Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3048) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok! :)

Készültem pár kérdéssel. Ismét kedvet kaptam a játékhoz, régen játszogattam vele, de semmi több. Felpakoltam különböző plugineket, többek között azt is, amelyik elvileg változatosabbá teszi az időjárást, de emlékszem, hogy vagy esett, vagy sütött a nap, nekem nem hogy színesebbé tette a környezetet, hanem ez a két variáció létezett.

Tudtok esetleg erre valami megoldást, hogy miért, vagy hogy hogyan tudom ezt ezalkalommal elkerülni, hiszen az egyik ok, amiért játszom, az a gyönyör :)
Amiket használtam anno: Wizard Tower - Better Water - Horses Turn Fast - Natural Wildlife(jut eszembe állatokat kb nem is láttak...tisztára mint az időjárás...) - Natural Environment - Natural Faces - Keychain - Akaviri Stronghold - Weather Inside - Color Map - Get Wet - Qarls Webs - Qarls Harvest - Cities Alive At Night
Esetleg milyen hasznos mod-ot lehetne még bepakolni?
Textúrázók is voltak valahol, de most nem találom őket. Azt hiszem egy 300valahány megás fájl.(Ezt pl érdemes használni?)

Továbbá: Kijött két kiegészítő azóta, meg is van mindkettő. Ad annyit, hogy megérje őket felrakni?

Köszi :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.