Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) xxxjjjkkk válasza Robi81 (#3600) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

de miért? az se mindegy
az olcsó mindig lutri, normális helyről kell venni

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3602) Robi81 válasza xxxjjjkkk (#3601) üzenetére


Robi81
tag

nem tudom csak rákerestem.
Hétfőig hátha ír valaki akinek van személyes tapasztalata.
téglafalba kellene nekem is,de ha nem bírja vágni akkor marad a bérlés amikor kell mert nem akarok kinlódni.

(#3603) YAS-dude válasza Robi81 (#3598) üzenetére


YAS-dude
őstag

Téglafalba jóaz. 125-ös tárcsa megy bele, kb 30mm mélyre tud bevágni. Normális tárcsákat még venned kell hozzá, ezzel is számolj. A porelszívó kivezetésénél van egy ilyen kereszt "rács" a cső elején, ott elakadnak a kis tégladarabok és megszűnik az elszívás. Ezt a kis rácsot ki kell törni és megszűnik a probléma.
Még tavaly vettem egyet, arra jó volt, hogy felmérjem mire van szükségem, mi fontos amikor kiválasztom a rendes horonymarót. :)

(#3604) Robi81 válasza YAS-dude (#3603) üzenetére


Robi81
tag

Köszönöm a választ
Azt gondoltam,hogy amit adnak hozzá az nem a legjobb tárcsa.
Te milyet ajánlanál ami tényleg jó!?
lehet veszek egyet van most egy kisebb munkám kb.30m-t kellene vágnom vele és visszajönne az ára ha nem
számolok magamnak semmit:-)tehát nullán lennék de lenne egy horonymaróm:-)

(#3605) xxxjjjkkk válasza Robi81 (#3604) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

miért nem bérelsz?

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3606) Robi81 válasza xxxjjjkkk (#3605) üzenetére


Robi81
tag

Tudok berelni porszivoval egyutt max a negyedeert. Csak ha ez is jo lenne megerné befektetni mert csak megmaradna es barmikor hasznalhatom es nem kell berelni es nem vagyok idohoz sem kotve. Majd meglatom megveszem e de 20.000 ert csodara nem kell szamitanom azzal tisztaba vagyok.

(#3607) sityupityu


sityupityu
veterán

Az onlineszerszam.hu-val mik a tapasztalatok, megbízhatóak?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3608) YAS-dude válasza sityupityu (#3607) üzenetére


YAS-dude
őstag

Igen. Rendeltem már tőlük többször, rendben volt minden, mondhatni "eseménytelen".

(#3609) sityupityu válasza YAS-dude (#3608) üzenetére


sityupityu
veterán

Rendben, köszönöm.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3610) rasotamas válasza rasotamas (#3592) üzenetére


rasotamas
veterán

Megvettem az Einhell TC-CD 18 Li készüléket 16-ért, 1 akksival, 500mA töltővel adták, egyelőre jó, stabilnak tűnő készülék.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3611) Findzs válasza rasotamas (#3610) üzenetére


Findzs
addikt

Regisztráltad a több garanciáért?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3612) Samus


Samus
addikt

Lidl-ben most kapni kicsi deltacsiszolót. Mennyire használható kütyü? Fára, ablakkeretet csiszolni jó, ja rányomom, nem áll meg? 160W milyennek számít egy ilyen gépnél?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3613) rasotamas válasza Findzs (#3611) üzenetére


rasotamas
veterán

Igen! Sikerült is, annyi, hogy amit küldtek emailben pdf fájl, nem olvasható, felhívtam őket, azt mondták nyomtassam ki az emailt, elég.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3614) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok!
Erről az Extol Premium szerszámkészletről mi a véleményetek?
Elég erős, masszív?

Most akcióban van
[link]

Múltkor vettem Black &Decker csavarhúzót és csavarozás közben elpattant a feje :(
Inkább fizetnék többet, de jó minőségűt. Max 45 ezerig mi jöhet szóba?

(#3615) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Magasnyomású mosóra csatlakoztatható homokszórót próbáltatok már? Jók?
A Kärchernek van egy ilyen.
Nekem van egy K2 Basic mosóm, tudom, ez a legolcsóbb, de teszi a dolgát. Nem mondom hogy bivaly mondjuk
Megéri megvenni egy ilyet?Rögtön lenne 5 lemezfelnim, egy vonóhorgom, 2 kocsiajtóm, meg 2 korlát otthon, amit le szeretnék rozsdamarózás, alapozás és festés előtt homokszórni/szóratni.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#3616) Findzs válasza rasotamas (#3615) üzenetére


Findzs
addikt

Nem is hallottam meg ilyenrol. :B
Nekem is egy alap karcher em van. Kivancsi lennek ra mennyire hatekony meg hogy mennyi a karcher szoroanyag hozza. Vagy jo sima homokozo homokkal amit zsakban arulnak?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#3617) dkaro


dkaro
őstag

Sziasztok!
Akkus csavarozót szeretnék venni otthoni használatra költözés előtt. Szekrények szétszerelése, összeszerelése stb meg persze utána a mindennapokban amikor kellhet. Nem akarok profi gépet de legyen azért valamennyire időtálló. Azt mondták az ilyen olcsó kategóriában az aldis lidlis termékek jók de voltak 3 boltban és semmi nem volt:)
Edigitalon nézelődök black & decker termékeket látok elfogadható áron de igazából a márka nekem mindegy. Van ami most bestbuy? Az elvárások, hogy készlet legyen tehát lehetőleg kofferrel, bitfejekkel pótakkuval vagy lehessen venni hozzá külön vagy működtethető legyen hálózatról is, valamint garancia minél több.
Örülnék, ha ilyen 20k körül megúsznám:)
Köszi!
dkaro

(#3618) xxxjjjkkk válasza dkaro (#3617) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

blekkendekkert ne, vegyél valami sajátmárkás áruházit inkább lux pl.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3619) dkaro válasza xxxjjjkkk (#3618) üzenetére


dkaro
őstag

Konkrét terméket esetleg tudsz ajánlani, ami el is érhető?

(#3620) xxxjjjkkk válasza dkaro (#3619) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

lux tools a baumaxé, azt ablakosoknál láttál már, nem panaszkodtak rá

tipust passzolom

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3621) Robi81


Robi81
tag

Sziasztok
Na ugy dontottem hétvégén veszek egy sarokcsiszolót állvánnyal horonymaró helyett. Délelőtt elmentem az űzletbe de se sarokcsiszoló se állvány:-( horonymaró még volt par darab igy délután visszamentem és vettem azt eggyet. Kipróbálni még nem tudtam de hamarosan ki lessz. Remélem téglafalba megfelel majd nekem.

(#3622) Sterilzona válasza xxxjjjkkk (#3620) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Az mem obi?
Bauba alpha tools van ugy remlik.

(#3623) xxxjjjkkk válasza Sterilzona (#3622) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

lehet, nem a baumax zart be?

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3624) Tony21 válasza Sterilzona (#3622) üzenetére


Tony21
tag

De, OBI.
Baumax már két éve kivonult az országból.

(#3625) maglew válasza xxxjjjkkk (#3620) üzenetére


maglew
aktív tag

LUX az OBI-ban van főleg, de csak a gagyi 3 csillagos.
A 4 csillagost nem találtam még sehol mostanság, pedig azt mondják az sem rossz.

Más: Mannersmann szerszámokkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? 10 év garancia van rájuk, valami német licenc de kínában készül. Szerintetek milyen?

(#3626) zsolt19900 válasza dkaro (#3619) üzenetére


zsolt19900
őstag

1-2 hete volt a lidlben 14v-os Parkside fúró csavarozó, nem hittem volna hogy ennyire megszeretem, de ilyesmi munkákra amire keresel teljesen elegendő :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3627) Sterilzona válasza xxxjjjkkk (#3623) üzenetére


Sterilzona
senior tag

De.
De en bauhaust roviditettem :D

[ Szerkesztve ]

(#3628) Vagany válasza dkaro (#3617) üzenetére


Vagany
őstag

Feljebb volt itt linkelve egy Einhell 16e asszem. kb aldi lidl kategória, csak ezt lehet kapni, nem kell akcióra várni.

Szerk:
Meg is találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3629) xxxjjjkkk válasza Sterilzona (#3627) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Tenyleg, annak meg nagy a gari ideje.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3630) xxxjjjkkk válasza maglew (#3625) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Gondolom draga, a fennti celra az alkalmi 3 csillagos is megteszi.

A mannesman régen(98előtt), jó márka volt. Még van crova készletem, talán valami fogó is van. Azok bírták.
Talán a penny be láttam azon kívül ilyet.

Más: vettem neo tools cipőt, igen gyanus, hogy kinai, egy deka made in felirat nincs hozzá, csak made by topex group, ha lengyel lenne ráírnák szerintem.
Viszont a neo egyszerűbb a szines szigetelt készlete, egy az egyben olyan mint a westwardom, hát attól nem vagyok elájulva. Teszi a dolgát, de pl a legkisebb az túl van edzve, többször eltört, valószínű abból wiha t veszek majd, abból van nagyon vékony, ami befér a sorkapcsokba. Vagy a neo drágábbik készlete.

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#3631) Met


Met
nagyúr

03.30-tól lesz Lidl-ben akkus ütvefúró-csavarozó, 17k-ért.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3632) SeatZola válasza Met (#3631) üzenetére


SeatZola
őstag

Ez jó hír! Pont szeretnék venni! Melyik modell lesz? Ja és hány voltos? 20V?

Rappi

(#3633) Met válasza SeatZola (#3632) üzenetére


Met
nagyúr

Nem tudom, annyira nem néztem meg.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3634) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Tudnátok segíteni kicsit: főnököm megkért, hogy nézzek Bosch gépet, gyűjtsek össze párat. Ipari (kék) gép kell, furat süllyesztésre, elektromos, ami alacsony fordulaton tud nagy nyomatékot. Ha pár konkrét gépet tudnátok ajánlani, azt igazán megköszönném.

(#3635) XtremLor válasza SeatZola (#3632) üzenetére


XtremLor
őstag

[link]
Igen pont a 20v, akinek kell nem szabad kihagyni.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3636) zsolt19900


zsolt19900
őstag

az aminek effektíve nincsen tokmánya, hanem csak egy hátra vagy előrehúzható gyorsbefogója van, az ennél erősebb gyengébb lehet? azzal szemezek még, de nem tudom mikor lesz elérhető

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3637) Met válasza zsolt19900 (#3636) üzenetére


Met
nagyúr

Az SDS-re befogóra gondolsz?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3638) gyenesmartin válasza XtremLor (#3635) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Nemtudja valaki, hogy ezekben a 18 (20)V-os fúrókban milyen motor van? Továbbra is az 550-es, mint a régebbiekben, vagy már a 755/775?

(#3639) YAS-dude válasza zsolt19900 (#3636) üzenetére


YAS-dude
őstag

Azt sds tokmánynak hívják és az már nem ütvefúró, hanem fúrókalapács. Nagyobb ütőerő, alacsonyabb fordulatszám és többnyire a forgatónyomaték le van korlátozva egy biztonsági racsnival, hogy ne lökjön le a létráról, ha elakad a fúrószár a betonvasban.
Az ütvefúró max téglához való, de azzal lehet fémet meg fát is fúrni, csavarozni, ezekre a fúrókalapács nem jó.

(#3640) csmat


csmat
senior tag

Én a körfűrészt és a dekopírfűrészt néztem ki, de erősen godolkozom az einhell piros 18v univerzális rendszerén, mert ahhoz sokkal több gépet lehet venni.

Mennyire jók ezek az akksis ütvefúrók? Ér valamit az ütő funkció? Korábban volt egy parksideos akksis fúrókalapács sds tokmánnyal, de nem voltam elájulva tőle..

(#3641) zsolt19900


zsolt19900
őstag

neeem nem arra a nagyra gondolok, hanem ami 18v és olyan mint ami most lesz de gyorstokmanyos, de néztem németen már nincs készleten

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#3642) #27813376 válasza XtremLor (#3635) üzenetére


#27813376
törölt tag

Két akkus jó lenne.

(#3643) #27813376


#27813376
törölt tag

Lehet ilyen akkut venni valahol?

(#3644) nahrok válasza #27813376 (#3643) üzenetére


nahrok
csendes tag

Az akciótól kezdve 2hónapig kedvezményesen rendelhető hozzá a használati utasítás szerint.
Szállítással együtt 20€.

(#3645) veze válasza #27813376 (#3643) üzenetére


veze
őstag

2 hónap után is tudsz magyarországi forgalmazótól, bármelyik tipushoz.
én már vettem tőlük és teljesen korrekt , jó , gyakorlatilag ugyanaz mint a gyári

(#3646) #27813376


#27813376
törölt tag

Köszi srácok! Akkor így tuti.

veze: Melyik ez a hely? Segíts légyszives, rendelek is hozzá, hátha egyszerűbb mint külföldről.

Van egy sima Bosch csavarozóm, gyárilag két akkus. Gyakorlatilag fél óra alatt feltölti, szóval folyamatos használatra tökéletes.

Apám megszerettette velem ezt a Lidlis akciót. Az öreg rendszeresen figyeli. Vettem azóta onnan bringaállványt (tesztekben a negyvenezres állványok mellé igen jól szerepelt, ugye volt tízezer pénz). Vettem a TRX szalagot, a húzódzkodó rudat, munkásnadrágokat, futónadrágot, csavarhúzókat, szorítókat, biteket, porszívót, sőt, a hegesztőt is. Meg kell mondjam, egyikben sem csalódtam. Így rá vagyok kattanva teljesen.

🤦🏻‍♂️

Most az akkus fúrót és a polírozót elhozom úgy gondolom. Fűrészek vannak itt nekem, azt csak azért nem onnan veszem.

A hegesztőt régóta kerestem már valami normálisat, már a negyedik tekercs huzalt hegesztettem el ezzel, szépen alakul. Fuvóka eddig az első van benne. Igaz, párszor beleégett a huzal, de az a gyakorlatlanságom miatt volt. Első alkalommal éjjel nem aludtam, a szemem miatt. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3647) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Vennék egy lidlis Silvercrest morzsaporszívót.
A kérdésem az lenne, hogy van-e erről valami tapasztalat, illetve ,hogy lehet-e valahogy cserélni benne az akkukat?
Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#3648) veze válasza #27813376 (#3646) üzenetére


veze
őstag

én innen rendeltem
parkside akkuk
mindenféle elérhető és kb 5-7 nap max
Igen, tudom, drágább mint az eu-s oldal , valamiből a kereskedőnek is meg kell élnie. viszont ha probléma van vele magyarul lehet intézni , vagy éppen a jog adta lehetőségek keretein belül elállni a a vásárlástól.
a 20Voltos fúrokhoz ez valo [link] ami a nevében 18 voltos de ha a képekre nagyitunk ott látszik hogy 20 van ráírva ( olyat is kaptam) és pont passzol a gépre
szerintem mind a kétfélében 5db cella van csak az egyiket névértéken számolják 5x3,6V = 18,0Volt ( 4x4,2-vel se jönne ki a 18,30) a másikban meg töltött állapotban 5x4,0V = 20,0 Volt Biztos azt gondolják így többet igérőbb . Mindenesetre a 20 voltosban 5 cella van, mert szedtem már szét.

[ Szerkesztve ]

(#3649) #27813376 válasza veze (#3648) üzenetére


#27813376
törölt tag

Szuper, köszönöm!!!! :R

(#3650) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Es akkor allitolag ugy van ugye, hogy benne van a dobozba a cetli, ahonnan lehet rendepni plusz aksit ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.