhoz annyit, hogy a tokmány ebben az esetben kitakar valamennyit.
Talán az alulra rakott led szerencsésebb ebből a szempontból.
Meg zavaró, hogy csak akkor világit ha forog is és sötét helyen zavaró, nincs kísérő fény funkció.

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3530) zsolt19900 válasza Findzs (#3529) üzenetére


zsolt19900
őstag

igazság szerint visszamondtam a rendelésem tőlük.... biztosan jobb és erősebb ez a 20vos modellszámos darabjuk amit berendeltem, de kipróbálom a lidlist ami lesz huszadikától, hogy mit mutat, ha az is megfelel, akkor úgymond nem dobtam ki több mint tízezret az ablakon :) kb. ez most a helyzet

Findzs: bittosan a másik akkut is megkapja a, bolt-webshop-stbstb csak azt szépen eladják külön pénzért :)

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3531) Findzs válasza zsolt19900 (#3530) üzenetére


Findzs
addikt

Mondjuk a helyedben én is megvárnám a parksidot :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3532) Bile Demon


Bile Demon
őstag

Vettem egy Makita DF331 Lítium akkus fúrót. Nincs ütvefúró funkciója, csak fúr, két sebességes.
Minden rendben is lenne vele, de ami zavar: a tokány a tengellyel együtt kotyog, kb. 1mm-t mozdul ki be. Koppan, ha felfele aztán lefele fordítom a végét.
Ez mennyire normális? Milyen problémát okoz a használat során?

Bruhe

(#3533) csemberlen válasza Bile Demon (#3532) üzenetére


csemberlen
őstag

volt pár gépem makita is van pár, de ilyet nem tapasztaltam. Én visszavinném.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#3534) Winnie The P válasza Findzs (#3528) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ja-ja, jó kis gép, szeretem nagyon. A linkelt helyen vettem, de egy kicsit meggyült velük a bajom, úgyhogy nem is ajánlom őket (persze lehet, hogy csak egyedi esetről van szó).

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3535) Bile Demon válasza csemberlen (#3533) üzenetére


Bile Demon
őstag

OK. Akkor visszaviszem.
Egyébként megnéztem egy kb. 6-7 éves NiCd akkus kis Makitát a melóhelyen és az teljesen rendben van. Ütött-kopott használtas, de nem kotyog.
Az új gépemnél nem írják a fém hajtómű alkatrészeket, amiből az következik, hogy műanyag, de ettől még nem kellene kotyognia.

Bruhe

(#3536) sityupityu válasza Bile Demon (#3532) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem sem normális, hogy lötyög.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3537) Bile Demon válasza sityupityu (#3536) üzenetére


Bile Demon
őstag

Hát nem tudom. :(
[link]
3:20-nál,
5:18-nál.
Enyém 7-8 tizedet mozog. Attól félek, hogy ezek ilyenek. Sajnos nem webshopban rendeltem, úgyhogy nem tudom mit fogok tudni kihozni belőle (ha nem adnak vissza pénzt, akkor valami mást veszek, tipp esetleg? "fetis.hu"). Nem akarok rossz szájízzel együtt élni a jelenséggel.

szerk:
Mondjuk utólag nézve a videon nem egyértelmű mi lötyög, nálam az egész tengely a tokmánnyal együtt, tehát nem a csak csavarós rész, ami normális lenne.

[ Szerkesztve ]

Bruhe

(#3538) YAS-dude válasza Bile Demon (#3537) üzenetére


YAS-dude
őstag

(#3539) Zozzz2000 válasza Bile Demon (#3537) üzenetére


Zozzz2000
tag

Nekem [Maktec] van. A Makita kistestvére de ez se löttyög semerre , be lehet nyomni de rugalmasan engedi vissza.
Gondolod,hogy ártalmas ha van egy kis mozgás lehetősége a tokmánynak?

(#3538) YAS-dude Azok a Bosch ok már elég érdekesek :F

(#3540) Bile Demon válasza Zozzz2000 (#3539) üzenetére


Bile Demon
őstag

Nem tudom ártalmas e, épp azért is kérdeztem ebben a topikban, hogy mennyire gond / szokásos és mikor okozhat problémát.
Merőlegesen pontosan tudok fúrni vele. Csavarozni még nem próbáltam.
Ez nem rugalmasan lötyög, hanem a saját súlyánál fogva viszonylag könnyen mozog kopptól koppig. Mintha kihagytak volna egy 0.7mm-es hézagoló alátétet valahonnan.

Eddig egy NiCd akkus 2 sebességes 14,4V Skil gépem volt, nem emlékszem mennyire lötyögött, nem tűnt fel sose.
Az 12e Ft-s kategória volt 6 éve. Használat közben "nagy bumszli" és nehéz volt, valamint vagy 10 órát kellett tölteni az akkuját. Következő hétvégén meg újra, akkor is ha feltöltve tettem el, mert 6 nap alatt nullára merült. Új kora óta is ilyen nagy önkisülése volt.

Melóhelyen egy hasonló korú 14,4V NiCd akkus kis Makita van (többek között, mert BOSCH is van), érzésre a Makita a legjobb, kisebb könnyebb, kézre állóbb, és gyorsabban is lehet vele haladni.

Bruhe

(#3541) gyenesmartin válasza YAS-dude (#3538) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Nekem is van egy akkus BOSCH. Az is ugyan ilyen. Bár mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy 2001-es gyártmány és nem volt kímélve.
De például az új Parkside is mozog vagy 1mm-t tengelyirányba.

[ Szerkesztve ]

(#3542) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok! Kicsit lehet, hogy off-topik.. Lesz a Lidl-ben Parkside magasnyomású mosó [link]. Nem tudom, de úgy rémlik volt már korábban is. Van valakinek tapasztalata vele? Konkrétan az érdekelne, hogy a tartozékok kompatibilisek-e a Karcher magasnyomású gépeivel. Ugyanis lesz 15 méteres csőtisztító készlet 8 ezer forintért. Karcherből a 7,5 méteres kerül 14 ezerbe... Ha esetleg valaki tud valami információval szolgálni, ne tartsa magában. Vagy ha esetleg tudtok jobb helyet, ahol rákérdezzek, arra is jöhetnek a tippek. A Lidl ügyfélszolgálatnak már írtam, bár kétlem, hogy hasznos választ fogok kapni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3543) YAS-dude válasza Zozzz2000 (#3539) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nekem is van ilyen kék 10.8V-os bosch, és legalább ennyire lötyög a tokmánya, mint a videon. Már lefokoztam, itthoni barkácsolós gép lett, a helyébe pedig vettem egy kis metabo powermaxx-ot, ami ehhez képest stabil, mint egy tank.

(#3544) Findzs


Findzs
addikt

Szerintem nem normális, hogy lötyög akár oldalirányba akár tengelyirányba a tokmány egy ilyen akkus gépnél.
Ez a dolog rámegy a pontos munkavégzés rovására.

Az én 10 ezres aldisom nem lötyög semerre sem.
Olyan van hogy forgásirányban a fék fogásáig lötyög de az normális.

De a korábbi black & deckerem sem kotoyrászott semerre sem.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3545) XtremLor válasza zsiz (#3542) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem van itthon belole, nyaron vettem, a gep rendben van, amikor a zsindely tetot takaritotta a szomszed kolcsonadtam neki, utanna egybol vett o is egyet.
A csatlakozo nem lesz kompatibilis, keress ra a neten karcher-lavor adapterre.(A parskide gepeken "new lavor" csatlakozo van, ha minden igaz az egesz gepet ok gyartjak)
Nekem bevalt, ali-n lehet vettem hozza habositot, a kocsit takaritattam vele, nagyon kiraly.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3546) zsiz válasza XtremLor (#3545) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi az infót. :) Ez, amit a képen bekarikáztam, nem az az adapter amire szükségem van? Mert ha adják mellé, akkor minden oké.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3547) XtremLor válasza zsiz (#3546) üzenetére


XtremLor
őstag

Passzolom, nem tudom mit jar hozza, de en is veszek egyet, igy kosz az infot:)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3548) zsiz válasza XtremLor (#3547) üzenetére


zsiz
őstag

Nincs mit :) Szerintem az lesz az, ami nekem kell, mert kép alapján olyan a Karcher cuccaim csatlakozója is. Ha nem jó max visszaviszem nekik és bukom az útiköltségem.. Már ha kapok egyáltalán, mert általában abból nincs soha készlet, amit kinézek :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#3549) sityupityu válasza Findzs (#3544) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem se. Én most megnéztem mind a kér képemet és nem érzek semmit.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3550) veze válasza zsiz (#3548) üzenetére


veze
őstag

Nekem is van ilyen magasnyomású ,mosó két éve vettem és csőtisztítót is vettem, ( szükség is volt már rá és bevált) de akkor a csőtisztító mellé nem kaptam semmilyen adaptert. Mivel nálam passzol a mosóra így nem is nagyon érdekelt, de érdemes vásárláskor megnézni hogy tényleg mi van hozzá. Egy kollegám is vett ( szintén régebben) és sokat küzdött mire szerzett valami illesztő darabot, amivel OBI-s Karcher mosoja van. Akkor ő sem kapott ilyet hozzá Egyébként én is elégedett vagyok az egésszel, nem bántam meg. Koszos saras dolgokat, motor(kerékpár)blokkot, autót, stb hipp hopp szépen lehet vele mosni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.