Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) katt777 válasza Jorus (#2849) üzenetére


katt777
félisten

Ja, arra, még gondoltam is, hogy mit keres itt a nagyáruház. ;] Szóval? (Most DX10 Crysis teszteket nyomtam du. mert totál beteg vagyok, és nincs erős betegséggyógyító italom. :O )

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2852) katt777 válasza Kareszovics (#2850) üzenetére


katt777
félisten

Remélem, tetszetni fog! TesNexus-on megvan, csak figyelj, hogy több verzió is létezik. A final-t töltsd le. Vagy az nem műxik Chorrolban... :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2853) katt777 válasza Kareszovics (#2850) üzenetére


katt777
félisten

Bocsesz, hiányos a help: Illumination Within-t keress, mert a sima Illumination más! Most jutott eszembe, hogy rákerestem itt (1.0). Ez meg a patch (1.01)hozzá. Ezért KELL: "Missing pavement in the temple district after completing the main quest For further info on the origina ..." Jó hogy megnéztem, megvan a hiba oka! :C

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2854) Jorus válasza katt777 (#2851) üzenetére


Jorus
nagyúr

Fogalmam sincs, azért linkeltem a térképet. Most bejártam azt az erődöt, de mivel már egyzser végigcsináltam, így már minden nyitva volt, szal nem tudom mi nem nyílt ki neked. :) Esetleg a térképen bejelölhetnéd, hogy hol vagy, hátha. :)

Nagyon király lett az íjam. Grand Soul Gemmel tetem bele 40-es tűzsebzést, és kicsinál mindenkit 3x-es sneak attack-kal. :) Ez ugye egy jó módja annak, hogy a sneak attack adta plusz spell sebzést is kiaknázzuk. :) Asszem kéne egy jóféle kard, és abba is menne egy 40-es sebzés, ami ott ugye sneak attack-kal 6x-os... ömm... nyami. :)

Minnyá linkelen néhány képet, csak úgy, mert rég voltak, és kopár a topic. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2855) Jorus


Jorus
nagyúr

Shivering Isles

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2856) Jorus


Jorus
nagyúr

Cyrodiil

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2857) Jorus


Jorus
nagyúr

Hmm... már tudom, mien lehet katt777-nek, amikor egyedül írogat. :)

Egyébként megoldódott a chameleon-os bug, most már semmi baja vele a gépnek. Nemtom mi volt. Fáradt volt biztos. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2858) Jorus


Jorus
nagyúr

Ömm... ucsó... modokat feltölthetné vki, akinek megvan, vmi értelmes helyre. ENgem speciel BC érdekelne, de bárhol megtalálom, csak ien regisztrálós f*s oldalakon van fenn... Egy link is megfelel. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2859) katt777 válasza Jorus (#2854) üzenetére


katt777
félisten

Igen, ez az. Hol a térképen? Ott vagyok már mindenütt abban a rohadt barlangban, csak bemenni nem tudok, és nem találok lehetőséget a két oldalajtó kinyitására. Máshogy meg nem lehet bemenni. :W
Íjamban és fejszémben is multisebzések vannak, minden esetre, hátha az ellen éppen immúnis valamire.
Szépek a képek (bár az élelmosás mintha nem lenne teljes értékű ;] ). Élvezed az új karit?
BCModot én is TESNexusról töltöttem le. Regisztrálj be, aztán vagy beenged, vagy nem. Engem mostanában igen. Viszont, ha használod, az Illumination Within-t előtte töltsd be, különben elvágólag lesz a víz 1 m-es szintkülönbséggel Leyawiin-ben, meg még ki tudja, milyen hibákat produkál. A brumai kereskedés ajtaja 2 m-rel mindenképpen a bejárat mellé kerül (IW nélkül is), ahogy a kivilágított ablakok is éjjel, annak tök mindegy. Mindensetre ott mész be, de már a rendes ajtón jössz ki. :)) A városokat egyesével ne használd, mert ott pl. eltűnnek darabok Bruma falaiból. :Y
Vazz, elsőre túlpakoltam magam, 2x indultam neki SI-nak, 2.-ra viszont nem adta a gyík zsebéből a mozaik tárgyat, és vele a küldit. Most már akkor nem is lesz, vagy berakhatja még valahova?
Ja, régebben könyveket írtam, azt könnyű egyedül.
Vazze, most olvasom, ide akkor jutok be, ha letartóztatnak az őrök. Csak tudnám, hogy ők hogyan jutnak be??? Ez ám a kapitális baromság!!! :Y :W :)) Némelyik játéktervező mellé nem ártana valaki minimális logikai képességekkel. :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2860) Kareszovics válasza Jorus (#2856) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nagyon szépek a képek, grat a vashoz. :C

Breton gádzsim szépen halad. A szintenkénti 5 pontot Mysticsimre költöm, mert hát ugye az is Inteligenciás képzettség. Max 50-ig elviszem, akkor azért már lesz egy élvezhető szintű Detect Life-om is. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2861) Jorus válasza katt777 (#2859) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nemtom, elég egyszerűek ezek a pályák, járkálj egy kcsit, biztos meglesz az. :) Ugyanakkor igyázz, hogy abban a nyomi erődben van egy szoba, amit 3 oldalról rácsos nyílás övez, a negyedik oldalon egy szobor, és egy gomb van. Na, azt ne nyomd meg, mert a két kivezető rács lezáródik, és csak egy harmadik marad nyitva. Na, onnan még nem tudtam kijönni, csak konzolból tcl-lel, mivel a gomgra azt írja, hogy rögzítve van, a két rács meg "máshol nyílik". A harmadik egy kis kopár szobába vezet, ami mögött van ugyan egy rejtek helyiség, és abban egy gomb, de hogy hogy megy fel a fal, azt nemtom... :)

Modokat megnézem, tegnap már elegem lett ebből a sok regisztrációs oldalból...

Ez mit jelent nálad, mert bárhogy forgatom, sehogyse tudom értelmezni... :D

"Vazz, elsőre túlpakoltam magam, 2x indultam neki SI-nak, 2.-ra viszont nem adta a gyík zsebéből a mozaik tárgyat, és vele a küldit. Most már akkor nem is lesz, vagy berakhatja még valahova?
Vazze, most olvasom, ide akkor jutok be, ha letartóztatnak az őrök. Csak tudnám, hogy ők hogyan jutnak be???"

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2862) Kareszovics válasza katt777 (#2853) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ez a szarrágó tesnexus nem küldte el a validáló emailt és nem bírom letölteni ezt a g3cit. :O

Rakd már fel az oldaladra vagy a f@szomse tudja mert kiakadok azonnal.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2863) Jorus válasza Kareszovics (#2862) üzenetére


Jorus
nagyúr

Támogatom az ötletet. Akinek megvannak a modok, igazán feltölthetné vhova. Ez még csak nem is warez, hiszen totál ingyenes motyókról beszélünk. Pl. mehetne az én szerveremre is, adok acountot, meg mindent, csak jelezzétek, és akkor fel mehetne minden hasznos motyó, a többiek meg nagy megelégedéssel letölthetnék. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2864) katt777 válasza Jorus (#2863) üzenetére


katt777
félisten

Ez lehet, hogy jobb ötlet, mert némelyik mod nem apró, viszont a tesztoldalam az oblis videók miatt nagyon határérték-közeli állapotban van. De megnézem a helykínálatot. Mondjuk Filefrontról reg nélkül egy rakás modot le lehet tölteni, spec a BC-t és az IW-t nem.
Most felnyomtam egy rakat Crysis tesztet, aztán foglalkozom Oblivionnal is du.
Mondjuk az "én mod-jaim" azért jók, mert azzal kezdtem, hogy egyberaktam a több darabos, patch-elt modokat, meg kiszedtem belőlük a szemetet (thumbs.db-k és társaik), ill. úgy csináltam meg őket, hogy mindet csak ki kelljen tömöríteni a DATA könyvtárba (kivéve persze az installálósokat vagy az igény szerint telepítendőket). A kicsiket megpróbálom még du. 3 előtt feltenni az oldalamra, aztán jó szórakozást hozzájuk!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2865) katt777 válasza Jorus (#2861) üzenetére


katt777
félisten

Arra gondolsz, ahonnan a nyilakat lövi felfelé? Mert ott megnyomtam a gombot, és bezárta fent a padlót, meg lekapcsolta a tűzgömböket. Bár ott rendes falak vannak, nem tudom. Amúgy bejártam az egészet a lezárt rész kivételével.

Mit nem tudsz értelmezni? Amikor elsőre SI-ra mentem, az első gyíknál találtam egy mozaikot, azzal együtt egy küldit, hogy értelmezzem a kirakóst. Mivel túl sok cuccot vittem, visszatöltöttem az IC-beli mentést, átmentem könnyeden, és azóta egy gyík zsebében sem volt ott ez a motyó.

A linkelt oldaladon írták, hogy úgy juthatok be az Aichan belsejébe, ha letartóztatnak az őrök. Ez azért baromság, mert bent nincsen egy őr sem, ha pedig kívülről nem nyitható, akkor ők sem képesek rá, ergo engem sem tudnak bevinni. Látom, csak én gondolkodom logikusan... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2866) Jorus válasza katt777 (#2864) üzenetére


Jorus
nagyúr

Okker, este csinálok neked fiókot, aztán majd meglátjuk. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2867) Jorus válasza katt777 (#2865) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nah, szal. Van ez a börtön. És nem godolkodsz logikusan. :D Ha elolvastad az oldalt, akkor a következőket már nyilván tudod, de azért leírom. :) Ugye. Ha bemész a bejáraton, és bóklászol, akkor nem tudsz felmenni az Inner Chambersbe, és kész, ennyi. Amint azt írják is, ha összetűzésbe kerülsz az őrökkel (a GS-ekkel) akkor a C jelű kis cellába tolnak be, és onnan kell kiszöknöd. Amikor mész kifelé, már lesznek őrök is, ahogy addig is voltak (persze tudom, hogy nincsenek, mert megnéztem, és a script csak akkor indul be, ha a C jelű cella rácsát kinyitod, de a játékban elvileg az Inner Chambersbe mindig is vannak őrök, legyen elég ennyi), csak nem a barlangban, hanem a belső csarnokokban. Szal nem logikus, amit írsz, hogy az őrök sem tudnak bemenni, mivel ők már bent vannak. :) Na, és a kijáratnál levő ládikóban lesznek a cuccaid.

Röviden: hagyd ezt a romot, a barlangon kívüli rész csak akkor lesz elérhető, ha letartóztatnak, és tömlöcbe vetnek.

Mozaikot? Mármint Mátrixot? Az mindegy, lesz majd elszórva a zsebükben később is, sima loot az is, aztán ha megvan, akkor meglesz a küldetésis, bár semmi extra, csináltathatsz magandak Amber páncélt.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2868) katt777 válasza Jorus (#2866) üzenetére


katt777
félisten

Na, írom, mi az, ami nagyobb csomag, aminek hely kéne:

Grafika:

Atmospheric Weather System: 20 MB
DarkUI Loading Screens: 62 MB

A többi még elfér, de feltölthetem, ha gondolod, és akkor majd onnan linkelem, ha tovább telik a tesztoldalam. 500MB a korlát, és már 350 fölött vagyok.

Unofficial patch-ek és fixek: kb. 80MB

A nagyobb hasznos modok és küldetések FileFrontról letölthetőek, ezeket majd belinkelem onnan. Ha nincs, akkor ezeknek is kellene pár 100 MB hely (kivéve persze QTP3 és OOO:

New merchant items
Armamentarium
Bane's Fallen Angels Sanctuary

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2869) Jorus válasza katt777 (#2868) üzenetére


Jorus
nagyúr

Okker, este megy az infó. Nekem 750GB a tárhely, és kb. 2GB-t használok. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2870) katt777 válasza Jorus (#2869) üzenetére


katt777
félisten

Vazze, a videóimat (171 MB) letöltenéd, és átküldenéd nekem a linkeket (vagy szúrd be ide egy hsz-ba, az még jobb), hogy onnan tegyem be őket? Csak mert még a kis modokat sem tudom feltenni, hiába lenne még papíron 150 MB-om. Egyszerűen nem hagyja.
Most megyek, átalakítom az oldalamat, aztán töltögetek felfelé, ha üzensz, hogy letöltötted a videókat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2871) katt777 válasza katt777 (#2870) üzenetére


katt777
félisten

Vazze, csak letöröl fájlokat, ha feltöltök valamit, mindenestre amit találok, linkelek netről, aztán majd értesíts.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2872) Jorus válasza katt777 (#2871) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ment priv.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2873) katt777 válasza Jorus (#2869) üzenetére


katt777
félisten

Az Elder scrolls-ról rendelhető Oblivion pólót, sapkát, stb. külön ajánlom figyelmedbe! Amúgy fent vannak az elérhetőségek, ami még nem elérhető, az a freeweb sara, és majd akkor lesz, ha letöltötted a videókat. Nem törlöm le, mert vsz. neked gyorsabb letölteni, mint nekem fel.

Jó, hogy közben jött a pü.! Addig lesd meg az oldalamat!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2874) katt777 válasza Kareszovics (#2862) üzenetére


katt777
félisten

Ha jól emléxem, én is 2x regeltem, mire felfogta. :DD
Amúgy letöröltem a videókat, és most töltöm fel a modokat, kezdhetsz válogatni. Filefronton reg nélkül elérhető linkek már fent vannak.
Az unofficial patch-eket és a videóimat majd Jorus tárhelyére töltöm, de az soká fog tartani, linkek vsz. csak este vagy holnap fognak megint helyesen működni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2875) katt777 válasza katt777 (#2874) üzenetére


katt777
félisten

Addig:

Unofficial Oblivion patch vagy itt
Unofficial Shivering Isle Patch
Unofficial Mod patch

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2876) katt777


katt777
félisten

Király, a freeweb szervere folyton ledobál. Naccar az egész. :((( És megint nincs fent, amit feltöltöttem! :Y :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2877) katt777 válasza katt777 (#2876) üzenetére


katt777
félisten

Na, úgy fest, hogy a DarkUI mod 2 részét nem hajlandó feltölteni. Tököm tudja, miért. A többi cucc fent van.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2878) katt777


katt777
félisten

Na, én befejeztem ezzel a kibaszott Freeweb-bel. Kár, hogy a látogató-számláló náluk van, különben már most keresnék valami normális helyet az oldalamnak. Elindítottam a feltöltést Jorus oldalára, de csak 30 kbps sebességgel megy, szóval valamikor majd fent lesz minden. :W :W :W :W :W :W
Kell csinálnom valami saját számlálót...

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2879) katt777 válasza Jorus (#2872) üzenetére


katt777
félisten

Fel van töltve Jorushoz minden mod, lehet leszedegetni! Videók most töltődnek.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2880) katt777 válasza katt777 (#2879) üzenetére


katt777
félisten

Írok +1 hszt csak úgy... aztán megyek vissza shivering isle-ra kalandozódni nagy láthatatlanságomban. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2881) Jorus válasza katt777 (#2880) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mielőtt elszaladsz, írj egy how-to-t pl a BC modhoz, mert leszedtem, kitömörítettem, elolvastam a readme-t, és akkor itt meg is álltam. :D Mit hova miért?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2882) katt777 válasza Jorus (#2881) üzenetére


katt777
félisten

Jó az atlétika képességem, már elkéstél! :P :DD
Minek az a readme, nem igaz?

A Distant Lod, a meshes és a textures mappát,valamint a Better Cities Full.esp-t és a Better Cities Resource ESM-et másold be az Oblivion\Data könyvtárába (hasonnevűek is ott vannak), ennyi. A többi esp csak akkor kell, ha városonként akarod aktiválni a modot, értelemszerűen akkor a full-t ne jelöld be a data file-oknál. A többi moddolóknak van.

Ha Illumination Withint (már beletettem a talajeltűnés-javítót sárkányzás utánra) is felteszed, akkor Mod managerben azt tedd a BC full.esp elé.

Ettől a kettőtől gyönyörűek lesznek a városok, és az úja karid nem fog beleszakadni. ;)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2883) Jorus válasza katt777 (#2882) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nahh, mondjuk, ha ien érthetően írták volna a readme-be, ahogy te, akkor nem kérdezem meg. :D

Egyébként döbbenet............ :D

Írhatnál vmi jó kis összefoglaló 1. postot, linkekkel teletűzdelve. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2884) katt777 válasza Jorus (#2883) üzenetére


katt777
félisten

Én is a readme-ből halásztam ki. ;) :R
Ott vannak az oldalamon a linkek. 1. post inkább Systemroot-nak való, nem?
IlluW-t is feltetted?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2885) Jorus válasza katt777 (#2884) üzenetére


Jorus
nagyúr

Fel. :) Ez gondolom vmi malfunction. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2886) katt777 válasza Jorus (#2885) üzenetére


katt777
félisten

:))
Én is kaptam ilyet. Rossz lehet a betöltési sorrend. Feltöltöm a szerveredre az én fájlomat, milyen beállításokkal műxik rendesen. Akkor csinál ilyet egyébként, ha hiányzik valamilyen állomány, amelyet a játék, vagy a mod igényelne. Amikor pl., tesztelés közben, nem volt fenn az armamentarium mod, sárga sokszög és kék felkiáltójel volt a pajzsom. ;]
Ott is van.
És ne hagyd ki az archive invalidation-t, legegyszerább az ACV-vel, de OBMM is tudja.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2887) Jorus válasza katt777 (#2886) üzenetére


Jorus
nagyúr

Na, majd holnap kibogozom. Mutattam már a desktopom? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2888) katt777 válasza Jorus (#2887) üzenetére


katt777
félisten

Hát, engem zavarna a két széles, fekete csík.
Nem is mondtam: nézted már, hogy a ledőlt torony Kvatch-ben mennyire nem illik oda, ahonnan leesett? :DD
Mi zújs a modokkal? Megnézted a betöltési sorrendet, amit küldtem? Tényleg, ennek a linkjét is feltehetném az oldalamra, nem?

Csinálom az SI küldiket, csak még arra nem jöttem rá, hogyan és miképp kéne legyőzni a herceget, akitől a feladatokat kapom, mert mintha az lenne a lényeg, nem? Most éppen a csajszi ellen szervezkedőket kutatom, ott tartok, hogy eljutottam a "cicához", aki tortúra alatt sem hajlandó vallani.

Csináltattam már frankó Amber páncélt magamnak (már azon tűnődöm, milyen mágiát kéne belepakolni), mágikus fegyvereket nem, mert azokat elég vacakokat készít a kovács. persze, ha sok ércem lesz, távozás előtt még felkeresem. Madness ércből kinél lehet páncélt csináltatni? Ja, az új páncéllal khajit gyűrűvel csak 95%-os kaméleonom lesz, az mit jelent harcban? Totál nem számít, vagy 5% eséllyel látnak meg / találnak el?

Léptem egy szintet, de most nem tudok tovább (pedig lehetne), mert nincs itt egyetlen oktató sem. :W Nem akarom megint azt a hibát elkövetni, mint anno soxor, hogy egyszerre megcsináltam több szintlépést, közben meg szépen kihagytam a tanulási lehetőségeket. F@x@ egy game, egyszer végigtolhatod "tutorial módban", hogy rájöjj, hogyan kell igazából játszani, hiába van kézikönyv. :C Amúgy túl vagyok 121 óra játékon, és a nap/küldi arányom még mindig +!

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2889) katt777 válasza Jorus (#2887) üzenetére


katt777
félisten

Most nézem, nem is pontosan a betöltési sorrendemben vannak ebben a fájlok, pedig úgy kéne lenniük. Asszem megnézek valami mentési lehetőséget OMM-ben.
Meg is van: helye az Oblivion\obmm könyvtár. kicsit kódolt, ezért mindjárt átszerkesztem olvashatóra. Így bemásolni nem lehet (vsz. úgysem mindent teszel föl, amit én), viszont a sorrend meglesz.

Ja: tudtad, hogy az aréna mellett az öklözőket, illetva a harcolókat pár mp-ig figyelve több pontot is nőhet a pusztakezes ill. a vágó fegyveres harci skilled? Én most olvastam Oblivion Guide-ban.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2890) katt777


katt777
félisten

Tessék (letölthetővé teszem az oldalamról is):

Oblivion.esm *
Better Cities Resources.esm ¤
Armamentarium.esm

Unofficial Oblivion Patch *
Knights.esp *
DLCHorseArmor.esp *
DLCFrostcrag.esp *
DLCMehrunesRazor.esp *
DLCOrrery.esp *
DLCSpellTomes.esp *
DLCThievesDen.esp *
DLCVileLair.esp *
DLCShiveringIsles.esp *
Unofficial Shivering Isles Patch.esp *
Oblivion Citadel Door Fix.esp *
Unofficial Patch.esp *
DLCFrostcrag - Unofficial Patch.esp *
DLCHorseArmor - Unofficial Patch.esp *
DLCMehrunesRazor - Unofficial Patch.esp *
DLCOrrery - Unofficial Patch.esp *
DLCSpellTomes - Unofficial Patch.esp *
DLCThievesDen - Unofficial Patch.esp *
DLCThievesDen - Unofficial Patch - SSSB.esp *
DLCVileLair - Unofficial Patch.esp *
IlluminationWithin.esp ¤
Better Cities Full.esp ¤

Quest For The Elements.esp
Gift of Kynareth.esp
ArmamentariumVendors.esp
Akatosh Mount By Saiden Storm.esp
NewMerchantItems.esp
Banes Fallen Angel Sanctuary.esp
1metalgear.esp
Spells and Enchanting at guilds.esp
anvilaltars.esp
AltarofManaFocus.esp
ForecastersWill.esp
MapMarkers.esp
Living Economy.esp
Living Economy - Items.esp
Cutthroat Merchants.esp
za_bankmod.esp
Quest Award Leveller.esp ¤
Quest Award Leveller - Vile Lair.esp ¤
Quest Award Leveller - Mehrunes Razor.esp ¤
Quest Award Leveller - Knights of the Nine.esp ¤

Natural_Water_by_Max_Tael.esp ¤
Natural_Vegetation_by_Max_Tael.esp ¤
Natural_Weather_by_Max_Tael.esp ¤
Natural_Habitat_by_Max_Tael.esp ¤
Arcane Infusion.esp
Oblivion magyarítás_0.4.esp

* - kötelező feltenni
¤ - ajánlott feltenni

HDR alkalmazása esetén használjuk a Natural Weather HDR változatát!
Atmospheric Weather mod használata esetén ajánlott kikapcsolni a Natural Enhancement mod Weather és Water modjait.

Nem kell annyira hálálkodni...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2891) katt777 válasza katt777 (#2890) üzenetére


katt777
félisten

Már nem tudok modolni, megint sokat leszek itt :R : Freeweb-nek az a baja, hogy nem csak a videók mérete van 20MB-ra korlátozva, hanem egy csomó más fájlé is alig pár MB-ra. Ez azért világraszóló baromság, mert a több fájl a rendszerbejegyzések miatt több helyet foglala, ráadásul a felhasználókat is szívatják fele. Kösz a helyet +1x.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2892) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Mindannyiunk nevében köszönöm a feltöltött anyagokat. :R

Illumination Within meg gyönyörűen műxik, csak hát GeForce 7xxx; eszi a vasat mint a büdössszar. :O :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2893) katt777 válasza Kareszovics (#2892) üzenetére


katt777
félisten

Szívesen. Rendben vannak a linkek?
Senki nem gátol meg egy 8800GT beszerzésében kb. 3xk-ért, mi több, a te konfigodba egy 9600GT is elég lenne. Állítólag garos 3850-eket is árulnak már 25k környékén, amelyet szintén kihajtana a géped procicsere nélkül. MSI-t ismerve mondjuk Phenom-ot tuti nem fogsz tudni beletenni, még a K9AP-ban sem oldották meg a bios-frissítést (nem is fogják).
Feltetted a BC-t is? ;] Csak mert igazából a QTP3 és az zabál. Ezek mellett nekem az IW-okozta lassulás fel sem tűnik. A C2D-vel meg megszűntek az akadások, szépen megy fullon az egész progi, igaz, HDR helyett használom az élelmosást, nem mellette, Bloommal, mert ennyit kibírok.
Ja, és az unoff patchek sok hibát javítanak, azokat sem árt (és nem lassítják a gépet).
Jorusnak meg itt is köszönöm a helyet, a tesztoldalam mellett. :R Remélem, neki is megoldódott már az ultramodern világítása.
Azért nézegessétek meg a gyűjtőoldalakat is, ha valakinek eddig nem lettek volna meg.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2894) katt777


katt777
félisten

Még mindig azon filózok, érdemes-e OOO-t feltenni a következő karakterhez, de szerintem inkább nem teszem föl, anno nem működött vele a skingradi mages küldi, szóval bármi más baja is lehet még.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2895) Kareszovics válasza katt777 (#2893) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ha lenne "kedvem" (azaz zsém :D ) új karit venni, bizti 88GT vennék ha kihajtja ha nem. Mert ha utána meg tudnék procit is cserélni... :U :)

De ebben a témában ennyit, ne offljuk szét a topikot.

Másik eegy Jorus-os linket ugyan toljatok már honnan lehet tölteni a fincsiségeket:)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2896) katt777 válasza Kareszovics (#2895) üzenetére


katt777
félisten

Eh, hiába írtam már! :B :F
Az oldalamon a letöltéseknél elérhetsz mindent (sok mást is, amit Jorus-hoz nem töltöttem fel, mert nagyon nagy állományok, vagy csak engem nem érdekelnek), ő a tárhelyet adta.
Az oldalamon a gyűjtőoldalak linkjein meg minden "fincsiséget" megtalálsz. (Oblivionnál meg képeket és filmeket.)

Sheogorath megfertőzött szökőkútjainál bug, hogy az első után nem nyitják az ajtókat a karbantartók? Mert akkor fogom a tcl "varázslatot", aztán bekaphatja a hülye program. Hogy ennyi javítással is szar legyen, lassan már vetexik a vindóuzzal. :W Csak ott toporognak csoportosan a kristályokkal lezárt ajtavak előtt. :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2897) katt777 válasza katt777 (#2896) üzenetére


katt777
félisten

Na, megvan, kristály kellett az ajtónyitáshoz, bár a karbantartók továbbra sem mennek át.
Visszatértem SI uraként Cyrodiil-be, egy rakás cuccal, frankón elfelejve madden páncélt csinálni. :W Ilyenkor van értelme valamit csinálni a karater értelmetlen fejlesztésén túl?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2898) katt777


katt777
félisten

Úgy fest, itt a vége, 138 nap alatt 155 teljesített küldivel, 43-as karakterrel, 10%-kal a továbblépés előtt. Vagy esetleg még visszatérek hiányképességeket fejleszteni. :U :F Madness, Amber, és Golden saint páncélt tuningolni, ilyesmi.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2899) katt777 válasza Kareszovics (#2892) üzenetére


katt777
félisten

Igyekezz, le ne maradj a következő hsz-ról!!! :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2900) nak0n


nak0n
aktív tag

Az a kérésem, hogy van-e valahol a játékban olyan láda/szekrény/hordó/akármi, amibe tudok pakolni cuccokat úgy, hogy pár nap után ne tűnjenek el?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.